|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
16.9.2015 10:39:39   
jovicaa
dok nema drugih simptoma ne moras kod lekara... on sisa?
samo mu redovno cisti nosic..
meni milorad vec evo treci put tako.. sve sto stariji dobiju i on dobije. srecom prolazi bez terapija i lekara.. ali budu dobre sline.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
16.9.2015 10:43:14   
wivern
Jovice kapiram da nije nista, nego nam je ovo prva prehlada ( mm i ja smo bas ponosni, dete nam poraslo imamo i prahladu - koje smo mi budale :) ) pa da odem do dr cisto da znam sta smem, sta ne da mu dajem.
Lako je vama iskusnima , vi ste to vec sve prosli.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
16.9.2015 10:45:50   
vonavoj
Samo fizioloski i da cistic nosic,ako krene da kaslje beli slez..to je sve sto bebe smejuuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
16.9.2015 11:53:03   
jovicaa
He he :) super ste izgurali do sad bez prehlade.
Ali uvek je bolje ne voditi dete kod lekara, ako nije preka potreba i to što kaže von u suštini ništa se ne daje, dok ne dodje do komplikacija tipa upala uha, bronhitis i td... Ali ako ćete biti mirniji vi skoknite u neko vreme kad nije guzvanjac u dispanzeru....
E da možeš i kamilicu da mu kuvas, po mogućstvu nezasladjenu..

< Poruku je uredio jovicaa -- 16.9.2015 11:54:50 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
16.9.2015 17:04:39   
wivern
E pa stigosmo od dr. Ima gomilu sekreta koji se sliva, da nastavimo sa fizioloskim i kupismo pumpicu za izvlacenje slinaca user posted image
Toliko od nas user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
16.9.2015 22:05:53   
cockic
moja deca se izredjala sa prehladama prvo cera,pa sin.cim nam dodje prvi septembar tako i nos proradi.ali kod dr.nismo isli.stavljala im ampule fiziomera on mi je najbolji,jeste skup vredi svaki dinar.kad su zapuseni ampula bolje procisti nos.
davala im zbog grla tonsilotren,nisam probala cinnabsin za kijavicu i sinuse.treba i njega imati pa cim krene nos dati.ja ceri odmah ovaj tonsilotren za krajnike jer je bas osetljiva sa njima i dalje.veliki su joj i dalje ovi u grlu.ja se nadam da ce se smanjiti.dala ga i sinu rekao da ga boli grlo kad ga je kretala prehlada.juce krenuo malo da kasljuca,pocela sam prospan sirup.danas se jednom zakasljao.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
17.9.2015 9:08:48   
caca81
cockic, možeš mi napisati cenu tih homepatskih lekova za prehladu i da li ih ima u svim apotekama?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
17.9.2015 9:49:29   
cockic
Ceco imaju sve apoteke cena ovog tonsilotrena je 450din u apotekama sa popustom ima 60 tableta on je za grlo i krajnike.a cinnabsin nismo koristili on je za prehlade i sinuse košta oko 580 din ima 100 tableta.Njega planiram uzeti.ceri je ovaj tonsilotren ok.čak smo crveno grlo na proleće sa njim pregurali bez ab.ovaj za krajnike se pije 6-8 nedelja pa pauza.sad pije drugu turu još malo.počeli smo u avgustu do oktobra cu joj davati.

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
17.9.2015 9:53:53   
cockic
U benu apoteci je cinnabsin na popustu 15% i košta oko 580 din.isto kao u ovoj apoteci kod mene u naselju u kojoj ja uzimam sve,oni uvek imaju 15%.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
17.9.2015 11:56:01   
caca81
user posted image hvala, planiram uzeti za sina i za sebe, jer smo oboje svakog septembra slinavi, pitam se zašto, nije alergija, jednostavno prvo počne grlo, pa nos, pa malaksalost, ponekad T oko 37...i tako već tri godine unazad.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
17.9.2015 15:45:03   
Anoniman
Meni je spas Torbicin recept za inhalaciju fizioloski i pantenol, cim U zaslini ukljucim joj, evo i meni sada...

(odgovor članu caca81)
  Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2015 21:50:34   
Rosita
Evo i D slinav. Stislo ga veceras bas, a od juce kaslje. Praticu ga, veceras sam u kuci imala marisol i fitobalm, to mu dadoh. Ima homeopatski njegov konstitucioni u steku, ali to nista ne mogu do ponedeljka dok se ne cujem sa dr.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
18.9.2015 23:48:05   
Rosita
Sad ga pipnem, vreo. Kod njega odmah 39. Pih...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
19.9.2015 7:15:36   
branki*
Rosi,kako je d?meni i muz i boza haos.kaslje,nos i nije toliko strasan,ali kasalj jeste.nocas i boka par puta kasljala,nece valjda i nju.ja dajem biljni sirup za kasalj od jagorcevine.vitamin c inace pije svaki dan.jos mu se pojavio proliv juce.ne znam da li to ima veze sa ovim kasljem?!bem ti creva vise i probavuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
19.9.2015 8:13:57   
Rosita
Uf branki user posted image > Mogu misliti kad se svi istovremeno razbole , nadam se da boka nece nista ozbiljnije od toga. Za probavu i stomak sve te razumem, takva sam od kad znam za sebe, sve mi ide na stomak user posted image D je pregrmeo noc na brufenu, jutros je bio veseo, ali evo raste T user posted image .

< Poruku je uredio Rosita -- 19.9.2015 8:15:14 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
19.9.2015 8:31:29   
cockic
Bas je nezgodno kad se svi prehlade,meni je prvo cera mislim da je njoj brze proslo i onda sin njemu je nos i dalje pun ujutru.evo sad je kaljsao zrelo davala mu cetiri dana prospan nije kasljao sinoc mu nisam dala jer nisam cula da kaslje celo popodne.
Rosita kod kog pedijatra homeopate ste isli u Bg?ja bi ih vodila.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
19.9.2015 9:12:19   
Rosita
Poslacu ti na pp. Sta znam, razboljeva se on i dalje, iako mu je to kao dizalo imunitet, ok, mozda lakse prebrodi ali s druge strane i stariji je... mislim da ipak vredi pokusati , kod respiratornih stvari pogotovo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
6.10.2015 11:08:59   
Azra_
Nama se od juče po malo zatvorio nos. Danas već dosta kija, i nos slinavi malo... Šta mislite, da li da ga inhaliram fiziološkim, ili samo da ispiramo nos??? Ima li neko iskustavo sa kapima Propolaid rino???

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
6.10.2015 11:59:39   
cockic
Meni se sin opet prehladio,a bio je pre mesec dana slinav.danas cu kupiti cinnabsin homeopatski lek za prehladu da mu dajem.ceri tonsilotren za krajnike deluje.Azra a što se tiče tog spreja za nos nisam im koristila uzimala sam taj njihov propolis u spreju za grlo bez alkohola.i super je.sad sam nabavila domaći pa cu im njega prskati.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
6.10.2015 12:01:59   
cockic
I da bio slinav pre mesec dana krenulo a trajalo do pred kraj septembra.i opet.možda mu je nos bio prazan dve nedelje.i evo ga opet.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
6.10.2015 12:05:21   
veselicaa
Cockic brzo ozdravite user posted image
Gde si nabavila domaci propolis,moja A cesto ima upale grla pa sam razmisljala da joj uzmem,jer kazu da bas pomaze i za imunitet ali treba naci provereno jer kazu da i to kao i med hoce da muljaju.user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
6.10.2015 13:08:39   
Rosita
Ja koristim od firme esi, italijanski. Ne znam da l muljaju, to je ta firma kao i propolaid.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
6.10.2015 20:47:58   
cockic
uzeli cinnabsin za kijavicu pa javljam iskustvo,sin se prehladio curi nos i kija.
a sto se tice propolisa za decu taj bez alkohola propolaid je dobar ja ga kupujem deci,domaci sam nasla,ali ima alkohola tako da im trenutno dajem vise med.ja tek sad proverila i videla da ima alkohola taj propolis.moram pitati da li imaju bez ovaj cemo ja i mm.nasla sam domaci preko koleginice na poslu uzela u bocici i u spreju.mada ovaj sigurno moze dve kapi u caj da se stavi nece stetiti.a ovaj u spreju on je jak necu im ga u grlo.uzecu im opet ovaj bez alkohola propolaid dok ne vidim da li ima domaci bez.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
6.10.2015 23:57:46   
Azra_
I mi smo imali sprej Propolaid, mada sam njega češće za sebe, a detetu Tantum. Kupila sam mu i sprej za nos, ovaj Propolaid rino.Mislim, ne može mu škoditi. Šmrkavi i dete i muž... Kad pomislim da je jesen tek počelauser posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
8.10.2015 13:38:37   
cockic
E cinnabsin sam mu davala i nos mu je prestao,stvarno deluje.
Ali sam ja zaboravila da moje dete u ovom periodu već tri godine obavezno dobije laringitis bez t.juče sve ok nos stao i sinoć ga čujem kao da ima sekret,a ne kašlje dam mu prospan on se jutros probudio promukao i onako grubo suvo kašlje.tako da sam od jutros ubacila inhalacije pulmikort ujutru i uvece i pantenol preko dana.moram pitati dr.zašto dobija taj laringitis uvek u ovom periodu već godinama.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here