|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 11:09:21   
plačljiva
Ipokrisa,normalna je to flora,ne brini seuser posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 11:26:52   
SunFlower
Cao trudnice, evo jos jedne u vasoj veseloj druzini! malopre sam uradila testic, kasni mi 3 dana kao iz topa su se zacrvenele crtice, jos sam u soku user posted image Nismo planirali, ali sam presrecna, imamo sina 3 ipo godine taman mu je vreme za drustvance. Boze, sva sam sludjena, kakva osecanjauser posted image user posted image

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 11:30:31   
wivern
Juhuuuuu Sunflower dobro nam dosla user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 12:13:53   
M@rty
Evo i ja da se prikljucim u julskoj temi. Vidim planirate putovanje na Zlatibor, kad vec prolazite kroz Cacak, svratite do mene na kaficu. user posted image user posted image user posted image ja cu u avgustu vec biti porodjena. Deluje mi sve tako blizu, a ustvari dan mi se oduzi kao da nedelju dana lezim user posted image

< Poruku je uredio M@rty -- 1.7.2014 12:17:07 >


_____________________________

...ti si moja snaga, ti si sve u mom zivotu...
02.05.2010. M&V

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 12:18:31   
M@rty
Dobro nam dosla SunFlower. user posted image sve cestitkeuser posted image

_____________________________

...ti si moja snaga, ti si sve u mom zivotu...
02.05.2010. M&V

(odgovor članu M@rty)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 12:18:50   
Njica
Sunflower, dobro nam dosla i cestitamo!Dobar daaan, trudnice, sve ste mi cvrkutave od jutrosuser posted image , vidim planirate sve putovanjca juznije, uvek sam volela Zlatibor pa makar i kad stanemo da popijemo kafu na putu za more!
Mi za dve nedelje idemo na Djerdap na 2 nedelje, svuda je lepse da se malo pobegne iz gradauser posted image
Daco77, ja ti i dalje user posted image za samo tolisno kg, skoro smo isti termin a ja sam +7user posted image user posted image
Bubulence, najlepse mi je kad me probudi glad dok svice i pojedem jednu kajsiju ( ili stanglu cokolade), dve case vode i vratim se na spavanje.

< Poruku je uredio Njica -- 1.7.2014 12:19:42 >

(odgovor članu M@rty)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 12:19:42   
bubulence
sunflover dobrodosla user posted image .
m@rty pa ti mozes sa bebanom na Zlatibor, vidis koliko ce nas biti tamo user posted image . a mi smo isli sa Emom kada je imala svega 2 meseca i bilo je super, kao bubica je bila, nismo ni znali da je sa nama...

(odgovor članu M@rty)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 13:08:03   
branki*
ihaajjj,vec juli,kako leti ovo vreme!mi malopre dosli,boza se uspavao,ja kuvam neki grasak leskarim..trebalo bi da obrisem prasinu i parkete.al to cu kasnije..
vonavoj,pa zar ti jos radis,nisi otisla na bolovanje?
mi necemo na zlatibor,necemo nigde ove godineuser posted image ,mada ja ni ne volim planinu,samo more.
dobrodosle nove trudniciceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 13:19:15   
ivaMark
mi necemo na zlatibor,necemo nigde ove godine

Branki, i mi isto....ovu godinu preskacemo...smrc....

Bubulence, pa znala sam ja da je kraj avgusta strelac a onda sam postala trudna i jako umorna pa ne znam ni koliko imam godina nekad user posted image

SF, dobrodosla u nase drustvance user posted image

Ja trebala danas u jedan na kontrolu, kad zovu me iz ordinacije: dr nece danas da prima pacijente, morala je hitno za B. Luku... Hm, super, taman necu morati J da ostavljam sa sveki... bas sam se brinula kako ce i sta jer nikada nije ostajala sama sa njom.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 13:26:39   
Ana13
Zdravo,stomacici user posted image
SunFlower,zelim ti dobrodoslicu i da se lepo druzimo na putu ka nasim bebicama user posted image
Ja sam bas lepo raspolozena.Takva sam uvek kad je lepo vreme.Mada sam umorna.Cetiri dana sam imala goste i sad dok se izborim sa sudovima i vesom...
Mi idemo na more 22.7.Idemo u Grcku.Nasli smo super hotel na samoj plazi,pa ako mi ne prija sunce ili voda,uvek mogu odmah da se vratim u sobu ili kafic u hotelu.Nadam se da ce sve biti ok i da cu se dobro osecati.Jedva cekam user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 13:28:34   
vonavoj
branki,kao prestala sam da radim!
sad me uzasavaju koliko zovu!!
inace,isla sam do grada sa TIkom,i crkla..presla sam ceo grad,isla da kupim jos jedan brus,aj kad sam vec nasla da mi odgovara...
sad me boli sa leve strane..posteno,i ledja..danas nema rucka!user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 13:29:34   
vonavoj
Sunflower,dobro dosla!
cestitam!user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 13:35:34   
Ana13
Von,drugarice po (.)(.) ,gde nalazis bruseve? Ja velicinu nalazim samo u Lisci i u Triumfu(koga vise nema u Nisu)

< Poruku je uredio Ana13 -- 1.7.2014 13:36:04 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 13:57:04   
SunFlower
Hvala na dobrodosliciuser posted image user posted image joj, jedva cekam da mi dodje muzic sa posla da ga obradujem. Inace se osecam odlicno, boluckaju me ledjabi jajnici ali kontam da to tako i treba. U prosloj trudnoci nisam imala mucnine, videcemo sada. Ali sam proslu prelezala od 4. meseca, medjutim sada razmisljam pozitivno i nadam se da ovaj put necu morati. Sada sam peta nedelja otprilike, sta mislite kada bi trebalo da odem na prvi uz? Prosli put sam poranila pa su me isprepadali, sada bih sacekala jos dve nedelje.

Inace, pridruzujem se klubu onih koji letuju kod kuce ove godineuser posted image

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 14:09:43   
Ana13
ja sam na prvi uz isla sa 6+0 i videlo se srculence,ali je sigurnije da odes malo kasnije,da te ne vracaju.Ja sam bila nestrpljiva user posted image

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 14:13:39   
Štetica
Ana,Von i ja da vam se pridruzim u istim mukama sa velikim(.)(.),do sad mi je bio problem da nadjem velicinu a sta me tek ceka mogu da zamislim. Meni je ptoblem sto su velike a uska ledja,pa kad nadjem neki brus da mi se svidja i da mi odgovara napred,na ledjima se popenje za vrat,uzas.Jos se svercujem sa starim,al moracu uskoro da trazim veci,vec pocinje da mi smeta.A u Lisci sve sto nadjem je ili "babsko" ili spicaste korpe,muke moje.
SunFlower sacekaj jos dve nedelje(ako mozes),u sedmoj ce sve lepo da se vidi,i plod i srcana radnja.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 14:22:22   
branki*
a,bre,sto me to nervira kad si na bolovanju,a samo te zivkaju,pa nisi otisla na bolovanje iz hira!meni tako nekad dodje da iskljucim mob ili da se javljam samo mojima,a ovi sa poslauser posted image
suncokretu,pa da,za nekih 2 nedelje otidji,ja sam tako isla i video se i plod i srcana radnja..
blago vama obdarenima,meni grudi samo u trudnoci izgledaju lepo,inace limuncici.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 14:24:45   
bubulence

IZVORNA PORUKA: ivaMark


Bubulence, pa znala sam ja da je kraj avgusta strelac a onda sam postala trudna i jako umorna pa ne znam ni koliko imam godina nekad user posted image



kakav te sada strelac spopao user posted image ??? zapamti: deeviiicaaaa (ne smem velikim slovima, pomislice neko da vicem user posted image )

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 14:25:12   
daca77
Sve vam zavidim, ja i dalje ravna ko daskauser posted image
A jutros i mene zvali s posla, zakazano rociste u sudu za 2 dana, pa da skoknem do susednog grada i to odradim...svasta-ne pada mi na pamet.user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 14:26:26   
M@rty
Ej bubi ici cemo mozda na zlatibor ali malo kasnije. Ako nista zimi smo uvek gore, jer imamo nas stan. Pa ostanemo dok nam ne dosadi, a muz tad ima najduzi odmor, nekih 20-ak dana user posted image

_____________________________

...ti si moja snaga, ti si sve u mom zivotu...
02.05.2010. M&V

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 14:28:15   
vonavoj
Ovo je turski,butik za trudnice i punije,Eleni..1200din..cudno,ali nije preskup! velicina je 105!user posted image ..to su oni NBB!
bas je cvrts,i lepo ih podigne i drzi..nema korpi,zica,a ne vise!

branki,taman sam sela da rucam i opet zvoni mob..i to normalno da uvek zvoni kad nisam pored njega!user posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 14:28:36   
bubulence
m@rty zavidim i tebi i Ipokrisii, mi svake godine idemo na Zlatibor, bar jednom i rekla sam muzu kada budemo imali viska para prvo nam je na tapetu da kupimo stancic na Zlatiboru pa makar i od 15m2...

(odgovor članu M@rty)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 14:31:53   
bubulence

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ovo je turski,butik za trudnice i punije,Eleni..1200din..cudno,ali nije preskup! velicina je 105!user posted image ..to su oni NBB!



a ja mislila da imam velike sike a nosim br 85 trudna user posted image a 80 kada sam 1/1

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 14:39:00   
vonavoj
user posted image user posted image ovako nosim 95-100!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 14:41:23   
bubulence
blago tvom muzu user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here