|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2013 16:49:34   
mirasmiljanic
Pozdrav svima,nova sam ovde,da li znak moze biti da jedes vise i stomak da ti je naduven? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Belo01)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2013 16:51:54   
Sanja90
mirasmiljanic ne to ne znaci,ako ti bude kasnilo uradi test pa ces saznatiuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu mirasmiljanic)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2013 17:01:44   
NadaR

IZVORNA PORUKA: mirasmiljanic

Pozdrav svima,nova sam ovde,da li znak moze biti da jedes vise i stomak da ti je naduven? user posted image user posted image user posted image



Meni je takav svaki pms . Sacekaj ipak da ti kasni pa testic ili beta. Navijamoo user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mirasmiljanic)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2013 20:30:22   
zujka
zene,meni vec cetvrti dan na vesu nista.danas 35ti dan ciklusa.ali zato i dalje ima braonkaste i rozkaste krvi sa sekretom kad u vaginu ubacim papiric,i grudi meke i otecene,bolna ledja i muka mi je,malaksala sam.da li je implantacija u pitanju

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2013 20:34:47   
zujka
zene,meni vec cetvrti dan na vesu nista.danas 35ti dan ciklusa.ali zato i dalje ima braonkaste i rozkaste krvi sa sekretom kad u vaginu ubacim papiric,i grudi meke i otecene,bolna ledja i muka mi je,malaksala sam.da li je implantacija u pitanju.na ulosku je curilo pre 4 dana par braon kapi i kraj,od tad ne curi,ali ima braonkasto i rozkasto kad gurnem u vaginu papir.cas ima toga kad ubacim,cas nema nista.

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2013 20:37:47   
dijana1*
Zujka najbolje ti je da uradis test i da resis nedoumicu, sa ovim simtomima moguce je da si user posted image
Uradi test ili izvadi betu user posted image

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2013 20:38:46   
Maraj
Joj zujka i meni se danas prvi put pojavilo rozikasto isto kao i tebi kada malo stavim papiric u vaginu. Meni je danas 27 dc a ciklusi mi inace i traju 26, 27 dana tako da se ne nadam previse, a bas bi volela. Samo da ovo rozikasto stane...

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2013 20:42:27   
zujka
joj,i meni.vise nisam pametna.kazem ti,cas ga ima,cas nema,a ves cist.jedino ima kad gurnem papiric,a muka mi je,ono,ko da cu dobiti.a grudi otekle,malaksala sam,curilo je jako malo pre 4 dana i to je sve.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2013 20:53:24   
zujka
i da,primetila sam da zadnja tri dana mnogo cesce piskim

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2013 22:33:00   
Anoniman
zujka ja mislim da je to to, jos samo da uradis testic pa da nas sve obradujes. user posted image

(odgovor članu zujka)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2013 22:40:48   
zujka
pocelo je neko probadanje s mucninom i malaksaloscu u stomaku,ko da cu dobiti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Znaci trudnoće III deo
22.5.2013 22:44:18   
zujka
sad sam izmerila temperaturu,36 sa 9 ako sam lepo drzala

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 0:15:24   
zujka
sada 37 sa 1

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 8:23:12   
Verolina
Poludeces. Uradi test ili izvadi betu. kako mozes sebe da mucis ovako?user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 8:38:14   
J@n@
Zujka,vreme je za test!Navijam!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 12:35:01   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Verolina

Poludeces. Uradi test ili izvadi betu. kako mozes sebe da mucis ovako?user posted image



slazem se. user posted image
ja sam prvi put uradila betu 26-og dana ciklusa, a drugi put test 29-og dana koji je pokazao drugu bledu crtu, pa sam za svaki slucaj uradila i betu i to je bilo to.
koliko jos planiras da cekas? do sada bi moglo i na uz svasta da se vidi...

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 12:41:44   
zujka
neki kazu da ne radim test dok ovo brljanje ne stane,pa kad stane,da radim pet dana nakon toga.sta vi kazete

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 13:06:42   
zujka
neki kazu da ne radim test dok ovo brljanje ne stane,pa kad stane,da radim pet dana nakon toga.sta vi kazete
.meni na vesu nista,savrseno cist,osim tog curkanja od par braon mrljica pre 4 dana,ali jos ima rozkastog kad u vaginu stavim papir

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 13:12:04   
Sanja90
zujka uradi test sto pre,to curkanje nece nista poremetitiuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 13:19:48   
zujka
ali meni ne curi,pojavi se trag tek kad gurnem papit dublje u vaginu,ves je cist,ne nosim ni ulozak

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 13:22:57   
Sanja90
Pa sta cekas onda? Uradi test!user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 13:24:57   
zujka
pa kao cekam da i to iz vagine sto ostavlja trag na prstu,stane.jer kad stavim papir,cas je braon sa sekretom nekim rastegljivim,cas roze,cas otvoreno crvenkasto.a gace ciste uvek,sta mislite

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 13:26:51   
Sanja90
ma mani ti to,odmah do apoteke,kupi test i uradi ga sa prvom jutarnjom mokracom.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 13:33:49   
zujka
ponekad muka,ko da cu dobiti,i onda se i to stisa.i evo vec 4 dana,samo kad gurnem u vaginu,tad ima krvi,koja ni ne curi,samo je pomesana sa sluzi.mene malo brine sto je na papiru nekad svetlo crvena.

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 13:39:12   
Sanja90
pa uradi test,ako si trudna odmah god ginekolga da ti prepise sta da koristis za odrzavanje trudnoce.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here