|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
14.8.2014 6:44:55   
Misha i Ljisha
Neko je napisao u redovnim situacijama tata u vandrednim mama ahahah... Kod nas tako ali i kad dodje mm s posla samo bi da bude sa njim. Mislim to mi je nekako normalno jer ga po ceo dan nekad ne vidi do uvece, pa joj valjda ja malo i dasadim ali neretko se desi da njega napusti i trazi mamoooo mamoooouser posted image . Tako da mozda mozda za nijansu je privrzenija meni nego svom taji

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
14.8.2014 8:23:45   
big mum
Tatu ne vide po cijeli dan i onda ga se požele.Kad se on pojavi mama ide u drugi plan.Ali kad ih nešto boli ili se uplaše onda samo mama može pomoćiuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
14.8.2014 12:50:06   
bubulence
kod nas je ono pravilo da je cerka tatino dete, zaista imaju neki poseban odnos.
super se nas dve slazemo, volimo i sve ,ali tata je tata, on je medolino, keksolino, snazan, lep, najbolji, tata sve zna, u sve se razume. tata je kupa, vodi u setnje, voza biciklom...u svemu tome i ja ucestvujem ali ako smo oboje sa njom nece meni dati ruku nego tati, nece mama brisati guzu nego tata, nece mama citati Bambija nego tata.
meni je sasvim ok, kada smo same mazimo se, kada je tata tu ja odmaram user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
14.8.2014 13:03:15   
Sanjica26 RR
Teodora je vise tati privrzena. Samo tata postoji za nju. I kad je nesto boli zove tatu. Govori meni stalno da me volli i mazi se kod mene, ali tata je No. 1. Sofija je za sada samo meni.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
14.8.2014 13:12:32   
superm
Ja imam dva decaka i obojica su meni vise privrzeni nego tati. Po onome sto sam citala, decaci su privrzeniji majci nego ocu u periodu od rodjenja pa do neke 6,7 godine. Tada se vise okrecu ocu ali naravno majka i dalje ostaje ono primarno vazno bice i izvor sigurnosti. Sa ocem se neke aktivnosti koje sa majkom bas i ne funkcionisu i sve je to normalno. Po mom skromnom misljenju, najvaznije je da izrastu u mentalno zdrave osobe uz podrsku oba roditelja. Mm i ja dajemo sve od sebe, trudimo se da napredujemo i ucimo se sto boljem roditeljstvu svakog dana. Pa, kako nam bude user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
14.8.2014 13:21:17   
bubulence

IZVORNA PORUKA: superm

. Po mom skromnom misljenju, najvaznije je da izrastu u mentalno zdrave osobe uz podrsku oba roditelja. Mm i ja dajemo sve od sebe, trudimo se da napredujemo i ucimo se sto boljem roditeljstvu svakog dana. Pa, kako nam bude user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
14.8.2014 13:22:41   
superm
Hvala user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kome je vaše dete privrženije: Vama ili t...
10.9.2014 22:35:03   
New Mom
Mrvicu vise meni, svo troje. Al kod Kace se tacno vidi da je u periodu zivota kad je tata glavni lik u njenom svetu.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kome je vaše dete privrženije: Vama ili t...
10.9.2014 22:40:10   
minnica
Ćerka od rođenja tati, mada ima momente kad joj treba mama user posted image a sinak je moj sto posto. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kome je vaše dete privrženije: Vama ili t...
10.9.2014 22:52:40   
Žapkić
Tina je toliko vezana za mene da prosto ne znam kako će funkcionisati kad krene da ide kod tate na noćenje...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kome je vaše dete privrženije: Vama ili t...
10.9.2014 22:55:45   
Torbica
Za sada meni. Vole oni tatu i dozivaju ga, ali za mnom je potera cim im nisam u vidokrugu. Tajo moze i ne mora.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kome je vaše dete privrženije: Vama ili t...
10.9.2014 22:57:46   
New Mom
Ja nekad mislim da moji imaju radar za mene koji se aktivira cim izadjem iz kruga od 3 metra.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kome je vaše dete privrženije: Vama ili t...
10.9.2014 23:00:57   
Mala Elena
Tati se najvise obraduje , osmeh od uva do uva! Valjda ga ne vidja toliko. ..kod njega se na rukama uspava za minut, kod mene to traje vecnost .user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kome je vaše dete privrženije: Vama ili t...
11.9.2014 1:30:54   
Misha i Ljisha
Gledam onaj moj post od gore i iskreno D je i dalje za nijansu privrzenija meni ali iskreno ta nijansa je sve manja i manjauser posted image . Taja opasno upada u sliku, pogotovo nakon njegovog godisnjeg, sto mi je naravno i neizmerno drago

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kome je vaše dete privrženije: Vama ili t...
5.12.2014 14:57:25   
emicaa
Teodori i dalje svjet staje kad progovorim,obraduje se ona taji kad dodje sa posla ali to je to,opet ide meni da se mazi,ako plače i on je uzme ona pruža ruke meni.Kad sam na pisla ide do vrata od kuhnje da me traži i viče mama user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kome je vaše dete privrženije: Vama ili t...
5.12.2014 15:04:43   
Misha i Ljisha
Cekaj Emice promenice se to hehehe...Videces, samo odjednom taje upadaju u sliku. Moja svako jutro ustane, zove tatu, ja kazem tata radi ona ponovi "jadi" i pita "zašo" ja kazem da zaradi novce tj pare ona ponovi ako kazem pare ("paje") onda se prosvrcka po kuci, i kaze "Nema tata", onda place, i tek onda nastavljamo danuser posted image . Tako svako jutro

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kome je vaše dete privrženije: Vama ili t...
5.12.2014 15:22:49   
choopa choops
Meni. Ne puno više, ali ipak je za sve mama glavna user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kome je vaše dete privrženije: Vama ili t...
5.12.2014 15:27:29   
bubulence
vec sam pisala ovde ali samo da dopunim.
E vec neko vreme pita kada cu u porodiliste i ja je pitam zar je toliko nestrpljiva da vidi seku, a ona kaze ‘ ma neeee, nego da keksic i ja zivimo sami‘.
i sve se i dalje vrti oko njega, e sad , mislim da ce se to promeniti kada dodje beba jer ce mozda biti malo ljubomorna sto cu uglavnom morati da se motam oko bebe pa ce se ona vezati za mene user posted image user posted image , bar se nadam da hoce...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kome je vaše dete privrženije: Vama ili t...
5.12.2014 15:58:08   
mirkam
Tati,definitivno za sada.On kad dodje sa posla M prvo vrišti,pa počne da se koči pa na kraju plače od uzbudjenja user posted image Ako mu se javi čim udje u stan,posle nema šanse ni ruke da ode da opere,a ruča sa njim u krilu.Ma glas kad mu čuje,staje cijeli svijet.E sad,ja sam sa njim po čitav dan pa kontram ni ne može da mi se obraduje kad sam mu stalno u vidokrugu.Ali recimo izadjem i vratim se posle dva sata,on me pogleda,nasmije se i nastavi da se igra..kao da nisam nigdje ni bila.Sve sve se nadam da će se to promijeniti kada počnem da radim..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kome je vaše dete privrženije: Vama ili t...
5.12.2014 16:39:22   
emicaa
Mirkam i ja sam sa stalno sa Dorom ali opet je stalno oko mene,isto tako reaguje na sveki,kad je vidi poludi od sreće a djeda pogleda,nasmije se i dosta od nje.Nekako više voli ženski rod user posted image
Ljišo šuti ne baksuziraj,ona će biti izuzetak i ostati mamino djete user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
28.12.2014 20:15:08   
maminozlato1
Tatina ćerka. Pomalo iritira.. Sanjam nocu recenicu "tata će..." .. opet "Pusti, tata će" user posted image user posted image

_____________________________

Sreća je u malim stvarima

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
14.2.2015 19:48:25   
veselicaa
Obe vise meni.Vole one tatu,naravno cak ponekad pomislim kako se vise zabavljaju sa njim nego sa mnom,jer on ume da im smislja razne igre,izmislja im price,ali ipak mene vise traze.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
14.2.2015 22:12:27   
serpica
Devojcice su vise vezane za mene,ali se nekako vise obradaju kad njega vide,a bebac je za tatu vise vezan i to u poslednje vreme,mada kad padne noc i kad mu nije dobro samo sam ja.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
15.2.2015 0:15:08   
Azra_
I dalje mamin sin. Nema me 2 minuta i sledi pitanje ˝gde je mama?˝! Super se on slaže sa mm, ali voli da sam tu negde. Kada izlaze negde bez mene, mm kaže da mu jedno 10 minuta svaki put objašnjava da sada idu sami, a da ih ja čekam kod kuće, da ne brine. user posted image I šta god mu nije jasno , ili u šta ne poveruje, odmah dođe kod mene da proveri. MM mu npr kaže neku reč na engleskom, a on dolazi kod mene da pita da li se to stvarno tako kaže. Pri tom, mm poznaje engleski bukvalno kao maternji, a ja onako, srednji nivo, ali ne vredi, mora da proveri.user posted image

< Poruku je uredio Azra_ -- 15.2.2015 0:17:29 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kome je vaše dete prvivrženije: Vama ili ...
15.2.2015 13:20:34   
veselicaa
Ja sam pokusala da moja A.ponekad radi sa tatom domaci ali i ona isto kao i Azrin sin,posle svake recenice ili reci dolazi da me pita da li je stvarno tako user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here