|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
20.9.2010 16:00:34   
majamaki
Cao svima,evo mene u 30 ned+1dan,ugojila sam se 10kg,dve devojcice su vrlo sam srecna,dobro se osecam nemam toliko poteskoca,jedino sam anemicna,ali valjda je to normalno za blizance,pijem vitamin C i gvozdje,pa ce mo videti ako ima neko slican problem neka mi pise sta jede i pije za malokrvnost.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
20.9.2010 17:21:05   
bokicans
Majamaki meni je gvozdje bilo 20 pa sam pocela sa sa tothemom ,i sada mi je12.uzas

(odgovor članu majamaki)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
21.9.2010 0:18:11   
majamaki
Bokicans,koliko vidim bezimo vam samo tri dana,recimi jer znas koliko su ti teske bebe,ja neznam jer mi moja doktorica ne govori,ali mi kaze da je sve ok,mada ja po mom stomaku mislim da su kao palcice male jer uopste nisam krupna toliko,koliko si se ti ugojila do sada,i kako podnosis ove dane user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
21.9.2010 8:50:43   
bokicans
E da sada sam i ja videla,da smo blizu.Sada u petak sam bila na uz ,bebe imaju po 1460 i 1400,dr kaze da su super,kao da je jedna beba u stomaku,(odgovaraju toj tezini)A ovih dana sve me boli pogotovo desno rebro ,nocu katastrofa,ne mogu nikako da spavam,kiselina me isto nocu mucu ,tj ma muci me stalno,sada mi se vec javlja i probadanje od dole ,ali sta ces opet je to tezina 9 meseca.Ja sam do sada dobila 12 kg,a sada vec imam poveliki stomak,ima slika u temi slicice trudnickih stomaka.Medjutim svi mi govore da mi stomak nije toliko velik sa obzirom da nosim blizance.Kako si ti,kako se osecaš?A to sto ti je stomak mali ,veruj mi nista ne znaci!E da vidim da si iz Leskovca,znam dobro taj kraj,moj muz je iz Vlasotinceuser posted image ,cesto smo dole!

(odgovor članu majamaki)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
21.9.2010 11:16:22   
majamaki
Koja slucajnost da bas sa tobom razmenjujem misljenja a ti ipak imas nesto sa juga tj.tvoj suprug.ja se dobro osecam,nemogu puno da spavam ujutru a nekada sam spavala pa i do podneva,ali vreme leti pa tako i treba da se navikavam na rano ustajanje.sto se tice kiseline ja to osecam samo kad popijem neki vocni sok,inace ovako ne.Reci mi kad ides kod dotora na kontroli jer tamo u novome sadu ima onaj 4D ultrazvuk ili prati trudnocu na onom 3D ili vec kako se zove.kod nas u leskovcu to nema barem ja na ovu kliniku sto idem nema taj ultrazvuk,a ako ti nije problem jer mozes da mi posalje sa zadnjeg ultrazuka BPD FL ABD da bih uporedila i izracunala otprilike kilazu bebicauser posted image user posted image user posted image Unapred hvala,a zaboravila sam da te pitam jesi smislils imena za bebice...pozzzz

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
21.9.2010 11:42:04   
bokicans
Ma ja sam i u prošloj trudnoci imala jaku kiselinu,tako da me tek sada necudi.Ima kod privatnika 4d uz,ali pravo da ti kazem ja sam išla samo na 3d redovno kod nas na klinici,Sada cu ti napisati mer,koje ja imam napisane.Evo juznjakinjo moja:
Beba auser posted image
BPD 74,FL 57,HC 268,OFD 93,AC 263
Beba buser posted image
BPD 79,FL 52,HC 282,OFD 98,AC 243     E da bebe ce biti Dunja i Reljauser posted image


< Poruku je uredio bokicans -- 21.9.2010 11:43:05 >

(odgovor članu majamaki)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
21.9.2010 11:59:08   
bokicans
Majo nisam te pitala ,da li su beba dvojajčane ili jednojajcane?

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
21.9.2010 14:59:19   
majamaki
Bebice su jednojajcane,a zvace se nina i una....uporedila sam mere moje devojcice su manje ali ja sam radila ultrazvuk u 27ned i 8 dan.tako mi se pogodilopa su tada bile beba a BPD 67 FL 52 ABD 63 ali neznam sta to znaci,a beba b BPD 65,FL 51,ABD 60,ova beba b je manja od samog pocetka,ali se nadam da ce da porastu ali po mome stomaku vidim bogami za ove dve nedelje da su napredovale,jer mi je naglo porastao stomak.bice prave palciceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pozzzz za Dunju i Relju

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
21.9.2010 15:10:07   
Biki34
Pozzdrav duple trudnice...Ja sam u plusu 5kg a 25nedelja sam...Moji bata i seka jos nemaju imena ali nadam se da cemo se uskoro dogovoriti oko istihuser posted image user posted image

(odgovor članu majamaki)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
21.9.2010 15:12:53   
bokicans
Pa da ja sam radila uz 29+2 zato su vece,ma super su tvoje devojcice,samo neka rastu,jako ste lepa imena odabrali,bas mi se svidjaju,E da nije beba b ,uopšte manja to je bas minimalna razlika,sto je super!!!!!!!


< Poruku je uredio bokicans -- 21.9.2010 15:14:18 >

(odgovor članu majamaki)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
21.9.2010 15:16:41   
bokicans
IZVORNA PORUKA: Biki34

Pozzdrav duple trudnice...Ja sam u plusu 5kg a 25nedelja sam...Moji bata i seka jos nemaju imena ali nadam se da cemo se uskoro dogovoriti oko istihuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image za batu i seku!Ma glavno da su oni dobro,a za imena cete lakouser posted image

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
21.9.2010 16:28:00   
majamaki
Ma moje devojcice kad porastu nece moci da se odbrane od tih momaka,relje i tog malisu bezimenog,ma neznam sta je lepse da li bata i seka ili dve seke.....user posted image user posted image user posted image ....MA MI DUPLE MAME I TO SA TRI SRCA SMO NAJSRECNIJE MAME NA SVETU,JER SE SLAZETE....URAAAAAA ZA NASE MALE MALISANEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
21.9.2010 18:24:39   
bokicans
user posted image         Ja imam još plus i moju Nadju!!Imacu 3 srca!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio bokicans -- 21.9.2010 18:25:48 >

(odgovor članu majamaki)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
21.9.2010 22:54:38   
majamaki
Pomozite mi molim vas....da li neka od vas zna sta znaci ABD,jer u mom ultrazvucnom kartonu kad idem kod moje doktorice ona mi upisuje sa ultrazvuka samo BPD,ABD I FL,koja je nedelja trudnoce i rad srca.npr BPD mi je 67,ABD 63 i FL 52,a nasla sam na netu da izracunam kilazu bebica ali mi treba AC I BPD,ali ja nemam AC u kartonu i kad ukucam BPD I ABD nesto sasvim trece mi izbacuje,a nemam strpljenja da cekam sledeci pregled da je pitam sta znaci ta skracenica,a jako me interesuje koliko su teske....pozzz i unapred hvalauser posted image user posted image

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
21.9.2010 23:23:31   
Lilly*
Majamaki, pogledaj OVDE i OVDE
Prošetaj malo po forumu, ima raznih tema user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu majamaki)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
25.9.2010 14:24:11   
majamaki
Gde ste duple mame,nema vas nekoliko danauser posted image ,jeste to zauzete mozda sa zimnicom pa vas zbog toga nema.....ma pustite zimnicu i uzivajte u trudnoci....pozzzuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majamaki)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
26.9.2010 18:53:12   
bokicans
user posted image Majamaki ja sam tu ,nego sam cesce na forumu trece tromesecije,pošto znam da ovde retko kada nekoga ima.Svrati nam malo tamo da caskamo!

(odgovor članu majamaki)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
1.10.2010 15:40:21   
majamaki
zasto je ovako pusto,jer vas ima duple mame....zasto ste tako mrzovoljne pa vas nema malo da se dopisujemo,da vidim sta vasi malisani rade dali su porasli itd....pisiteeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
1.10.2010 15:58:30   
Lilly*
Majamaki, trudnice su u temama podeljenim po tromesečjima trudnoće, ovo je konkretna tema koliko ste se ugojile, zato nema nikoga user posted image

< Poruku je uredio Lilly RR -- 1.10.2010 16:03:03 >


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu majamaki)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
7.10.2010 10:29:04   
makicica32
Uh..27.nedelja...14kg vise, nisam sigurna kako to funkcionise, ali mislim da broj dobijenih kilograma zavisi i od visine, ali i od prethodne tezine. Visoka sam 176, a tezina pre trudnoce 68kg. Stomak mi je dosta veliki, uglavnom misle da sam 8. ili 9. mesec, ali ostali delovi tela mi se nisu puno prosirili. Mislim da ozbiljno vodim racuna o nacinu ishrane i izboru namirnica, ali kilogrami ipak idu na gore.
Inace, moj predosecaj da doktor bas nije pogodio pol, tj da ipak nisu dva decaka, se ispostavio pravi materinski. Ipak su decak i devojcica i u 25.nedelji su bili 730g i 790g :)

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
17.10.2010 13:01:26   
majamaki
Drage danas sam usla u 34 ned.ugojila sam se 12kg do sada misli da necu vise,neznam da li je to ok za blizance ali sve ide na ove moje bebice sto je jos bolje,stomak mi je bas veliki,barem se meni cini a i obrazi su mi se malo zaokrugliliuser posted image user posted image user posted image ...ljubim vas sve duple mamike

(odgovor članu makicica32)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
30.10.2010 10:42:07   
Pikoli
24-ta nedelja, a već 13 kg viška.... koliko li će biti do kraja???

(odgovor članu majamaki)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
30.10.2010 12:52:33   
bokicans
36 nedelja 17 kg

(odgovor članu Pikoli)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
11.11.2010 7:42:35   
Biki34
32-a nedelja 7kg...user posted image user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
14.11.2010 21:50:18   
Pikoli
27. nedelja, ja izbugila 2 kg, vodeći računa o ishrani... e sad se pitam da li je to dobro????

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here