|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
14.4.2009 12:50:38   
Modessty
Sva sreća pa ja imam prilično visok prag bola, naročito nakon spontanog. Izdržaću sigurno!
Samo da mi se ne omakne noga ili ruka pa da dr dobije po glavi user posted image user posted image
čula sam i ja razne priče.

Neznam samo šta da radim ako dobijem za vikend, jer se ne radi 4 dana. To mi samo frka - da ne zakasnim!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
17.4.2009 19:43:38   
any
draga modessty ja isto trebam na HSG,svi nalazi su mi ok samo sto sam prosli mesec imala cistu na levom jajniku i nisu mogli da mi rade snimanje posto moras da imas sve nalaze uredne.
juce sam bila na koontroli,cista mi je nestala pa se moram javiti nakon sledece menstruacije da zakazem HSG. dobila sam neke vaginalete da stavljam kao pripremu za HSG nedelju dana pre ciklusa(mislim da su antibakterijske).
moj doktror kaze da nije nista strasno,da je osecaj vise neprijatan. ja sam pre 7 meseci imala vanmatericnu trudnocu pa mi je tada prag bola podignut na maximum. nemam bas neki strah od tog snimanja,samo zelim da sto pre prodje.
javi ako budes isla pre mene da znam sta me cekauser posted image

samo hrabrouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
21.4.2009 12:34:01   
Modessty
Any ja evo čekam da dobijem. Ovih dana sam koristila Macmiror vaginalete jer mi je utvrdjena 6. grupa. Idem u četvrtak na kontrolu.
Svi ostali rezultati su ok. Danas sam dobila i rezultate iz higijenskog i hvala bogu nema hlamidje. ureaplazme......

Inače rekli su i meni da se javim prvog dana ciklusa da bi mi zakazali HSG izmedju 8 i 10 dana ciklusa.

Nisam znala da zbog ciste neće da rade HSGuser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu any)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
21.4.2009 13:48:07   
Tralala
Cure, netrebate se bojati HSG postupka, ako imate sve Ok, nečete ni osetiti, ako vas bude malo bolelo, brzo če i proči, jer traja samo par miuta.user posted image
Zavisi i od devojke koliki prag bolova imaš.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
22.4.2009 20:59:17   
any
ma meni komplikuju oko HSG-a vec tri mesecauser posted image  ja sam imala neku jako malu vodenu cisticu i nisu hteli da mi rade! pila sam neke lekove i nestala je,verovatno je pukla kad sam dobila.
ja sam trebala da radim snimanje ovaj mesec ali sam se javila mom ginekologu u sredu a na GAK-u u  novom sadu prijem za HSG je ponedeljkom a radi se utorkom a meni je u utorak vec bio  12. dan od pocetka ciklusa.
sada i ja cekam da dobijem pa se moram javiti prvi ponedeljak posle ciklusa da zakazem i nadam se da cu sledeci mesec zavrsiti s tim i baciti se na posaouser posted image

da li znas koliko posle HSG-a moras da se cuvas??



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
22.4.2009 21:03:19   
any
hvala na podrsci....nadam se da ce biti kako ti kazesuser posted image

nemam ja strah od bola posto je moj prag bola posle vanmatericne podignut na maximum....samo da mi je da sto pre prodje da znam na cemu sam!!

(odgovor članu Tralala)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
28.4.2009 11:23:31   
Modessty
Jel može jedno glupo pitanje?
kako treba žena da se spremi za HSG? Mislim na to dal da se ide na brazlisku depilaciju? Da li se oblače one njihove glupave spavaćice? Ovo pitam jer će meni raditi u bolnici pa su njihovi protokoli glupavi.
Da li se plaća nešto kad imaš uput i koliko?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu any)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
28.4.2009 13:01:43   
boje
ne znam kako je u bolnici u kojoj ces ti raditi, ali ja sam u bolnici u Somboru radila hsg i nisam imala nikakve specijalne pripreme.Nisam radila brazilsku depilaciju vec malo radikalniju obicnu depilaciju.Ponela sam od kuce spavacicu, papuce, gacice i potkosulje kao i stvari za licnu higijenu.Rekla mi je medicinska sestra da ponesem medicinske uloske za svakislucaj.Sve to sto sam ponela u bolnicu, ali skoro nista nisam koristila.Trebale su mi samo papuce.Nisam se presvlacila u spavacicu zato sto sam se skroz dobro osecala i znala sam da za par sati idem kuci.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
28.4.2009 13:04:37   
Modessty
Hvala ti!
Pa morala sam da pitam za depilaciju jer nema šanse da me one tamo kasapinke brijaju! user posted image
Ja sad još moram da sačekam rezultate brisa u četvrtak pa ću onda znati da li sledeće nedelje radim HSG ili ne

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
28.4.2009 13:08:00   
boje
srecno i samo napreduser posted image user posted image user posted image user posted image .bice sve u redu.javljaj se da znamo u kojoj si fazi.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
28.4.2009 13:10:22   
daca77
Mod, a koji dr ti radi HSG?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
28.4.2009 13:11:28   
Modessty
Jasmina Popovic
Lukić me odveo kod nje jer više nije znao šta će samnom user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
28.4.2009 13:18:20   
daca77
a gde li ce mene da smesti, ne znam? Bas me neka frka uhvatila...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
1.5.2009 11:59:46   
any
e dobro da si postavila ovo pitanje posto je i mene to jako zanimalouser posted image
ja u cetvrtak treba da dobijem pa u ponedeljak idem da se javim na kliniku da vidim da li je sve ok,ukoliko bude radicu HSG u utorak.
meni su rekli da treba poneti stvari za licnu higijenu,spavacicu,papuce i to a da se od pripreme za snimanje na klinici radi klistir.
ja sam dobila neke vaginalete(neo-penotran) koje koristim kao pripremu za HSG!
javi obavezno kakvi su ti rezultati briseva!!!!
nemoj da brines,bice to sve ok....SRECNOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
4.5.2009 11:10:05   
Modessty
Ja sutra treba da radim HSG ali još uvek ništa nije sigurno.
Dali su mi papirić sa objašnjenjem kako se spremiti za HSG:
1. Dan pre snimanja posle ručka popiti 2 tablete Dulkolaksa
2. Uveče staviti 1 vaginaletu Povidon joda
3. Ujutru pre snimanja ne uzimati hranu i tečnost


< Poruku je uredio Modessty -- 4.5.2009 11:11:32 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu any)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
4.5.2009 22:19:55   
any
 draga hvala za informacije.....:)
srecno sutra i javi kako je bilo cim pre budes mogla!!
DRZI SE UZ TEBE SMOuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
4.5.2009 22:22:38   
Ana RR
Mod, mila, držim ti fige da sve prođe bezbolno i brzo! Piši nam čim budeš u mogućnosti!

Ljubim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
5.5.2009 10:42:45   
Modessty
Kao što napisah u Dve crtice, odloen mi je HSG za sutra. Valjda gužva u bolnici.
Uglavnom, danas je dr pregledala sve rezultate koje imam i rekla da će raditi HSG sutra! user posted image
Otvorili su mi istoriju bolesti i rekli da se javim sutra u 7.30h
Ja se već bila spremila za danas.user posted image Znači opet sve ispočetka!!!
Posle ručka tabletice za kakanje user posted image a uveče vaginaleta povidon joda.
Neznam kako vi ostale al ja odradila brazilsku. Ne mogu bre da razmišljam o "frizuri". Ovako sve lepo glatko i jednostavno user posted image

Jedino me brine hoću li moći kod kume na slavu sutra uveče?!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
5.5.2009 12:00:22   
boje
modesty, srecno sutra. bice sve ok.javi nam se obavezno kako si prosla.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
5.5.2009 13:58:19   
2002m
Modessty ja sam radila HSG pre pet meseci ali pot totalnom anestezijom privatno, trajalo je mozda 15 min. Muz me je cekao u hodniku i cim sam se obukla on je usao i doktor nam je pokazao snimke, hvala bogu sve je ok.Naravno da ces na slavu ja sam posle pet minuta isla na pice.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
5.5.2009 19:13:20   
any
zna li neko da li mora da se odmiruje posle toga posto ja 12. treba da radim HSG a 16. treba da kumujem??

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
6.5.2009 11:02:48   
Ana RR
Any, koliko sam ja zaključila, ne mora se mirovati, možda eto samo taj dan da odmoriš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu any)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
6.5.2009 11:04:12   
Ana RR
Modessty mi je napisala u poruci da je sve dobro prošlo, i da sad čeka doktora. user posted image

Morala sam da vam kažem, a ona će se verovatno i javiti.

Ljubac Mod user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
6.5.2009 11:40:22   
Modessty
Izašla sam i z bolnice i evo me već kod kuće da vam odmah dam pun izveštaj user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
6.5.2009 11:43:26   
Anastazija
Korisnici na ovoj temi: Anastazija, lucia

dve nestrpljivice... user posted image


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here