|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
7.3.2015 0:51:11   
Sosa Mena
Milicicak to mi je logicno da vise trazi paznje od onog ko je manje kuci. U periodu kad sam radila isto je vise bila vezana za njega i ako tada podjednako nismo bili kuci. Dodjem ja sa posla ona me poljubi zagrli i nastavi dalje. Dodje tata to je padanje u trans vristanje.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
7.3.2015 0:58:08   
milicicak
Soso, i meni je logicno i drago zbog toga. Kod nas u kuci nema dobrog i loseg policajca, oboje smo losi, mada sam ja sklonija da popustim user posted image
Ali mini buba i mm imaju stvarno divan odnos i ona je njemu jednako privrzena kao meni, bar mi se tako cini. Ja sam uverena da je to zbog toga sto je on ostao sa njom kuci kad je imala sest meseci a ja se vratila na posao,

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
7.3.2015 1:01:14   
Sosa Mena
Manja je sad promenila. Super je sa njim i dalje samo sto vise trazi od mene paznje. Sad se samnom vise mazi. Videcemo sledece godine kako ce biti posto to kod nje traje po jednu sezonu. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
7.3.2015 1:02:21   
Žapkić
Meni. Sticajem okolnosti, postla je još više vezana za mene

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
7.3.2015 10:24:07   
QueenJ
IZVORNA PORUKA: Sosa Mena
Nedao Bog kad je u mantiji da je nesto kritikuje ne cujes je ceo dan,
To je vec drugo. Ko popin. user posted image Dobro je dok jos ima cvik od njega. Bice nam veselo kad provale da se ispod te mase kriju medvedici. user posted image


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75
Zato mu se i penje na glavu, večeras mu je nogom stala na onu stvar dok se pela po njemu, on jauknuo a ona brže bolje da poljubi ,jooooj ovo je za onu drugu temu user posted image


Pa ja umirem... user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
9.3.2015 6:32:21   
mila83

IZVORNA PORUKA: QueenJ

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena
Nedao Bog kad je u mantiji da je nesto kritikuje ne cujes je ceo dan,
To je vec drugo. Ko popin. user posted image Dobro je dok jos ima cvik od njega. Bice nam veselo kad provale da se ispod te mase kriju medvedici. user posted image


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75
Zato mu se i penje na glavu, večeras mu je nogom stala na onu stvar dok se pela po njemu, on jauknuo a ona brže bolje da poljubi ,jooooj ovo je za onu drugu temu user posted image


Pa ja umirem... user posted image


user posted image Bas me nasmejaste jutros !

Kod nas se to menja,sto kaze Sosa menja se iz perioda u period, a nekad nista ni ne primetimo,nema neke razlike.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
9.3.2015 11:55:48   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena
Nedao Bog kad je u mantiji da je nesto kritikuje ne cujes je ceo dan,
To je vec drugo. Ko popin. user posted image Dobro je dok jos ima cvik od njega. Bice nam veselo kad provale da se ispod te mase kriju medvedici. user posted image


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75
Zato mu se i penje na glavu, večeras mu je nogom stala na onu stvar dok se pela po njemu, on jauknuo a ona brže bolje da poljubi ,jooooj ovo je za onu drugu temu user posted image


Tako sam se ismejala dok sam citala ovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
9.3.2015 11:59:12   
mali_mis
Mojoj mami user posted image Samo on ima babu, niko drugi user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
9.3.2015 13:25:19   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Mojoj mami user posted image Samo on ima babu, niko drugi user posted image

Ih babe su cudo user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
9.3.2015 13:30:39   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Mojoj mami user posted image Samo on ima babu, niko drugi user posted image


A ja sam obozavala dedu...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
9.3.2015 13:33:27   
Plavusa34
Po mom misljenju dete je uvek vaznije mami a i detetu mama

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
9.3.2015 13:34:23   
veselicaa
Pa i ne bas,i tate su vazne user posted image

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
9.3.2015 13:35:59   
Plavusa34
veca je povezanost kako god gledali a i uglavnom vise vremena provedu zajedno

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
9.3.2015 13:38:27   
veselicaa
Moj suprug je bas posvecen otac,jeste da sam ja vise sa njima jer on radi a ja radim od kuce,ali kao neko ko nije imao oca mogu da kazem da je uloga tate nezamenljiva.

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
9.3.2015 13:51:15   
Bibilib
Pa naravno da je majci najvaznije dete i detetu majka ali jednostavno mozda obozava baku ili deku,kao ja npr.user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
9.3.2015 15:01:08   
mila83
Majka i dete imaju uvek neku posebnu vezu,ukoliko je majka normalna,uravnotezena osoba(kazem,jer ima svakakvih) ali je i otac podjednako bitan ! Kod nas se bez tate ne moze ni pod razno,imaju prirodan i zdrav odnos,a moj mm sve radi,kao majka(osim dojenjauser posted image naravno !) podjednako smo prisutni u zivotu (ne mislim fizicki) i pruzamo podrsku deci.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
9.3.2015 15:04:27   
veselicaa
user posted image Mila user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
10.3.2015 12:52:30   
amdn
mama i bez mame opet mama, joooj

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
10.3.2015 13:33:30   
acalukic
ovo bi trebali da pitate moje cerke,a unuke svoje inace ja obozavam i cini mi se da vise vole bez lazne skromnosti mene

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
11.3.2015 21:35:24   
MakiJ
mama je mama user posted image

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
11.3.2015 21:36:24   
jabudic
Obojica mamini sinovi user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
25.5.2015 8:50:32   
tatjan@
Stariji definitivno meni oduvek. I tata i on su jako slicne naravi, po prirodi malo naprasiti i nagli, dok sam ja mirna, pa im ja sluzim kao tampon zona sto nije nimalo lakouser posted image
Mladji je spiclov, ulizica, vrti i tatu i mene a i sve ostale oko malog prsta user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
25.5.2015 12:46:40   
tekilica
Uh, mamina je maza, a tata, koji inace jeste strozi, eeeeeeeee, tata se ljubi svakog jutra. Ne znam kako to user posted image Mislim da vise vuce na drugu stranu user posted image

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
26.5.2015 19:08:51   
amdn
mamina je maza ali i tata moze kad mama nije tu user posted image user posted image

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
26.5.2015 19:41:21   
Anarunika
Evo sad razmišljam i mislim da je najstarijem sinu već neko vreme tata zanimljiviji. On uglavnom sve zna, on se sa njima igra muških igara,vodi ih u školicu na engleski...ali mislim da je privrženost za mene više ona podsvesna. A Ika je još uvek maza. Mada kada god mogu da biraju hoće li sa tatom ili samnom oni odu sa tatom , što meni uopšte ne pada teško user posted image Inače,svako jutro imamo grupno maženje u krevetu i svi smo tu nekako podjednako zastupljeniuser posted image user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here