|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.1.2010 21:48:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica



Dobra stvar je da je serklaz dobro odradjen i da krv ima kuda da izadje iz materice...jer ne bi valjalo da se nakuplja tamo....





e ovo sam htela da ti kažem upravo.. rsapitala sam se malo kod gin. o tome što ti se desilo, to krvarenje, onako otprilike.... svi ti je uglavnom rekla i tvoja gin. s tim da sam izdvojila ovo ključno iz tvog posta.user posted image
kako si sada?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.1.2010 21:50:21   
Anoniman
Dobro sam... imam josh malo braonkasto... nadam se da tje se i to ochistiti...i da nema vishe... Ne fali mi vishe uzbudjenja.... al srce mi je na mestu kad znam da su bebice dobro.... sad oslushkujem dal tju ih osetiti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.1.2010 21:54:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Dobro sam... imam josh malo braonkasto... nadam se da tje se i to ochistiti...i da nema vishe... Ne fali mi vishe uzbudjenja.... al srce mi je na mestu kad znam da su bebice dobro.... sad oslushkujem dal tju ih osetiti user posted image



...user posted image pa rano je još, ali sigurna sam da ih u srcu osećaš....user posted image
..iščističe ti se to, važno je da to što ima izađe napolje i da su bebice ok, kao i ti sa njima...user posted image
jel te gledala na UZ? jel se videlo nešto neobično zbog tog krvarenja ili je sve regularno sa pasuljčićima?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.1.2010 21:56:09   
JULIE
Smeshkice,ja sam tek sad videla ovo za krvarenje...Bas mi je zao sto si se nasekirala ali sad mi je drago da ste svo troje dobrouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.1.2010 22:00:21   
Anoniman
Gledala je na uz... i posmatrala bebice i slushala im srca...sve je ok sa njima...i u materici nema vidljive krvi....a bilo bi da se nakuplja...tako da je to dobro...

A bebice su super....mrdaju ruchicama i nogicama...ne mozesh pohvatati shta je shta.... i blizu su jedna drugoj.... neznam dal je tako kod svih....al ja imam utisak da se one vole...pa su zato tako blizu....skoro naslonjene jedna na drugu user posted image user posted image

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.1.2010 22:03:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

....i u materici nema vidljive krvi....a bilo bi da se nakuplja...tako da je to dobro...

A bebice su super....mrdaju ruchicama i nogicama...ne mozesh pohvatati shta je shta.... i blizu su jedna drugoj.... neznam dal je tako kod svih....al ja imam utisak da se one vole...pa su zato tako blizu....skoro naslonjene jedna na drugu user posted image user posted image



jooooooooj... user posted image user posted image user posted image



..dobro je.... zato pitam, jer bi se na UZ videola nakupljena krv...uživaj draga! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.1.2010 11:55:56   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Gledala je na uz... i posmatrala bebice i slushala im srca...sve je ok sa njima...i u materici nema vidljive krvi....a bilo bi da se nakuplja...tako da je to dobro...

A bebice su super....mrdaju ruchicama i nogicama...ne mozesh pohvatati shta je shta.... i blizu su jedna drugoj.... neznam dal je tako kod svih....al ja imam utisak da se one vole...pa su zato tako blizu....skoro naslonjene jedna na drugu user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.1.2010 18:07:56   
bojana87
Ja sam prosle subote bas dosta krvarila i odem u betaniu na kontrolu sa bebom sve HVALA BOGU u redu i strogo mirovanje. u ponedeljak odem na kontrolu kod moje lekarke jer krvarenje nije stalo,a beba se okrenula skroz u karlicu da izadje,lekarka me posale na patologiju oni mi tamo rekli da mogu i kuci da lezim i poacali mi utrogestan na 3X2 i na 4.dan injekcije progesterona. Sad lezim i bukvalno ustanem na 15 min dnevno da sedim i iskreno se nadam da necu morati dugo tako. E sad mene interesuje (posto mi niko nije objasnio) sta znaci kada je posteljica na prednjem zidu? da li to znaci da je beba i dalje nisko? A da i registruju se kontrakcije. Sutra idem na kontrolu i molim Boga da sve bude u redu

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
10.1.2010 20:40:07   
LillyT
sta znaci kada je posteljica na prednjem zidu? da li to znaci da je beba i dalje nisko


Ne znaci da je zbog toga nisko, koliko ja znam, nema veze da li je posteljica na prednjem ili zadnjem zidu. Javi nam sta su ti rekli.



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
18.1.2010 11:36:55   
buhla
Javljala mi se sad naša pahulja76... u Narodnom Frontu je, juče je prokvrarila i muž je odveo u bolnicu. Beba je ok, srculence kuca, veličina ploda odgovara nedelji u kojoj su. Pije progesteron, pregnyl i palitrex. Radili su joj danas cerv. i vag. bris, krvna slika joj je ok, danas će da joj rade papu i kolposkopiju.
Pozdravlja vas sve puno!!!

Pahuljice user posted image drš te nam se! user posted image

< Poruku je uredio buhla -- 18.1.2010 11:37:24 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
18.1.2010 11:38:19   
bojana87
 
IZVORNA PORUKA: buhla

Javljala mi se sad naša pahulja76... u Narodnom Frontu je, juče je prokvrarila i muž je odveo u bolnicu. Beba je ok, srculence kuca, veličina ploda odgovara nedelji u kojoj su. Pije progesteron, pregnyl i palitrex. Radili su joj danas cerv. i vag. bris, krvna slika joj je ok, danas će da joj rade papu i kolposkopiju.
Pozdravlja vas sve puno!!!

Pahuljice user posted image drš te nam se! user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
18.1.2010 11:40:28   
Anoniman
pahuljice user posted image

(odgovor članu bojana87)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
18.1.2010 11:42:29   
Rivana
Drzte se pahuljice i ti i bebacuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
18.1.2010 11:43:22   
LillyT
Pahulja, drzi nam se  user posted image  

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
18.1.2010 13:10:03   
Daca88
Pahuljice,cuvaj sebe i tu malu pahuljicu koju nosis.Nadajmo se da ce sve biti okuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
18.1.2010 13:23:21   
lothroniell
Pahuljo ne daj se! user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
18.1.2010 13:26:00   
tanya
pahuljo,samo hrabro...bice sve okuser posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
18.1.2010 14:31:58   
lenaa
Pozdrav svima na forumu hocu da vam se pridruzim na ovoj temi
a iskreno se nadam i na nekim veselijim.
Ja sam zatrudnela otprilike 11.12.13 decembra.Od momenta kad sam trebala da dobijem
pojavilo mi se nesto zuckasto pomalo i roze, ne previse.15januara sam prokrvarila i dobila sam
utrogestan 2puta200vaginallno i Mg.Inace moja beba je tog dana bila 8.7mm a nedelju dana pre
toga 3.7 sta mislite jel to dovoljno? Inace u toku noci odem da piskim i kad se vratim u krevet
dobijem uzasno jake bolove nisko u predelu kicme i stomak ceo i to traje 10-15minuta,tako je svake
noci bar jednom eventualno dva puta.Prestravljena sam ovde doktori kazu pa il ce ostati ili nece tako
je to prvih tri meseca moracu samo da lezim i molim se da sve bude u redu.Inace mi je to prva beba.
Zanima me jel imala jos neka cura takve simptome bola i ostalo kao ja, uzasno se osecam svake noci
placem od bolova koliko su jaki ali doktori mi nista konkretno nisu rekli,Verujte mi da sam se jedva u
bolnici iizborila sa doktorkom da mi da tablete ona to nije htela zato sto ovde u stvari cekaju da vam se
prvo nesto desi pa tek onda da reaguju,a moj doktor tog dana nije radio.Osecam se tako nesigurno ovde
tako bih rado dosla kuci ali nesmem da putujem 1500km,sizimuser posted image

(odgovor članu tanya)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
18.1.2010 14:39:15   
Mari86
pahuljice odmarajte i ti i bebica...drzi se!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
18.1.2010 14:45:57   
jacagoga
Ne mogu da nadjem post, sta je sa pahuljom???
U svakom slucaju Pahuljo  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
18.1.2010 14:46:29   
Mari86
IZVORNA PORUKA: buhla

Javljala mi se sad naša pahulja76... u Narodnom Frontu je, juče je prokvrarila i muž je odveo u bolnicu. Beba je ok, srculence kuca, veličina ploda odgovara nedelji u kojoj su. Pije progesteron, pregnyl i palitrex. Radili su joj danas cerv. i vag. bris, krvna slika joj je ok, danas će da joj rade papu i kolposkopiju.
Pozdravlja vas sve puno!!!

Pahuljice user posted image drš te nam se! user posted image


Evo ga jaco mila user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
18.1.2010 14:49:31   
sephora
pahuljo nadam se da će sve biti OK, sam hrabro!!!
user posted image mi smo svi uz tebe!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
18.1.2010 14:49:46   
Dudu25
Ja nemam pristup da gledam ove postove vase do kraja

ali samo da znas Pahuljice da se molim za tebe da bude sve u redu, budi nam jaka draga,

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
18.1.2010 14:51:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lenaa

Pozdrav svima na forumu hocu da vam se pridruzim na ovoj temi
a iskreno se nadam i na nekim veselijim.
Ja sam zatrudnela otprilike 11.12.13 decembra.Od momenta kad sam trebala da dobijem
pojavilo mi se nesto zuckasto pomalo i roze, ne previse.15januara sam prokrvarila i dobila sam
utrogestan 2puta200vaginallno i Mg.Inace moja beba je tog dana bila 8.7mm a nedelju dana pre
toga 3.7 sta mislite jel to dovoljno? Inace u toku noci odem da piskim i kad se vratim u krevet
dobijem uzasno jake bolove nisko u predelu kicme i stomak ceo i to traje 10-15minuta,tako je svake
noci bar jednom eventualno dva puta.Prestravljena sam ovde doktori kazu pa il ce ostati ili nece tako
je to prvih tri meseca moracu samo da lezim i molim se da sve bude u redu.Inace mi je to prva beba.
Zanima me jel imala jos neka cura takve simptome bola i ostalo kao ja, uzasno se osecam svake noci
placem od bolova koliko su jaki ali doktori mi nista konkretno nisu rekli,Verujte mi da sam se jedva u
bolnici iizborila sa doktorkom da mi da tablete ona to nije htela zato sto ovde u stvari cekaju da vam se
prvo nesto desi pa tek onda da reaguju,a moj doktor tog dana nije radio.Osecam se tako nesigurno ovde
tako bih rado dosla kuci ali nesmem da putujem 1500km,sizimuser posted image


Dobrodošla, draga!user posted image
znači, po tvojm postu, trudna si jedva mesec dana, jel tako?Utrogestan koji piješ ovde su pile i piju mnoge žene i to je ok, pomoći će ti da se tvoja beba zadrži tamo gde joj je i mesto user posted image
Na početku trudnoće nije neobično odlaziti često na wc, sećam se koliko sam puta trčkarala...user posted image
ti bolovi koje osećaš , tvrdiš da su jaki, jesi li obavestila svog lekara..?ako nije radio taj dan, potraži ga što pre, ako ti deluje neozbiljno i nestručno-promeni ga. Jako je surovo čekati da ti se desi nešto loše pa da te tek onda shvate ozbiljno...!
naravno, ne mora da znači, mnoge žene krvare na početku jedan od razloga je i taj da se tvoja beba gnezdi user posted image naravno, dok te ne pregledaju kako treba to može biti samo pretpostavka, jel tako'
Moj ti je savet da redovno uzimaš terapiju i da što više odmaraš i ne naprežeš se.
Potraži doborg lekara, draga , osluškuj svoje telo i pitaj ga sve što te zanima!Halo, pa oni su tu zbog nas, jel tako?! nemoj da te bude strah ničega ..
izbegavaj stres koliko god je to moguće..
i naravno, prožvrljaj po Forumu ima svašta po nešto korisno (imaš gore u uglu pretraživač..)što će ti sigurno pomoći i polako...bićeš i na vedrijim temama user posted image



(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
18.1.2010 14:57:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

Javljala mi se sad naša pahulja76... u Narodnom Frontu je, juče je prokvrarila i muž je odveo u bolnicu. Beba je ok, srculence kuca, veličina ploda odgovara nedelji u kojoj su. Pije progesteron, pregnyl i palitrex. Radili su joj danas cerv. i vag. bris, krvna slika joj je ok, danas će da joj rade papu i kolposkopiju.
Pozdravlja vas sve puno!!!

Pahuljice user posted image drš te nam se! user posted image



.......*bem ti život.......
Srce kuca-to je važno.... !
Borac mali!user posted image
Pahuljo draga, sad kad ti je konačno sreća tako blizu-samo hrabro!  user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here