|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
25.1.2014 11:11:39   
adulence
dobar dan i od nas,Iva spava a ja njuskam i dalje more po netu...hehehhe...Ivka mi je loseije malo spaval nocas,pa evo sada nadoknadjuje...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
25.1.2014 11:16:35   
mama micki
Dobro jutro mame! Ja od jutros nisam stala, evo sad tek pijem prvu kafu. Teicu tata odveo na folklor, a Sara se zagledala u "Fazone i fore" ne mogu da verujemuser posted image , ja uživam.
Konačno sneg...i bilo mu je vreme...
Kako ste mi vi? Kako su dečica? Nisam sve čitala.
Pozdrav i lep vikend vam želim!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
25.1.2014 14:05:13   
viktori
Caos mamike, kod nas je sneg. Mi smo uzivali napolju smrzli se malo. Dasa spava, a posle pocinje sou. Pustio se pa je sad sav vazan i samo seta li seta, ne sam al izmedju nas da.

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
25.1.2014 14:10:52   
Rosita
Ćao mame. Eto, dođe nam i taj dugo očekivani sneg... nama treba obuća za D, al nemamo pojma da li da kupimo hodajuću ili nehodajuću, treba nam prvenstveno nešto toplo... on stoji od svojih osam meseci, sad ima deset, hoda uz nameštaj, ali ne hoda još bez pridržavanja. Hteli smo davno da kupimo, ali pedijatar i ortoped su nam rekli tek kad dete počne da se pušta. I tako... taman smo kupili kišobran kolica a ona robusna vratili, ali sad moramo da dodatno opremimo ista da bi bila adekvatna za hladnoću.

Mi smo dobro, D mi je sve zanimljiviji i lepo komuniciramo, sve se razumemo user posted image . Uskoro ćemo da ga krstimo jer je u martu post, u vreme njegovog rođendana.

Svima veliki pozdrav.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
25.1.2014 23:13:43   
big mum
Veče mame.

Mi bili na rođendanu,došli umorni.Strahinja je zaspao u autu,Sofi čim je legla.

Ljudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nama je sutra 2.rođendaaaanuser posted image user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 7:20:58   
adulence
Dobro jutro,mi smo imali ubedljivo najgoru noc do sada od kad se iva rodila,nikada se nije ovoliko budila,ova prehlada nas urnise...moje dete se budi i odmah pratom u casu sa vodom,da li joj se toliko isusi grlo ko zna....bilo kako bilo,spava ona sad ,a ja neka mi je Bog dragi danas u pomoc...preumorna...
Big mum sretan vam rodjendanac...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 8:17:39   
Biserce
Jutro!
B.m. Srecan vam rodjendanac!
Adulence, zelim vam brz oporavak!
Ja ne mogu na oci da gledam, V jurca od 6jutros, D spava, on uvek odvali do 9 a ovaj ustaje kao vampir da piski, kaki, pije mleko...pa onda ljubi brata, mazi a ovaj kontuzovan spava li spava:D:D zove ga Mita-pita:D:D

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 8:18:24   
little_one
Jutro mamice!

Adulence, vas bas urnise ta prehlada! Bice bolje draga, izdrzi nekako!

Big mum srecan vam rodjendanac! Da uzivate danas!

KOd nas bas hladno bilo nocas, nikud necemo napolje barem dok ne dodje temperatura na nulu..odvikli smo se od hladnoce. Sutra moram na pregled, pa kad se sjetim da se trebam natruntati slojevima a onda se skinuti kod dr za pregled muka me uhvati...ufff...

Lijep dan vam zelim mamite!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 8:34:11   
doktorkakristal
jutro user posted image
ADULENCE kapiram te nacisto,ja ako nesto ne mogu to je nespavanje
BIG MUM user posted image da nam posaljes malo torte

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 9:17:00   
big mum
JUTRO MAMEEuser posted image

Hvala vam na čestitikama.Evo prođe i dvije godinice otkako sam po prvi put ugledala svoje malo pile.To prohladno jutro u 07.30h začuh njegov prvi plač.Kao mala mrva.Sva sam se raznježilauser posted image
A sad veliki dječakuser posted image

Žurka je sutra,neće biti puno ljudi.Moja sestra sa klincima,rodica i kumovi.

Danas idemo kod sestrinog sina na rođendan.


Suosjećam sa onima koji ne spavaju,znam kako im je.Poslije 6 god.ne spavanja osjećam se kao prebijena mačka.Bolesnima želim što skorije ozdravljenje.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 9:43:54   
mama micki
Jutro mame! Kod nas je sve ok!
Adulence, to je sad normalno kad je krenula u kolektiv, želimo vam brz oporavak.
BM evo i ovde da vam poželim srećan rođendan!!!user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 10:04:18   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Sofija i ja lezimo. Ona za sada spava od 10 do 6. Jede, pa produzi do 9.Cekamo da se probudi Teodora. Hvala Bogu nije sinoc kasljala. Prolazi bronhitis. Dr nam je rekla posto ide u vrtic moramo da se naviknemo da ce da bude tako dok ne ojaca organizam. Stvarno bih volela,da je odvedem kod nekog homeopate, ali ne znam nijednog.
Cela nedelja ce da nam bude u gostima tako da cu non stop spremati.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 12:16:33   
Sanchy
KLIK,,eto u kakvom svetu zivimo,mislim sve se to vec zna ali evo dodje momenat da pocnu i otvoreno to da govore,,ko do sada nije verovao da se citava farmaceutska industrija vreti samo oko para i da ih bas nesto briga za zdravlje ljudi a pogotovu stanovnika treceg sveta,mislim da je sad uveren...bas me je ova vest oneraspolozila ,,inace spremamo se na sneg,malo da pocrveni nosicuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 14:11:51   
Anoniman
Cao mamike kako ste?
BM srecan rodjendanac!
Adulence brz oporavak!
Mi rucali,Hana zaspala a sad ce i Filip pa cu i ja malo odmoriti! Kasnije cu praviti torticu,Hani je u utorak rodjendan!!! Ljubacuser posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 14:52:32   
Torbica
Evo i nas!
BM, srecan rodjendanac malenome!
Adulence, da nam se brzo izvuce malena.
Sanjice, moja sva deca su na homeopatiji i prezadovoljna sam.
Djoleta prolazi kasalj, mislila sam se jos juce dali cu ga ostaviti kuci, ali danas je bas dobar, tako da ce ici.
Popodne cemo do prijatelja na druzenje.
Dnevno spavanje ima samo beban, ovo dvoje su izbacili sa 2 ipo godine otprilike oboje.... Divim se kad vidim da spavaju danju veca deca. Mada moji nocu spavaju 11-12 sati, tako da im je to dovoljno. Ljubim vas


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 16:22:29   
Biserce
Mi bi sutra trebali na prvu kontrolu i vakcinu, tj trebali smo u petak ali nasa dr radi pon i uto, e sad, posto najavljuju niske temp, da li smem da vodim bebca ili da cekam sl pon?

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 18:27:59   
jole82
Ola mamitas
Samo da mahem..komp mi jos mrtav...nadam se da ce sutraa da vaskrsne...pa sam opet tuuj...nije ovo tach za meneuser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 19:56:41   
doktorkakristal
Dora je histerisala popodne user posted image
Od sutra smo samem,moja mama se vraca na posao (radi u drugom gradu) ,bice veselo
BISERCE predpostavljam da dete vodite autom ,mislim da nema razloga da odlazes pregled osim ako bas zelis kod te doktorke koja radi u ponedeljak

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 20:47:12   
Dani.kv
Mame jedno pitanje. Porodila sam se ima desetak dana a mleko nikako da krene kako treba. Pokusavala sam rucno, elektricnom i meh. pumpicom. Pijem puno vode, mleka i soka od jabuke( po 3-4l). Volela bih bar za pola obroka da bude

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 20:59:04   
madre
dani, a sta ti znaci to nikako da krene kako treba?user posted image ima li ista?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 21:01:46   
Torbica
Dani, najbolja stimulacija je bebu na dojku, sto cesce. Nijedna pumpica i izmlazanje nece potaci laktaciju do daske, samo beba. Srecno!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 21:16:16   
little_one
Dani vec sam ti pisala u tromjesecjima, bebe sto cesce da sike i da pravilno hvataju bradavicu, ako zaspu a ti ih budi da sisaju, nemoj da ti je zao, moraju da sisaju i da navuku mlijeko sebi, ne cini sebi medvedju uslugu sa dohranom i baci pumpicu, kad ne sike a ti pomalo masiraj dojke da ih kako tako i tad stimulises....najbolje je kad su bebe na grudima a ti pozitivna i vjerujes u sebe da to mozes i ja sam sigurna da ces uspjeti u tome!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 22:11:14   
mtajcica83
Torbice, mogu li da ti posaljem PP nesto bih htjela da te pitam ya misljenje??? Tice se neke dijagnoze???
Molim te javi mi cim vidis post.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 23:09:04   
Torbica
Naravno, salji! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
26.1.2014 23:13:19   
Dani.kv
Madre grudi su meke i koliko god da pokusavam ja, bebe ili sestre iz boksa slabo sta izadje. Za kap. Bebe su cesto na grudima i mala cvrca bolje hvata od brata. Svi kazu bice ipak je to CR al ja bi da jacaju imunitet od pocetka a i da ih ne navikavam na vestacku hranu

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here