|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 5:29:06   
dijana1*
Drage naše trudnice, napravili smo male izmene user posted image

Odlučili smo da spojimo trudničke teme i da otvorimo jednu u kojoj će se okupljati sve naše trudnice user posted image Uživajte i družite se user posted image

Vašu trudnoću možete pratiti na Ringeraji na sledeće načine:

U kalendaru trudnoće KLIK OVDE
Putem mail-a (pročitajte više) KLIK OVDE

Pročitajte i zanimljive članke o trudnoći:

- Rast ploda po nedeljama 3. tromesečje KLIK OVDE
- Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći KLIK OVDE
- Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći KLIK OVDE

Za trudnice pred porođajem, jedna zanimljiva tema sa foruma, gde će naći aktivne linkove na textove:

- Spisak porodilišta u Srbiji KLIK OVDE

Nakon porođaja, vidimo se u temi: Spisak RR mama

Ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

Ako ta pravila budu krsena,chat teme cemo zatvarati .user posted image

Pročitajte i Ringerajin vodič za korišćenje foruma KLIK

user posted image


SPISAK TRUDNICA KOJE SU U TREĆEM TROMESEČJU:




27.07.2014. Tamarilos

27.08.2014. ivaMark
07.09.2014. Janja V
13.10.2014. vonavoj
01.11.2014. Wivern


Javite se moderatorima ili administratoru pp-om kad ima nekih promena oko termina, da redovno ažuriramo spisak.
user posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 30.8.2014 15:57:23 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 7:02:01   
branki*
hehe,prva da se ubelezimuser posted image
dobro jutro,trudnicice drage,kisa ne staje...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 7:59:59   
mami mami
Dobro jutro drage mamice,trudnice neka nam avgust bude lep i lak .....
u sreci i veselju , sa suzama radosnicama i lepom vremenu
Dobrom zdravlju za sve nas.....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 8:10:27   
bubulence
dobro jutro i od mene!
i ajde da nam se u ovom mesecu pridruzi mnogo novih trudnica...

(odgovor članu mami mami)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 8:46:11   
vonavoj
jutro! pijem kaficu,sva sam osamucena,da li od vremena,pritiska (100/60)..
inace,beba je resila da se okrece,od juce,ledja su joj bila desno,pomerila mi je sve organe i sad je na levoj strani..ili poprecno,divota..videcu na uz..user posted image
treba da se pakujem,idemo kod svekijevaca za vikend,a ne ide mi se..ladno sveki rekla mm jedite vi pre nego sto dodjete,u fazonu NEMA rucka...jbt,jednom u 2 meseca idemo i ne moze da nam spremi rucak,kolace nikad ne sprema..bas mi se ne ide..i sad moram da se pakujem i da spremam rucakuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 8:51:12   
mika79
Von stvarno nema smisla, pa ne mora da bude gala ručak ali sigurno ima nešto što može da spremi da počasti sina, unuku i snajkuuser posted image .
Ja pijem kafu i čekam majstore da dođu, šta da vam kažem sve u posledji čas i onda ti nemoj biti nervozan. Nešto me leđa od jutros bole.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 8:57:40   
vonavoj
strasno,moja baba koja ima 80godina nam ugadja,da li doslu u 5,u 8,ona ce da nam nesto spremi sveze..a ova nam inace da rucak koji je spremila npr,u pola 2,tad su oni rucali,a mi dodjemo oko 6!! a nista ne radi preko dana..lepo cu se danas zahvaliti..kao zeljna unuke,a ne moze ni rucak da joj spremi!!
mika79,i mene ledja bole..krsta,kad preteram sa setnjom,poslom..teret veliki nose!

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 8:58:50   
mika79
Sad gledam ko je sledeći za porođaj, čini mi se da su se Mille i Tamarilos već porodile, World čeka da se sala oslobodi i onda nastupam jauser posted image
Moguće da sam juče preterala peglala sam pa sam dugo stajala i ceo dan sam nešto sklanjala, raspremala a i danas imam puno posla. Samo da preživim subotu i nedelju.

< Poruku je uredio mika79 -- 1.8.2014 9:01:39 >

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 9:04:04   
vonavoj
onda je od peglanja,ja sam peglala 15min pa sam juce umirala od bolova..nikako da se namestim!!
proslu trudnocu sam sedela i peglala..sad sam kao nesto na brzinu,ali opet ne valja polozaj!
world,ceka salu? ona ide na cr?

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 9:07:11   
mika79
Juče su otvorili temu za World i ja sam tako razumela. Von jel idete ne Zlatibor?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 9:24:21   
Sanjalica1980
Dobro jutro trudnice, ja sam ustala i spremam se da odem na euz. Jedva cekam user posted image

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 9:28:54   
bubulence
sanjalice srecno!
jeste otovrena tema za world, ali izgleda da nema novih vesti

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 9:38:58   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: mika79

Juče su otvorili temu za World i ja sam tako razumela. Von jel idete ne Zlatibor?

cekam pregled 7.8. da vidim sta ce mi dr reci!

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 10:41:32   
srculence25
Zdravo drugari.
Kad smo kod svekrve evo koliko sam u braku 7 godina ni jednom nisam nista jela kod svekrve niti je ponudila mislim prave.Posto ih imam 2 user posted image
kako je kod vas vreme?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 10:53:27   
branki*
srculence,kako imas 2 svekrve?
kod nas kisa od jutros,pa sve maltene do sad.sad oblacno,ne pada nista,ali dzaba kad je sve mokro,ne mozes ni u park,ni na ulicu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 11:03:50   
Štetica
Dobar dan i od mene. kod mene pada ona prava novembarska kisa,sitna i dosadna,a napolju je celih 15stepeni,uzas. Malopre me mm zove sa posla i zeza da nalozim kotao posto je stigao novembar umesto avgusta.
A uz to me cekaju i dve masine opranog vesa da rasirim,samo neznam gdeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 11:37:56   
srculence25

IZVORNA PORUKA: branki

srculence,kako imas 2 svekrve?

lepo prava sveki i druga je od mm maceha to mi je druga user posted image mada maceha ga je vise gledala nego prava mama koja ga je ostavila kad se razvela od njegovog tate.Mada kad se mm ozenio samnom i kad sam dosla od tad se pravi kao moj sin moj sin i tako.Vidim da ste tamo pisale ima vas sa novog naselja ja sam tamo nekad zivela dok se nisam udala.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 11:43:56   
bubulence
i ja sam zivela na naselju do marta ove godine user posted image ...
srculence dve svekrve user posted image !? a i jedna je ponekad previse...

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 11:47:28   
Sanjalica1980
Drage moje, evo me. Sve je uredu sa bebama. Sada je jedna 5,1 a druga 4,6. Srcana radnja odlicna. Kaze dr da je izgleda jedan decakuser posted image
Moram na euz za 10 dana jer je danas ipak bilo rano da se srce dobro pogleda. Vratni nabori su ok.
Dugo me pregledala i na kraju nije htela da mi naplati user posted image
Sada sam malo mirna sto se tice bebica. Mogu da uzivam u ovim mucninama user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 11:50:36   
bubulence
sanjaliceee user posted image user posted image divnoooo

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 11:50:54   
bubulence
sanjaliceee user posted image user posted image divnoooo

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 12:21:45   
srculence25
user posted image divno sad mozes da budes mirna i da uzivas user posted image
bubi da znas bas.Mada sa drugom tj polusvekrvom ili macehom sam jako dobra.Sa njom nisam imala ni jednu svadju bas smo dobre zivi kuca pored nas tako da sam tamo domaca a kod prave kad odem nekako nesvidja mi se njen zivot tako je sva u fazonu prasina paucina sta kome se nesvidja neka negleda.A jednom sam trazila casu vode pa kaze ustani pa uzmi sama necu ti ja titrati user posted image a sad vise se za mene birne ta druga sveki nego prava.Prava je kad je cula novost za moju trudnocu navodno zaplakala od srece i to je bilo taj dan a sad kad me vidi ni nepita kako sam.Ali izmedju jih dve je rivalstvo sad mi se nabija na nos kako idem cesce ove druge ma to sve ludo user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 13:47:45   
vonavoj
sanjalice,super! bitno da je sve ok!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 14:09:47   
vonavoj
inace,zove me zaova da kaze da cemo ipak imati rucak! reko pa sto me zezate,ne bih kuvala da sam znala,a ona ce..pa keva mora da kuva,ali nas ima petoro,pa nije znala da li ce biti i za vas!!!! ja reko kad mi dolazimo mora da kuva za osmoro! ma mamu vam jeuser posted image ..cerku i njenu decu hrani svaki dan,cerka ne kuva nikad,a mi jednom u 2 meseca ne mozemo da dobijemo svez rucak,..
necu ni da rucam to sto je spremila i stoji ceo dan,iz inata..user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
1.8.2014 14:19:43   
jovicaa
vonavoj iskreno da ti kazem mani se corava posla i nerviranja zbog takvih stvari, ja kada bih sebi dozvolila da me svekrva tako nervira sa svakom gluposcu koju uradi u grob bi me oterala... da ne nabrajam sad, al zena je puna bisera... znaci samo opusteno, prihvatis je takvu kakva je, imas sa njom pristojan, ali ne previse prisan odnos i to je to. svakaako je mama tvog muza i u najmanju ruku moras je ispostovati, uvek na kraju... just relax.. user posted image ja to balansiram tako sto nikad nisam nepristojna, ali cesto onako u sali ili kroz neku pricu joj stavim do znanja sta mi smeta, ali ni od toga nema vajde, sebicni ljudi u tim godinama ne mogu da se promene...

ja danas idem na pregled zbog proklete kandide, kao da ce mi nesto pametno novo reci, ali hajde, u drzavnoj se nisam bas usrecila, valjda ce me privatno ozbiljnije shvatiti.

< Poruku je uredio jovicaa -- 1.8.2014 14:20:42 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here