|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.11.2009 11:07:15   
engimengi
ssanja,ja sam imala taj braon iscedak punih 6 nedelja(od 8-14.),prestao je sam od sebe,al inekcije primam i dalje na 7. dan i pijem utrogestan!

(odgovor članu ssanja)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.11.2009 11:09:18   
ssanja
hwala ti puno bas sam se zabrinula...nadam se da ce mi uskoro prestati a znas li sta je uzrok?

_____________________________

ko ceka taj gubi wreme dame zato samo napred..

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.11.2009 11:15:41   
mejra81
ssanja, i ja sam primala progesteron! Tri komada!
Taj braon iscedak mi je isao jedno mesec dana, sve pomalo, a imala sam i bolove
u donjem delu stomaka! nekad probadaju, nekad kao menstrualni!
Mogu ti reci da me je tad vise boleo stomak nego sad kad sam u osmom mesecu!
Nemoj da brines, bice sve ok! Cuvaj se, ne dizi nista teze od kasike...user posted image

(odgovor članu ssanja)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.11.2009 11:51:47   
engimengi
Meni su rekli da je uzrok manjak progesterona i da moze da traje celu trudnocu i stvarno odmaraj sto vise i ne dizi nista i ne brini bice to dobro!!srecnoo

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.11.2009 12:32:54   
trba
Pozdrav svima:)

evo malo lutam po forumu i naleteh na ovo.
Mozda nije za ovu temu ali se prepoznah u ovim simptomima pa rekoh da pitam.
Posto radimo na bebironcetu intenzivno, prosli mesec u vre,e kada je user posted image trebala da pristigne 4.dana sam imala identican problem kao i indy.Ni jedan ulozak nije bio isprljan ali na papiru je ostajao smedji trag sa primesom sluzi koja se razvlaci i lici na cervikalnu sluz za vreme ovulacije.Posle 4 dana mi je stigla vestica  user posted image koja je trajala jako kratko 3-4dana.
Da napomenem da su mi ciklusi uvek bili uredni /mogao si navijati sat po njima user posted image /

Da li je neko imao sl. iskustva? Posle ovih vasih postova svasta mi pada na pamet....
PLZ help


maka wise na dodir ali ipak bolucka...hwala unapred...bas sam zabrinuta
IZVORNA PORUKA: indy_25

Ja sam tri dana imala kad se obrisem toalet papirom ostane nekakav smedji trag sa primjesom sluzi koja se razvlaci i prestalo je. A citala sam da je to normalno. sada jos uvjek imam tu sluz lici mi na cervikalnu sluz za vrijeme ovulacije ali je bezbojna. Nista me ne boli ni stomak ni nista valjda su to ta vaginalna lucenja u trudnoci a bijelog pranja imam sasvim malo. kada odem na pregled pitacu doktoricu sta  je to.


< Poruku je uredio trba -- 9.11.2009 12:33:46 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.11.2009 13:35:57   
Anoniman
Imala sam i ja braon iscedak bash na dan kad sam trebala dobiti...pa sam i mislila da je krenulo...al mi bilo sumnjivo jer meni il krene redovno...il ne krece....zato sam dva dana kasnije i uradila test...i bile su user posted image user posted image ali je meni u medjuvremenu prestalo to braon... Ipak sam dobila progesteron....odnosno utrogestan....sad ga pijem 3x1....
Inache sam u petak imala malo roze...ali bash bash svetlo....ali je krenulo par sati nakon ultrazvuka...pa to povezujem s tim....sada nema nishta...mada...imam puno tog sluzavog bezbojno-belog sekreta....

Devojke kojima je rana trudnoca...ili koje na dan kada treba da dobiju....imaju taj braon sekret....treba shto pre da uutvrde trudnocu i zatraze dodatni progesteron....jer ja sam ubedjena da  sam prethodnu trudnocu izgubila bash zbog toga....a nece se svaki lekar setiti da predlozi...user posted image

(odgovor članu trba)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.11.2009 14:11:57   
trba
Mislis da se to kod mene otkacilo posle tih 4dana "nicega"? :(
Nisam se setila da uradim test posto su nalazi mm oligospermija kontala sam da nema sanse da se "zakaci". Bilo mi je cudno zbog tog braonkastog iscetka ali sam mislila da samo kasni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.11.2009 20:54:24   
anajid
I ja sam imala taj braon iscedak 4 dana ali posto smo radili na tome da dobijemo bebu,ja sam odmah uradila test,otkrila da sam trudna i odmah otisla doktoru a on mi dao progesteron.tj utrogestan koji sam pila 3 puta po jedan sve do cini mi se cetvrtog meseca,tako nesto.Ko ima slicne simptome neka se javi dr odmah,da ucvrsti plod progesteronom!Pozzz mamice~user posted image

(odgovor članu trba)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 11:20:52   
trba

Sto zanci da sam mozda nesto i mogla uraditi  user posted image   user posted image user posted image user posted image
radila si test preko krvi ili..?


(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 11:29:55   
Tara
`i ja imam taj braon sekret , imala sam ga u vreme ocekivane user posted image , cak sam pomislila da sam
dobila, odem na uz kad ono user posted image Znaci imala sam ga jedan dan pa drugi nisam ...
Posle uz opet mi se pojavio braonkast sekret , znaci pomalo kad se obrisem papriom , onako cisto da ostavi trag,
i bas me nerviralo , dr. mi je rekla da mirujem , posto je mene to izludjivalo,cas ga ima cas ga nema,
pa taman pomislim da je prosao eto ga opet ,ma uzas, ja je nazovem i ona mi da utrogestan 3x2 , i sad se smanjuje,
ima ga jos po malo ali je sve bledji i bledji user posted image Nadam se da niej nista strasno , tek za 2 nedelje idem na uz.
Pitala sam mamu i ona je imala taj braon sekret ,dr joj je dao inekcije progesterona i prestao je .
Nadam se da ce i meni da nestane uskoro, jer nemam pojma sto se pojavljuje kad na uz nije videla nikakav hematom user posted image

(odgovor članu trba)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 14:34:26   
Anoniman
Ja od petka malo imam malo nemam roze sekret.....a jutros braon...jako svetlo...ali braon...i bash me nervira shto ga malo ima...pa nema...A sve je pochelo posle uz u petak kad me je onaj mamlaz izchachkao user posted image

(odgovor članu Tara)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 15:22:33   
Verus
smeshkice, imala si vaginalni UZ jel tako ?  Sada ti je grlic pun kapilara i pun cirkulaije krvi, tako da hoce malo da se krvari posle pregleda i odnosa..miruj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 15:25:53   
Anoniman
Mirujem...al morala sam i juche i danas i sutra i prekosutra u bolnicu i dispanzer...ali evo od kad sam stigla...upakujem se u krevet...i samo na wc i jelo ustajem user posted image Da...vaginalni uz...ali posle njega je krenulo malo roze...uglavnom...jednom na dan imam malo tog roze...a danas je braon....zashto je promenio boju? user posted image Pogotovo shto nemam ni odnose...

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 15:32:36   
Verus
pa deo tog rozok (svezije krvi od ispucalih kapilara) se zadrzalo i sada je to ta stara krv, nemoj da brines, ako se pojaca, ti do dr. ali uzimas progesteron i mirujes tako da ce sve biti ok, znas da sam ja 4,5 puta krvarila pa hvala bogu sve je u redu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 15:38:55   
Anoniman
Ma ja celo vreme ubedjujem bebice da ostanu samnom...user posted image Sada mora da bude sve ok...tako da se nadam da tje i biti.....
U chetvrtak idem kod nove dr u dispanzer....pa tju joj retji za ovo da vidim shta kaze...ali joj necu dati da me chachka...ustvari...uz moram raditi....tako mi je bilo zakazano...al netju dozvoliti pregled.


(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 15:43:59   
Verus
bravouser posted image  tako volim da te cujem! i bice sve ok jer tako razmisljas!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 15:49:44   
Anoniman
hehe...pa samo buljim u stomak...chekam da pochne da raste user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 16:14:30   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

hehe...pa samo buljim u stomak...chekam da pochne da raste user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cuvaj se... bice sve OK!!! user posted image user posted image user posted image ovog puta bez nerviranja! samo odmaranje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 16:15:22   
dunja RR
Smeshkice a jesi pitala dr-ku za taj sekret, vidim da je Tara pila utrogestan kada ga je imala?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 16:18:02   
Anoniman
Pijem i ja utrogestan 3x1 

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 16:20:59   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pijem i ja utrogestan 3x1 


okuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 16:23:14   
Dora
user posted image samo napred Smeški, odmaraj, uživaj...to je na početku trudnoće normalno, ali imaj uvek br. tel. svog doktora pa ako imaš dileme ne ustručavaj se da zoveš i pitaš! Misli na lepe stvari a sve brige prepusti drugima user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 16:25:03   
Anoniman
Mada sam jutros popila dve umesto jedne....na svoju ruku.... Vidim da neke devojke imaju terapiju 3x2...pa kontam da meni ne moze da shkodi da jednom popijem duplu dozu...user posted image

Ja od kad sam saznala da sam trudna...pijem utrogestan...zato sam i pozurila da saznam da bi dobila dodatni progesteron...jer sam proshlu trudnocu verovatno izgubila zbog manjka istog (moja predpostavka)user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 16:31:49   
Verus
Dora bre zeno stavljaj taj tiker za trece dete!user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.11.2009 16:32:38   
Verus
Smeshki ili nesto nije bilo genetski u redu...bice sada sve okk!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here