|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 9:16:38   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Sofiju hranim. Teodora spava. Obe su zaribale. Bilu smo kod prijatelja, pa su tamo navukle nesto. Muka mi je vise da ljudi ne obracaju paznju na takve stvari. Tako da da je sinoc sa Sofijom bilo veselo.
Moja T me je juce pocastila. Kaze: "Mama nisi odavno usisavala. Prasina mi ulazi u noge". Postala je bas jezicara. Stvarno nisam nekoliko dana usisavala, jer sve trcim da ih ixvedem napolje. Onda zuri kuci na uzinu i spavanjac. Dete naviklo da svaki dan usisavam i brisem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 9:28:34   
dijana1*
Dobro jutrouser posted image
Jao Sanjice preslatka jeuser posted image blago tebi ti imas pomoc a Vuk samo ide i mrvi.
Mi smo na Jahorini. Deca uzivaju, Vuka sam jedva juce izbacila iz bazena a Kosta je poceo da puzeuser posted image
Ljubim vas sve i veliki pozdrav od nas.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 10:51:18   
Torbica
Cao mame!
Moj beban jos spava user posted image A legao sinoc u 19 i 45... E, jutros u 7, evo ih obojica, mamaaaa, a mm i ja shshshshhs, spavanjaaac, svi spavamo! I tako smo mi odvalili do 10h, Djole nas je probudio a onaj mali jos uvek spava. Jako je smesan jer kad pogledas, krevetic prazan, izbacio je sve plisane igracke, jastuke, to mu je manir kad ustane.
Danas mm kuva kotlic napolju i postavice bazen, a ja se mislim da li i gde njih dvojicu da odvedem. Ili da im napunim manji bazen u dvoristu, nemam pojma..
Evo ga Djole doruckuje, pa sve cekam ovaj mali da ustane..
Sanjice, tako mene moja cera uredno pocas_ti.....David je kasljucao pocetkom prosle nedelje ali evo vec dva dana nista, inhalacije su odradile. Odoh, poljubac svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 11:42:58   
Sanjica26 RR
Kud ne kupih dok sam bila u Novom Sadu efedrin kapi. Nije mi bilo ni na kraj pameti.
Zakazala sam kod homeopate za Sofiju. Idemo u cetvrtak.
Da li neko ima IvaMark za prijatelja na facebook-u? Kaze da je u mom gradu,pa bih volela da je vidim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 11:54:00   
Didy
Joj, Torbice, blago vama! Mislim da moji nikad do 10h nisu odspavali. user posted image
Sofija se jutros u 6:30h probudila. user posted image I ja joj kažem - Spavaj, još je rano, svi spavaju. I namesti se ona pored nas u krevet. Hajde, rekoh, bolje i tako, nego da ustane i još i Stefana razbudi. A meni bešika puna, sinoć jela lubenice, a ona se vrti, vrti, nikako da zaspi ponovo, a ja se bojim ako ustanem do WC-a, doći će i ona za mnom. I tako se ona vrtela, ja žmurila i u 7:30h smo sišle u dnevnu, nije više bilo svrhe.
Planiram popodne malko uz TV da odspavam, nisam odavno. user posted image Deca su otišla kod svekrve, vodiće ih danas na kupanje i voziće ih čamcem, ići će i da pecaju, biće im super. A i nama. Baš će mi prijati malo dokolice.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 14:04:06   
Torbica
Moj deran je ustao u 12 i 30! user posted image To nismo imali nikad! Da nije skok u rastu sa 2 god? user posted image
Didy, oni uglavnom vikendom ustaju izmedju 8-9, sto j skroz ok..
A od moje zelje da ih vodim na kupanje - eno ih u kadi, prave dar-mar. Djole je ustvari hteo supicu da kuva pa da idemo napolje da se igra vodom a ovaj mali nije, i ja rekoh, mozes u kadi da buckas, kad naravno za pola sata mu se pridruzio ovaj mali!
Didy, jel dolazis u ponedeljak do NS, kafenisacemo u Scenariju!
Mm mi sipao orahovacu a sad ce i rucak biti gotov za nekih pola sata, blago meni,. sta reci. Da nemam da sklopim tri masine vesa, bila bih blazena! Jos samo salatu da napravim..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 14:28:21   
Sanjica26 RR
I ja sam dobila rucak od mm. Jedva cekam da probam.
Deca spavaju. Nasa sreca sto obe vole kasno da se bude.
Odoh da cituckam knjigu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 14:44:48   
Torbica
Eno ih sad napolju u bazencicu, ja sam prokuvala, jedva cekam da stavimo ono malo vece bazence...
Sanjice, da ti posaljem postom?


< Poruku je uredio Torbica -- 26.7.2014 14:45:20 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 14:53:59   
Sanjica26 RR
Mislila sam na rucak da mi saljesuser posted image ma taman posla da se cimas. Hvala tiuser posted image
Pravila sam tvoje coko mafine sa vocnim jogurtom. Odlcni su. Samo sam ih ja jela i zamisli Teodora. Jos sam iskoristile silikonske kalupe. Nedavno mi ih je Sneza donela.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 15:19:35   
jovicaa
i mm je danas kuvaouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 15:25:05   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Torbica

Eno ih sad napolju u bazencicu, ja sam prokuvala, jedva cekam da stavimo ono malo vece bazence...
Sanjice, da ti posaljem postom?


Mi smo danas naduvali M.mali bazencic posto mm/a mrzi da puni veci,i to mi je stvarno problem ne mogu crevom sa cesme u dvoristu jer je voda hladna a da ostavim bazen pun da se ugreje voda nema sanse jer macaka na sve strane a zao mi ga u onom maleckomuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 17:22:56   
Torbica
Sanjice, samo rec fali!
Bazencic taj manji sam punila napolju ali sam usipala dva velika lonca vrele vode, mislim da mi je taj od 20 l lonac, najveci sto imam. Taman voda bila mlaka. A napolju se veliki bazen ugreje za dva dana, tako je bilo dosad. Kad je vrucina.
Dan proleteo...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 18:41:47   
Jole84
Ćao mamice,mi smo danas proveli dan u selu sa bakama i dekama,moji su gostovali a mm-ovi gostili user posted image u svemu tome Mila je najviše uživala po rukama a bogami i ja malo odmorila i ručala ko čovek.
Mi inače ovih dana otkrivamo ruke user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
26.7.2014 18:57:34   
doktorkakristal
zdravo mame ja svratih da vidim sta radite,mi ostavili D kod mojih da bude tamo do sutra mi idemo da gledamo neki film u bioskopu i malo da zvrndamo po gradu user posted image vredi se malo opustiti user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
27.7.2014 7:13:30   
adulence
Dobro jutro drage,sta je ovo od jutros,kod mene u stanu mrkli mrak,ne secam se da je skoro bilo ovako...lije kao iz kabla...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
27.7.2014 7:23:49   
mirkam
Jutro mamike...
Moj M se poslednjih par dana stalno nesto cupa za usi i kao cese po glavi user posted image
To za usi me brine..nikada nije imao problem s usima, ali cula sam da to moze signalizirati upalu. Ali on ne place, ne buni se, fino rucka...
Jel imamo neku temu u kojoj pricamo o tome?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
27.7.2014 7:51:25   
Misha i Ljisha
Mirkam ne brini tako se uspavljuje. Moja D je cupala usi neverovatno nesto, srecom nisam joj busila usi inace bi se sva ispovredjivala.

Znaci gledaj da li je umoran tad i da li mu se spava jer se oni tako uspavljuju.

Dobro jutro. Orasnice u rerni, kolac s visnjama napravljen. Cekam danas neke goste. Jedni su otkazali a mozda ce zbog vremena i ovi drugi. Izes ga, pojescemo mi kolaceuser posted image

Htedoh napisati laku noc mame hahaha ijuuuu bas je mrak.

Pozdrav

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
27.7.2014 8:41:50   
mirkam
Uh sto me nervira kad ispisem kilometar i post se izgubi user posted image
MiLJ vjerovatno si u pravu, stvarno to radi najvise kad mu se spava.
I sta si ti sve stigla od jutros, svaka cast user posted image .Ja po citav dan ne mogu nista od njega, tek navece kad zaspi kucni poslovi, kuhinja, ja kad dodjem na red...Valjda ce i to brzo proci...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
27.7.2014 8:51:03   
doktorkakristal
jutro mame,film je bio odlican samo dugo traje,dosli tek oko pola jedan kuci,spavah dobro mada sam se budila od sedam par puta valjda po navici,zvala moje D super uziva user posted image odoh do njih bicu tamo veci deo dana ,pozdravljam vas sve

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
27.7.2014 11:10:42   
Sanjica26 RR
Samo da napisen mirkam da je to znak da mu se spava. To mija Sofija radi.
Ovde je jutros bilo grozno. Rekoh otvori se nebo.
Teodora nije doruckovala. Gospodjica nece. To dete nikad nije gladno. Poslao ju je mm u sobu.
Zato je Sofija sve poryckala sa slascu.
Odoh sad da vidim sta cu za rucak. Sinoc sam sve ispeglala tako da danas odmor.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
27.7.2014 20:56:27   
doktorkakristal
SANJICE ni moja D nikad nije gladna user posted image cuvaju deca liniju bre da budu manekenke user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
27.7.2014 21:58:10   
adulence
Dobro vece mame,evo kod nas opet pljusti i grmi,mi smo gledali vaterpolo,uh ala se pucalo ovde...ovaj vikend nam je dede vikend,ceo smo proveli kod mog tate ,a moje dete samo ide i vice DEDE,DEDE,a on se vitla sa njom po ceo dan...sve u svemu uzivancija...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
27.7.2014 23:42:20   
vikiveki
dobro veče mame,ja sam tj. mi smo skoro ceo dan proveli u gostima,bili smo na rođendanu moje sestričine.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 7:23:03   
doktorkakristal
jutro mame,ja dana imam nekih obaveza da overim karton na zavodu ,da uzmem seretide disk za mene,popeglame neke stvari za stan idemo dole dolazi mi jetrva sa decakom da spava kod nas veceras,pozdrav zxa svenkuckamo se kasnije

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
28.7.2014 7:24:15   
mirkam
Jutro mame...
Kakva jesen napolju, nevjerovatno.
Pljustalo je cijele noci, sada mrkli mrak napolju, grmi, sijeva, katastrofa.
M se igra u krevecu, ja pristavila pasulj, mm ga obozava, a i malo zahladilo pa reko ajde, nismo odavno.
Danas zatvoreni u kuci izgleda citav dan, bice veselo.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here