|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 18:04:01   
Ipokrisia
Ja mislim da sam negde procitala da cak i ne mora, samo nam je jos to falilo, ionako svaki cas trcim u wc, ne bih izdrzala nema snanse user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjchezze)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 18:05:50   
Ipokrisia
sam juce bila na uz, merili smo nuhalni (1,39),videli nosnu kost, brojali prstice i sve je superiska tako da napokon mogu da se opustim. Rece mi doktor da nikad nije video bebu koja voli da se slika kao ova moja, samo se namestala i mahala a ja da se istopim... I izgleda da je devojcica u pitanju, rece doca da to nije 100% jer je jos rani ali



Nikad ne bih rekla da se vec u 12.-13. nedelji vidi toliko toga, prstici nosic i sve,stvarno bozanstveno....jooooj i ja jedva cekam!!!!

(odgovor članu Sanjchezze)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 18:44:30   
wivern
Tada ne mora da se pije voda jer bebac vec pliva u njoj user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 18:46:10   
Njica
Evo imas temu Slike sa UZ, postavi da vidimo nemirka ili nemirkuuser posted image http://www.ringeraja.rs/forum/Slike_sa_UZ/m_11567/tm.htm

Ipo, meni je u 8.nedelji osim knedle i ponekad gorusice bio osecaj ogromnog nemira u grudima, mooozda moguceg povracanja pa se sve jedva smiri. To su sve divniuser posted image hormoncici

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 18:51:26   
Štetica

IZVORNA PORUKA: Verolina

U kom gradu zivis?user posted image


Verka u Lajkovcu,nije ti bas puno daleko,sat vremena voznje...user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 18:52:08   
Sanjalica1980
Sun flower, dobro nam dosla.

Ipokrisia, ti si jos dobra. Meni mucnine krenule u 6 nedelji ali nosim blizance pa kazu da moze i zbog toga.
Sada sam 7n+3d i imam velike mucnine koje traju ceo dan. Krenula je i malaksalost i vrtoglavica.

Sinoc i jutros me i stomak malo boleo pa se odmah strecam.

Valjda tako mora user posted image

Meni mm bas danas rekao kako bi mogli na Zlatibor pocetkom avgusta user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 18:57:57   
MakiJ
user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 19:00:19   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Štetica


IZVORNA PORUKA: Verolina

U kom gradu zivis?user posted image


Verka u Lajkovcu,nije ti bas puno daleko,sat vremena voznje...user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 23:49:27   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Sanjchezze

za cetiri nedelje, krecemo sa obicnim uz, preko stomaka mada nemam pojma treba li i tad da se pije voda, pitacu dr kad mu odnesem rezultate double testa u ponedeljak...


Meni je moj dr u 10 nedelji rekao da vise nema potrebe da na preglede dolazim sa punom besikom jer onda besika malo zaklanja matericu pa mu smeta prilikom pregleda. A pre ekspertnog sam bas zbog toga pitala sestru koja mi rece da ne bude puna besika, ali da ne bude ni skroz prazna. U svakom slucaju ti pitaj dr.

Ja sam krenula na vezbe za trudnice, neverovatno koliko mi prija, ako ste u mogucnosti idite na njih. Preporodim se posle svakog casa, verujte miuser posted image

(odgovor članu Sanjchezze)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 23:57:29   
Mille
Pozdrav novim trudnicama, dobrodosle :-) Ja sam se sokirala kad sam videla svoje ime prvo na spisku, zar vec..Ja tipujem neki 20. ali videcemo. Mogla bih ovih dana spakovati tasnu i pokupovati sta je jos ostalo...

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
2.7.2014 6:00:57   
SunFlower
Dobro jutro!

Probudio me mm kad je krenuo na posao i sad ne mogu da se uspavam... Juce sam imala prvu vrtoglavicu. Cucnula sam nesto da pokupim, i kako sam naglo ustala tako mi se zabelilo pred ocima, dva sata nakon toga sam bila sva malaksala, kao da cu da se srusim istog trena.

Sad se nesto mislim, kako cu ja na pregled kad nemam ovde kome starijeg sincica da ostavimuser posted image moracu da cekam da mm nekad uzme slobodan dan, a to moze potrajati, posto radi svaki dan po ceo dan. Ili da povedem i dete, moze li se touser posted image

Kako se snalazite user posted image sa malom decom, a bez ikakve pomoci?



_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
2.7.2014 6:22:35   
branki*
dobro jutrouser posted image
isti slucaj i kod mene,bposao na posao i probudila sam se,i ne vredi da se uspavljujem vise,leskarim.
ja gledam da boza ostane kod moje mame kad idem na pregled ili mm najavi da ce malo da kasni,pa ga on pricuva dok ja ne zavrsim.mada,poslednji put sam ga vodila sa sobom,nije bilo mogucnosti da ga iko cuva,pa je isao sa mnom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
2.7.2014 6:55:50   
SunFlower
Uh znaci dobro je, ima i toga, dete sa mamom kod ginekologauser posted image ja nemam ovde ama bas nikoga, a doselili smo se tek pre 6 meseci tako da nemam ni neke prijateljice i sl koje bi bar za toliko uskocile. Imam doduse jednu dobru drugaricu, ali i ona radi tako da ne verujem. Nema druge, vodicu ga ako mm ne uspe da izvuce jedno popodne slobodno.
Sva sam zbunjena, kao da mi je prva trudnoca (a u prosloj sam prosla sve i svasta). Zato sam rekla sada cu se ponasati potpuno normalno i opusteno. Samo da mi dodje do mozga da sam stvarno trudnauser posted image



_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
2.7.2014 8:22:36   
vonavoj
jutro! nadam se da cu ovu kafu u miru popiti,da me ne cimaju sa posla!
volim da ustanem ranije,dok mi cerka spava,rasirim ves,jedem,sredim kuhinju i popijem kafu,onda mogu da joj se posvetim!
sunflower, bice tesko sama sa malim detetom,ali uglavnom sve kroz to prolazimo...meni osim muza niko ne pomaze,mora se...

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
2.7.2014 8:29:44   
eca89
Jutro curke, ja sam ok, 16-og idem na tu nuhalni, pa se nadam da ce sve biti ok, a je li se taj pregled radi preko stomaka ili vaginalno? user posted image sve, e da i smrsala sam 3kg, ne mogu da jedem i povracam bas mnogoooooooo user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
2.7.2014 10:01:53   
Mille
Meni su prvi ekspertni radili vaginalnom sondom jer mislim da se tako sve bolje vidi. Tek negde od 14, 15 nedelje su krenuli da me pregledaju preko stomaka.

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
2.7.2014 10:28:00   
Štetica
Dobar dan trudnice.Kako ste od jutros?
Ja idem u petakna EUZ,uhvatilo me neko nestrpljenje kako se priblizava.
Eca sve zavisi od dr koji radi uz,kod mene u dz se svaki radi preko stomaka,dok u bolnici i kod privatnika do punih 12 nedelja se radi sondom.


_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
2.7.2014 11:18:28   
wivern
Zenske nadam se da se danas osecate bolje nego ja. Otisla sam da vadim krv i jedva se vratih kuci, nesto jedva disem i jedva se pokrecem. Sva sam bljak, valjda od ovog vremena.
Ja sam ubedjena da je meni dr u 12-oj nedelji radila uz preko stomaka ali meni vise nista nije za verovati mozak uopste nemam. Totalni zaglupitis, upravo sam zaboravila hleb u prodavnici user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
2.7.2014 12:39:37   
Njica
Wivernuser posted image Slicno sam! Htela sam da pravim kajganu i za tih pola metra od frizidera do posude u kojoj cu ih razbijati su mi ispala na podne plociceuser posted image . Do sad sam ih skupljala, belanca su stigla i do tepiha.

Stetice, i ja sam za taj EUZ bila najnestrpljivija, a sad za ovaj drugi sam mislila da ce biti danas u Frontu ali tek 9.7., ne znam kako cu docekati!

< Poruku je uredio Njica -- 2.7.2014 12:42:01 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
2.7.2014 12:47:27   
Sanjchezze
Dobar dan user posted image

Ja sam od jutros puna neke energije, bas se divno osecam.

Njico postavila sam slicice, samo nemam nijednu gde bebana mase i pokazuje prstice al zato imam dobru iz profila pa da vidis moj nosic user posted image

Eca89 bas sam se pitala sta je sa tobom, nisi se javljala. Jesi bila na jos nekom uz osim prvog? Meni je euz radjen vaginalnom sondom, i to je poslednji vag. uz.

Stetice, vec znas da te u petak ocekujem da idemo na kolace i da vidim slicice tvoje mrvice user posted image

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
2.7.2014 12:54:35   
Ipokrisia
gde ste zenskice user posted image meni i dalje ponekad knedla u grlu, pretpostavljam da je to pocetak trud.mucnina...auff, evo me na poslu,pa to naislo, odmah sam iscedila limun d amalo pijem i mirisem, pa cekam da prodje

(odgovor članu Sanjchezze)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
2.7.2014 13:10:06   
ivaMark
Zdravo drugarice,

Sanjcheze, nema potrebe da pijes vodu za UZ.

A ja pre prve trudnoce nosila 85, sada mi je i 105 mali, uzas jedan blagi..jedva cekam da se ispumpaju pa makar i visile, lako cu da ih urolam user posted image

Mille, ti si nam next... drzimo ti palceve user posted image

SF, i ja sam od onih koje nemaju pomoc sem muza... Beba mi ima sada 14meseci a imam jos malo manje od dva meseca do porodjaja i jako mi je tesko, do skoro sam mogla sve da raduckam po malo, ali sada se budim umorna sto me izludjuje... Imam bolove vec tri meseca i naravno da bi trebalo da mirujem zbog skracenog grlica ali to je nemoguce.

Sutra imam kontrolu u pola jedan...

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
2.7.2014 13:22:18   
Trcosava
Znate šta, ja neću da čujem da kukate o sojkama! Ja sam tako happy kad moje porastu user posted image

Kad nisam trudna, meni A korpa odgovara. I za sad se pakujem u nju, ali kipi, a mojoj sreći nikad kraja.

E sad, što se tiče brojeva zavisno je od države, te otud i ono nosim 1, 2, 3... Ja po tome nosim 1!!! (kao što u americi imate brojeve 3,5 ili 7)

Inače, moj nuhalni je prvo trebao biti 3.7., ali se sestra zeznula kad je zakazivala - doktorka nije tu cele ove nedelje i onda me je pomerila za 7.7. Žestoki neizdrž me hvata, kaže mm biće sve ok i ovako i onako

Šenuću od vremena, ovde je daaanima tmurno. Predveče se razvedri, bude vedro do 9 ujutru i onda opet oblaci, tmurno... user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
2.7.2014 13:31:15   
vonavoj
trco,sad ce to!
mislim da je nama,trudnicama sa malom decom,ipak zahtevnije,i sve mozemouser posted image ..videcete,u prvoj se sve pazis,gledas,odmaras..a sad sve stizes,isle smo do grada,od 10 do 13...isla po briseve,nisu jos gotovi,sad stigle,stavila rucak,raspremila sve..uz normalno 100 puta,mama daj ovo,mama daj ono..necu da perem ruke,da se presvucem! eno je sad sela da boji,uh,da odahnem,dok se rucak krcka u rerni!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
2.7.2014 13:39:39   
ivaMark
Trco a meni u glavi nedge stoji 7. 7. kao datum tvog pregleda... Jesi li ti to pisala vec negde ili se meni javilo user posted image
Jos pet dana i onda user posted image

Von, moja jos ne ume da boji user posted image pa po celi dan trcim za njom...aaaaa


< Poruku je uredio ivaMark -- 2.7.2014 13:40:20 >


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here