|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 14:46:35   
vonavoj
samo njemu!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 14:49:43   
Štetica
Bubi cuti tamo,ja 80 nosila u srednjoj skoli.user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 14:56:40   
Ana13
Devojke i ja sam zivela u zabludi da je ta brojka velicina (.)(.),ali nije user posted image To vam je sirina ledja,korpa je obelezena sa A,B,C,D,E... Imate na netu kako se odredjuje velicina brusa.Tako sam ja kupovala 85C,pa mi siske ispadale,dok mi prodavacica nije objasnila da dzabe hocu 90,jer ce mi biti siroko oko ledja,vec mi treba veca korpa.Izmerite obim ispod grudi (preko ledja) i to vam je brojka,a posle vam slovo zavisi od velicine grudi.Ja nosim 80E.Obim ledja 80 cm, velicina grudi E (odnosno petica).Nemam pojma da li me je neko razumeo user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 14:58:59   
ishler
Dobar dan,ja ne smem ni da pricam o s....moje kao kod onih zenturaca,a inace sam mrsave gradje,od prve trudnoce to je strasno.MODELATORI(da ne ispadne da vicem,ubacite me u 3 tromesecje termin 29.9)Inace necemo nigde,ne mogu dugo da se truckam,ne prija mi ni po Bg na kratkim relacijama.Volela bih da mogu na more,ali nista od toga ovoga leta.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 14:59:12   
Ana13
http://zena.blic.rs/Moda/2568/Kupujte-udobne-brushaltere-Koja-je-velicina-prava-za-vas
Ne znam da napravim lep link user posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 15:03:47   
vonavoj
znam kako se meri,i ja sam 100e..ali ni svi proizvodjaci nemaju pravu velicinu...ovo mi je 105b..ali nemaju zicu,nista!

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 15:09:26   
bubulence
ja nosim 80b, sta god to znacilo user posted image . a mm kada pricamo sta bi menjao na meni kaze samo da povecam sike za jedan br i nista vise. ja bih pre smanjila guzu za 4 broja user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 15:10:10   
branki*
vi imate peticu?!wow!to kao moje puta tri.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 15:22:01   
mika79
Trudniceuser posted image vidim pominjete putovanje, ja obožavam more mm i nije nešto oduševljen putovanjima njemu je najlepše kod kućeuser posted image ali mora da ide i tu nema razgovora, kad sam u januaru saznala da sam trudna odmah je rekao ajd sad uplati moreuser posted image .
Inače pošto ove godine ne možemo nigde da putujemo ja već planiram i gledam za sledeču godinu Zlatibor, jedva čekam.
Sunflover dobrodošla, želim ti laku i lepu trudnoću.
Daco nemoj da se brineš zbog kg. ja sam se do sada ugojila 7 kg. po meni je najvažnije da beba lepo napreduje i da je ks uredu.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 15:26:01   
Njica

IZVORNA PORUKA: branki

vi imate peticu?!wow!to kao moje puta tri.


user posted image user posted image user posted image Takodjeee, puta sest! Em sam se ugojila 7kg do ove 18-te nedelje, em ne da su limuncici, ovo su...pasuljciciuser posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 15:37:49   
Štetica

IZVORNA PORUKA: Ana13

Devojke i ja sam zivela u zabludi da je ta brojka velicina (.)(.),ali nije user posted image To vam je sirina ledja,korpa je obelezena sa A,B,C,D,E... Imate na netu kako se odredjuje velicina brusa.Tako sam ja kupovala 85C,pa mi siske ispadale,dok mi prodavacica nije objasnila da dzabe hocu 90,jer ce mi biti siroko oko ledja,vec mi treba veca korpa.Izmerite obim ispod grudi (preko ledja) i to vam je brojka,a posle vam slovo zavisi od velicine grudi.Ja nosim 80E.Obim ledja 80 cm, velicina grudi E (odnosno petica).Nemam pojma da li me je neko razumeo user posted image

Anci ti si moj broj 100%.user posted image
Jos je samo Lisca tacna sa brojevima,a svi drugi su aj zdravo. Imam jedan Lolmarov model 5-ica koji mi odgovara i to je to.
A vi sa malim (.)(.),nekukajte,neznate koja je muka naci brus da lepo sve drzi,a uz to kad dodje leto i vrucine,tek je tad uzas.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 15:43:10   
bubulence
stetice verujem ti skroz, meni je posle porodjaja bilo grozno, em leto, em grudi ogromne, tusirala sam se 15 puta na dan, plakala, smrdela sama sebi i za sve sam krivila sike. i jedva cekala da se smanje... e onda je na jednom mleko nestalo pa sam opet pocela da kukam i placem ali to je druga tema...
u svakom slucaju sredina je najbolja...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 15:45:55   
branki*
steti,ne znas ti koje su to muke kad legnem na plazu u kupacem i dignem ruke,a ja ko deckouser posted image ili kad natrpam sundjercice u kupaci,pa nikad da se osausi gornji deo,stalno kad se vracam sa plaze mokra majica.sad imam one vestacke od kineza,pa njih ubacujem.user posted image sta ces....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 15:49:23   
Štetica
Bubi jednog dana kad zavrsim sa radjanjem i dojenjem,ugradicu silikone po svojoj meri,i velicinu i oblik,a do tad zivecu sa ovim sto imam,i tesiti se da ima i vecih.user posted image
Nego ajte na kuglof sa visnjam,upravo ga pecem....

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 15:54:22   
bubulence
vec se osecam kao user posted image ali ako vec zoves na kolace, greota je odbiti user posted image .
ja cu jednog dana da odem da ih zategnem, bez zezanja, samo da zavrsim sa radjanjem, nadam se i tecem do 35. godine pa onda na remont... ne verujem da cu ih povecavati ali ne mogu ni da se pomirim da mi nisu kao u devojackim danima user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 15:54:39   
wivern
Ja muku mucim sa brusevima jer nosim 65c, a tako mali obimskoro niko ne pravi.
E zato sad u trudnoci uzivam i kipim na sve strane...msm vreme je da predjem na d korpu user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 16:04:31   
Ana13
I ja kukam na svoje siske od pocetka trudnoce,ali zato sto se nisu povecale ni za mm user posted image I dalje su iste i isti brus nosim,a htela sam da vidim kako ce da mi stoje vece,pa da skupljam pare za silikone user posted image Ionako ce da se oklembese dok izradjam svu decu sto imam u planu,pa cu morati nesto da im radim.Pa da znam jel da stavim veci br.A sa silikonima necu da imam problem sa pronalazenjem brusa,tad mi nece trebati user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 16:04:38   
plačljiva
Sunflower,dobro došla user posted image
Drage moje,ja se spremam da jednog dana odem u taj Eleni i da kupim neki veći brus user posted image još se šfercujem sa starim user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 16:10:27   
Njica
Kuglof sa visnjama?!user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 16:31:58   
Sanjchezze
Vidim prica se o sikama, ja sam inace 80b ali vec moram da kupujem veci brus, rastu kao blesave user posted image

SunFlower dobrodosla i zelim ti skolsku trudnocu user posted image

Ja sam juce bila na uz, merili smo nuhalni (1,39),videli nosnu kost, brojali prstice i sve je superiska tako da napokon mogu da se opustim. Rece mi doktor da nikad nije video bebu koja voli da se slika kao ova moja, samo se namestala i mahala a ja da se istopim... I izgleda da je devojcica u pitanju, rece doca da to nije 100% jer je jos rani ali po njemu su roze patofnice...

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 16:41:41   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Štetica


Nego ajte na kuglof sa visnjam,upravo ga pecem....

U kom gradu zivis?user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 16:52:13   
Njica
Sanjchezze, bas lepo za nuhalni, i nasa bebica je odradila tada svaki "selfi" kao da se spremala, na jednom snimku je prekrstila ili prekrstio nogice i podlaktio/la se, kao da sedi i pozira dusa moja pametnauser posted image

< Poruku je uredio Njica -- 1.7.2014 16:53:26 >

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 17:06:26   
Sanjchezze
Ja sam bila odusevljena kako se bebana sama okrece da doca sve vidi pa pokazuje prstice da mama izbroji... prelepo! Jel imam neku temu za postavljanje slika sa uz-a, da vam pokazem nas prcasti nosic, to mi je najjaci utisak sa uz. user posted image

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 17:24:57   
Ipokrisia
Sanjceze, odlicno, bas super vesti,verujem da si uzivala user posted image Jel trebaju tu neke pripreme tipa da se pije voda i slicno ili je vaginalni UZ standardno?

Ja ljudi danas 7 punih nedelja i krenula da osecam neku knedlu u grlu, nemam pojma da li se tripujem,sve pokusavam da izignorisem,ili se to meni spremaju mucnine user posted image

(odgovor članu Sanjchezze)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 17:36:44   
Sanjchezze
Ipo uzivala sam nego sta, svaki dan bih isla na uz da gledam moju mrvicu user posted image
Sad je isto bio vaginalni uz a od sledece kontrole, za cetiri nedelje, krecemo sa obicnim uz, preko stomaka mada nemam pojma treba li i tad da se pije voda, pitacu dr kad mu odnesem rezultate double testa u ponedeljak...

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here