|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 8:26:15   
Peace*
Jao žene, ni o čemu drugom ne razmišljam već danima. user posted image
Poslala sam neke stvari na medicinski fax. Poslala famoznu poruku, posle ću sići da uplatim na Sanjicin račun.
Čekam da javite i račun za Nadu, madre. Jel ima još neko, nisam baš dobra sa geografijom, a i nisam pratila ko je odakle?
Strašno, strašno. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 10:18:19   
Klarita
Imam utisak da se zavarava javnostuser posted image Ljudi pisu svasta po internetu, slike novinara su drugo, a sasvim trece izjave strucnih lica user posted image

Strahujem od broja zrtava, a kako bi se moglo sakriti...kako jos uvek traje evakuacija? Zasto jos uvek nisu evakuisani? Ne razumem nista, postajem sludjena.

KLIK

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 10:38:19   
anci kv
jedna priča,pet verzija..mislim da je sve ovo moglo da se predvidi,kažu da su se pre poplavnog talasa u obrenovcu sirene oglasile dva puta ali da je malo ko nešto preduzeo.


http://info.poplave.rs/spisak-evakuisanih/

< Poruku je uredio anci kv -- 19.5.2014 10:40:19 >


_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 14:20:28   
degu
Čula sam se sa World. Dobro su i ona i njeni, hvala Bogu.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 14:42:28   
Torbica
Huh...user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 16:30:07   
bubulence
IZVORNA PORUKA: moja ciklama

Ja stvarno..retko reagujem, ali sad samuser posted image . Svima kojima treba predsednik..nek mi pišu na pp, kad bude stigao, potrudiću se, da im se pismeno javiuser posted image .

Ako neko gostuje na tv, što gostuje, što ne spašava, ako nije na tv-u, gde je?
Ako je u Obrenovcu, što nije u Šapcu, ako je u Šapcu, što nije u Sr.Mitrovici?
Ako ide u Krupanj, što je otišao sad, što nije juče?
Ako ih ne puste u Obranovac, onda plivaju mrtvi, ako ih puste izbiće zaraza?
Ko će svima ugoditi?

Situacija je VANREDNA, ako možete pomozite, ako ne možete, ne zanovatajte!
I koliko od Vas uošte zna, ili Vas zanima, koja su zaduženja predsednika, u redovnim ili vanrednim situacijama?
Od prvih sirena i naredna 26h je bio u Obrenovcu, šta se dalje desilo..desilo se.

Ljudi ja volim ovaj forum. O politici ne pričam, niti u bilo kakvim raspravkama učestvujem. Ali..stvarno ne razumem da je bilo kome u ovoj teškoj, tužnoj, jadnoj i strašnoj situaciji poteban predsednik koji gostuje na tv, obilazi poplavljena područija..i ne znam šta još bi trebalo da radi, da bi svi bili zadovoljniuser posted image



slazem se u svemu!
mi svi sedimo kod kuce i razmisljamo gde je ko, sta radi, koja su mu zaduzenja itd...
i svi mislimo da sve znamo, razumemo se i u zaduzenja, zakon, struju, medicinu, poljoprivredu...
da nikoga ne uvredim ali juce je neko od vas pisao kako nije tacno da ljudi odbijaju pomoc jer bas znaju da njihova tetka, ujna ili ko vec danima ceka u kuci na evakuaciju... e pa tacno je i da ljudi odbijaju pomoc, evo moji tetka i teca su je odbijali puna dva dana, bar 10 puta su dolazili po njih i oni nisu hteli da izadju iz kuce. na kraju je brat sa vatrogascima otisao po njih i jedva su pristali, nebitno ali znaci nije da su prolazili pored ljudi i ignosrisali ih. nemoguce je da svi budu evakuisani u roku od 24h, uostalom zasto nisu napustali kuce kada im je voda dolazila do vrata nego su se penjali na sprat iznad itd??? nemojte da umanjujete njihovu pozrtvovanost i predanost! nego im hvala za svaku osobu koju su izvukli.
opet kazem, ne zelim da vredjam bilo koga samo ne volim kada smo svi najpametniji na svetu.
juce sam se po prvi put posvadjala sa muzem jer je rekao da je Vucic otisao tamo zbog slikanja i reklame!!! eeee, on koji sedi kod kuce i ceo dan gleda tv nadje da pametuje nesto za coveka koji je 48 sati stajao na kisi i vetru, pa da je samo jednom detetu dodao jedno cebe, hvala mu do neba!!! boli me uvo zbog cega je tamo.


< Poruku je uredio bubulence -- 19.5.2014 16:33:15 >

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 16:36:33   
anci kv
bubulence,panika je čudo. Ljudi su pogubljeni,uplašeni...
mislim da još veći nemir unose ljudi koji plasiraju razne neproverene informacije putem novina i neta

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 16:46:58   
bubulence

IZVORNA PORUKA: anci kv

bubulence,panika je čudo. Ljudi su pogubljeni,uplašeni...
mislim da još veći nemir unose ljudi koji plasiraju razne neproverene informacije putem novina i neta


to je tacno i mnooogooo je vise neistina nego istina. veruj.
npr moj brat je novinar, obilazi sva ta najugrozenija mesta i cesto smo se culi zbog drugog brata koji je bio u poplavljenim delovima ali opet nikada ni jednu informaciju koju sam dobijala od njega nisam uzimala zdravo za gotovo. posebno sto i oni vise cuju od drugih nego sto sami vide, i onda plasiraju pricu koju su culi od zamenika gradonacelnika ili stajaznam...
onda npr ti tetka i teca koji su na kraju evakuisani kazu kako su komsije do njih kojih ima sedmoro u kuci svi izgubili zivote a isti ti ljudi se nalaze u BG... ali to su saznali tek sinoc a do tada ih pola familije oplakalo...
hocu da kazem da svi pricaju sve i svasta, a ustvari nismo ni svesni koliko ne znamo i koliko smo neinformisani iako sve vreme provodimo pored tv-a i kompa... i mislimo da imamo sve informacije...
evo i od jedne nase bivse clanice brat je otisao da brani |Obrenovac i rekao joj kako hiljade tela plutaju po povrsini vode user posted image a to je isto daleko od istine... a ko zna kome je on sve tako ispricao i ko je u to poverovao pa sirio dalje...

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 17:26:51   
Žapkić
Ja više ne mogu da gledam ni TV, a kad udjem na FB muka me sve više hvata...
gledam moje dete kako mirno spava, u svojoj pidzamici, , u svojoj toploj i suvoj kući, pokriveno svojim ćebencetom, zagrlilo svog Žapkića (žabicu)... Samo mislim na decu koja su morala da beze iz svojih kuća, u onom e što su imala na sebi, koa nemaju više ništa svoje...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 21:46:08   
Verolina

IZVORNA PORUKA: bubulence

I koliko od Vas uošte zna, ili Vas zanima, koja su zaduženja predsednika, u redovnim ili vanrednim situacijama?
Od prvih sirena i naredna 26h je bio u Obrenovcu, šta se dalje desilo..desilo se.


Ja znam koja su mu zaduzenja, a zaduzenja mu nisu da patetise na TV-u rcenicom:"Ja znam da cu ja i za sve ovo biti kriv. Krivite mene, ali necu dozvoliti da krivite vladu koja se bori do srzi da drzi stvar pod kontrolom"!Niko ga nije ni spomenuo, ali on mora visokopateticnim tonom uvek da se oglasava.
Drugo, njegovo mesto je u kriznom stabu i organizaciji spasavanja i otklanjanja posledica prirodne katastrofe IZ FOTELJE. Dakle, okupljanje strucnjaka i davanje zelenih kartona za delanje u cilju vracanja kvaliteta zivota ljudima ciji su domovi poplavljeni. Tada bi bilo ljudi koji bi pljuvali sto nije na licu mesta, ali bi organizacija bila daleko bolja. Ne bi bilo stotina ljudi iz Beograda koji su otisli za Sabac i lutali po selima. Covek je izasao na TV i rekao-ako ne podjemo na Sabac, svi smo gotovi! user posted image Momak moje zaove je rekao da je tamo bilo opste rasulo, ali bitno je da su se pravile u kriznom momentu reorganizacije vlasti. Pa ako sama vlada pravi reorganizaciju lokalne vlasti u kriznom periodu, kako da onda javnost ne razglaba o politici. Ljudi koji su izgubili sve, normalno je da traze krivca.


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 21:52:58   
Olga75
posao premijera je da stane ko covek i kaze sta ima a ne da siri paniku
a posao predsednika je da nas ohrabruje u ovakvim situacijama
sigurno im nije posao da se slikaju pored vode i dzakova i pri tome pricaju kao da smo svi jedva ziv. To nije posao predsednika , premijera a ni ministara. Njihov posao je da organizuju , da nadju lovu i potrude se da sprece kataklizmu
a to da se slikaju pa macku o rep
tako bi i moja pokojna majka bila ministar!

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 22:17:52   
Figaro88
Ja sam pre pola sata konacno stigla kuci.Jos uvek nemamo vode ali sve je u redu.Cetrnaestog smo otisli do moje mame na kafu i ostali tamo,pokusali smo preko Uba da se vratimo,upali smo u vodu sa kolima,ugasili se i nismo mogli nigde do juce.U valjevu je strasno bilo bukvalno samo taj jedan dan.Nado,Snelle nadam se da ste sada dobro,koliko dobro uopste mozete da budete u ovakvoj situaciji,da ste zdravi i na sigurnomuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 22:20:43   
anci kv
ne ponovilo se više!!!!


_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 22:22:04   
Olga75
Figaro , dobro je kad ste stigli zivi i zdravi user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 22:22:36   
lesica
Figaro mila, drago mi je da ste dobro.


Drage žene, ako imate koga da pozovete da se priključi ljudima u odbrani Makiša... uradite to.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 22:23:15   
dunja RR
Figaro user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 22:31:03   
Figaro88
user posted image
Dobro smo,bolje je sto smo ostali u Valjevu jer u Lazarevcu je bilo teze.Struje nije bilo tri dana,vode jos uvek nema,vode za pice i hrane nije bilo,prodavnice su zatvorili a cisterne su tu tek dva dana pa ljudi nisu imali ni gde da kupe,ni da spreme.Komsije mamine su nam pozajmile stvari tako da smo se snasli.Vesti danas nisam ni gledala,pomoc smo poslali,mm mora da radi,radili su svo vreme i ako su na tv-u pricali nesto drugo,sa tatom nismo mogli da se cujemo dva dana,kao ni ja sa muzem,strasno.I svi ti ljudi koji ostaju bez kuca,bez clanova porodica,ja i dalje ne verujem kada gledam snimke da se sve ovo izdesavalo i da se i dalje desava...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 22:32:51   
anci kv
figaro,važno je da ste dobro i skupa!!
nego,jel se vikiveki javljala danas?kažu kritično oko šida

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 22:37:49   
Ana RR
Figaro, bitno je da ste dobro user posted image

Nadam se da će nam se i Madre uskoro javiti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 22:44:24   
moja ciklama
IZVORNA PORUKA: Verolina
Ja znam koja su mu zaduzenja

IZVORNA PORUKA: Olga RR
posao premijera je da stane ko covek i kaze sta ima a ne da siri paniku a posao predsednika je da nas ohrabruje u ovakvim situacijama

Ali, nisam ni sumljala..user posted image user posted image user posted image

Poplave ne prestajuuser posted image user posted image user posted image .

< Poruku je uredio moja ciklama -- 19.5.2014 22:55:04 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 22:52:44   
zece
Zalosno greota mojot grad strumica denes imase donatorska akcija I jas donirav sto mozev no so plata od100evra sto se moze poveke makedonija organizira takvi akcii vo sekoj grad tie denovi. Go molam gospod ova da zavrsi sto poskoro I da nema zrtvi veke

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Poplave u Srbiji
19.5.2014 22:56:07   
anci kv
eee,zece user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 8:19:00   
Peace*
Jel neko zna šta je sa Eugenijom (Banja luka) i sa bebać (Doboj)?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 10:11:40   
jole82
Tek od sutra do petka se očekuje bujanje reka u Bguser posted image
Moj bata je bio sinoć na Makišu..prvo juče kod Gazele pa su ih preusmerili na Makiš..još mi se ne javlja izgleda spava user posted image


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Poplave u Srbiji
20.5.2014 10:16:47   
Torbica
user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here