|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 13:12:22   
dunja RR
Joj Bože, kum mi je tamo, odoh da zovem ..

IZVORNA PORUKA: anci kv

imamo li koga iz Bariča,tamo je hitna evakuacija?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 13:13:16   
Verolina

IZVORNA PORUKA: bubulence

izuzetno ponosna na svoje nove sugradjane!!! u crvenom krstu se u redu ceka da se da ko je sta doneo. u radnji red veliki i u svakoj korpi brdo konzervi, hemije..! preponosna!

user posted image I ja se ponosim svim ljudima koji su se angazovali da pomognuuser posted image .
U to ime ja prosto moram da spomenem jednu nasu RR-ajku, ciji muz vec danima izvlaci poplavljene, a ona se angazovala maksimalno da pomogne. Bravo za jednu izuzetnu mladu zenu-Leptirkouser posted image I jos vece bravo za njenog muza koji sa povredom u ledjima ne posustaje. U ovako teskim momentima se uvek pokaze ko je ljudina, a ko gusenica.


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 13:15:56   
Verolina
Moja Miljana je uspela da se javi. Sad ce doci da ih izvuku, pa dolazi kod mene.
Citav Obrenovac mora da se evakuise, sava nadire velikom jacinom. Boze sta te ljude nece vise strefiti.

< Poruku je uredio Verolina -- 17.5.2014 13:21:05 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 13:17:24   
moja ciklama
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 13:24:14   
isidora88
tug,a sta se ovo dogadjauser posted image
ja sam poslala po mami konzerve, sredstva za higijenu i vode, nemam kako da pomognem vise,osim da saljem porukeuser posted image
mateja mi je bolestan pa ne mrdamo iz kuce, mm je na terenu...

zna li neko do kada ce biti potrebna hrana i to, ja mogu za koji dan otici u nabavku jos neceg pa bih odnela, samo da mateja ozdravi, pa cu od nedelje odneti jos ponesto, gledacu i odecu neku makar da nadjem i da kupim par gaca i carapa

< Poruku je uredio isidora88 -- 17.5.2014 13:28:20 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 13:35:01   
anci kv
sigurno će pomoć trebati i u narednim danima,nedeljama
Za Leptirka i mog drugauser posted image user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 13:58:55   
jole82
Naša koleginica je ostala od četvrtka uveče zarobljena u Obrenovcu na višim spratovima zgrade sa dvoje male dece..naravno bez ičega..a njem muž je pripadnik vojske rasporedjen na drugu lokaciju za pomoć...svi se molimo da ih danas evakuišu, još nemamo vesti od nje..i naravno molimo se za sve koji su pogodjeni ovom katastrofomuser posted image

Brat mi se vratio pre koji sat iz Šapca..celu noć je bio na liniji nošenja džakova..hteli su on i drugari da se opet prijave sad za Obrenovac..al iz mupa im nisu dali..jer celu noć su radili vamo, a tamo im trebaju ipak odabraniji i spremniji ljudi...koliko god to oni želeli da budu..Baš sam ponosna na njega..

Mi smo odneli još pomoći u gimnaziju na Banovom...protrebila sam garderobu koju je očuvana i skorz nošljiva, al prosto je više ne nosim jer mi je većinski mala, isto i mm i neke T stvarčice i dva ćebeta koja samo selimo sa sobom i nikad ih nismo koristili, a nova su, dva kompleta posteljine koju isto ne koristimo (ne volim one bez lastiša)...odneli još pelena, vode, konzervi, sapuna, vlažnih maramica i bebećih krema...

Sve sam ovo navela jer sam se duboko razočarala u jednu crkvu na Rakovici...
Otišli smo tamo da odnesemo pomoć..sveštenik je samo pitao jel novčana pomoć u pitanju?user posted image
Kad je video da nije, bilo je..pa odnesite tamo pored one kuće na verandu, pa stavite ispred, pa videćemo ko će to i kad ponetiuser posted image SRAMOTA i još jednom SRAMOTA...samo novčanu pomoć primaju, a nama pun auto stvari...a da ne ponavljam ko je uputio apel za pomoć... Mislila sam da je sve jedno gde se nosi...al eto nije... Nadam se da će sve stvari i novac koji su svi ljudi donirali otići na pravo mesto...

Tek ono što nam sledi je veeliki problem, posle povlačenja vode, pa i posle toga...o tome se ne razmišlja sad mnogo, što i nije neobično jer životi su u pitanju..Molimo se samo da se sve ovo brzo završi i sa što manje žrtava i posledica user posted image a za nečastive Bogče ima blokče, nije na nama da sudimo...al da smo naopaki, umemo da budemo...

< Poruku je uredio jole82 RR -- 17.5.2014 13:59:38 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 13:59:50   
anci kv
http://dnevno.rs/vesti/srbija/123928-oprez-pazite-na-koje-racune-uplacujete-novac-za-pomoc-foto.html

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 14:26:49   
nata11
I ja htela da napisem ovo sto je Anci objavila ako uplacujete povedite racuna na koji racun to radite. Pojavilo se mnogo grupa na fb sa laznim podacima. Jednostavno neki ljudi se i time bave u ovakvim trenucima. user posted image


_____________________________





(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 14:30:02   
lanajelena
Zene jel mozemo mi nekako da se organizujemo da na ZR od deda mraza ili na neki drugi uplati ko koliko moze za nase forumasice,njima sad najvise trebamo?!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 14:34:18   
nata11
Nije losa ideja ali to moraju neke od RR cura da provere.

_____________________________





(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 14:41:36   
anci kv
to mora neko od moderatora,možda oni imaju podatke o nekima a i oni odlučuju

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 14:45:53   
Sanchy
U svim crkvama bi trebalo da primaju svu pomoc,,mi smo malopre odneli najvecim delom potrepstine za bebe,u Crkvu Sv.Djordja u Bezaniji,moze znaci sta god ste spremni da donirate..inace i ja sam pozitivno iznenadjena koliko ljudi je bilo u Dm/u danas a da su kupovali pelene,hranu,sredstva za higijenu sve za izbegle,stvarno svaka cast!

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 14:55:14   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: anci kv

to mora neko od moderatora,možda oni imaju podatke o nekima a i oni odlučuju

Naravno,Lesica je danas u haosu,pa moze neko drugi,njima ce tek trebati pomoc ovih dana,koliko ja znam svega par zena ima sa foruma kojima sad treba pomoc tako da to nece biti problem

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 15:01:17   
anci kv
javiće se neko od moderatora. Podržavam ideju

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 15:04:33   
Ana13
U mojoj zgradi su skupljali pomoc. Mislim da smo bas dosta skupili. Videla sam puno pakovanja pampersa I kozmetike za bebe,puno garderobe... Neki kombi se zaustavio I istovario nam 10ak paketa vode.Ne znamo ko je taj covek,ali mu veliko hvala.
Bas sam ponosna na svoje komsije.
Jutros su tek evakuisali ljude koje znam iz Obrenovca.Bili su gladni I zedni,ali su zivi I zdravi.Dva dana nisam imala vesti o njima.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 15:07:15   
Ana13
E samo da vas obavestim da se pojavio neki lazni potrcko. Vi iz Bga,proverite broj na njihovom sajtu,jer ima I reklama sa brojem nekih budala koje I u ovakvim situacijama misle samo na svoje dupe

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 15:28:51   
Olga75
cure ideja je odlicna ali ce ipak Lesica ili Dunja morati o tome da odluce
za sad dsa pomognemo ostalim , bezimenim ljudima
Zver i matori su upravo odneli vodu ,pa kad se vrate nosimo drugu turu , samo da bar malo olakasmo ovu kataklizmu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 15:45:03   
tijatija

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Treba izdržati još dva dana ove neizvesnosti ,i pitanje je da li Sava neće još brže nadolaziti nego što su oni rekli. Moj muž kaže da ne paničim jer da bi voda ovde došla prethodno bi trebalo da poplavi pola S Mitrovice,jer mi smo sa savernije strane Save i na malo većoj visini...nadam se da je upravu i da se ja bez potrebe nerviram...i da nasipi izdrže nezapamćenu vodenu stihiju

sada citam da pocinje evakul. sr. mitrovice... user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 15:45:47   
nata11
Svi mi koji nismo u direktnoj opasnosti mozemo ako ne vise bar da stedimo struju i posaljemo poruku.
Ja nemam puno ali sutra nosim dva letnja prekrivaca i cebe i kupicu vodu u balonima.

_____________________________





(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 15:57:00   
Olga75

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Zene jel mozemo mi nekako da se organizujemo da na ZR od deda mraza ili na neki drugi uplati ko koliko moze za nase forumasice,njima sad najvise trebamo?!

draga Lesica je uzela u razmatranje ovu odlicnu ideju ali moracete sacekati jos malo da vidi kako to moze da se organizuje
ja bih jako volela da mozemo pomoci nasim dragim drugaricama

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 15:57:10   
degu
konačno i u mom gradu skupljaju pomoć, popakovala sam ćebad i šta sam mogla da odnesemo kasnije.
Čula sam se sa world, oni su ok, bez struje su, voda im je došla do kuće al je počela da se povlači, nadam se da će se sutra smiriti situacija user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 15:58:46   
Ivanka 75
Ja sam jutros spremila sta imam i mm odneo u pozoriste, hrana u konzervi, sokovi, voda i 1 cebe, nemam vise user posted image
Sad gledam tv ubih se od plakanja, sreca te me mm ne vidi rekao bi budalo ne placi ali ne mogu samo mi je snelle u glavi, i vikiveki i ostali koje nikad nisam upoznala a opet kao najrodjeniji da su user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 16:02:08   
degu
Ivanka i ja se suzdržavam pred mm, zadavio bi me da zna koliko se potresam i onda me kontrakcije ubiše, al na ovo stvarno čovek ne može biti ravnodušan. user posted image
Jel uspeo neko da se čuje sa Madre?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Poplave u Srbiji
17.5.2014 16:05:35   
Olga75
joj i meni je Madre u glavi od juce user posted image
slala sam joj poruku na fb , gledala u onim spiskovima ali nisam je nasla


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here