|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 9:51:29   
plačljiva
Dobro jutro drage moje user posted image
Ovde je baš uzbudljivo,svakog dana se očekuje neka lepa vest...
E Daco77 kada će nas da isprate iz ove teme,uvek smo na nekom početku user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 9:54:42   
wivern
Daco da nije neka alergija? Mozda nas Jole obraduje danas user posted image
Mene ovo user posted image od vremena pocelo jako da nervira. Taman prosle mucnine i gorusica i sad ne mogu da uzivam jer je napolju pakao.
Ja sutra opet zovem za amnio user posted image da nije smesno bilo bi tuzno.
Vidi ovu Placljivu, tek smo dosle a ona vec da ide

< Poruku je uredio wivern -- 4.5.2014 9:55:40 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 10:06:24   
daca77
Bas vala, wivern...samo sto je dosla, ona bi nekuda da ide. Prvo da otpratimo ove nase sa dugim stazom, a mi cemo polako...
Ovaj svrab me bas nervira...razmisljam da nije od biljne pavlake koju sam stavila u kolac-to je ono sto sam zadnja 2 dana uzimala novo.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 10:07:01   
plačljiva
WIVERN user posted image meni su počele nešto jače mučnine ujutru...Preko dana je ok user posted image
Vreme je očajno samo sedim u kući...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 10:09:21   
daca77
Pu pu, ja nemam tih mucnina, ali povremeno osecam neku vrelinu u zeludcu-verovatno je gorusica.

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 10:16:15   
plačljiva
Daco77,moguće da je od te pavlake,ili ako si uzimala neki novi kozmetički preparat...Ne brini,proći će.Molim te ne maži ni sa čim...Jer i preko kože se resorbuju sve masti i kreme,a sada je period razvoja intenzivnog i zbog toga ništa od lekova...user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 10:38:17   
wivern
Cekaj bre Placljiva da po'vatamo sve fore od ovih iskusnijih user posted image pa onda tek da se ide.
Daco da nisi menjala omeksivac, mm se nekada ospe od omeksivaca. Sad ce i ta mala gorusica uskoro da ti prodje.
Placljiva dobro je da te ne drzi tokom celog dana, odradis to ujutru i posle si free. Kad je uz ono bese, ove nedelje ako ne gresim?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 11:34:49   
plačljiva
Wivern,ne grešiš user posted image UZ je sledećeg vikenda...Od ponedeljka moram da zovem da zakažem user posted image
Baš se plašim tog prvog UZ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 12:29:00   
wivern
Nema potrebe da se plasis, bice to sve sjajno.user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 13:00:03   
Lepterija
Dacika, ja sam u par navrata imala neki osip, jednom me snaslo i cim sam dosla na patologiju u Nis, ja mislim od promene deterdzenta, a dermatolog kojeg su pozvali da me pogleda sumnjala na disbalans hormona. Kod mene je taj osip licio na ujede buva, znaci nije bio sitan. Svaki put sam mazala Sinopen, moze i Sinoderm i prodje za dva dana. Probaj, to su najblaze masti i reci ce ti krecno mleko, koje ja nisam koristila.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 15:43:20   
daca77
Placljiva, bice sve ok na UZ user posted image
Lepterija, jeste krupni su krugovi, ali vise podseca na ujed komaraca, jer nije u nivou koze.
Pre sat vremena, javljaju se novi pecati...

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 19:00:06   
vonavoj
Jole,jer mora bas na silu porodjaj! cekajte da krene samo..mrzim to na silu,uvek krene po zlu...user posted image
Bilo nam je lepo u Sokobanji,danas grozan dan,a mi na krstenju,sad sam legla..da odmorim..i sutra na posaouser posted image
placljiva bice sve ok na uz! samo pozitivno!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 20:15:32   
Anoniman
Von ne moj tako.Pa sta mislis kako je meni i joletu kada citamo tvoj prethodni post.Kao da mi bas hocemo da prodje termin i indukciju i onda da krene po zlu...Bice kako mora biti,a nadamo se naj boljem..

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 20:23:21   
pocahontas
devojke, samo da vam mahnem! mislim na vas i navijam za prvu trojku, bice to super, kako god da krene-kraj je srecan, bebica u narucju!

cmoook za sve!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 20:23:31   
vonavoj
ne,ne indukcija..ja sam prenela 7 dana termin i nije islo na silu..
nego ne volim kad se ide u smenu kod svog lekara..to je na silu! kao dok je dr tu da te zavrsi,a on radi samo jednu smenu!
kad mora mora,ali ne da se juri dr!
bice to sve ok! samo pozitivno krenete na porodjaj!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 20:33:55   
Anoniman
Ja i jole se patimo godinama da dodjemo do ovoga i sada nas ovi mali bikovi zajebavaju...Poc,ti suti,uletjela si preko reda[sm=bravo.gif

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 20:58:20   
pocahontas
user posted image ovaj moj bik je stigao preko reda i zavitlava me za sve pare, danju ga nema nigde, spava i jede, a nocu...bogo moj user posted image al nema veze, prezivecu...samo da ne potraje jako dugo jer cu u tom slucaju preziveti, ali i flipnuti od umora user posted image

jedva cekam da se druzimo u razgovorima mama!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 21:15:53   
tillia
Trudnice,dobro vece!
Bas smara ova kisa.Mi sutra idemo na uz-fetalnu ehokardiografiju.

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 22:51:26   
Jole84
Ženskaći user posted image
Poc da znaš da jedva čekam i ja da se družimo na razgovorima mama,dosta je više stomačenja user posted image ljubi nam Nidžu user posted image
Cece dušo još si tu,baš ugurasmo user posted image Postala sam jako nestrpljiva a i umorna...
Sutra idem ujutru,videću šta kaže dr,ako je za silu moraću,jer znači mi da me on porodi,stekla sam poverenje,kod nas ima svakakvih....Javljam vam sutra da li ostajem.
Ljub za sve veeeeeeliki user posted image
Daco,Plačljiva,Wivern,Von,Jelt,Lepto,Degu,NM,Mille......user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
4.5.2014 23:49:22   
Lepterija
user posted image Jole i za tebe. Srecno sutra, tvoj dr jeste dobar i veruj mu kako god odluci. Nekad je bolje indukovati porodjaj nego rizikovati i cekati. Doktor zna najbolje. Srecno Jole, eto i mene na patologiju za 15 dana, a pre toga u petak na kontrolu, pa ako budes lezala na 4. mozda te i obidjem i ja cu gore u petak na ctg.
Dacika i meni je iznad koze. Samo ti kupi Sinopen i mazi, da se ne cimas i ne ides dermatologu.

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
5.5.2014 7:07:12   
mika79
Dobro jutro, konačno sunceuser posted image , ko pije user posted image

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
5.5.2014 7:32:54   
Lepterija
Dobro jutro, pa ne mogu da verujem da negde ima sunca. Kod nas najgori od svih kisnih dana. Celu noc prepadalo, vetar duva kao lud, ocekujem sneg u svakom casu.

< Poruku je uredio Lepterija -- 5.5.2014 7:33:46 >

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
5.5.2014 8:33:58   
daca77
Dobro jutro!!!
Vreme je uzasno...idealno za spavanje...
Jole, drzim fige jakooo i moj ti je savet da ipak poslusas dr i odradis sve sta treba u njegovoj smeni...poznajem ih odlicno sve na GAk-u i ne bih ti bas savetovala da cekas smenskog dr. Bice sve u redu, videces... user posted image
Lepterija, za sada imam samo 3 tufne i pokusavam da mi same prodju, da ne mazem kortiko preparatima...videcemo da li cu u tome uspeti...



< Poruku je uredio daca77 -- 5.5.2014 8:43:21 >

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
5.5.2014 8:57:45   
moja ciklama
Jutro user posted image ,
Nas dve smo, hvala Bogu dobro. Mislimo na Vas. Mi se renoviramo,pa smo user posted image .

Nego, elem..moj Vam je savet da ne jedete paradajz od 99din, ja se otrovala, a niko od mojih nije..ulazim u Front, a dr. sa vrata: "jeste jeli paradajz od 99 din?" Ja reko, jesam. Dr: "Nikako niste smeli." Rekla sam da jedem paradajz od prvog dana trudnoće, a ona mi je na to rekla, da, ali ne ovaj od 99din.user posted image . Još mi je rekla da sam 5ta trudnica koja je došla u bolnicu, a 5o njih je zvalo telefonom, i sve imaju iste simptome.

Još jedna stvar..u trudnoći sam dobila tamne fleke po vratu, i sad mi vrat izgleda kao da mi je prljavuser posted image . Poludim kad vidim, ali sve zarad moje Danice!

user posted image


< Poruku je uredio moja ciklama -- 5.5.2014 8:59:02 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 05/14 [chat ]
5.5.2014 9:42:37   
Maslacak15
Dobro jutro trudniceeeeeuser posted image O pa to se bas priblizilo kod Jolenceta. Nego kakav je ovde ratni plan ? Ona ce poslati SMS nekoj Nislijki kad bude izvesno da li startuju danas porodjaj pa da otvaramo temu? Nemojte da nas iznenadi ocu da navijamuser posted image user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Spisak porodilišta u Srbiji - Beograd
U Srbiji trenutno postoji 76 zdravstvenih ustanova u kojima se naše buduće mame mogu poroditi. Pogledajte spisak za Beog...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here