|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 13:25:07   
cicko
Danas sam bila na lekar.komisiji ovde kod nas u N. Sadu (prvi put od kad sam trudna), sa dijagnozom preteceg pobacaja, sa kontrakcijama i skracenim grlicem, sa terapijom Ginipral, Bensedin, mirovanje...  Posao koji obavljam je naporan, stojeci, u op. sali. Bolovanje mi je produzeno na dve nedelje!

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 13:30:13   
Ellenica
Cicko to je strasno, ovi nasi u N.sadu nisu normalni.

_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 13:40:45   
LillyT
IZVORNA PORUKA: cicko

Danas sam bila na lekar.komisiji ovde kod nas u N. Sadu (prvi put od kad sam trudna), sa dijagnozom preteceg pobacaja, sa kontrakcijama i skracenim grlicem, sa terapijom Ginipral, Bensedin, mirovanje...  Posao koji obavljam je naporan, stojeci, u op. sali. Bolovanje mi je produzeno na dve nedelje!


I sta posle dve nedelje? Opet na komisiju ili? Stvarno se zezaju sa zivotima


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 13:43:08   
cicko
Ali da si cula to ispitivanje... Pa zasto niste radili amniocent. kad vam je to prva beba a imate i godina( "Aaaa, bili su uredni markeri!"), pa s kom ste se konsultovali, pa koliko imate radnog staza, kad ste piskili, kakili...

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 13:47:02   
cicko
Aha, sa novim nalazom ginekologa, kao da je to nesto sto je ocekivano da ce trajati 2 nedelje. Ma dobro, ako me vrate na posao, probacu da radim koliko mogu pa cu otvoriti bolovanje po nekoj drugoj osnovi, od Nove godine cu uzeti novi godisnji, a pocetkom februara mi svakako sleduje porodiljsko. Nema mi druge, jedino to vucaranje po zdr.ustanovama, zbog gripa, i ako me vrate na posao bicu izlozenija virusima jer radim u zdravstvu.


IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: cicko

Danas sam bila na lekar.komisiji ovde kod nas u N. Sadu (prvi put od kad sam trudna), sa dijagnozom preteceg pobacaja, sa kontrakcijama i skracenim grlicem, sa terapijom Ginipral, Bensedin, mirovanje...  Posao koji obavljam je naporan, stojeci, u op. sali. Bolovanje mi je produzeno na dve nedelje!


I sta posle dve nedelje? Opet na komisiju ili? Stvarno se zezaju sa zivotima


(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 13:47:05   
LillyT
&#$%#@@$*&@# nemam komentar. I nisam skontala, ima li sanse za produzenjem ili ne?
Sada sam videla post


< Poruku je uredio LillyT -- 12.11.2009 13:48:30 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 13:48:49   
cicko
nemam pojma, pretpostavljam da su mi sanse 50:50user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 14:18:15   
Trudi
Cicko, kod mene zdravstveni bilten kao kod tebe, jedino sto ne pijem bensedin i ne radim u zdravstvu već u finansijskoj instituciji, a bolovanje mi produžuju mjesečno.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 14:19:58   
nakins
Bila danas na komisiji, produzili mi bolovanje do 14.decembra. Ne znam kako, ali me nisu nista pitali. Trazila mi nalaz kardiologa, nije ni gledala krvnu sliku. I rekli mi samo da se vidimo u decembru.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 14:23:40   
cicko
user posted image

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 14:25:00   
cicko
user posted image  user posted image  user posted image
Kod nas su ludi!

IZVORNA PORUKA: Trudi

Cicko, kod mene zdravstveni bilten kao kod tebe, jedino sto ne pijem bensedin i ne radim u zdravstvu već u finansijskoj instituciji, a bolovanje mi produžuju mjesečno.


(odgovor članu Trudi)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 14:26:01   
cicko
 


Naki, sta im bi pa su ti toliko produzili?

user posted image
IZVORNA PORUKA: nakins

Bila danas na komisiji, produzili mi bolovanje do 14.decembra. Ne znam kako, ali me nisu nista pitali. Trazila mi nalaz kardiologa, nije ni gledala krvnu sliku. I rekli mi samo da se vidimo u decembru.

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 14:26:48   
bebaa
Super nakins user posted image A kakav si nalaz od kardiologa imala? Nadam se da su malo spustili loptu...

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 14:36:02   
cicko
Nista im ja ne verujem!!! I corava koka ubode neko zrno!


IZVORNA PORUKA: bebaa

Super nakins user posted image A kakav si nalaz od kardiologa imala? Nadam se da su malo spustili loptu...

(odgovor članu bebaa)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 14:39:21   
bebaa
mene su sa istom dg vratili na posao, takodje radim u zdravstvu..
IZVORNA PORUKA: cicko

Danas sam bila na lekar.komisiji ovde kod nas u N. Sadu (prvi put od kad sam trudna), sa dijagnozom preteceg pobacaja, sa kontrakcijama i skracenim grlicem, sa terapijom Ginipral, Bensedin, mirovanje...  Posao koji obavljam je naporan, stojeci, u op. sali. Bolovanje mi je produzeno na dve nedelje!

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 14:39:21   
nakins
Nemam pojma cicko sta im bi. Cula sam da su najrigorozniji prema onima koji su na bolovanju od pocetka. Pa valjda su se malo i smirili od kad su tri trudnice izgubile bebu posle njihovog vracanja na posao

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 14:41:54   
nakins
Beboo bila danas kod kardiologa jer mi stvarno bilo lose ovih dana. Imala vrtoglavice, mucnine i jako lupanje srca, pritisak mi skoci malo...
Nista mi nije posebno napisao kardiolog osim toga.

(odgovor članu bebaa)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 14:43:43   
cicko
Ja sam danas prvi put bila, bas sam pisala u postu o tome, znaju da sam na bolovanju od 13.okt, i produzili su mi 2 nedelje. Treba da se javim ponovo 30.nov.user posted image

IZVORNA PORUKA: nakins

Nemam pojma cicko sta im bi. Cula sam da su najrigorozniji prema onima koji su na bolovanju od pocetka. Pa valjda su se malo i smirili od kad su tri trudnice izgubile bebu posle njihovog vracanja na posao

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 14:46:30   
cicko
Beboo, stvarno su... ma ne znam sta bih rekla... kojim se poslom bavis u zdravstvu?

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 14:49:10   
bebaa
Med. sestra radim sa citostaticima.... mislim sta reci

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 14:50:32   
cicko
user posted image  user posted image

(odgovor članu bebaa)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 14:55:21   
bebaa
user posted image njih ne zanima gde radis, kazu to nije njihov problem, pa ciji je ondauser posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 15:27:10   
engimengi
Jao kakvi kreteni,ja zivim u Nisu i ovde su super,ne nosim nikakve nalaze samo uput za komisiju i uvek mi produze normalno mesec dana vec 3x sam isla!!

(odgovor članu bebaa)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 15:29:22   
Verus
cicko ako nije tajna koliko imas godina?  Amnio se ne treba raditi nego posle 35, jedino ako nesto nije u redu,a tebi je sve bio ok...e bas su cobani
IZVORNA PORUKA: cicko

Ali da si cula to ispitivanje... Pa zasto niste radili amniocent. kad vam je to prva beba a imate i godina( "Aaaa, bili su uredni markeri!"), pa s kom ste se konsultovali, pa koliko imate radnog staza, kad ste piskili, kakili...

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Kada otići na bolovanje???
12.11.2009 15:34:30   
Trudi
Ja spakujem karton, nalaz i uputnicu za komisiju i pošaljem mm. On im kaže da moram strogo da mirujem i da ne mogu čekati u redu za komisiju + gripa i tako on odradi sve za mene.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here