|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
29.7.2014 22:04:05   
dijana1*
Dobro vece.
Konacno stigli kuci, dome slatki dome:-)
Doco bravo za Doruuser posted image i Kosta pici kao pravi iz sobe u sobu. Moram da sklinim neke stvari da se ne bi povredio. E sada krece akcijauser posted image
Kosta mi vec 3-4 noci place i ne moze mirno da spava. Ne znam da li je zubic ili nesto drugo. U poslednjih mesec dana je dobio donje keceve. Zaspao je pre sat vremena i sadase probudio i place. Nosala sam ga dok nije zaspao. Sta mislite, jel smem nesto da mu dam npr. protiv bolova , nesto da ga umiri i da moze da spava?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
30.7.2014 7:41:47   
vikiveki
Dobro jutro mame...ja sam danas malo ranije ustala,da odradim još po nešto po kući dok dva mala frajera još spavaju.Danas nam dolazi baba u goste,pa se njih dvojica raduju...vole da se igraju sa bakom.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
30.7.2014 7:54:20   
mirkam
Jutro mamice...
Dijana, ja sam mom M u jednom periodu kad je po sat-satipo plakao popodne svaki dan (pricala sam vec o tome), znala nekada, kad vise ne znam sta cu, da dam malo Paracetamola.I pedijatar mi je rekao da mogu, ali ne cesto.Cini mi se da je bilo bolje..

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
30.7.2014 8:07:41   
dijana1*
Dobro jutro.
Nocas je bilo budjenja i nosanja ali bolje je nego prethodna noc. Bar je spavao pored mene a ne na meni. Mirkam sirup paracetamol? Koliko si mu dala?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
30.7.2014 8:20:13   
doktorkakristal
dobro jutro
DIJO slobodno daj eferalgan tj paracetamol,ja sam davala kao sto pise ono prema kilazi,to je zub kod njega sto posto,D je imala epizode tog plakanja i vristanja kad su nicali kecevi
inace da se pohvalim da je ovo prvo jutro da sam ustala pre Dore spavala je do 7 i 40 sto je za nju rekord user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
30.7.2014 8:24:42   
mirkam
Dijana, sirup je. Daje se prema kilazi imas u uputstvu. Ja sam davala malo manje nego sto treba (ne znam zasto , nesto mi frka bilo kad nemam konkretan razlog za sta ga dajemuser posted image ), a mislim da ti njemu mozes da das 3ml. Tako ja sad mogu M.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
30.7.2014 8:26:33   
mirkam
Drkristal, i mom M jutros do 8h! Od kad se rodio nije nikada preko 6:30h user posted image
Sad pojma nemam ni kad vise da jede, kad da spava....bice veselo danasuser posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
30.7.2014 8:32:37   
Sanjica26 RR
Mi kasljucamo, pa cekam da se obe probyde. Teodora kod oca na posao, a Sofiju vodim kod dr. Sutra idemo kod homeopate.
Preko dana ocajno spava. Nocu se uopste ne budi. Samo jutarnji podoj imamo i produzi da spava.
Bas sam srecna sto obe vole dugo da spavaju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
30.7.2014 8:37:10   
mirkam
Sanjice, sto kod homeopate? U stvari, meni i nije bas najjasnije cime se oni bave, nikad to nisam znala user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
30.7.2014 8:42:48   
Sanjica26 RR
Mirkam imamo temu bas o homeopatiji. Pisale su zenice o tome. Vodimo jer je konstantno bolesna, pa da joj ojacamo imunitetom. Pocinjem da radim od septembra. Necu moci da uzimam bolovanje. Teodora ce da donosi viruse iz vrtica i tako.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
31.7.2014 6:36:30   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.

Ja danas opet ne znam gde cu i sta cu pre, i jos sveki vozim kuci. Stvarno mi je zena pomogla eto za ova tri dana. Svasta smo nesto poradile. Kisa jeste da je dosadna ali eno u dvoristu je beton vec suv verovali ili ne. Ako sveki ustane pre D ja odoh opet u bastu jer drugu turu paradajza koji smo rasadili nisam vezala do kraja, a vec pocinje i da zre. Juce smo Dunjica i ja isle u njivu u cizmama da beremo lubenice, preznojala sam se ziva. Bas je velika vlaznost vazduha da je to uzasno ne moram nista ni da radim a znojim se ko blesava. U nedelju kad su nam bili gosti sa svoje dve curice kaze mm meni "jel vidis ti da se njihova deca ne znoje a nasa D gola voda" ahhaha A stvarno, nemam pojma kako. Sve tri su jurcale a samo nasa skroz na skroz oznojana. A nasa u sorcu a one u helankama. Nista meni tu nije jasno. I moja drugarica isto, ne znoji se uopste. Nas dve zajedno isle na tae bo pre par godina, ja mogu posle da cedim majicu a ona se samo malko zajapurila u faci. Meni je to nepojmljivo ahahha...A vreme ubi. Sve lije sa mene, sa nosa mi kaplje, niz vrat ma uzas jedan. Gledam svi moji isto, tata, brat, mm ma svi svi oznojani kao svinjeuser posted image .

Odoh mame da jos prosvrljam po rr i netu pa mozda nesto korisno i da radim.

Pozdrav

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
31.7.2014 7:42:25   
mirkam
MiLJ, znojenje je zdravo da znasuser posted image I blago tebi sto imas svekrvu koja hoce da ti pomogne. Moja zivi 5 minuta od mene, svaki dan dolazi, sjedi po 3-4 sata (nekad i vise) i samo nosa M i to bez ikakve potrebe. I stvarno, opere svoju solju od kafe, pa bilo jos suda u sudoperi ili ne user posted image
Jutro i drugim mamicama...
I danas kisa, uzas..Juce bio svetac pa nisam nista radila, al zato danas ima da se ubijem, ako me M pusti, a kako sada stvari stoje mislim da neceuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
31.7.2014 8:50:59   
doktorkakristal
jutro mame mi ustalu u 8 user posted image nisam mogla da verujem kad sam pogledala na sat,juce tj sinoc Dora se sama podigla na nogice uhvatila se za trosed i samo ustade user posted image
MLJ ne znoje se svi isto,mada vreme jeste gadno mene sve oblije neki lepljiv znoj

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
31.7.2014 8:56:32   
adulence
dobro jutro mame,evo ja zavrsavam dorucak,ne znam kako vama ali meni ovo vreme bas smeta,znojim se nikada nisam,i stalno mi se nesto vrti ...Iva u obdanistu...inace kad smo kod znojenja i moja Iva se nenormalno znoji...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
31.7.2014 9:53:24   
Klarita
Hellooooou!

Danima smo neraspolozni svi skupauser posted image Ubi nas ovo vreme glupavouser posted image
Ja sam juce kupila calgel (dentinox kapi nema, deficitarne su) i probavam da vidim da nije nervoza kod N od toga. Stalno gura ruke u usta, stalno, i sta god uzme u ruke on vuce u usta i nervozan je straaaaasno. Ni sekund ne smemo da ga ispustimo iz vida jer je sav okretanuser posted image vec se okrece na stomak, ali ne zna da se vrati na ledja, pa dok isise prekrivac ili carsav koji je ispod njega, popizuser posted image ...juce popodne sam plakala jer ja stvarno nisam navikla na takvo deteuser posted image K je bila zlatna beba, beba za pozeleti...ovo, ovo je haoooooooos. Majka me tesi da budem srecna sto bar spava nocu, da...ali kad se uspava. Poc je pitala za plakanje pre kupanja, paaaa, nema pravila, zaista nema....par veceri place, pa par ne, pa uopste ne spava svaki dan u isto vreme, ne jede u isto vreme, skroz je nepredvidivo deteuser posted image Par dana se razvali od mleka, pa dan dva mrljavi, odbija...pa tako u krug.

Pricate o znojenju....K se toliko znoji da smo joj proveravali glukozu u krviuser posted image mm je panicar i hipohondar...molila sam Boga da ne sazna za ispitivanje hlora u znoju jer bi se zapeo da odradimo i to. Gde god da krenem s njom, pa makar i do mojih na sat dva, moram da nosim stvari za presvlacenje. Ukapirala sam i da odkad je redovno presvlacim, manje je slinava tj bolesnauser posted image mozda sam malo freek, ali je ranije non stop bila bolesna paaaaa eto...cim zavrsi sa igrom i smiri se, ja odmah, hop, presvlacim majicu, neretko i gacice.

Odoh malo da svrljnem po RR, N konacno spava...nadam se da ce malo oduziti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
31.7.2014 10:43:38   
doktorkakristal
KLARITA to sa nervozom ce proci poznato mi je to,D je takvo dete ne smiruje se ni minut kad su izbijali zubi propistala sam pored nje ,sad je za nijansu mirnija,problem je sa vremenom jer ne mozemo uvek u setnju a jedino je to smiri,jos sad puzi pa ne smem ni na trenutak samu da je ostavim,kad vidim da ima dece koja mirno sede i igraju se ja se odusevim

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
31.7.2014 11:38:32   
dijana1*
Dobar dan mame
Jao Klarita tebe je bas stislo:-(
Sto se tice znojenja Kosta se bas znoji a ja otkad ne dojim otisla sam u saunu 1 i na Jahotini 2 puta tako da sam se bas iscedila. Tako da posetite saunuuser posted image
Sledeci vikend idemo na more, jedva cekam!
Kosta je nocas poprilicno lepo spavao. Mislim da je on ipak imao grcicr jer je na Jahorini jeo samo kupovne kadice i sokice. Po celu noc je plakao i ptduckao. Juce je jeo domace i noc je prosla mnooogo bolje. Uz dva standardna budjenja za mleko.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
31.7.2014 12:15:12   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame.

Moja d evo spavala samo pola sata. Neverovatno ni rucak pripremila nisam a kamoli skuvala. Gleda Pepu sad. Aj bar nije nervozna ali verujem da ce je nervoza kasnije uhvatiti.

Odvezle smo sveki kuci. Kisa pada. icicemo kasnije napolje da skakuce po baricama.

Sto se tice znojenja bas je vreme uzas i verujem da se zato svi pojacano znojimo. Ali D bude komplet mokra kosa pa i bodic, kad je npr izvadim iz kola ledja su joj skroz mokra i cesto je presvlacim.

Odoh da ne sizne user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
31.7.2014 12:21:49   
jabudic
Jao, žene, nikoga od vas više ne poznajem user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
31.7.2014 12:30:12   
lesica
Pa kada te nema godinama user posted image
Wellcome back user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
31.7.2014 12:31:31   
Didy

IZVORNA PORUKA: jabudic

Jao, žene, nikoga od vas više ne poznajem user posted image

Ooooo, ko nam je to vaskrsao? Zato se ovako smracilo, Jabudic nam.zavirila na rr.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
31.7.2014 12:32:18   
jabudic
Neka, trebalo mi je jedno 5-6 recovery mejlova, dok sam potrefila da udjem :)

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
31.7.2014 12:34:15   
jabudic
Didy,
Ne znam hoću li umjeti da ti odgovorim.
Pa razmišljam: "Fine su bile one žene tamo... Dugo sam godina tamo provela... Hajde da pokušam da se vratim tamo gde mi je nekada druga kuća bila.." user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
31.7.2014 12:37:24   
bubulence
jabudice kako je lepo videti te ovde... iako se mi svaki dan vidjaamo ‘tamo‘ ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
31.7.2014 12:43:03   
jabudic

IZVORNA PORUKA: bubulence

jabudice kako je lepo videti te ovde... iako se mi svaki dan vidjaamo ‘tamo‘ ...


Nema mi te često tamo, pa sam došla da te tražim :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Za zene
Pansophia

Koliko cesto dozivljavate orgazam prilikom sexa?

Cesto (60%)

Ponekad (30%)

Nikad (10%)


Ukupan broj glasova: 97

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here