|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
20.2.2015 21:42:32   
mila83

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: superm

. Po mom skromnom misljenju, najvaznije je da izrastu u mentalno zdrave osobe uz podrsku oba roditelja. Mm i ja dajemo sve od sebe, trudimo se da napredujemo i ucimo se sto boljem roditeljstvu svakog dana. Pa, kako nam bude user posted image


user posted image user posted image user posted image


Bravo superm ! Kod nas je jednako,mislim/Deca imaju svoje trenutke posebno i sa mamom i sa tatom,a uzivamo i svi zajedno !


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
20.2.2015 21:44:47   
anci kv
mm se trudi i polomi oko nje ali ona opet kad dođe iz vrtića,samo mama,mama..kao pijavica mi se prilepi uz nogu i tako hodam po kući..

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 21:07:50   
veselicaa
Danas me Stasa bas iznenadila,ceo dan je bila sa tatom,vodio je napolje na sneg a ja sam morala da radim pa verovatno zbog toga user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 21:43:19   
mila83
Kod nas je to naizmenicno i mislim da tako treba. Jako je bitno da su oba roditelja prisutna u zivotu deteta, sa svakim se ima poseban odnos. user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 22:12:25   
Bibilib
Stariji ni mini ni ocu a mladji meni....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 22:28:36   
Mala Elena
Ako bih sudila po tome kako me grli..onda meni.Moja dusa.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 22:33:16   
mila83

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ako bih sudila po tome kako me grli..onda meni.Moja dusa.

user posted image vidim po tikeru da je malecka,tada su bas najvezaniji za svoju majku user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 22:35:05   
nikiteki
meni

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 22:36:00   
veselicaa
Me ona je trenutno u dobu kada joj majcino drustvo najvise prija.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 23:27:46   
Sosa Mena
Do pre godinu dana bila je vise privrezna ocu, a sad meni. Ne znam da li zato sto je starija pa je shvatila ko vise znaci. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 23:31:04   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Do pre godinu dana bila je vise privrezna ocu, a sad meni. Ne znam da li zato sto je starija pa je shvatila ko vise znaci. user posted image


I kod nas isto, do pre nekoliko meseci samo tata, pa sad samo mama, mama rules user posted image
Mislim da je to do toga ko je dominantniji, tj ja sam strožija od mm, postavljam jasne granice za sve, a mm je levo-desno, često joj menja pravila pa se ona zbunjuje. Često joj on nešto kaže a ona dođe kod mene da pita da li može ili ne, jer je kod njega juče važilo jedno, danas drugo.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 23:33:53   
Sosa Mena
Tu po pitanju kriterijuma se slazemo skroz. Nema odstupanja pa ne moze mnogo da bira stranu. Njega vidja mnogo manje od mene, takav mu je posao pa je loginco da ga se uzeli. Ali nekako se promenila. Ne pridodaje njemu vise paznju nego sve ide ka meni. Da li zato sto sad shvata da smo obe devojcice pa imamo vise zajednickih stvari.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 23:38:06   
QueenJ
Meni. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 23:46:30   
Ivanka 75
ja mislim da on još uvek pokušava da joj se prilagodi, igra se sa njom, ona mu se bukvalno penje na glavu, svako ima svoju lutku za igru, ali nekako ona više vrednuje moje mišljenje i pre će mene poslušati nego njega (iako sam 50 kg lakša od mm) user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 23:52:19   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

ja mislim da on još uvek pokušava da joj se prilagodi, igra se sa njom, ona mu se bukvalno penje na glavu, svako ima svoju lutku za igru, ali nekako ona više vrednuje moje mišljenje i pre će mene poslušati nego njega (iako sam 50 kg lakša od mm) user posted image

user posted image mene slusa cak kad smo u gostima pre nego sto nesto pipne prvo mene pogleda i ako ja kazem ok onda nastavlja pokret rukom da uzme to sto je htela. Tatu nista ne slusa ehehhe ali jedva ceka da on dodje kuci. Mora on da legne sa njom da je uspavljuje (osim kad nije kuci u to doba onda je i mama ok) ali se cesto desi da tokom uspavljivanja i dalje zove mene. Rekla bih da sam ja i dalje njen numero uno ali tatica se stvarno priblizio prvom mestuuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 23:52:39   
Sosa Mena
Kad smo kod toga. Nedao Bog kad je u mantiji da je nesto kritikuje ne cujes je ceo dan, user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 23:54:47   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Kad smo kod toga. Nedao Bog kad je u mantiji da je nesto kritikuje ne cujes je ceo dan, user posted image


Joj user posted image

Tako Ivka kad tata sa svojih 2m stane iznad nje a ona podigne glavicu, on zagrmi odozgo... prosto mi je nekad bude žao user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 23:54:56   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Kad smo kod toga. Nedao Bog kad je u mantiji da je nesto kritikuje ne cujes je ceo dan, user posted image

da ja nabavim mantiju ispod ruke za ovog mog mozda pocne da ga slusa? ahahahha

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
6.3.2015 23:56:48   
Sosa Mena
Sreca ne vice inace ne znam sta bi bilo. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
7.3.2015 0:00:13   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Kad smo kod toga. Nedao Bog kad je u mantiji da je nesto kritikuje ne cujes je ceo dan, user posted image


joj dusa medena

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
7.3.2015 0:11:00   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Sreca ne vice inace ne znam sta bi bilo. user posted image


Ali on ne viče uopšte, u tome je štos, jak mu glas user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
7.3.2015 0:15:52   
Sosa Mena
To je vec drugo. Ko popin. user posted image Dobro je dok jos ima cvik od njega. Bice nam veselo kad provale da se ispod te mase kriju medvedici. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
7.3.2015 0:18:51   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

To je vec drugo. Ko popin. user posted image Dobro je dok jos ima cvik od njega. Bice nam veselo kad provale da se ispod te mase kriju medvedici. user posted image


Zato mu se i penje na glavu, večeras mu je nogom stala na onu stvar dok se pela po njemu, on jauknuo a ona brže bolje da poljubi ,jooooj ovo je za onu drugu temu user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
7.3.2015 0:20:06   
Sosa Mena
user posted image upiskicu se user posted image Menjaj temu user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
7.3.2015 0:48:22   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

To je vec drugo. Ko popin. user posted image Dobro je dok jos ima cvik od njega. Bice nam veselo kad provale da se ispod te mase kriju medvedici. user posted image


Zato mu se i penje na glavu, večeras mu je nogom stala na onu stvar dok se pela po njemu, on jauknuo a ona brže bolje da poljubi ,jooooj ovo je za onu drugu temu user posted image


user posted image user posted image

Ne znam kome je T privrzenija... samnom se vise mazi sa mm se lepse igra... I nekako uvek trazi vise paznje od onog ko je u tom periodu manje kod kuce, u poslednje vreme se ne odvaja od mm ovih sat vremena dnevno koliko su zajedno

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here