|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  101 102 [103] 104 105   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija III deo
15.5.2015 9:19:33   
manipeni
Evo ja da se javim posle UZ...
Juce sam bila 4+6 i video se samo jedan mesak, nazire se i plod unutra ali jos nejasno sto je ok za ovu nedelju...jedini problem je sto imam cistu na levom jajniku. Rekla mi je da dodjem ponovo na UZ za 10 dana pa ako do tada cista ne pukne da radimo punkciju, valjda se tako zove...
Eto, sve ostalo je ok, uh....user posted image

(odgovor članu manipeni)
Direktna veza do poruke: 2551
   RE: Inseminacija III deo
15.5.2015 9:28:32   
Maraj
Manipeni user posted image bice to sve super. Nemoj da te brine cista ona ti je zbog stimulacije ostala. Ne secam se jesi ti bese primala pregnil?

< Poruku je uredio Maraj -- 15.5.2015 9:29:05 >

(odgovor članu manipeni)
Direktna veza do poruke: 2552
   RE: Inseminacija III deo
15.5.2015 9:49:43   
manipeni
Jesam tj neku zamenu, milsim da se zove vitral ili tako nesto...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2553
   RE: Inseminacija III deo
15.5.2015 9:50:10   
manipeni
Tj ovitrel hahahaha moja greska

(odgovor članu manipeni)
Direktna veza do poruke: 2554
   RE: Inseminacija III deo
15.5.2015 14:54:08   
Maraj
Taj sam i ja u vto postupku. Moguce da cista ode sama od sebe pa nece biti potrebe za punkcijom

(odgovor članu manipeni)
Direktna veza do poruke: 2555
   RE: Inseminacija III deo
15.5.2015 18:33:17   
Anoniman
Mani Peni cestitam, bice to sve okuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manipeni)
  Direktna veza do poruke: 2556
   RE: Inseminacija III deo
20.5.2015 20:18:21   
bg80
zdravo drustvouser posted image evo da vam se pridruzim i da vas propitam ono sto me zanima mozda mi i pomognete ...ja sam radila svoju prvu iui u narodnom frontu, i sada cekam ,medjutim kada sam je uradila bolela je kratko i malo sam krvarila stomak me je boleo dva dana sada me vise nista ne boli , pijem utrogestan 2x2 od 200 pa da li ste vi imale siptome odamah kakva su vasa iskustva user posted image

(odgovor članu Lili87)
Direktna veza do poruke: 2557
   RE: Inseminacija III deo
20.5.2015 21:40:06   
Maraj
Bg 80 ja sam krvarila u prvoj iui. Dr nije sacekala dan ovulacije nego mi je ranije radila kad mi je grlic bio zatvoren
Pa je pri aplikaciji one cevcice malo zagrebala grlic i em me zabolelo em sam krvarila
Sledecu ssm radila kod drugog dr i nisam krvarila. Zavisi sve od dr do dr ko je koliko "nezan"

< Poruku je uredio Maraj -- 20.5.2015 21:41:18 >

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2558
   RE: Inseminacija III deo
20.5.2015 21:46:41   
bg80
maraj hvala na odgovoru,ma ukapirala sam to da se razlikuju pristupi doktora nazalost, nego me zanima kada krecu simptomi ja nekako cudan primer klomifen cujem da neke devojke ubi mene je samo ubila topli hladni talasi i sad utrogestan niista posebno hahaha stvarno sam cudna, inace mi je 5 dan posle iui ,pa da mi kaze neko kad ste osetile prve simptomeuser posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2559
   RE: Inseminacija III deo
21.5.2015 14:27:30   
Maraj
Bg 80 ja ama bas nikakve simptome nikad nisam osetila pre user posted image
iskreno mislim da zene od velike zelje umisljaju simptome.
ja sam prve simptome user posted image osetila oko 10nedelje. Dok sam iscekivala betu nista. Sve je to umisljeno i sve je isto kao kad cekas ili ne cekas user posted image . Istome je stomak boluckao kao u pms-u a grudi iste imala sam probadanje u grudima kako imam i u pms-u. Dakle ne ocekuj nista osim izostanka user posted image

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2560
   RE: Inseminacija III deo
21.5.2015 14:40:54   
bg80
hvala maraj divna siuser posted image ja inace nisam tip koji kad nesto zeli pa krenem da tripujem vec sam realna znam da moj muz ima malo losiji spermogram a ja policisticne jajnike i hasimoto sindrom ,pa sam prinudjena na strpljenje ...a bebac kad dodje onda cemo uzivati user posted image nego vidim devojke neke osete simptome a ja ne pa da vidim ima ko sta da mi kaze to je stvarno individualno...nista cekamo a u medjuvremenu opusteno user posted image

(odgovor članu manipeni)
Direktna veza do poruke: 2561
   RE: Inseminacija III deo
21.5.2015 14:43:27   
Anoniman
Bogami ja sam imala simptome pre oveuser posted image jeo mi s edanima gulas sa rruser posted image i stalno me bolela glava i spavalo mi se...a nisam ocekivalauser posted image

(odgovor članu bg80)
  Direktna veza do poruke: 2562
   RE: Inseminacija III deo
21.5.2015 14:47:00   
bg80
hahhahah odllicno ipak je lakse kad se oseti neki simptom nego ovako nistauser posted image bar ne za sada .necu pre vremena da pricam,ali bilo bi lepo da krene i meni da se spava malouser posted image

(odgovor članu manipeni)
Direktna veza do poruke: 2563
   RE: Inseminacija III deo
21.5.2015 14:48:28   
Anoniman
bg ja sam to pocela da osecam posle 10 dpo, hajde navijam da bude user posted image i da nam dodes u temuuser posted image

(odgovor članu bg80)
  Direktna veza do poruke: 2564
   RE: Inseminacija III deo
21.5.2015 14:57:52   
Maraj
Jer uzimas neku terapiju za hasimoto?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2565
   RE: Inseminacija III deo
21.5.2015 15:04:28   
bg80
opa pa ima nad i za mene divnouser posted image nista svakako vam svima javljam i stvarno ste divne na odgovorima ipak mi najbolje razumemo jedne drugeuser posted image

(odgovor članu manipeni)
Direktna veza do poruke: 2566
   RE: Inseminacija III deo
21.5.2015 15:08:02   
bg80
ne nista mi nije dala edokrinolog kaza da ga samo proveravamo i da moram da vodim racuna o zdravlju vezbe ishrana sto manje da se nerviram i t d ,od mm sestra ima isto i evo trece dete ali nema problema sa hormonima polic jajnicima

(odgovor članu manipeni)
Direktna veza do poruke: 2567
   RE: Inseminacija III deo
21.5.2015 15:10:33   
Maraj
Ne znam sta da ti kazem..

daj Boze da ti sad uspe i da sve bude ok ako ne potrazi misljenje jos koga. Ipak je bolje da imas neku terapiju da se osiguras da ce uspeti user posted image

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2568
   RE: Inseminacija III deo
21.5.2015 15:14:05   
bg80
videcu kada mi se ova iui zavrsi pa odoh kod jos jednog endo...inace sam ja ostala dr stanju prosle god i imala pobacaj u 7 nedelji,prirodnim putem iuradili smo sve i svasta od analiza i sad njemu su dali proxid a ja pijem glukofaz 1000 ...

(odgovor članu manipeni)
Direktna veza do poruke: 2569
   RE: Inseminacija III deo
2.6.2015 9:48:36   
bg80
da javim da nisam trudna uradjena beta i 0,1,idemo dalje danas pocinjem sa klomifenom sa pojacenom dozom i da damo sansu i drugi put ,nema plakanja idemo dalje svima zelim puno uspehauser posted image

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2570
   RE: Inseminacija III deo
3.6.2015 19:13:28   
misika
Pozdrav svima,

Tako mi je nekako tesko u zadnje vreme, opet sam upala u minus.
Uglavnom juce sam krenula klomifen i idem na prvu IUI. U ponedeljak idem na prvi UZ.
Sada je vec 3,5 godine kako pokusavamo i sta god da smo radili svi rezultati su ok, poslednje sam isla na histeroskopiju u decembru, a pre toga sve redom... Pijem siofor od janura mada sam granicni slucaj IR..
Znam da su male sanse i uopste ne znam kako da se ponasam, ne bi da previse poletim kao mnogo puta do sad i da posle tako docekam poraz... a opet ne bi da budem negativna... kad bi mogla da zazmurim na mesec dana :)

Da li neko pocinje IUI ovaj mesec pa da se bodrimo :) Inace nismo nikom rekli za IUI pa nemam nikog za razgovor, a i muka mi je da me sazaljevaju ili jos gore "savetuju"..

Kiss

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2571
   RE: Inseminacija III deo
3.6.2015 19:58:30   
jess021
Misika, i bolje da niste nikome govorili.
Iskreno se nadam da ce ti uspeti iuiuser posted image
Javljaj sta se desavauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 2572
   RE: Inseminacija III deo
3.6.2015 23:24:48   
bg80
draga misika znam da si umorna vise od svega verujem da nas je sve to stiglo..ali sve je to normalno ,ja sam isto na stimulaciji sa klomifenom 3x50mg od2 do6 dana pa cemo videti ovo mi je druga inseminacija....u ponedeljak prrovera folikula i t d...zelim ti puno uspeha i osmeh na liceuser posted image user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2573
   RE: Inseminacija III deo
7.6.2015 21:30:16   
misika
Draga BG80, i ja sutra idem na prvi ultrazvuk user posted image

Jedva cekam da vidim koliko ima folikula, predpostavljam da cu raditi IUI oko petka...

Ja sam pila klomifen 2*1 50mg i mogu ti reci da mi je danas muka strasno, vec me boli stomak i juce i prekljuce mi se mutio vid, kao neka talasanja na ivicama vidnog polja, grozno user posted image

Puno srece user posted image

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2574
   RE: Inseminacija III deo
8.6.2015 12:29:15   
bg80
misika evo i ja sam bila danas na folikometriji i kad ono opet sitni folikuli i jedan jedva 8 mm i end 6 mm i prosli je bio jedan folikul..tako da i ovaj put sumljam u uspesnost iuiuser posted image ali boze moj nada umire poslednja borimo se i dalje

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 2575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  101 102 [103] 104 105   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  101 102 [103] 104 105   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Najlepše od ponuđenih:
Dada81

Opet malo imena.Ženska :) Znači mi vaše mišljenje! A,najlepše vam je...

Dajana (11%)

Marija (19%)

Dijana (17%)

Angelina (15%)

Ana (37%)


Ukupan broj glasova: 123

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here