|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
29.4.2013 12:55:30   
Biserce
da, znam...njoj je po uz 4-ta

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
29.4.2013 12:55:38   
Verolina
Ne znam sta da ti kazem. Nadam se da ce sve biti okuser posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
29.4.2013 13:02:04   
Biserce
kako je Bog rekao, tako ce i biti, sutra joj se javljam da vidi raste li plod...
Ja se nadam da ce biti ok jer ga pre dve ned uopste nije videla, a prosle ga videla...

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
29.4.2013 13:04:09   
Verolina
Biserce, moze biti jos nesto, da je tebi ovulacija bila dve nedelje kasnije od onog kad ti mislis da je bila.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
30.4.2013 15:59:52   
Biserce
bila na kontroli. Sad je 5nedelja po uz, i dalje krvarim maltene kao kad dobijem, na svoju inicijativu dobila sam 2 ampule progesterona na 3 dan pa videcemo sta ce biti...da...kao ima malo krvarenja unutra

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
30.4.2013 17:37:04   
Anoniman
biserce, drzim fige da sve bude ok!

(odgovor članu Biserce)
  Direktna veza do poruke: 606
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
30.4.2013 17:53:29   
dijana1*
Biserce nadam se da ce biti sve ok. A sta mislis da se konsultujes sa jos nekim doktoromuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
30.4.2013 22:01:24   
drudi
biserce i ja ti drzim fige..i ja bih potrazila drugu dr. Ta je nesto cudna ako ti moras na svoju ruku da trazis lek. Toliko tena je iskusilo ta pocerna krvarenaj i sve je bilo ok. A sto se tice velicine fetusa pretpostavljam da to zavisi i od aparata. Pa tu su u pitanju milimetri

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
1.5.2013 8:19:05   
Anoniman
Biserce, kad kaze da ima malo krvarenja unutra je l' to znaci da ima kao neki hematom? Ti samo odmaraj, ne podizi nista teze od kasike, pokusaj malo da se opustis uz filmove ili tako nesto, a sve ostalo je van tvoje moci. Evo ja sam imala krvarenje u obe trudnoce, prvi put pila i utrogestan i nista nije pomoglo, a drugi put iako sam ja od dr trazila, ona mi nije dala utrogestan i sve proslo samo od sebe i bilo kako treba.

(odgovor članu drudi)
  Direktna veza do poruke: 609
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
1.5.2013 9:31:10   
Biserce
ma i ja tako mislim. Ako valja to ce ostati, ako ne, nikakvi lekovi ne mogu pomoci. Odmaram koliko mogu posto su kuca i dete na meni, mm rmbaci po ceo dan...videcemo...kako bog bude rekao...za krvarenje unutra samo je rekla da ga mozda ima malo unutra, nista vise...ona je sva kao slogirana, a ovu za koju bi se opredelila, trenutno je na odmoru...hvala vam svima na hrabrim recima...nekako je sve lakse uz vasuser posted image user posted image

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
1.5.2013 11:37:11   
Anoniman
pusti kucu, radi samo toliko koliko treba da niste gladni i zedni, ako imas nekog malo da prebacis dadiljanje deteta, ucini tako.

(odgovor članu Biserce)
  Direktna veza do poruke: 611
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
1.5.2013 14:26:01   
melagi
Drage moje, nova sam na forumu. Naime pkslednja menstruacija bila 04.04. i radili na bebi uredno u plodnim danima. Ciklus redovan nema prehlada i tako tog. Medjutim recimo dva dana od ovulacije- po mom proracunu- krene braonkasti sekret u travovima..i odnod nakon dva dana od tog kad tamo krv, ne puno ali krv. I to je to. Sutradan opet braonkast sekret u malim tragovima ali konstantan. I odem ja do gin. Kaze to je normalno i kozda hormonski disbalans ili vanmatericna trudnoca...a bolove nemam nikakve! Nijw me pregledala, ja mislila prestace al juce i danas se malo pojaca kolicinski samo tamnije braon al nema krvi. Uh. Treba da dobijem shtra simptome nemam inace. A volela bi bebu...savet neki :( izvinite na dugom postu i hvala!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
1.5.2013 20:45:36   
Verolina
Pa sta ti kaze dr, kakav ti je endometrijum, imas li zutog tela?
Ja bih volela da je ovo moje neko krvarenje koje se cesto srece u trudnoce, ali na vraga, mislim a nije.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu melagi)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
2.5.2013 10:20:58   
melagi
Pa ne znam..nije me pregledala :( .. Al jutros krenulo tamno za pocetak al ici ce znam. Idem cim se ovaj ciklus zavrsi ja privatno da propratim sta se tu desava i zbog cega taj sekret..a beba? Pa videcemo sledeci mesec :)

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.5.2013 9:21:14   
mati
Drage moje , treba mi pomoc, savet, bilo sta... Ne zelim da panicim, ali...
Juce popodne, posle toaleta , dok sam se brisala, pojavilo se sasvim malo braonkastog iscedtka, onako kroz sekret. Posle sam naravno odlazila u wc jos milion puta, ali bilo je uvek po mrvica. Jutros nista. Sto ne znaci da nece biti, danas mi je turbo dan, tek me cekaju obaveze. Na poslednjem vaginalnom pregledu dr mi je rekla da imam malu ranicu na grlicu, pa da nije od toga? A dr mi je na odmoru do 20, tako da stvarno ne znam sta da radim....

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu melagi)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.5.2013 9:25:47   
Modessty
Prvo NEMOJ da te gledaju vaginalno! Sada nema potrebe za tim. Možeš slobodno da kažeš da nećeš. To je tvoje pravo.
Mislim da nije ništa strašno, ali bi bilo dobro da ako se to danas ponovi, malo usporiš i odeš negde na UZ. i samo na uz. Nikako običan ginekološki pregled.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.5.2013 9:29:27   
Anoniman
mati, slazem se sa mod i za pregled i za to da malo pokusas da usporis dok ne vidis sta je u pitanju i od cega.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 617
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.5.2013 9:32:12   
mati
Ma ne , vaginalno me gledala jos pre utvrdjivanja trudnoce i tada mi rekla za ranicu, nikako joj ne bi dala sad da me gleda. A danas svejedno moram na poso po doznake, jer nisu hteli da daju mom kolegi, a drugi dr me je sam savetovao da posaljem nekog drugog da se ne bi maltretirala sama. Strasno. Nemam pojma sta je, to mi se sa Matom nije desilo, na dnevnom nema nista, znaci ne ide puno, samo to malo kroz sektret. I gde bas sad da ode ova moja na odmor. A i preksinoc smo bili na slavi i zab sam da popijem utrogestan.
A sada moram po te doznake, nose se do kraja meseca, ali posro kolega nije mogao , moram ja da idem. A da znate koliko mi je zgrada u kojoj radim udaljena od ambulante...

< Poruku je uredio mati -- 8.5.2013 9:34:02 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.5.2013 9:34:26   
Modessty
mati ne paniči odmah, verovatno nije ništa strašno. A ti tvoji su stvarno kreteni kad nisu hteli kolegi da daju doznake! Pa kave veze ko uzima! I ja šaljem ćaleta kad ne mogu da idem pa niko nigde nije pravio problem!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.5.2013 9:35:39   
jovana jojo
I ja mislim da ne bi trebalo da te pregledaju vaginalno ako imaš taj problem sa sukrvicom

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.5.2013 9:42:05   
Biserce
Evo i mene. Danas na uz 7ma nedelja, po menstruaciji 9ta. Vidi se rad srca. Nema krvarenja od nedelje. Rekla mi da ne pijem lekove, mozda i bude dobro...ja sam na svoju ruku ipak kupila kutiju utrogestana, dal sam pogresila ne znam!

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.5.2013 9:48:03   
bea83
Biserčeuser posted image biće dobro
slobodno popij taj utrogesten ne može da škodi

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.5.2013 9:59:04   
Modessty
hej biserče! user posted image baš mi drago da si bolje! pij utrogestan slobodno i miruj i dalje. Nek se to lepo učvrsti.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.5.2013 17:52:08   
samram
Pozdrav svima, nova sam na forumu. Poslednju menstruaciju sam imala 13.04, 14dc nakon odnosa sa muzem pocelo je braonkasto krvarenje u malim kolicinama, i trajalo je 4 dana. radila sam test cisto iz radoznalosti 23dc posto mi menstruacije nisu bile redovne, a i pila sam tablete za kontracepciju prethodni mesec (po preporuci da se lakse posle njih ostaje u drugom stanju, inace pokusavamo vec godinu dana)pa sam ranije i dobila medjutim bio je negativan. Ovih dana bi trebalo da dobijem ako mi bude kasnila ponovicu test.. :) Da li je neka od vas bila u slicnoj situaciji? Hvala unapred..:)

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.5.2013 22:09:13   
Anoniman
implementacijsko krvarenje? uradi betu, ne moras da cekas da ti kasni.

(odgovor članu samram)
  Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here