|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
31.1.2014 9:00:47   
Sanjica26 RR
Ovde i dalje duva vetar. Bas je grozno. Nas tri ne izlazimo. Bas smo se Teodora a i ja ucrvljale. Jedva cekam da stane ovaj vetar.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
31.1.2014 11:04:01   
doktorkakristal
SANJICE i ja ludim sto smo primorani da budemo u kuci 24 h,jedva cekam prolece

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
31.1.2014 11:50:54   
isidora88
pozdrav mameuser posted image
mateja sinoc dobio temperaturu, pojma nemam od cega, niti kaslje niti mu nos curi, veseo je, ne zali se da ga ista boli, nadam se da ce brzo ozdraviti i da se nece nesto pogorsati pogotovo sto imam ispite za 10 danauser posted image
celu proslu nedelju smo u sopingu, akupovali smo gomilu stvari, patika, cizama, jakne...danas nam stigla i stolica za mateju iz ikee i neke plasticne cinijice, case...
danas odoh opet kad mi mm dodje da vidim neku torbu i onda sam zavrsila sa sopingomuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
31.1.2014 11:51:11   
mama micki
Dobro jutro, dobar dan, kako god. Mi malopre došli kući, u jaslicama bilo ok. Sad pijem kaficu pa me čeka gomila obaveza.
Sve vasuser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
31.1.2014 11:59:23   
Modessty
Dobar dan! Starije dete u školici, mladje spava, ručak se krčka a ja da malo predahnem pa da nastavim dalje.
Isidora blago tebi kad ideš u šoping! Ja ne mogu ni do prodavnice da odem natenane. Sve nešto na brzaka.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
31.1.2014 12:02:27   
serpica
Mod tako ce da bude jos par meseci pa onda sve natenaneuser posted image
ja saljem mladje dete u selo za vikend a mozda i duze dok ima snega da se dete sanka,straije ce da pomaze oko bebca tako da mozda i uhvatim koji minut,da se ofarbam,i malo dovedem u red...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
31.1.2014 12:29:27   
isidora88
mod da si nas videla samo, kao cigani, po sto kesa u rukama, mateja vristi, trci po radnjama, ulece mi u kabinu dok probavam... kao djavola da sam povela, uzas, nervni slom sam dobila, ali da nismo to sada kupili spiskali bi pare na gluposti, ovako bar znam sta sam kupilauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
31.1.2014 13:47:43   
Modessty
ma pametno! Ja dobila pare od firme za 10 godina rada a da me pitaš šta sam kupila - ništa! Ode sve na račune, paketiće i slavu

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
31.1.2014 14:10:03   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame evo ja konacno imam net. Verovali ili ne. Doduse nisam jos nastimala da radi pod konac morala sam gomilu stvari da poiskljucujem pa da na telefonskoj liniji bude samo jedan aparat i modem ali moram to nekako srediti. Videcu kad mi dodje mm pa da pricuava D da ja to sredim.

Eto samo kratko nemam sad vremena. Sutra kad Dunja bude spavala kuckacu. Kod nas duva haos nema sanse da vodim D napolje, a bas mi bezveze svidja joj se sneg i sankanje ali bas jako duva. Ja ne mogu da disem od vetra a ne ona.

Odoh. Pozdrav svima

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
31.1.2014 16:59:08   
viktori
Mamike gde ste nestale?! Nikola napokon zaspao, sve cetiri cetvorke probijaju neke sporije neke brze...ne pomaze ni sirup ni kremice dudu sve cesce nece. Ne znam sta dalje da mu dam da malo olaksamo.
Hajde dodjite na sarmu, proju i sir user posted image to je moj dijetalni meni. MM mi radi po ovom uzas vremenu i narucio je sarmu na pitanje koliko 100 kom ahhahhaa pa da ga i ja jednom poslusam.
Inace se ceo dan smejem kuckacu u temi svekrve.


_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
31.1.2014 19:57:40   
doktorkakristal
da se javim,veceras sam primenila vase savete kupala je pola sata ranije uz pesmu,kupanje proslo ok,presvlacenje pa skoro do kraja,a onda je valjda skapirala da posle toga sledi klopa (iako je za istu bilo rano) ,pa je krenula vriska user posted image ,dadoh joj da jede,ljudi verujte jela je na silu ,kakvo dete Boze mili user posted image
Kko ste vi ?Kod nas i dalje duva,brrrrr bas je zima
Ja sutra odoh na cupkanje obrva,nausnica i da radim korekciju noktica,da se malo i ja picnem user posted image

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
1.2.2014 6:44:34   
adulence
Dobro jutro mame....evo kafice...ja sam mnogo bolje od jutros iva je konacno spavala kao i inace celu noc ,nesto se oko pola 12 uzvrtela ali eno je spajli,a ja srecna jer mi je to znak da joj je bolje....jupiiiiii...inace ovih dana sam pored svega napisala jos dva rada za fax i poslala,za prvi sam dobila pozitivan odgovor,a sinoc sam drugi poslala,pa sad kao na iglama iscekujem...hehhrhe....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
1.2.2014 8:14:18   
little_one
Jutro mamite!

Izvolite ko je za kaficu user posted image , ja upravo pijuckam i iscitavam malo forum...tajo nam ima sad novi rezim rada subotom, pa je prijepodne kuci pa onda ide na neka 2 sata da radi pa je opet kuci...tako da uzivamo nas troje!

Adulence, super za Ivu, to sto spava je sigurno znak da je bolje....nemoj se iznenaditi ako narednih dana bude i vise spavala, jednostavno valjda moraju da nadoknade....barem je tako nama bilo pred NG.

Doco, ipak ste nesto napravili, slobodno ti stavi bebu i ranije na spavanje, kupanje, flasica i krevet, nemaju oni pojma sta je rano ili kasno user posted image

Lijep dan vam zelim svima!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
1.2.2014 8:53:20   
Torbica
Dobro jutro drugarice! Pozdrav od mene i moje vesele druzine! user posted image
Jos malo pa cu u radionicu da vodim velike a ja da obavljam svasta nesto dok tajo pricuva bebca.
Odoh da se oblacim..Ljub ljub

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
1.2.2014 8:58:33   
doktorkakristal
Jutro user posted image
Ja sam nocas imala bas jak napad migrene probudio me bol oko pola tri ,sa sve mucninom i jakom malaksaloscu,tolko sam lose bila da sam posle sat vremena tek smogla snage da ustanem po kafetin,ovakav napad nisam imala jos od 4 meseca trudnoce,jos uvek mi nije dobro i dalje osecam bol iza desnog oka i tesko mi je da gledam user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
1.2.2014 9:02:24   
Torbica
Joj Doco, user posted image da te brzo prodje....

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
1.2.2014 9:09:51   
serpica
Jutro...i od mene..kako ste?user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
1.2.2014 10:13:58   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal

Jutro user posted image
Ja sam nocas imala bas jak napad migrene probudio me bol oko pola tri ,sa sve mucninom i jakom malaksaloscu,tolko sam lose bila da sam posle sat vremena tek smogla snage da ustanem po kafetin,ovakav napad nisam imala jos od 4 meseca trudnoce,jos uvek mi nije dobro i dalje osecam bol iza desnog oka i tesko mi je da gledam user posted image


Joj doco user posted image šta piješ za bolove sem kafetina, mene od njega boli želudac.
Ja se dva meseca mučim sa glavoboljama i migrenom, ne mogu da se sastavim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
1.2.2014 12:36:45   
mama micki
Dobar dan mame!Tea na folkloru, Sara spava pa ja da vidim malo šta se radi. Kod nas od sinoć loše, Sara imala temperaturu i povratila puno šlajma, baš kašljuca. E sad da li je zbog jaslica ili zbog hladnoće kada sam je vodila u jaslice, neznam, verovatno i jedno i drugo. Ja preumorna, glava puca.
Doco i ja imam migrene često ali mi uglavnom pomogne panadol extra. Isto tako prvo krene glavobolja pa mučnina i užas.
Odoh polako da spremam ručak.
Lep dan vam želim!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
1.2.2014 13:10:56   
Olga75
drage mame evo i nova tema KLIK user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 595
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Спавање.
пеперутка16

Колико је ваше дете спавало током ноћи, а да се није пробудило са 6 месеци?

10 - 12 ч. (0%)

5 - 6 ч. (100%)

3 - 4 ч. (0%)

Остали сати. (0%)


Ukupan broj glasova: 1

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here