|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Inseminacija III deo
21.9.2012 10:45:37   
Zell
Vec je 102. stranica u prethodnoj temi, Inseminacija II deo pa da otvorim novu, ako nesto nisam uradila kako treba neka moderatori obrisu.
Za prijavu na spisak javite se Olgi RR ISKLJUČIVO putem privatne poruke.

< Poruku je uredio Zell -- 21.9.2012 10:47:55 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Inseminacija III deo
21.9.2012 12:05:24   
Zell
Poslednje poruke iz prethodne teme:


IZVORNA PORUKA: J@n@

Janabons,Madamme,Nato, po user posted image !Divne ste!
Znam da je procenat uspesnosti mali,nisam nerealna ali sama pomisao o mogucoj trudnoci je tako divna-u prilog tome ide cinjenica da sam jutros obukla jednu duzu majcu ispod danasnje odevne kombinacijeuser posted image -to ne radim ni zimi!!!!Hehehehehehehehehehe!A mm se ponasa kao da sam 100%-non-stop je zvao da proveri da li lezim,da li mi je toplo,da li sam ruckala itd!E negde oko 16h se pojavi njegova sestra sa bebom od 2 meseca i zamoli me da je pricuvam!Dete naviknuto na ruke pa sam je naredna 2h nosala,ljuljuskala...i mm je poludeo-pa dr mi je lepo rekao da mirujem pa kako mi je to palo na pamet, pa pozvace on nju da joj objasni da ja ne mogu da joj cuvam dete dok se ona setka itd....Jedva ga smirih-kako sam mogla da joj kazem da necu a da joj ne objasnim zasto?!?!?user posted image !Mislim da nije nista strasno ali to je mm!!!
Janabons,kako si ti?Da li ti imas neku terapiju?


IZVORNA PORUKA: J@n@

Zaboravila sam vam reci da smo i nocas muckaliuser posted image user posted image !Mi smo dali sve od sebe a sad kako Bog odluci!


IZVORNA PORUKA: janabons

Aaaa,super sto ste muckali,i mi ne propustamo ni jedan danuser posted image
Ja sam dobro,stomak me malo bolucka,ali nista strasno,a sto se tice terapije pijem utrogestan, uz sve one moje zajebancije.user posted image
Sve tri iui su mi bile drugacije,posle iui me nista nije bolelo,posle druge me je dva dana stomak otkidao,a sada nesto izmedjuuser posted image
Mm isto ubedjen da smo uspeli 100%, jer smo prvi put sa stimulacijom,on ocekuje blizanceuser posted image user posted image Ja mu nesto pomenem ako bude trebala cetvrta,posto mi je dr rekao da ce mi raditi i cetvrtu,jer smatra da su prve dve koje su bile bez stimulacije,bile gubljenje vremena,a moj muz na to kaze"ja ne znam zasto uopste o tome i razmisljas, ti si trudna i rodices mi blizance, iui vise nece biti", a da ne pomonjem , sto kako me vidi da nesto radim,odmah me tera da legnemuser posted image


IZVORNA PORUKA: J@n@

Janabons,user posted image !Za tm i mm-user posted image !Od srca ti zelim da je tm apsolutno u pravu i da je ovo bila treca srecauser posted image i to dupla user posted image user posted image !
Mene nije boleo stomak-samo grcici ali uglavnom blagi!Tako je i sada!A uhvatilo me nesto pa non stop gledam dnevni ulozak-nemam pojma sta ocekujem da cu videti!Hehehehehehehehehehe!Kada bi trebalo da vadis betu?


(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Inseminacija III deo
21.9.2012 12:19:52   
janabons
Hehehe,bas si luda za ulozak, ja cu vaditi betu 1. oktobra, a ti?

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Inseminacija III deo
21.9.2012 12:58:26   
J@n@
Hehehehehehehehe...moram da ti priznam da i dalje virkamuser posted image !!!!!!Nemoj nikom da kazes...pssst....user posted image !A ja betu vadim 2-og oktobra najranije-to mi je 12-ti dan ili 4-og oktobra- to mi je 14-ti dan!!!!Draga moja,neka nam bete budu >5!user posted image !
Odjavljujem se pa se kuckamo tek u ponedeljak-izlazim ranije,mm dolazi po mene i pravac Divcibare!Punjenje baterija i opustanje!Obozavam mm!

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Inseminacija III deo
21.9.2012 13:43:16   
Snekile7
Evo da se upisem, pa da nastavim sa pracenjem teme...

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Inseminacija III deo
21.9.2012 13:54:10   
Snekile7
Mene zanima, da l mogu analize koje trebaju za hsg da se iskoriste za iui??? Jel oni te analize vracaju ili ostavljaju kod sebe za hsg...

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Inseminacija III deo
21.9.2012 14:18:25   
janabons
Ja sam iskoristila sve analize od hsg za iui,sve su mi vratili.Ne mozes da ih iskoristis, jedino ako pravis vecu pauzu izmedju hsg i iui,onda moraju da se ponove brisevi

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Inseminacija III deo
21.9.2012 14:21:07   
janabons
J@n@, super za Divcibare, i ja mm ovog vikenda napustamo bg,ali idemo tek sutra, i to me je mm iznenadiouser posted image
Lep provod za vikenduser posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Inseminacija III deo
21.9.2012 20:22:19   
Zell
Samo da se javim da napisem da konacno imam sve papire, upute, overe od komisije.... cekam user posted image da pocnem da vas izvestavam o svojoj prvoj IUI user posted image
Lep provod i odmor za vikend svima user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Inseminacija III deo
22.9.2012 8:26:09   
nata11
Zell super. Cekaj pa kakve sad overe komisije ? Zar i za IUI trebas da ides na komisiju?

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Inseminacija III deo
22.9.2012 9:11:20   
Zell
samo ako ne pripadas istoj filijali RZZO kao ja...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Inseminacija III deo
24.9.2012 9:35:09   
J@n@
Dobro jutro devojke!Za sve po user posted image !
Za vikend sam bas uzivala, vreme je proletelo pa nisam stigla da se "tripujem"user posted image -jutros guzva na poslu i evo tek sada prva jutarnja kafica!Od simptoma nista,cak me ni grudi ne boluckaju,18dc!
Janabons,draga,nadam se da si uzivala!Kako se ti osecas?Jedva cekam da se javis!
Zell,user posted image !Samo napred!Meni nisu trebale nikakve overe komisije za IUI-samo komplikuju!!!!
Nato,Snekile,user posted image !

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Inseminacija III deo
24.9.2012 10:50:51   
janabons
Dobro jutrouser posted image
J@n@ vidim da ti je prijao vikend user posted image
I mi smo uzivali,kratko,ali slatko user posted image ,ali nesto se od jutros sugavo osecam,kao da cu da se prehladim.Sad cu da se nakljukam vocemuser posted image
Zell, ne mogu da verujem,komisija za iuiuser posted image
veliki user posted image za sve

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Inseminacija III deo
24.9.2012 11:02:22   
dimnjacar
Cao cure
Prvi puta sam ovdje. U subotu sam imala svoju drugu nseminaciju pa sada cekam. Uyasan je ovaj osjecaj. Inace kod mene je sve uredu al kod muza ima malo manje spermatozoida. Inseminaciju sam radila u Medico s u Banja Luci. Imam 29 godina i dve godine braka iza sebe. Svima vama yelim puno srece i uspjesne trudnoce user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Inseminacija III deo
24.9.2012 12:31:03   
cicibanns
zamolila bih neku od zenica iz ns-a koja je radila IUI u betaniji da mi napise sta je potrebno od nalaza!!?? HVALA unapred user posted image

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Inseminacija III deo
24.9.2012 12:34:12   
J@n@
Janabons,ma kakva prehlada,nema sanse...to su prvi znaci user posted image !Navijam od srca!!!!Imas li jos neki simptom?Moja vizija za lep pocetak oktobra-01.10. ti vadis betu i trocifrena je i vuces mene jaaaaaaakoooo pa 02.10. i moja betica bude trocifrena,onda udruzimo snage i povucemo redom sve drage devojke Degu,Zell,Pari,Natu,Snekile,Vasilisu,Dimnjacar....ma sve!user posted image user posted image
Dimnjacar,user posted image !Dobro dosla i da ovog puta ugledas user posted image !

< Poruku je uredio J@n@ -- 24.9.2012 12:38:55 >

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Inseminacija III deo
24.9.2012 12:50:02   
dimnjacar
J@n@
Hvala ti puno i ja svima od srce zelim user posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Inseminacija III deo
24.9.2012 14:47:17   
degu

IZVORNA PORUKA: cicibanns

zamolila bih neku od zenica iz ns-a koja je radila IUI u betaniji da mi napise sta je potrebno od nalaza!!?? HVALA unapred user posted image



Cici ništa specijalno: sterilni brisevi, vaginalni, cervikalni i bris na hlamidiju i spermokultura od partnera.
Dimnjcar, Jane navijam jako user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu cicibanns)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Inseminacija III deo
24.9.2012 14:58:38   
nata11
Degu a koliko stare rezultate spermograma prihvataju. Jer nemaju zahteve tipa da mora da bude star 6 meseci i sl?

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Inseminacija III deo
24.9.2012 15:03:25   
dimnjacar
Hvala draga Degu to nam je bas potrebno user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Inseminacija III deo
24.9.2012 15:50:42   
cicibanns
Hvala degu puno! a pridruzujem se pitanju nate11! mada me zanima za sve nalaze koliko stari smeju da budu?? cervikalni predpostavljam 2 nedelje... ali za ostale nemam predstavu!?

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Inseminacija III deo
24.9.2012 17:41:58   
dimnjacar
Kod mene su trazili spermogram koji je star najvise 2 mjeseca (posto muz ima problem pa mora redovno da kontrolise), a ostali nalazi 6 mjeseci. Pozzz i srecno

(odgovor članu cicibanns)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Inseminacija III deo
25.9.2012 8:34:22   
J@n@
Dobro jutro!!!!
Danas mi je 19dc ili 5 dpo i uhvatila me mala frkica pri pomisli da za 7 dana tj. sledeceg utorka treba da vadim betu!!!!Za ove dve godine koliko se "trudimo " nikada nisam radila test ili vadila betu-prokleta vesticara uvek tacna u dan!Olaksavajuca okolnost je to sto nemam ni jedan jedini simptom ali bas ni jedan...nema PMS-a,ni grudi me neboluckaju ali ni malo mada bi trebalo koliko ih pipkamuser posted image !Tako da kod mene jos uvek nema tripovanjauser posted image samo malo staha pri pomisli na betu!!!!Do sada sam se dobro drzala ali mislim da ludilo pocinje polako ali sigurno!!!
Janabons,user posted image !Kako si mi ti?
Degu,user posted image !

< Poruku je uredio J@n@ -- 25.9.2012 8:35:39 >

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Inseminacija III deo
25.9.2012 9:05:34   
J@n@
Janabons,kako koristis Utrogestan-oralno ili vaginalno?
Sta mislite koji nacin je delotvorniji,bolji?Ili to nema veze?!?!?!?!?!?!?user posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Inseminacija III deo
25.9.2012 9:57:44   
janabons
j@N@,evo meuser posted image ,koristim utrogestan oralno,prosli put sam i dva dana vaginalno,pa oralno.user posted image Ja mislim da mu je dejstvo isto, bez obzira kako se koristi.
Potpuno te razumem kako se osecas,pogotovo sto ti je prva iui i nade su najvece,nadam se da ces biti jedna od onih kojima je uspelo iz prve.user posted image Ni ja nista ne osecam,sem sto sam se ipak prehladila,curi mi nos i grlo me grebe,pa se kljukam cajevima i vocem.user posted image Znas koja je sad moja parola -Verujem i cekam ostvarenje nase najvece zelje,bice,znam sigurno,samo ne znam kad,a ja cinim sve sto je u mojoj mociuser posted image .

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here