|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
12.5.2009 11:43:44   
boje
kakvi su vam rezultati spermograma?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
12.5.2009 11:59:42   
Modessty
Napisala sam detaljno u temi Spermogram

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
13.5.2009 16:03:19   
any
e samo da se javim....radila sam danas HSG,sve je ok,jajovod mi je prohodan,doktro mi je rekao da mogu da radim na trudnociuser posted image
nije to nista strasno,sve je bilo identicno kao sto je Modessty napisala tako da necu da ponavljam. malo krvarim ali nije nista strasno,doktor mi je rekao da to mora malo. dobila sam dovicin da pijem danas i sutra i za nedelju dana da se bacim u akcijuuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
13.5.2009 18:31:16   
Modessty
Ćao svima!
Ja samo da se javim. Čekala sam dr dva sata da bi mi rekli da istorija nije otkucana. Dr mi rekla samo da postoji neka blaga upala, a da je sve ostalo ok. Tako da sutra moram prvo da zovem da vidim dal je gotov izveštaj, pa ako jeste da idem da uzmem i da zakažem ponovo vidjenje sa dr.


Ali sexanje je dozvoljeno pa se bacam sad na mm

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu any)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
13.5.2009 18:31:46   
Modessty
Hej Any!!! Baš mi je drago da je sve ok!!!! user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
14.5.2009 16:06:20   
Modessty
Ja konačno pokupila otpusnu listu!!!
Što bre doktori vole da kažu kako nije ništa strašno a onda ti daju izveštaj od koga bi da padneš u nesvest user posted image
Elem, evo šta piše:

Cervikalni kanal jako proiren sa defektima u senci kontrasta. Cavum uterusa trougaonog oblika, lako spuštenog dna, jasnih ivica, sa znacima hron. upale u istmičnom delu. Oba jajovoda se projektuju od I snimka u celini jako izraženih Arnoldovih sfinktera, istmični delovi tanki. Oba jajovoda podignuta na gore. Ampula levog haustrirana sa znacima endosalpingitisa, ali od I snimka propušta kontrast oko tog jajovoda. Ampula desnog jajovoda sklupčana uz desni rog uterusa i od II snimka propušta kontrast u okolne priraslice.

Predlog: 3 nedelje balneo tretman ili KTD, magnezi i laser terapija uz antibiotike širokog spektra. Obavezna kontrola supruga a potom 3 meseca UTI i IUI

user posted image user posted image
Komentar pliz!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
14.5.2009 16:08:52   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image  Možda samo zvuči strašno jer ništa ne razumem.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
14.5.2009 16:10:27   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image user posted image user posted image  Možda samo zvuči strašno jer ništa ne razumem.


i ja sam to pomislila! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
14.5.2009 16:11:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

a potom 3 meseca UTI i IUI



Jedino ovo 3 MESECA mi malo para uši... dugo sestro, samo ne znam šta su UTI i IUI, pa možda to nešto nije strašno raditi 3 meseca. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
14.5.2009 16:12:01   
Modessty
ja bre ne razumem ni ove terapije šta su user posted image

Interesantno, uvek sam mislila da je levi jajnik problematičan jer me uvek više bolela ta strana, a sad mi izgleda ko da je ovaj desni beznadežan slučaj!user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
14.5.2009 16:13:12   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Modessty

a potom 3 meseca UTI i IUI



Jedino ovo 3 MESECA mi malo para uši... dugo sestro, samo ne znam šta su UTI i IUI, pa možda to nešto nije strašno raditi 3 meseca. user posted image


Verovatno je mislila da mi kao da vreme da prodje leto i da se sve to bez žurbe polako sredi. AL meni se ne čeka baš toliko

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
14.5.2009 16:20:33   
ljubičica
Mod ja mislim da je najbolje da ti lepo pitaš nekoga ko se razume jer da ti pravo kažem meni tu ništa nije jasno user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
14.5.2009 17:30:54   
any
ma kad mi napisu te njhove medicinske izraze sve mi strasno delujeuser posted image
nemoj ti de se sekiras,nije to verovatno nista strasno,pitaj nekog strucnog da ti to prevede!
ako ti je doktorka rekla da je sve ok nemas razloga za brigu!!
je li ti zakazala ponovo neki pregled??

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
14.5.2009 23:16:39   
Modessty
Treba sutra da pozovem i da zakažem vidjenje sa njom.
Reče mi samo da treba da idem na te neke terapije. user posted image
Ma videću sledeće nedelje

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu any)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
18.5.2009 17:12:52   
any
ma ne sekiraj se nista i javi obavezno sta je bilo!!
ja cekam da prodje 10 dana od HSG-a pa da se konacno bacim na posaouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
19.5.2009 9:38:04   
Modessty
Bila sam juče kod dr. Nakon nekoliko sati čekanja rekla mi je sledeće:

U suštini su rezultati super. Da nije samo te upale jajnika i grlića, ali i to nije tako strešno. Treba da idem u bolnicu ili N. banju na terapije nekim laserima i ko zna čega još. Terapija će trajati 3 nedelje.
Čim završim terapiju da se bacim na posao.
Videćemo se septembra ako ne zatrudnim do tada.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu any)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
19.5.2009 17:30:16   
any
e super draga,znala sam da nije nista strasnouser posted image


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
26.5.2009 19:54:05   
any
e cao mod,jesi pocela s terapijama??
moj muz je vadio spermogram,rezultati su savrseni,sada stupamo u akcijuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
9.6.2009 9:21:24   
medonja
cao svima,ja sam novi clan,ali imam isti problem kao i ostali.ovaj mesec treba da zakazem hsg pa me interesuje da li boli mnogo tj.da li ipak da trazim anesteziju ili injekciju protiv bolova?ko zna neka javi

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
9.6.2009 9:27:47   
Modessty
Dobro došla Medonja! user posted image
Pisale smo baš puuno o tome u ovoj temi.

Mene zaista nije bolelo. Malo je neprijatno dok namesti neku spravicu kroz koju čini mi se pušta tečnost, ali ni ot nije ništa strašno.
U bonici su mi kao pripremu dali injekciju nečega - mislim da je bilo nešto protiv bolova.

Imaš sve detaljno napisano u ovoj temi

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu medonja)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
9.6.2009 9:31:51   
Sneža
Medonja dobrodoslauser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
9.6.2009 14:59:36   
medonja
hvala svima.procitala sam sve u vezi hsg krajem meseca idem pa cemo videti

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
9.6.2009 15:04:19   
medonja
user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
9.6.2009 19:23:50   
medonja
opet ja,jesam dosadna ali sta cu kada se ne razumem.sada sam uzela nalaz krvi leukociti su mi 9 a dozvoljeno je 4-10,sedimentacija mi je 10 a dozvoljeno je 12,pa me interesuje da li ce sa takvim nalazom da mi rade hsg,posto je ipak na gornjoj granici.javite ako znate ili da vadim krv ponovo

(odgovor članu medonja)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
9.6.2009 19:27:25   
medonja
sada sam uzela nalaz krvi leukociti su mi 9 a dozvoljeno je 4-10,sedimentacija mi je 10 a dozvoljeno je 12,da li ca sa takvim rezultatom da mi rade hsg je je na gornjoj granici,javite ako sta znate o tome,ili da idem ponovo da vadim krv

(odgovor članu medonja)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here