|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Flasica..
12.9.2014 11:53:10   
bubulence
klarita user posted image .
wiv, kao sto ti je von rekla, gledaj da je 0+ . one su sa jednom rupicom.
inace, ja sam flasice menjala na ,od prilike, 2 meseca.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Flasica..
18.12.2014 20:57:42   
dddaca

IZVORNA PORUKA: vonavoj


nemoj da mesas proizvodjace,imaju razlicite cucle..polako..videces..lako se kupi..ja sam imala pumpicu avent i onda koristila njihove flasice..a istu cuclu imaju i babylove,tako da sam posle presla na njih,velika flasica je oko 300din.a avent preko 800din..


Sad sam zbunjena. Babylove ima istu cuclu kao i Avent? Hoces da kazes da su im i karakteristike iste po pitanju kolicine vazduha koji beba proguta, a samim tim i pojave grceva? Ili samo odgovaraju istim flasicama?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Flasica..
20.12.2014 0:43:49   
wivern
Zenskaci da li je neka od vas koristila OVE FLASICE
Poslala mi drugarica i ja prvi put vidim ovakvu flasicu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Flasica..
20.12.2014 7:27:47   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: wivern

Zenskaci da li je neka od vas koristila OVE FLASICE
Poslala mi drugarica i ja prvi put vidim ovakvu flasicu.

Nikad videla! Ili barem nisam obraćala pažnju user posted image

Prošli put smo uzeli Aventove, mislim da čak ni flašice nisam kupovala, jer od starta sam imala mleko pa kad je presušilo (posle mesec i po) smo eteli da kupimo i mm je kupio onu veliku user posted image Aventovu. Posle sam videla one tommee tippee ili kako se već zovu i nekako mi sama cucla kompletna više ličila na sojku nego sve druge. Vidim sa i Avent sad ima slične cucle na flašicama, ali samo one ''nature'' tj sa staklenim, a ja to ne bi kupovala.

Savet za rupice - barem koji ja dobih od patronažne (čini mi se vrlo koristan), pogotovo za one mame koje dohranjuju ili koje planiraju da i dalje doje. Kada bebac pređe tu od 0+ iglom malo proširiti rupicu, nikako ne prelaziti na 3+ (od 3. mseca čini i se) jer na sojki i dalje će morati da se pomuči da povuče, a na flašici ne i postoji šansa da odbije posle da sisa.

Evo sličica prva je tommee tippee
user posted image

Ove su te nove Avent (mislim da su staklene)
user posted image

I stare Avent koje smo i mi imali
user posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 20.12.2014 7:36:02 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Flasica..
20.12.2014 7:48:02   
wivern
I ja imam avent, ali je ova flasica cudna jer ima neko xrevce dole odakle bebac vuce. Fora je da sa tim flaaicom bebac vuce kao iz sojke i flasica smanjuje usisavanje vazduha, pa kao bebe manje prduckaju, podriguju i imaju manje grceva. Bas me zanima da li je neko koristio i kako je bebci prihvataju.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Flasica..
20.12.2014 7:53:52   
mirkam
Ja!Tj Matija user posted image do skoro.
Pisala sam vec o tome.Kako su ga mucili jaki, bas jaki grcici svasta smo probali pa i ove flasice.E sad, istog dana smo kupili i ovu flasicu i Biogaja kapi i njemu je odmah bilo bolje.Dal od kapi, dal od flasice ili je prosto bilo vrijeme da prodju, nikada necemo znatiuser posted image
Salu na stranu, nama je ova flasica bas bila odlicna, beba zaista zbog ove cjevcice ne moe da vuce vazduh, posle flasice lijepo podrigne i nema nikakvih problema.Mi smo tek od skoro poceli da pijemo iz Chicco-ve, sa starim Dr.Brown se sada igramo user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Flasica..
20.12.2014 7:55:38   
Trcosava
Haha kako mi čudno da pišeš ovako rano ujutru. Elem, viđala sam i te flašice sa cevkom (ne znam da li je ta tvoja, ali cevke sam videla) i to je fora kao da se ne stvara vakuum (barem tako pisalo u opisu), a sam Avent ima kao te neke proreze na samoj cucli koja smanjuje grčeve, kolike, vakuum... Pa ja nisam to nešto gledala. Ako si dobila, ne košta te da probaš, ali tebi je Maksim na sojki i mislim da nema potrebe da se sa tim akaš. A vodu/čaj može da pije i iznajobičnije. Ako mu daješ

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Flasica..
20.12.2014 8:26:53   
Sanjica26 RR
Wivern tu flasicu je AnaRR koristila. Njoj se super pokazala. Mozda je pisala na prethodnim stranicama.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Flasica..
20.12.2014 8:29:48   
Sanjchezze
Ja sam kupila Aventove natur ili kako god da se zovu. Malu od 125ml i srednju od 260ml, plasticne su. Samo je velika od 330ml staklena, al mislim da mi ne treba pa nisam ni uzimala. Dobila sam i jos jednu malu uz pumpicu i to je to sto se tice flajki. Mi smo bas dugo razmisljali koje cemo uzeti i na kraju, zbog dosta preporuka, izabrali Avent. Videcemo kako ce nam se pokazati user posted image
I cucle za ove natur idu 0+, 1+, 3+ i 6+ cini mi se. Mi smo dobili uz flasice 0+ i 1+.

< Poruku je uredio Sanjchezze -- 20.12.2014 8:32:46 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Flasica..
20.12.2014 11:07:14   
wivern
Ma za vodu sam kupila ali ga vode ne zanima. Ovu bih probala kad idem negde pa se izmuzem, npr juce smo isli na slavu i ostavili smo ga svekijevcima. Meni izgleda bas zanimljivo, sad cu da potrazim postove od ane rr. U svakom slucaju vredi probati, hvala na odgovorima.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjchezze)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Flasica..
20.12.2014 12:03:18   
dddaca
I ja sam negde citala da su te dr Browns najbolje za grceve, ali da su malo komplikovane za ciscenje i odrzavanje zbog dosta delova. Videla sam ih u Aksi. Uz flasicu dolazi i uska cetka za ciscenje te slamcice koja prolazi kroz sredinu.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Flasica..
20.12.2014 15:10:21   
wivern
Tako je ddaco, dobila sam i usku cetku. Danas cemo imati premijeru, bas me zanima kako ce je m prihvatiti. Doduse ako bude jeo kod svekijevaca user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Flasica..
20.12.2014 20:56:32   
Ana RR
Wiv, Dr Brown's su najbolje flašice na svetu user posted image od srca ih preporučujem. Mi smo imali plastične, 3 kom od 240ml i dve od 120ml (za vodu). Koristio je i njihove dude, posle sam kupovala činije, tanjiriće, posude za hranu... Imaš da kupiš poseban zatvarač za flašice (zove se poklopac za putivanja) jer ako samo staviš onaj mali poklopac a voda je vruća, onda hoće da iscuri. Evo ovde možeš videti sve klik

Nije komplikovano pranje, sa tom četkicom koju dobiješ pereš tu cevčicu, ostalo pereš normalno. Ja sam uvek imala poseban sunđer i četku za pranje flašica i ostalih bebećih posudica, i koristila sam Frosch deterdžent. Sterilisala sam u sterilizatoru za mikrotalasnu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Flasica..
20.12.2014 22:45:57   
wivern
Anci kaze sveki da je tako lepo sikio iz te flasice i da je odmah potom podrigivao, nama je problem jer on slabo podriguje posle podoja pa je pun gasova i onda kmeci. Tako da cu ja ovu flasicu koristiti za moje mlekce kad ga ostavim da ga pricuvaju.
Sad cu odmah da ispregledam sta oni sve imaju od asortimana user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Flasica..
20.12.2014 23:42:25   
Ana RR
E pa one smanjuju gutanje vazduha i samim tim nema gasova, moj Marko nije imao grčeve uopšte. Super user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Flasica..
22.12.2014 11:50:51   
dddaca
Super!
Koliko ste flasica kupovale za pocetak? Jos ne znam da li cu imati mleka, pa ne znam koliko treba da kupim flasica u startu? Da li da se ove Dr browns flasice koriste i za caj ili samo za mleko?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Flasica..
22.12.2014 11:55:01   
Peace*
U flašicu sipaš šta god želiš.
Kupi 1 flašicu, jer nemaš pojma ni dal će bebi odgovarati. Moj stariji sin je pio iz Aventa (tvrda cucla), a mlađi iz Tommee Tippy, meka cucla.
Lako će ti neko dokupiti flašice ako vam budu trebale i odgovarale.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Flasica..
22.12.2014 16:25:04   
dddaca
Tako cu i da uradim. Jos samo da odlucim koju da kupim. Jer, ako ne bude trebala dohrana, onda ne bih uzimala ove Dr Browns. Ipak mi one klasicne deluju jednostavnije za odrzavanje

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Flasica..
22.12.2014 18:56:38   
Ana RR
Ja sam ih imala dosta jer nisam dojila pa je od starta bio na dohrani. Naravno, nisam ih kupila pre porođaja jer nisam ni razmišljala o tome da neću moći da dojim ali je mm kupio jednu malu Nuk-ovu (koja je bila katastrofalna) pa smo nju koristili prvih dana. Onda smo kupili pakovanje od 3 Dr Brown's flašice od 240ml i dve male od 120ml. Imala sam i njihovu termo torbu, četku za pranje flašica i veruj mi da uopšte nije teško održavati ih. Možeš da ih opereš u mašini za sudove pa ih posle ubaciš u sterilizator. Ja sam ih ručno prala bez problema.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Flasica..
23.12.2014 18:39:01   
dddaca
Hvala Ana, kad malo razmislim, nista nije komplikovano ako ce pomoci da beba ima manje grcica

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Flasica..
24.12.2014 8:36:34   
Peace*
Tačno tako! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Flasica..
2.1.2015 16:48:34   
lilipolip
Nadam se da ce neka od iskusnijih mama i meni pomoci, naime, bebac ima 10 meseci sada, pocece uskoro da pije formulu, posto polako ukidamo dojenje. Moj problem je iz cega da ponudim mleko? Flasicu je koristio u prvom mesecu samo, staklenu malu nukovu, a od sestog meseca vodu pije iz ove nubi flasice user posted image
ponudila sam iz nukove opet, sa vecom cuclom naravno ali nece, samo je okrece, izvrce...pa sam htela da probam neku flasicu sa simetricnom cuclom, sta mi vi preporucujete?

I da...Srecna Nova Godina :)

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Flasica..
5.1.2015 10:29:02   
Peace*
Pametne flašice

Ja stvarno nemam komentar! user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lilipolip)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Flasica..
5.1.2015 10:52:38   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Peace*

Pametne flašice

Ja stvarno nemam komentar! user posted image user posted image

user posted image sad je sve smart a mi sve tupaviji

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Flasica..
5.1.2015 12:05:33   
dddaca
bas tako

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here