|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spermogram i spermokultura
11.5.2009 14:35:07   
Ana RR
Sigurno će mu prepisati neke vitamine, nemoj da brineš, biće to ok user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Spermogram i spermokultura
12.5.2009 12:26:05   
boje
mm je imao na prvom spermogramu 6 miliona spermatozoida, od toga veliki broj je bio slabo progresivan i veliki postotak sa patologijom glave, vrata.Usatnovljena je oligozospermia 2. grupa.Kad sam odnela rezultat kod tadasnje doktorice dala mu je terapiju naftilong od 200 mg, speman tablete i Zn.posle 3 meseca spermogram se znatno popravio.sa 6 miliona se popeo na 12 miliona, nije bilo vise toliko patolloskih oblika, ali je osato mali broj aktivno progresivnih.Nakon toga je isao kod urologa gde mu je ustanovljena varikokela koju je i operisao 01.04.Od urologa j dobio profertil kapsule (2 dnevno).O tim kapsulama sam citala dosta.Jako ih hvale.Cak mu je urolog rekao da ce se stanje znatno popraviti.Pije ih vec mesec dana za jos mesec treba da uradi ponovo analizu, pa cemo videti.
Tako da draga Modesti, nemoj nista da se brines. Sve ce to biti u redu.Za sve postoji resenje, samo treba cvrsto verovati.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Spermogram i spermokultura
12.5.2009 12:32:48   
Modessty
pa i mm su rekli jesenas da ima tu oligospermiju. Pio je 3 meseca bugarske tabletice na bazi lekovitog bilja. Ček da se setim kako se zovu beše user posted image Tribestan!!! user posted image setih se!
Mnogo ih hvale, ali ih nema kod nas. Mi smo tada imali sreće jer je kolegenica išla u Bugarsku i kupila nam

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Spermogram i spermokultura
12.5.2009 12:41:17   
boje
vidim da si ranije pisala o tim tabletama.Ne znam sta da ti kazem.Vredi sve pokusati.Mi smo ove kapsule nabavili u nekoj Novosadskoj apoteci i to sam ja nasla preko interneta da ih ima kod nas, inace su austrijske.ukucaj u guglu profertil pa smekni.Ne mogu da ti kazem da su super, kad ih jos pije i nije jos odradio ponovnu analizu.Inace moj dr predlaze neke hormonske inekcije, ali mi smo se ipak odlucili za ove kapsule.mislim ne bi verovatno bilo dobro da uzima kapsule i da prima te inekcije.One step at the time.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Spermogram i spermokultura
12.5.2009 13:06:46   
Modessty
čekam ja da sutra da dr presudi pa ćemo videti.
Prolazimo kroz vrlo stresan period. Nadam se da će se sve malo smiriti početkom juna.
Stres je veliki faktor u svemu tome!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Spermogram i spermokultura
12.5.2009 13:08:05   
boje
tu si skroz u pravu.neki odmor pa da se iskljucimo iz svega bar na par dana

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Spermogram i spermokultura
12.5.2009 13:10:44   
Modessty
ha ha ha user posted image
ja odmor uzimam za nedelju dana, ali da bi se preselila user posted image
biće to i fizički i psihički umor!user posted image jedino što nećemo imati vremena da razmišljamo mnogo o ovim našim bebećim problemima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Spermogram i spermokultura
12.5.2009 20:50:21   
Cecana
Pozdrav svima
Ja sam nova na ovim vasim stranicama pa samo da vam kazem da nema nikakvih ali apsolutno nikakvih pravila sto se spermograma tice.Ja poznajem debelog alkoholicara koji ima troje dece i na primer mog muza koji ne pije,ne pusi,jede voce,povrce umereno se rekreira a spermogram los.
Bio je pre 2 godine 2 mil. onda se popravio na 12 pa na 39 i juce je radio u Biotestu u Novom Sadu i samo 15 miliona.
Mada sam cula da su kod njih rezultati najgori,nisam ocekivala bas tako mali broj.Uslovili su nas da radimo iskljucivo u Biotestu posto ja imam zakazanu laparoskopiju za petak u Betaniji.
Inace imamo sina od 6 godina.user posted image

Pozdrav svima,javicu se jos cim vas malo "pohvatam" po forumu


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 11:03:28   
boje
cecana i mm je radio spermogram u Biotestu.Rezulatat prvi put nije bio dobar 6 miliona, dok drugi put nakon terapije 12 miliona.Posto ja nisam iz Novog Sada i nama su u Betaniji, kad sam zvala prijateljicu koja tamo radi, rekli da su jedino za njih validni rezultati iz Biotesta.Mora da je posredi neki diluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 11:05:11   
Modessty
Ja ti već poželela dobrodošlicu user posted image

Cecana neznam stvarno šta da mislim o tim laboratorijama i njihovim rezultatima. Ja više ni u koga nemam poverenja.
Možda bi sve to imalo više smisla da smo na primer imali spermogram muža pre nego što sam zatrudnela pre 4 godine. Imali bi sa čim da uporedjujemo.
Ja idem danas kod dr pa ću videti šta će da kaže

Mužu je već svega dosta. I njemu su neverovatne te stvari. Loš rezultat a ne pije, ne puši, sportista je.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 11:29:04   
Ana RR
Ja poznajem debelog alkoholicara koji ima troje dece i na primer mog muza koji ne pije,ne pusi,jede voce,povrce umereno se rekreira a spermogram los.



Potpuno se slažem, moj drug se UŽASNO ugojio pre par godina, ima 130kg, puši i pije kao smuk, i napravše bebca iz prvog pokušaja. MM ne pije, ne puši, zdravo se hrani, a spermogram ne valja user posted image Stalno razmišljam o tome, i čini mi se da što više paziš opet ne ide..


Cecana, zaboravih da kažem dobro nam došla user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 11:32:15   
boje
eeee, cure moje, takvih slucajeva ima more.znam devojku kojoj me muz bio narkoman, a ona dobro bolesna od hepatitisa i bez obzira na sve imaju bebu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 11:34:30   
Ana RR
Boje, moj brat je na žalost zavisnik od heroina, a ima ćerkicu..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 11:37:21   
boje
zao mi je sto je ovisnik.to je bas gadno,ali eto vidi veovatno ponekad moramo biti samo malo vise opusetni.imam utisak da je nama to sve iz glave.mislim ima tu i fizickih prepreka, ali i one kad se rese mislim da i dalje ostaje problem u glavi.ajmo mi svi organizovano na jedan odmor.naravno sve s muzicimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 11:44:58   
Ana RR
e to bi moglo! idemo kod lenke na onaj izvor user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 11:48:42   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Ana80

e to bi moglo! idemo kod lenke na onaj izvor user posted image

user posted image user posted image user posted image
rekla sam mm da ću da ga utopim u taj izvor ako trebauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 11:50:56   
Ana RR
Mod, stvarno smo najgore user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 11:51:46   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Ana80

Mod, stvarno smo najgore user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 11:58:54   
boje
kad je polazak? mi smo uvek spremniuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 11:59:39   
Ana RR
Ja sam već spakovala kofer user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 12:01:33   
boje
znaci da kasnim, ja sam jos na poslu.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 12:09:28   
Cecana
Pozdrav veselom drustvancetu. Sad nemam vremena da pisem,samo da vas pozdravim.Pisacu po podne o nasem iskustvu i problemima sa spermogramom i pcos-om.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 12:26:21   
boje
user posted image ok i jas trenutno u nekom poslu.vidimo se posle

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 12:29:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: Ana80

e to bi moglo! idemo kod lenke na onaj izvor user posted image

user posted image user posted image user posted image
rekla sam mm da ću da ga utopim u taj izvor ako trebauser posted image user posted image user posted image user posted image


samo recite kad dolazite da vam i meze pripremim ... i opremu za ronjenje za vase muzice user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Spermogram i spermokultura
13.5.2009 12:31:07   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here