|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 17:54:05   
Žapkić
Sad sam na FB videla slike koje je postavila naša Nada RR...Kuća im je skroz poplavljena. Hvala Bogu da su oni zdravo i dobro... Duša me zabolela kad sam videla kako plivaju Miloševe stvari...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 17:58:02   
anci kv
tuga..user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 18:01:17   
Torbica
Na Medicinskom faksu kod nas su jako dobro organizovani - direktno u Taxije se pakuje i nosi. Bila sam u 12h.. A i u nasoj Crkvi, sve primaju, sem odece, to sam ostavila na faksu. Valjda im je tako lakse da sortiraju..user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 18:06:20   
Žapkić
Sinoć sam se čula sa našom Dadom. Oni su dobro. Doduše, svi prilazni putevi su im blokirani i poplavlejni, ali je njihova kuća na nekom brdu, tako da nisu ugroženi. Večeras ću se ponovo čuti sa njom

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 18:12:49   
Žapkić
Nego, zene, zna li neko šta je sa našom LU?user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 18:14:41   
anci kv
čini mi se da je Olga na nekoj od prethodnih strana napisala da je ok

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 18:15:55   
Cakana84

IZVORNA PORUKA: Žapkić

"Srbi za Srbe" je neprofitna organkizacija koja pomaze, u normalnim i mirnodopskim uslovima, višečlane porodice, sa više dece, a pre svega cilj im je pruzanje pomoći deci lošeg materijalnog stanja. Baš je prošli vikend kod nas , u njihovoj organizaciji odrzan humaniotarni turnir "Trojka iz bloka" za pomoć pri izgradnji kupatila za dve porodice iz naše opštine koje imaju 4 i 6 dece. Jedan od ljudi koji se nalazi na čelu te organizacije je i košarkaš Dejan Tomašević.
Dakle, za njih znam da su apsolutno humanitarna organizacija



Zato i kazem da mediji prave jos veci haos i zabune u ovim trenucima, sto i inace rade. Provlace se raznorazna imena, za i protiv. Oglasila se organizacija 'Srbi za Srbe' na FB i rekli su da su samo napravili stamparsku gresku kod racuna za Svajcarku, a odma su ih razapeli. Mnogo ljudi ne zna sta je prava istina, ali to ne znaci da ne mozemo da pomogemo.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 18:16:17   
Trcosava
Ljudi ja sve čitam i ne verujem. Cmizdrim od jutros. Ovde jedino u Lj skupljaju i na Obali. Ne znam za Maribor. Ništa od toga mi nije blizu :(

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 18:19:10   
anci kv
trco,skupljaće sigurno,samo da neko pokrene inicijativu

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 18:19:30   
bubulence

IZVORNA PORUKA: mika79

Ja sam iz Sremske Mitrovice tačno je da deo Mitrovice i Laćarka evakuišu i to deo pored Save, neznam gde je Viweki, mi smo poprilično udaljeni od Save pa nam ne preti opasnost, kod nas dolazi mm rodbina koja je u ulicama predviđenim za evakuaciju. Sava se još nije izlila i dosta je peska stavljeno da obezbedi kej, da li će se izliti neznam, ja verujem da će centar Mitrovice biti poplavljen. Ljudi se evakuišu da se ne čeka noć i da bude već kasno. Danas kad sam bila u crkvi koja je u centru počeli su da sklanjaju sveuser posted image Sve radnje u centru su danas bile zatvorene i uglavnom je sve podignuto.


tuzno...
moja mama danas bila na pijaci, kaze da je bila skoro prazna a onda su jos i prosla dva policajca i zamolila i to malo ljudo da odu... isto kaze da je sve zatvoreno. ona je plakala kao malo dete kada me je zvala

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 18:24:51   
MOCICA
Imam 4 limenke specijalnog mleka za bebe Alernova. Bebe koje piju ovo mleko alergične su na sve ostale vrste mleka. Ako znate da nekom treba molim kontaktirajte me da im ga sto pre posaljem!!!

ALERNOVA HRANA ZA BEBE

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 18:36:34   
anci kv
Možeš odneti u Crveni krdt ako se ovde niko ne javi

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu MOCICA)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 18:42:35   
MOCICA
Nije mi cilj da cami u CK. Ovo je specijalna vrsta hrane, deca koja piju ovo mleko alergična su na sva druga i nemaju sta da jedu. Zato insistiram da stigne do onoga kome je najpotrebnije.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 18:47:43   
Cakana84

IZVORNA PORUKA: MOCICA

Imam 4 limenke specijalnog mleka za bebe Alernova. Bebe koje piju ovo mleko alergične su na sve ostale vrste mleka. Ako znate da nekom treba molim kontaktirajte me da im ga sto pre posaljem!!!

ALERNOVA HRANA ZA BEBE



Oglasicemo te na FB stranici. Kontaktiracemo te ako se neko javi.

(odgovor članu MOCICA)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 18:52:55   
anci kv
javiću ako saznam

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu MOCICA)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 18:54:33   
nata11

IZVORNA PORUKA: MOCICA

Nije mi cilj da cami u CK. Ovo je specijalna vrsta hrane, deca koja piju ovo mleko alergična su na sva druga i nemaju sta da jedu. Zato insistiram da stigne do onoga kome je najpotrebnije.


Da bolje cekaj da ti se jave, oni sto su im poplavljene kuce oni bas sada sete i listaju RR. user posted image Dok je kod tebe sigurno nece nikome pomoci.

_____________________________





(odgovor članu MOCICA)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 19:25:45   
anci kv
a odakle beše reve84?

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 19:26:41   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: anci kv

a odakle beše reve84?

Iz Obrenovca valjda,Sanjica kaze da su se cule,verovatno je sve ok

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 19:28:14   
jovicaa
Da li se neko mozda cuo sa Snelle ona je iz Obrenovca/? Ne mogu da nadjem btoj moba, ostwo mi je u starom telefonu...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 19:31:29   
anci kv
snelle je na sigurnom

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 19:45:02   
dunja RR
Čudna je bašta ovaj Beograd. Malopre sam išla na Novi Beograd tramvajem, osećala sam se kao pala sa Marsa. Kao da se ništa ne dešava, klinkice se slikaju redom, sa napućenim ustima, ljudi šetaju, smeju se .. a meni oči naduvene, verovatno nisam normalna ..Sunce sija, pomislila sam da je sve ono od prekjuče, juče i jutros samo ružan san. Nažalost nije.

Muž mi reče da se isto tako osećao kada je sa ratišta stigao u Bg.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 19:52:10   
serpica
Dunjci user posted image
U nisu je danas cini mi se bilo mirno,isla sam do grada i doma z. nekako je pusto bez guzve,veroatno su ljudi bili na punktovima jer ih danas
ima po celom gradu hvala bogu.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 20:00:04   
degu
Joj Dunja za ne poverovati. I mi otišli u prodavnicu da kupimo balone vode za pomoć i kaže prodavačica sva pogubljena, sva voda je skoro prošla, kaže ne znam nose negde gde nema vode user posted image Mislim se ženo gde ti živiš, uopšte nije obaveštena šta se dešava user posted image
Jel uspeo neko da dobije Madre?

< Poruku je uredio degu -- 17.5.2014 20:01:24 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 20:22:40   
Nimfa
Pohapsili trgovce koji su podigli cene user posted image
http://www.kurir-info.rs/premijer-srbije-uhapseni-trgovci-koji-su-podigli-cene-clanak-1372575
A sad sam procitala i da se sinoc u toku spasavanja porodila zena,i ona i beba su dobro user posted image

< Poruku je uredio Nimfa -- 17.5.2014 20:25:22 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 20:29:20   
Anoniman
Dal neko ko ima broj od Sanjice Snelleta moze da mi ga posalje u pp i kako da je nadjem na fb? Hocu da joj pomognem

(odgovor članu Nimfa)
  Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here