|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 7:25:49   
doktorkakristal
MIRKAM kako klopanje

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 7:27:01   
Sanjica26 RR
I ja sam poranila da bih opeglala novu turu stvari dok deca spavaju. Ovo vreme nije normalno. Izgleda je opet bio haos u Obrenovcu. Jedva cekam da se cujem sa mojima, da cujem da li je sve ok.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 7:42:22   
big mum
Jutro mameuser posted image

Moji spavaju a ja user posted image i kolač.

I kod vas ružno vrjeme.Kod nas je baš hladno ima magleuser posted image Obukla sam duks i čarape kao u po zimeuser posted image Djeci dosadilo u kući.
Čitam vi peglate,ja ne.Odustala sam od te radnjeuser posted image ,samo ono što baaaš moram i mm odjeću za posao(jer je konobar)
Lijepo zategnem na žici ,fino smotam i to je to.Gubim puno vremena na to.

Danas ćemo malo do biblioteke

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 7:52:01   
Sanjica26 RR
Big mum kod nas nije zahladilo osim sto pada ova kisa dosadna.
Probala sam da ne peglam, ali jednostavno mi je ryzno. Svakako odustajem od peglanja. Idem da odmaram

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 8:02:10   
big mum

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Big mum kod nas nije zahladilo osim sto pada ova kisa dosadna.
Probala sam da ne peglam, ali jednostavno mi je ryzno. Svakako odustajem od peglanja. Idem da odmaram


Ma šta će ti biti ružno nemoj ni gledatiuser posted image .Patila sam se i satima peglala falde na dj.čarapamauser posted image ,stavim je u kolica okrene se par puta i kao da ništa nisam radila.Ili se zaleti pa u prvu lokvuuser posted image .
Sad ono što baš ,baš mora i to kad krenemo.Jer ako ispeglam i stavim u ormar mm i djeca uzimaju ne paze ništa.
Ovako bolje piti kafu i kuckati na RRuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 8:08:55   
dijana1*
Dobro jutrouser posted image
I ja sam odustala od peglanja, to sam prepustila mami. 2-3 puta nedeljno dodje kod mene i sve mi popegla.
Kosta mi je pun slinauser posted image samo da nedobije temp. a sutra idemo kuci.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 8:11:58   
Sanjica26 RR
Big mum peglam mm ove kosulje. Njih moram. Posteljinu odavno ne peglam. Mama kad dodje jednom u sto godina stedim je od kucnih obaveza. Dovoljno joj je sto kod kuce cisti. Ispeglam sve, jer je ona gora u ciscenju od mene.
I Sofija je puna slina. Idemo u cetvrtak kod homeopate.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 28.7.2014 8:15:09 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 8:12:34   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mirkam
I sta si ti sve stigla od jutros, svaka cast user posted image .Ja po citav dan ne mogu nista od njega, tek navece kad zaspi kucni poslovi, kuhinja, ja kad dodjem na red...Valjda ce i to brzo proci...


kad je D bila kao tvoj bebac ni ja nisam nista stizala ne brini. hahah..Treba vremena covek da se sabere i oduzme i organizuje, pa malo i odmori. Sad vec sve moze i starija je pa mi "pomaze" oko svega. ALi teglila sam ja nju sa sobom sve da radimo zajedno. Npr kad je bila tako mala stavim je u stolicu za rucavanje pa pored mene peremo sudove, teglila je u kolicima da idemo da lozimo vatru ma svasta nesto i sve je naravno sporije sa njom ali moze sve da se postigne. Peglala sam opusteno dok nije prohodala od tad je problem jer leti prema meni i pegli i vrzma se stalno.

jao mame ja sve hocu da idemo na rr druzenje ali moja zakucala. Vreme joj valjda prija za spavanje.

Odoh da joj bar spremim dorucak da jede cim ustane.

Pozdrav

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 8:32:38   
big mum

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Big mum peglam mm ove kosulje. Njih moram. Posteljinu odavno ne peglam. Mama kad dodje jednom u sto godina stedim je od kucnih obaveza. Dovoljno joj je sto kod kuce cisti. Ispeglam sve, jer je ona gora u ciscenju od mene.
I Sofija je puna slina. Idemo u cetvrtak kod homeopate.


I ja jedino peglam mm košulje ,hlače na peglu i prsluk.I to što moram jer je konobar.Ovo ostalo po potrebi.Ne mogu više sve.Sama sam non stop sa njima ,nemam nikakve pomoći sa strane.Trčala sam i radila da sve bude pod špagu ,naveče lijegala u 01h ustajala u 07h.Oni se non stop bude.Nije to nikakav san.
Ne radim dosta toga,više volim izaći u šetnju sa njima nego glancati po kući.

Dijana -ako imaš kamilice skuvaj pa ga inhaliraj da pregurate do sutra.Ili u kupatilu pusti vruću vodu pa uđi za nekoliko minuta u zaparenu prostoriju da se malo inhalira.Tako sam ja radila sa svojom djecom.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 8:46:35   
Sanjica26 RR
Isto big mum. Od pomoci sa strane mogu da sanjam kad nemam nikog. Svuda decu vodimo sa sobom. Navikli smo se. Vise bih volela da mi neko barem skyva rycak. Obozavam da kuvam, ali vise volim da sve vreme budem sa decom. I tako kraj mom odmaranju. Probudila mi se Sofija.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 9:52:46   
mirkam
Drkristal, vidis da se ne zalim par danauser posted image
Uz tvoju pomoc najvise user posted image , malo bolje klopamo. Mislim, daleko je to jos od pravog rucka ali mnogo bolje nego ranije. Uz pavlaku naravno user posted image
Pojede mi sto s voljom, sto na silu onu malu teglicu (120gr) to mi je kao mjera.Mislim da mu je to dovoljno user posted image Mada mu dam posle jedno satipo i flasicu..
Ma kazem ti, super kako je bilo!
Nego ova nasa pedijatrica nam ne dade da vadimo krv, a mislim da je vrijeme user posted image
U avgustu smo ponovo na kontrolu pa cu joj traziti ako se ona ne sjeti.
Zanima me najvise radi gvozdja..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 9:59:38   
jovicaa
i mi smo svaki dan po ceo dan sa nasom decom, tj ja kada mm radi... a sada radi neke smene od 13 sati svaki drugi dan, tako da je veselo... plus raspust u vrticu.. plus ja sad trudna..valjda ce sve biti ok..


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 10:00:48   
Sanjica26 RR
Mirkam zasto mu dajes flasucu sat i po posle obroka? Jel on trazi ili mu ti dajes? Nema potrebe za tim. Cak stavise ako je ruckao meso nora da prodje barem dva sata da bi se lakse razgradilo gvozdje. Valjda sam dobro zapamtila i objasnila. Ispravice me neko.user posted image
Pystite decu da dobro ogladne. Nemojte da im gurate na silu. Ovo vam kazem iz iskustva, jer sam velike greske pravila sa Teodorom. Evo i dan danas gnjavi sa jelom.
Ovo malo mace cim mi gurne ruku prestajem sa hranjenjom.
Dace ti dr sigurno sad da radite krvnu sliku. Radi se sa 6 meseci prvi put.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 28.7.2014 10:02:42 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 13:39:58   
mirkam
Sanjice, nekako mi se cini da mu je to malo i on popije posle 2h 150ml....Ne znam, mozda grijesim..
Napisacu u ishrani 6-9 kako ruckamo pa svrati da vidis i da mi das sugestije..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 18:06:27   
Klarita
Samo da vam mahnem...moji doziveli ovih dana vrhunac besa user posted image mali ne spava uopste, jedino nocu, danju jedva par puta po 15ak minuta user posted image K sizi od dosade jer vreme uzasno i zatvorena je u kuci...ne stizem ni da se umijem kao covekuser posted image

Jovice? Trudna si user posted image Cestitam user posted image


(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 22:00:31   
vikiveki
Dobro veče,ja sam ovih dana zauzeta do daske, sređujem celu kuću,prizemlje i nije toliko veliki problem kao sprat,jer je gore dečije carstvo...svakih mesec dana raspremam i opet uvek ista situacija...od igračaka ne mogu da prođem.A sada moram sve da posklanjam jer za koji dan doći će majstori koji treba da rade grejanje za ćerkinu sobu,a posle njih majstori za gletovanje i krečenje,a htela bih da sve to završim dok ne počnem da radim.A moji mališani su poludeli,izgleda ovo vreme utiče negativno na decu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 22:32:30   
mtajcica83
Dobro vece i od mene.I danas bili na plazi dugo, u nekom momentu sam milsila da se prolom oblaka, pa se ja i svrco sklonili u jednom rstoranu blizu plaze, rucali tu i onda opet na plazu.More divno, toplo, ali zato kad se izadje iz vode pomet..Cak je svco danas nasao i curu na plaziuser posted image pa su se njih dvoje bas lijepo igrali, sa kanticama, kuvali rucakuser posted image i tako.Oko 4 i nesto se razvedrilo i do sedam smo uzivali i brckali se...
Dosli kuci, istusiraali se, vecerali i evo Andrija uvelike spava ..Ja pojedoh maloprije sladoleda vise no sto sam milsila uh sad mi je muka..
Jos malo cu i ja u krpe.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 23:17:02   
dijana1*
Dobro veceuser posted image
Mtajcice vi bas uzivateuser posted image a vreme je ludo skroz.
Kosti sam danas cistila nosic fizioloskim i dosta je bolje ali vec 3-4 noci jako lose spava. Sutra idemo kuci pa ce mi biti mnogo lakse.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
29.7.2014 6:14:20   
dijana1*
Dobro jutro....
Ni 5 kafa me nece razbuditi, mrtva sam umorna a treba da se pakujem i da putujem. Kosta je celu noc preplakao. Cim ga spustim na krevet on place, pa je onda spavao na meni, malo ga nosala i tako prodje nocuser posted image nisam bas sigurna da li je od zubica. Sumnjam da ga je mucio stomacic jer je dosta prduckao a vec par dana jede gotove kasice.
u sobi mi zuji neka musica, zadavicu je sto posto kako mi pici po zivcimauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
29.7.2014 7:46:24   
mirkam
Jutro mamike...
Dijana bas bez veze, al dobro je sto idete kuci, sve ce biti lakse.
Ja i M smo prije 15-tak dana bili malo na planinu u vikendicu kod moje mame (ona je ljeti tamo) i vjerujte jedva sam cekala da se vratimo i ako je njemu bilo super. Nekako mi je kuci i sa mm najlakse i najljepse.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
29.7.2014 11:39:21   
vikiveki
Dobar dan mame...ja tek sada stigla da popijem prvu jutarnju kafu
Dečaci se trenutno igraju sa nekim običnim kartonskim kutijamauser posted image oa svih mogućih igračaka oni se igraju sa kutijama

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
29.7.2014 13:10:48   
mati
Mamike samo da vas user posted image . Nema nas nesto, skitamo po ceo dan. A kako mi se blizi kraj bolovanja skitamo jos vise. Kucne poslove je sve preuzeo mm a ja samo setam decu... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
29.7.2014 17:45:56   
tillia
Evo i mene konacno u ovoj temi!
Jedno pitanje za mame iz Ns.Kakva je to kontrola 15 dana nakon izlaska iz porodilista na poliklinici.
Mi smo sada 30-ak km od Ns,zbog pomoci oko blizanaca,pa nam je cimanje ici.ovde smo narednih god dana,tu cemo i kod pedijatra i u savetovaliste.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
29.7.2014 18:25:01   
doktorkakristal
mame ne stizem da se javim,gosti juce i danas inace Dora je propuzala user posted image ,danas paklena vrucina malopre mi zaspala bice veselo moracu da je budim da ne bi vilenela nocas,mene boli glava sva sam slomljena

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
29.7.2014 22:01:08   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: tillia

Evo i mene konacno u ovoj temi!
Jedno pitanje za mame iz Ns.Kakva je to kontrola 15 dana nakon izlaska iz porodilista na poliklinici.
Mi smo sada 30-ak km od Ns,zbog pomoci oko blizanaca,pa nam je cimanje ici.ovde smo narednih god dana,tu cemo i kod pedijatra i u savetovaliste.



Cao Tilia dobro ti nama dosla. Ne brini bebci treba da idu na gatrijev test, vade im krv iz pete. To je koliko se ja secam skupina testova na nasledne bolesti. (neka me neko ispravi ako gresim) radi se izmedju osmog i 15 dana od rodjenja deteta. Ne zakazuje se, cim stignete primice vas. Radi se u decijoj bolnici.

Dobro vece mame. Nema me jer stvarno ne stizem. Nisam stigla ni na rr druzenjeuser posted image . Mm je organizovao mene i sveki da kuvamo paradajz i da vadimo luk i krompir iz baste. I svasta jos nesto. a ova kisa nas samo ometa, no stizemo jer mi je sveki kao zmaj.

Danas me zezaju svi da treba da radim kao elektricar da bih tako mogla da zaradjujem hahaha... Mama i tata kupili novi sporet jos pre nedelju dana Končarov, i naravno kao i svaki novi sporet dodje bez kabla. avaj nije to problem nego moj tata ne vidi šemu i konfuzno su je iskreno i nacrtali pa ni brat ni moj Misko nisu mogli da se snadju i vec su rekli mom tati da zove elektricara. I ja krenem da ih zezam kako su nesposobni i oni kao ajd idi ti pogledaj sporet. I ja naravno sve namestim u cugu hahah..Izes ga nisam dzaba studirala fizikuuser posted image . Nego sad se razmisljam da sam trebala da im naplatim hahaha... A D je plakala kad sam iznosila stari sporet sa tatom i unosila novi kao da mi sporet radi ne znam ni ja sta. Predrekala je i motala nam se stalno oko nogu. Haos. Bice opsti haos kad krene u vrticuser posted image Mamooo mamoo mamoooo... kao da ce me sporet progutatiuser posted image

I tako veselo veselo.

Odoh malo da prosvrckam da vidim sta ima novo na rr

Pozdrav mame

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here