|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Olimpijada
5.8.2012 15:45:22   
Anoniman
Ja koliko god da volim Đokovića, ovaj Del Potro rastura!!! Je l' sramota da priznam da potajno navijam za Argentinu?! user posted image

(odgovor članu soni)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Olimpijada
5.8.2012 23:25:07   
gagana83
Cuti bruko jedna user posted image

Meni je Del Potro jedan od omiljenih tenisera(uz Djokovica i Bagdatisa) tako da mi je najmanje krivo kad Nole izgubi od njega.
Drago mi je zbog njega, mada bi mi naravno bilo draze da je Djokovic pobedio.
Jednako mi je drago sto je Marej pobedio Federera, konacno i on da pokaze sta ume, posle toliko poraza u finalima velikih turnira.
Bas ce biti zanimljiv US open - Nole, Federer, Del Potro, Marej, jos samo Nadal da zaleci povredu.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Olimpijada
6.8.2012 8:48:49   
*Alexx*
Ja ništa od tenisa nisam ispratila. Meni su glavni hit na ovoj Olimpijadi plivanje i atletika. Majko mila, kakvo je finale bilo sinoć na 100m! Usain Bolt je car nad carevima. Doduše, nadala sam se da će i Asafa Powell nešto osvojiti user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Olimpijada
6.8.2012 8:57:58   
Anoniman
Pa ja sam ceo dan kući pa samo šetam po kanalima-Eurosport, RTS, HRT, mađari user posted image Meni ni dizanje tegova u ženskoj kategoriji nije promaklo!!! I baš se pitam-šta te žene navede da izaberu ovaj sport user posted image

Zasad sam najviše uživala eto u tenisu-i to samo Del Potrovi mečevi user posted image user posted image , gimnastici, i onaj konjički sport u prirodi.... Joj to me oborilo s nogu! Sad sam totales u atletici! user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Olimpijada
6.8.2012 9:02:38   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: n i n a

Meni ni dizanje tegova u ženskoj kategoriji nije promaklo!!! I baš se pitam-šta te žene navede da izaberu ovaj sport user posted image


Ja sam isto juče uhvatila. Maaaajkoooo, jesi li videla onu Amerikanku? Ni dres ne može da zakopča pozadi kolika je user posted image Ali je zato digla 135 kg.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Olimpijada
6.8.2012 9:05:40   
Anoniman
Komentari mm su bili krvavi!!! user posted image Njegove lude teorije kako žena postaje dizačica tegova! Ima stvarno sportova koji mi nisu za žene, a tu uključujem i rukomet. Mnogo grubi sportovi!!!

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Olimpijada
6.8.2012 10:17:45   
Anoniman
Joj, moram jedan hate da bacim na RTS!!! Je**la ih skupština!!! Brinu da ćemo misliti da ništa ne rade ako nam ne guraju pod nos svoj radni dan?! Celu subotu su lajali, a Olimpijada jednom u 4 godine!!! Ma mađari su zakon-sve lepo prenose, ništa da propustiš! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Olimpijada
6.8.2012 11:38:22   
soni
evo gledam ove rukometase i vec se nerviram!!!!!! ako izgube ..uf

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Olimpijada
6.8.2012 11:48:34   
Anoniman
Aha, baš nam krenulo!!! user posted image

(odgovor članu soni)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Olimpijada
6.8.2012 11:49:58   
gagana83

IZVORNA PORUKA: soni

evo gledam ove rukometase i vec se nerviram!!!!!! ako izgube ..uf


A kako su krenuli.......

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Olimpijada
6.8.2012 11:56:45   
dunja RR
Ja sam najvise uzivala u plivanju i u skokovima u vodu. Sada ako stignem gledacu atletiku. Na putu sam pa nekako ne gledam stalno. Gledala sam i tenis, malo ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Olimpijada
6.8.2012 12:02:45   
gagana83
I meni su plivanje i atletika broj 1.
E da, i gimnastika.
Uz to sam gledala tenis i sve ostale sportove gde nasi ucestvuju.

Evo, izgubise rukometasi puuuuuuu

< Poruku je uredio gagana83 -- 6.8.2012 12:03:05 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Olimpijada
6.8.2012 12:03:13   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Olimpijada
6.8.2012 13:43:11   
soni
jel i zbog odbojkasa treba da se nerviram sadauser posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Olimpijada
7.8.2012 23:01:30   
LillyT

IZVORNA PORUKA: n i n a

Joj, moram jedan hate da bacim na RTS!!!


Ja moram da bacim hejt na Acu Stojanovića, kada ga čujem, ne gleda mi se ništa što on prenosi, kako se samo derao kada smo igrali vaterpolo protiv Mađarske (tipa, vodimo sa 3 razlike, a on njače kao lud). Korać standardno šuketa na atletici, ali mora mu se priznati da ima znanje, ali su mu komentari očajni.




_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Olimpijada
7.8.2012 23:03:51   
Anoniman
Mene nerviraju komentatori generalno, pogotovo što su toliko tunjavi i lenji da se potrude bar imena učesnika da nauče da izgovaraju kako treba. Redovno skrnave ljudima imena!

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Olimpijada
8.8.2012 8:56:29   
*Alexx*
Korać sa njegovom Išinbajevom user posted image Kako je, jadan, bio utučen kad je osvojila bronzu.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Olimpijada
11.8.2012 12:21:01   
LillyT
Kakva je ženska štafeta bila sinoć, ono je bilo savršenstvo user posted image Iako sam navijala za Jamajku, oduševljena sam kako su Amerikanke to uradile (izmene su im bile fantastične). Karmetlita i Bjanka su mi jako simpatične, dok mi je ona Felixova uvek bila njanjava i ne volim je. Nažalost, mušku 4x400, sam propustila, zaspala sam kao tabla.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Olimpijada
11.8.2012 16:00:54   
Anoniman
Definitivno mi je ritmička gimnastika najlepši sport za devojčice/žene... Kako su graciozne, držanje, elegancija, linija... Verovatno nema tako nešto kod nas, mislim mimo BG user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Olimpijada
11.8.2012 21:23:12   
LillyT
Nina, kada sam ja išla u osnovnu školu (čitaj, davno to beše), kod nas je postojala sekcija (tako se to tada zvalo) ritmika. Hulahop, trake, lopta i tako to, sve se to vežbalo. Inače, ja sam iz Zrenjanina, pa ako je bilo kod nas tada, sigurno postoji i sada na nekom ozbiljnijem nivou.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Olimpijada
11.8.2012 21:27:32   
Anoniman
Mi imamo gimnastički klub Partizan, ja sam išla od 4-7 godine (čitaj, isto je bilo jakkoooo davno user posted image ), ali sve manje čujem da decu daju na gimnastiku/ritmiku... Sad devojčice uglavnom upisuju na moderan balet, tu i tamo folklor i plivanje... Ja sam lično igrala folklor, ali malo su se raspala društva po Subotici, tako da nema šanse da bih dete upisala ni u jedno društvo ovde user posted image
A sad su dva tri dana bila takmičenja u ritmičkoj gimnastici i oduševile su me devojke. Mnogo mi se dopalo što nisu zdepaste i nabijene kao sportske gimnastičarke.

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Olimpijada
11.8.2012 22:15:14   
LillyT
user posted image user posted image user posted image kakva fantastična štafeta...

Sada držimo fige Milici. Doduše, ja pojma nemam ništa o tekvondu, danas sam gledala snimke tih njenih borbi, ništa tu meni nije bilo jasno i boks bolje kontam od toga...

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Olimpijada
11.8.2012 22:43:00   
Anoniman
Nists bez Koraca, pratim olimpijadu na Eurosportu, ali kad on komentarise na drugom obavezno pratim tamo, ma on je car, uvek se smejem :)

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Olimpijada
12.8.2012 8:59:53   
Anoniman
Oplakah ja sinoć i medalju i himnu! Bravo Milice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Olimpijada
12.8.2012 16:46:58   
Anoniman
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here