|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fetalna ehokardiografija
2.2.2014 2:41:15   
Jeltje
, bravoooooo....zdravi smo kao dren...juuuupi!!! user posted image

Ja idem u ponedeljak u Visegradsku, pa vam pisem kako smo prosli...

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Fetalna ehokardiografija
2.2.2014 2:42:55   
Jeltje
New Mom, prethodna poruka je za tebe...al' se nesto poremetilo. :(

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Fetalna ehokardiografija
3.2.2014 23:16:12   
Jeltje
Evo izvestaja danas sam radila FES,

Sto se tice bebinog srca sve je ok...pu, pu...Hvala Bogu. user posted image Ali oni tamo (VIsegradska) zakazu npr. za 11.45h, ali u to vreme dr uopste i nije u ordinaciji, i naravno mora da se ceka njen dolazak. Takodje to sto vam je zakazano ne utice na rspored prozivanje tj. oni prozivaju ko je kako predavao papire. To znaci da ukoliko ste imali u 11.30, a dosli posle onog ko je u 11.45...iako na vreme, bice prozvani posle onog ko ima termin iza vas. Grrrr user posted image . Ne razumem zasto onda ne kazu - nema reda, dodjite sto ranije i cekajte dok vas ne prozovu, nego ovako - zakazu za dzabe...

Ovo sam napisla drugim devojkama na znanje da znaju kako da se ponasaju kada odu tamo.

Ljuuuub user posted image user posted image

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Fetalna ehokardiografija
4.2.2014 12:47:09   
New Mom
Super za nalaz!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Fetalna ehokardiografija
4.2.2014 22:30:19   
moja ciklama
user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Fetalna ehokardiografija
4.2.2014 22:33:35   
17 joka
Jeltjeuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Fetalna ehokardiografija
5.2.2014 14:16:47   
Jeltje
Hvala drugariceeee.....Ljuuubim vas sve user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Fetalna ehokardiografija
29.3.2014 0:05:24   
beca.r
Drage moje, ja sam danas bila u Visegradsoj na FES pregledu.
Sve je OK, ali uz jedan izuzetak a to je da su "prisutne extra sistole 1:10" - koliko sam razumela nije ujednacen srcani rad, a u zakljucku stoji "Fetalni ehokardiografski nalaz uredan za gestacijsku starost", s tim sto me salju u Tirsovu na pregled kod specijaliste. Kaze dr bolje da se proveri....

Naravno da sam se zabrinula, pa vas molim za vase misljenje.

Jos jednom napominjem da je po ovom nalazu sve ostalo vezano za srce bebe OK.

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Fetalna ehokardiografija
1.4.2014 12:57:15   
beca.r
Vidim niko se ne javlja, ali ja da napisem da sam bila u Tirsovoj i sve je Ok. Eto da zna neka ako bude imala slicno iskuatvo da ne brine jer ovu u VisegrDskoj i ne znsju da gledaju, najrelevantniji su deciji kardiolozi koji se samo time bave. Zelim svima sve najbolje! Kiss

(odgovor članu beca.r)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Fetalna ehokardiografija
1.4.2014 13:11:39   
moja ciklama
super beca.ruser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu beca.r)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Fetalna ehokardiografija
1.4.2014 15:52:58   
New Mom
Super, beco!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Fetalna ehokardiografija
10.4.2014 22:57:13   
beca.r
Hvala devojke!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Fetalna ehokardiografija
24.6.2014 16:56:06   
Laska
E drage moje, ostala sam vam duzna izvestaj. Danas sam bila na kontroli kod gin., sad sam sesta nedelja i videla sam malo srculence a kad sam ga cula, osecaj je bio neverovatan. Veliki smo 3.5mm :) Samo ne znam gde da postavim pitanje, ali me interesuje da li je noramalan otkucaj bebe 105/min.? Sta vi kazete na to? negde sam nasla da su otkucaji od 100 - 160. Da li ima mesta za paniku za moju bebicu?

(odgovor članu beca.r)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Fetalna ehokardiografija
22.7.2015 21:37:13   
dijana1*
Danas sam radila UZ srca i sve je uredu ali kaze dr. da postoji neka mala senka ali da se ne brinem zbog toga. Kada se porodim trebalo bi da se beba pregleda. Uneo mi je samo nemir. Kao uredu je ali eto da se pregleda.
Posaljem nalaz svojoj dr. i ona kaze da je to neka pikna na valvuli i da nema razloga za brigu.
Ipak se brinem ne vrediuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Laska)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Fetalna ehokardiografija
22.7.2015 21:46:04   
vonavoj
Dijana,ne brini ako tvoja dr tako kaze. Nekad dr samo nemir unesu,a bez potrebe.. Svakako ce pedijatar pregledati bebu.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Fetalna ehokardiografija
22.7.2015 21:51:47   
megi85
Dijana znam da ne možeš da ne brineš ali sigurno je sve u redu i kaži mi jesi li bila kod dr Bajića jer ako on kaže da nije ništa onda je stvarno tako?
Ja sam bila kod njega oko 24.nedjelje i rekao je da je sve redu a stariji sin mi je imao šum i ona rupica nakon poroda nije bila skroz zatvorena i morali smo to pratiti ali hvala Bogu kako je rastao to se samo riješilo.Probaj koliko možeš da ne misliš o tome jer će sigurno sve biti u reduuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Fetalna ehokardiografija
22.7.2015 21:52:54   
dijana1*
Vonavoj bas sam bila mirna i opustena. Znam i osecam da je sve uredu. Ali bas bezveze unese nemir. Jos me pita hocete li da vam pricam dok gledam na UZ ( inace je pregled 60 eura pa covek se oseca duznim da nesto kaze) reko nema potrebe. Samo me zanima da li je sve uredu, ne mogu da se ubijam detaljima kada se ne razumem
I na kraju ma sve super sve ok ali eto..... sta eto ??? Ili je uredu ili nije.
Muzu necu ni da kazem. Jos mi samo treba da me on smori pitanjima a sta a kako. Sigurna sam da je sve ok, pa da bilo sta ima do sada bi neko video, neki test bi pokazao, poslao bi me jos kod nekoga.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 22.7.2015 21:54:54 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Fetalna ehokardiografija
22.7.2015 21:53:50   
dijana1*
Megi bila sam kod Djukica. Znas li njega?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Fetalna ehokardiografija
22.7.2015 21:59:40   
Maraj
Ja pocinjem da sumnjam u dr i privatne preglede. Uvek stave to ALI da bi te isprepadali i da bi jos minimum jednom morala da odes kod njih i platis im.... pa kako bi oni sebi nabacili posao da nema tog ALI....

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Fetalna ehokardiografija
22.7.2015 22:06:09   
dijana1*
Maraj veruj mi da samo o tome mislim.
Jezim se na privatnike. Tj. ovde doktori iz DZ odvlace pacijente privatno. Ma nista ja njima vise ne veruje.
Sto vise pacijenata, sto vise posla njima veca zarada. Ma postali su kao advokatiuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Fetalna ehokardiografija
22.7.2015 22:08:00   
World
ma trebala si kod bajica, nema veceg strucnjaka od njega.. djukic je onako, sta znam.. i kod bajica je pregled 100 km, ne znam zasto ovaj naplacuje vise kad je puno ispod njega.. gdje si radila?

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Fetalna ehokardiografija
22.7.2015 22:13:45   
dijana1*
Diva medica
World inace vodim trudnocu u DZ i vec u 6-7 n dr mi je rekla da ne bi bilo lose da uradim taj pregled oko 20-te nedelje ali kod njenog kolege. Ma reko uradicu, nije problem. Inace je ta dr stvarno korektna prema meni. I vise nego korektna. Max cekam 5 min. Uvek mi sve lepo objasni, mogu da je zovem u svako doba dana i noci tako da sam htela eto nju da ispostujem i uradim taj pregled iako u dubini sebe nisam bila za to.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Fetalna ehokardiografija
22.7.2015 22:22:27   
World
aha, cula sam da on sad radi tamo.. sta ja znam, bajic mi je ipak faca.. ali dobro, s obzirom da je ucio od njega, mislim da ne moze biti los u svakom slucaju.. samo me nerviraju te njihove prenaduvane cijene..

i trebala si da uzmes sve papire i predas u fond za refundaciju.. meni su prvi put refundirali bez problema, a drugi su me zeznuli i nisu jer se navodno radi ambulantno na paprikovcu, sto apsolutno nije bilo tacno.. ako imas uputnice, nalaze, racune i to mozes predati..

< Poruku je uredio World -- 22.7.2015 22:23:52 >


_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Fetalna ehokardiografija
22.7.2015 22:24:35   
dijana1*
Bas su preterali , 120 KMuser posted image
A ako hoces slike bebe na cd-u da ti urade 4D UZ e to je 150 KM.
Sto je previse, previse je!

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Fetalna ehokardiografija
23.7.2015 10:02:21   
megi85
Znam ih Dijana sve i to baš dobro jer sin od moje rođene sestre ima tešku srčanu anomaliju i već je dva puta operisan u Italiji i hvala Bogu dobro je.Đukić nije loš i što kažu on je Bajićev učenik i valjda je dovoljno naučio ali opet mislim da je Bajić zakon jer on sve što je nama ovdje rekao u Italiji su svjetski doktori potvrdili iako je riječ o strašno rijetkoj dijagnozi koju Bajić zna samo iz knjiga a i njima u Italiji je bio tek drugi slučaj i tamo na toj poznatoj klinici ga izuzetno poštuju tako da mi to dovoljno govori o njegovoj stručnosti i vjeruj mi on što ti kaže tako je.Zato mi je krivo što si dala tolike pare da te Đukić samo nasikira i ako ne budeš imala mira potraži vezu da te Bajić pregleda na Paprikovcu ili otiđi i kod njega privatno pa šta bi,ali na kraju krajeva kad rodiš na osnovu tog Đukićevog nalaza traži da ti Bajić odmah bebi uradi uzv i vidjećeš da će sve biti u reduuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here