|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li orgazam izazove kontrakcije?
4.8.2009 8:41:59   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: cicko

Joj, imam jednu nedoumicu i mogu vam prijaviti da sam se poprilicno uplasila... Naime, zbog prethodnog spontanog pobacaja prosle godine, ginekolog nam je sad zabranio seks (dok ne kaze da moze, a i onda ce nam reci u kojoj pozi ), ali mi smo se samo malko igrali pre dve veceri, i sad mene muci pitanje da li orgazam moze da izazove kontrakcije koje mogu dovesti do pobacaja. Od te veceri me nekako cudno bole jajnici i stomacic...
Znate li nesto o tome? Obecavam da necu vise nikad, samo neka sve bude u redu!!!!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li orgazam izazove kontrakcije?
4.8.2009 8:46:01   
Anoniman
Pisale smo o tome, čak bih se zaklela da je Eug stavila smajlija koji se ljulja... ili sam pomešala? user posted image
Negde sam pročitala da beba orgazam doživljava kao ljuljuškanje u kolevci.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li orgazam izazove kontrakcije?
4.8.2009 8:46:09   
cicko
Hvala Guppy!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li orgazam izazove kontrakcije?
4.8.2009 8:47:26   
cicko
Oooo, pa ako je tako...user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li orgazam izazove kontrakcije?
4.8.2009 8:48:37   
Anoniman
user posted image  Tako sam pročitala, ne znam dal je tačno.

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li orgazam izazove kontrakcije?
4.8.2009 8:48:41   
guppy RR
Can Intercourse or Orgasm Cause Miscarriage or Contractions?

In cases of normal, low-risk pregnancies, the answer is no.

The contractions that you may feel during and just after orgasm are entirely different from the contractions associated with labor. However, you should check with your health care provider to make sure that your pregnancy falls into the low-risk category.

Some doctors recommend that all women stop having sex during the final weeks of pregnancy, just as a safety precaution, because semen contains a chemical that may actually stimulate contractions. Check with your health care provider to see what he or she thinks is best.

Izvor: Digg Health


< Poruku je uredio guppy RR -- 4.8.2009 8:49:16 >

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li orgazam izazove kontrakcije?
4.8.2009 9:16:48   
Rina
Ja mislim da je orgazam dobra "vezba" za matericu jer se tako priprema za final act tj. za ono sto joj je i uloga za vreme porodjaja.
Takodje mislim da je sex i orgazam za vreme trudnoce sasvim individualna stvar,treba samo slusati svoje telo obicno nam ono sasvim prirodno i da toga nismo svesni - daje signale kada je nesto ok a kada nije!!



(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here