|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
19.1.2010 16:06:04   
Anoniman
joj dobro je...
bice to OK

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
21.1.2010 9:33:58   
buhla
evo cula sam se sa pahuljom... najnovije vesti... sve je OK izlaze danas kuci! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
21.1.2010 9:38:49   
Mari86
bravo pahuljiceeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
21.1.2010 21:46:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

evo cula sam se sa pahuljom... najnovije vesti... sve je OK izlaze danas kuci! user posted image


user posted image odlično!

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
21.1.2010 21:50:49   
JULIE
Suupeeeeruser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
21.1.2010 21:55:25   
bojana87
drago mi je zbog nase pahuljice i njene bebice user posted image user posted image user posted image
ostaje jos da nam se javi da cujemo kako je user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
21.1.2010 21:57:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

evo cula sam se sa pahuljom... najnovije vesti... sve je OK izlaze danas kuci! user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 207
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
21.1.2010 22:18:32   
Verus
Joooj hvala Boguuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
22.1.2010 11:25:29   
pahulja76
bas ste me rasplakale user posted image user posted image user posted image
hvala vam na podrsci i sto ste mislile na mene user posted image user posted image user posted image
kod kuce smo, odmaramo, sve je u savrsenom redu... to krvarenje je bilo  u ned. kada me je muz i odvezao u narodni front, odmah sam primila progesteron a u pon. se pojavila samo tackica, srculence kuca, beba lepo napreduje.... sve je super
sve vas puno user posted image user posted image user posted image user posted image
ps.a ogroman pojubac za moju buhlicu koja vam je sve prenela i sto je uvek tu kad mi zatreba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
22.1.2010 11:26:44   
Mari86
pahuljice draga user posted image bitno da ste ti i tvoja bebica dobro!!!!
Ljubim te i odmaraj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
22.1.2010 11:29:04   
anajid
Pahuljice najvaznije je da ste i beba i ti ok.Samo bez sekiracije,odmaraj i cuvaj svoju mrvicu!Kisssssssss

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
22.1.2010 11:30:13   
lence
IZVORNA PORUKA: pahulja76

srculence kuca, beba lepo napreduje.... sve je super


Jupiii  za srculence!!!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
22.1.2010 11:31:55   
2002m
user posted image user posted image user posted image Samo kada ste dobrouser posted image . user posted image  

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
22.1.2010 11:32:59   
pahulja76
cuvamo se i puno vas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.2.2010 15:14:50   
Nensy11
Zdravo svima. Nova sam na forumu i prvi put sam trudna. Usla sam u 6. nedelju i do pre par dana nisam imala nikakve simptome trudnoce. Pre dva dana sam se igrala sa decom od prijatelja i bila malo vise fizicki aktivna...tada mi je pocelo krvarenje koje je prvo bilo kolicinski izuzetno malo i tamno da bi se u toku noci pojacalo i postalo crveno, sve to je pratio i intenzivan bol u stomaku. Pozvala sam doktora koji me je iskritikovao i naredio da lezim do sledeceg ultrazvuka (bila sam na prvom 5.2. i sve je bilo apsolutno normalno) koji ce, nadam se, biti sutra. Zanima me da li je neko imao slicno iskustvo, da li se na kraju dobro zavrsilo? Ja se plasim pomisli da mogu da izgubim dete zbog moje gluposti.
p.s. Doktor mi je prepisao Utrogestan vaginalete i folnu kiselinu i na prvom pregledu je rekao da mogu da nastavim sa normalnim aktivnostima bez potrebe da mirujem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.2.2010 15:20:49   
engimengi
Dobrodosla nensy!!
Ima nas puno ovde kojima se to desilo i sve se lepo zavrsilo!!Samo ti koristi utrogestan i miruj sto vise!I kod dr.-a sto pre,da vidis bebicu da budes mirna!!

(odgovor članu Nensy11)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.2.2010 15:23:21   
Verus
nensy, samo miruj, Uopste ne znaci da se to desilo zato sto si se ti sa njima igrala...ja sam doduse radila, pa sam krvarila 3 ili 4 puta u ovoj trudnoci, zadnji put u 16oj nedelji, i cak sa par komadica ugrusane krvi....i evo sada sam u 31oj nedelji.  Nastavi sa lekovima i odmaraj, miruj, ako vec ne moras raditi....Ako ti se jaki bolovi nastave zovi opet dr...

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.2.2010 15:32:46   
Nensy11
Hvala vam puno na podrsci, jako mi znaci vase misljenje...nemam ni jednu drugaricu koja je prolazila kroz ovo a roditelji koji su mi inace najveca podrska su na putu... Hvala vam jos jednom! :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
15.2.2010 12:58:04   
ANGY
Malopre sam primetila roze sekret.Zvala dr i povecala dozu Utrogestana.Iscitala sam sve vase poruke ali mi nije nimalo lakse,jer su se prethodne 2 trudnoce kobno zavrsile.Mozda to ne bi trebalo da pisem ovde,da vas plasim dodatno ali poludecu vise od brige!user posted image user posted image

(odgovor članu Nensy11)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
15.2.2010 13:03:49   
sunčica
ćao svima!
nemoj se brinuti i meni je tako bilo, čak sam imala i tamno braon, bio je hematom, pila sam utogestan do 5 mjeseca, 3 mjeseca sam imala ta povremena krvarenja. samo se opusti i što više se odmaraj.

(odgovor članu ANGY)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
15.2.2010 13:31:32   
ANGY
Hvala,Sunci!Javljam se

(odgovor članu sunčica)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
15.2.2010 19:36:06   
ANGY
Prokrvarilauser posted image user posted image

(odgovor članu ANGY)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
15.2.2010 19:39:39   
dunja RR
Mila kada ideš kod dr-a?

(odgovor članu ANGY)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
15.2.2010 21:29:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ANGY

Prokrvarilauser posted image user posted image




user posted image user posted image

(odgovor članu ANGY)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
15.2.2010 22:39:13   
Verus
angy miruj i koristi progesteron!  Ne mora biti ono najgore, ja sam 4 puta imala krvarenje, zadnje u 16oj nedelji..a eto, skoro citam da nekada takve trudnoce zavrse sa preranim porodjajem, tako da se cuvaj do kraja...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here