|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Burme
30.7.2011 14:20:16   
Nina...
PE, na jednom mestu kao da jeste malo tj. vise mi deluje kao da sam ogrebala negde user posted image  Mislim da se to da popraviti u zlatari, sta mislis?

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Burme
30.7.2011 14:23:07   
PoisonEve
Hoce! I to nije skupo. Rekao nam je zlatar tako jer je mm bas zeleo peskiranu. A ja tek sad vidim koliko ste vi jeftino prosle. A nama taj kao "preko veze" uze 30.000user posted image

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Burme
30.7.2011 14:25:26   
Nina...
Cekaj, 30.000 samo za burmu tm?? user posted image user posted image  Mi smo obe platili oko 450 eura, obe iste peskirane. Meni se dopadaju jer su neobicne a jednostavne. Kakva je tvoja?

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Burme
30.7.2011 15:14:27   
zivka
Ovo su nase i moj verenicki user posted image

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Burme
30.7.2011 15:19:29   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image user posted image divno,obozavam burme! i meni su sve lepe!

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Burme
30.7.2011 15:22:17   
Nina...
Zivka bas su lepe user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Burme
30.7.2011 15:28:35   
PoisonEve
Nina, obe smo platili 30.000, postavila sam na proloj strani.
Zivka user posted image Ali ja sam mm uvek govorila da je moj verenicki meni ipak mnogo drazi od burmi...bas sam vezana za njega, vrlo je skroman ali za mene neprocenjiv!user posted image

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Burme
30.7.2011 15:35:44   
zivka
Hvala
"Moj je meni taman" user posted image  user posted image prva pomisao je bila verenicki prsten user posted image
kao da me je pitao kakav hocu mislim znao je ali otprilike ali ovaj je bas meni idealan user posted image

Burme su ja mislim 4mm i pune i glatke mislim da su izasle do 30000 din


(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Burme
30.7.2011 19:07:03   
Nina...
Lepe su sve burme. Mada ja preferiram belo zlato, zuto ne neosim uopste.

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Burme
30.7.2011 20:00:28   
zivka
Takodje ni ja a ovde su mi sve o.k. a vidjali smo u zlatarama takve kicerice...strasno

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Burme
30.7.2011 21:45:38   
isidora88
moze li burma da se prosiri? ja moju ne mogu da stavim iako sam smrsala na kilazu od pre trudnoce kad smo ih kupovali?
zna li neko koliko bi to kostalo i da li bi se videlo?moja je od belog zlata,siroka i u sredini je peskirana.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Burme
30.7.2011 21:49:06   
zivka
Sigurno postoji nacin jer je to nas zlatar pominjao ali ne znam koliko bi se videlo i koliko bikostalo

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Burme
30.7.2011 23:24:03   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: isidora88

moze li burma da se prosiri? ja moju ne mogu da stavim iako sam smrsala na kilazu od pre trudnoce kad smo ih kupovali?
zna li neko koliko bi to kostalo i da li bi se videlo?moja je od belog zlata,siroka i u sredini je peskirana.


Ja sam moju prosirila i nista se ne vidi. Cena zavisi od zlatare,neki cak ne naplacuju ako si kod njih kupila burme.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Burme
30.7.2011 23:38:12   
isidora88
a kako je oni povecaju? bas mi cudno da se ne vidi,ako je tako moram otici ovih dana do zlatare da se raspitamuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Burme
30.7.2011 23:44:37   
PoisonEve
isidora, ja kapiram da ih nekako rastegnu nekim svojim zlatarskim masinama user posted image
Najbolje bi bilo da odete do te zlatare gde ste ih kupili, mozda vam nece ni naplatiti, sto kaze Nensi

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Burme
30.7.2011 23:49:30   
isidora88
ja mislim da nam je zlatar pominjao nesto oko toga,nadam se da nece naplatiti user posted image
ja sam kontala da je seku pa ubace malo zlatauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Burme
30.7.2011 23:52:08   
Didy

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

isidora, ja kapiram da ih nekako rastegnu nekim svojim zlatarskim masinama user posted image



Nama su rekli da se to radi ovako, ali kažu da nije baš preporučljivo, jer postaje burma slabija, krtija i može da se desi da pukne vremenom, pogotovo ako mora više da se širi. Ako je malo, nije problem.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Burme
28.10.2011 9:13:57   
smeskicTB
NM jako mi se dopadaju vase burme..slicne su usle u moj izbor..

beice, gde ste vase uzeli?

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Burme
28.10.2011 12:12:55   
bea83
user posted image Smeškić šaljem ti na pp, pošto je zabranjeno javno reklamiranje, čini mi se

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Burme
29.10.2011 8:14:56   
smeskicTB
beice, da ti se i ovde zahvalim!

nama je juce slucajno iskrslo da nam je mama nasla zlatara kod koga su oni uzimali zlato dugo godina..a mama je juce bila u kupovini dukatica za unucice koji dolaze..
mislila sam da ce izbor burmi biti tezi(mada sam ja vec dosta gledala) zbog mm i da ce biti razlicite..i to mi je bilo ok, jer sam mislila da ce je on nositi..
i prvo je izabrao jednu koja je bila kombinacija zutog i belog zlata..ali posto je bila slagana, nije mogla biti anatomska.

onda je prepustio da ja biram sebi, pa da on nastavi..ali mu se sve bilo pomutilo..
ja sma mislila da cu neku tanju, od belog zlata, kombinaciju peskiranog i sjajnog..po dijagonali podeljenu..medjutim, mnogo mi je lepse stajala burma koja je sira..

e, onda je i mm video burmu, pomislio d aide na kombinaciju zutog i belog..ali taj model..ali kada je stavio na ruku-dopalo mu se!
svakako cu vam slikati.
nekako je rebrasta..dominira zlato koje se sija, a ima i peskiranog dela..

posto ce biti anatomske bice teske 14-15gr. i u odnosu na druge zlatare smo ustedeli dosta parica.

da ne bi reklamirala, potrazite kada vam bude trebalo u balkanskoj ulici. ljudi su divni. izlaze u susret jako lepo.
uradicemo graviranje..a ja ako budem htela dodacu na moju cirkone..

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Burme
2.11.2011 14:23:23   
vukosava

IZVORNA PORUKA: zivka

Ovo su nase i moj verenicki user posted image


U covece ko da si nase burme i moj verenicki slikala. I svi stoje u slicnim kutijama, ja to ne nosim nikad. user posted image

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Burme
2.11.2011 16:19:49   
Anoniman
A mi smo odlučili da želimo da nosimo burme i onda u skladu sa tim birali. Pošto ni mm ni ja ne nosimo zlato, kupili smo srebrne burme, rađene po slici koju smo odneli, jednostavne su, malo šire, sa dva paralelna žljeba i peskarene (bile nekad) između žljebova.

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Burme
2.11.2011 16:39:02   
vukosava
Moj muz i ja smo malo se upgrade-ovali sto se velicine tice tako da nema mesta u burmama za nase prstice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Burme
2.11.2011 20:06:22   
boba 11

IZVORNA PORUKA: vukosava

Moj muz i ja smo malo se upgrade-ovali sto se velicine tice tako da nema mesta u burmama za nase prstice user posted image

user posted image user posted image user posted image
Isto i kod nas nema sanse da je posle dva porodjaja stavim a mm moze i nosi

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Burme
2.11.2011 20:22:39   
GRGA
Kada je moje vencanje bilo ,,i kada smo birali burme,,secam se da je mm izabrao neke em paprene burme,em od belog zlata,em zenski po sredini ima red cirkona!!!!Naravno sto je meni bilo grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Prvo ne volim toliko cirkone,,drugo ne volim belo zlato,,,trece sta on bira kada nece ni da nosi!!!

Ja sam izabrala burme od zutog zlata srednje debljine,,ja jednostavnim radom...Bile su mi divne,,jednostavne i elegantne.........

Na kraju je to i bilo mm je nosi burmu dva dana i skinuo.Smeta mu jer nikada nije nista nosio...inace zbogt vrste njegova posla ne nosi burmuuser posted image user posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here