|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
3.8.2014 22:44:42   
lelaigor
Joj samo da se ne ispovraćam?! user posted image Kad sam radila irigografiju (snimanje debelog creva) morala sam da pijem ricinusovo ulje. Pored toga što sam se pročistila sa donje strane, ispovraćala sam se za čitav život... user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
3.8.2014 22:48:46   
Torbica
Znaš kako, ja sam po gutljaj popila svaki put kad me zaboli, 3-4 puta dnevno. Nije mi bilo tako strašno,a želudac kao nov!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
3.8.2014 22:51:25   
lelaigor
Pa, možda i probam, videću, ako bude išlo. user posted image Hvala! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
3.8.2014 22:56:05   
Torbica
user posted image Nećeš valjda od jednog gutljaja povraćati, ja sam optimista! Pritom, s obzirom na njegovu hranljivost, koristiće ti i sa ove druge strane o kojoj brineš!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
3.8.2014 23:04:27   
lelaigor
Pa...valjda neću. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
3.8.2014 23:48:25   
srculence25

IZVORNA PORUKA: Štetica

E pa ozgleda da smo sve u istom sosu sto se tice farmerki.Mogu svake da obucem al da zakopcam je misaona imenica. Jos se svercujem sa netrudnickom garderobom al uskoro cu morati da obnavljam.
Srculence bez ljutnje ali 5 kg za 10 nedelja mi deluje bas puno,sem ako si bas mrsavica.
Ja sam sad 16+5 i stojim na 3.5kg u plusu,i to mi je puno,a jos mi i dr rekao da malo pripazim na ishranu i kg da nebih imala problema sa pritiskom.

draga naravno nema ljutnje inace sam mrsavica a za slatkim bas zudim i jedem ga dosta makar po cokoladicu kad idem u radnju ali jedem i voca naravno.hvala vam moracu da obratim paznju na slatko da ga sto vise izbegavam mislim ne u ovim kolicinama koje sam unosila user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 0:13:10   
srculence25
znate da sam pisala o moje dve svekrve i da sam dobra sa ovom drugom tj od mm maceha.Tako sam razocarana pokazala je ko je tako mi je zabila noz u ledja podmuklo.Sad tek vidim kakava luda familija user posted image mm kad pitaju ciji je kaze iz epruvete od prilike nije ni na koga i bas je tako.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 7:51:11   
daca77
Dobro jutro!!!
Aha...konacno ja prva, na forumuuser posted image
Nocas me bas nervirala ova kisa-preterala je...cak me i ometala u spavanju.
A vidim pominjale ste kg, ja se vrtim oko +4,5kg...mada, ubacujem povremeno belo brasno i zato je to tako.user posted image
Bubulence, srecno na euz user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 8:43:54   
mika79
Dobro jutro trudnice, ko pije user posted image . Konačno je prošla slava, sad mogu malo da odahnem i počnem da spremam za user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 9:47:09   
Štetica
Dobar dan-jutro i od mene. Daco kad je drugi EUZ?
Mene je sinoc boleo stomak nisko,tj vise su bili kao grcevi neki a ne bol,bas sam se bila uplasila. Od jutros je sve ok,tako da sam se ipak malo preforsirala.Danas cu da kuliram u krevetu ceo dan,ionako je praznik,a sveki je obecala rucak.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 9:51:15   
branki*
dobro jutro,drugariceuser posted image
miko,daj vamo tu kafu,sva sam slogirana.
boza se rano probudio,u toku noci,pa ne moze da zaspi,pa tek ujutru,tako da smo ustali u 9.sad doruckovali,malo cu da procunjam po rr,pa da precistim po stanu i tako...
srculence,ja sam se isto popravilauser posted image ,ne znam koliko jer i ne zelim da znam.i tacno sam znala da ce i ovog puta biti isto,tako i u prvoj trudnoci,odmah kilogrami.molim boga samo da ne dobijem strije,a kilazu ima da skinem posle porodjaja kako znam i umem.naravno da bude i ovo sve drugo ok,mislim na secer i pritisak do kraja,do sad je sve bilo kako treba.
oko me nesto zeza,juce skinula sociva najnormalnije i ujutru ono krmeljivo,slepljeno,ne mogu da ga otvorim i malo naduto.valjda ce proci u toku dana.
grlim vas sveuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 9:56:12   
srculence25
dobro jutro drage.Malo sam i zabrinuta nemam neki osecaj da se desav nesto u mom telu.Cak ni grudi me ne bole doduse nisu me nikad bolele.Inace imam nizi pritisak prirodno a kod dr nisu jos poceli ono da mere pritisak kile i tako to.Danas cu da zakazem uz.
Branki jesi probala od kamilice obloge da stavis?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 10:01:54   
Torbica

IZVORNA PORUKA: branki

oko me nesto zeza,juce skinula sociva najnormalnije i ujutru ono krmeljivo,slepljeno,ne mogu da ga otvorim i malo naduto.valjda ce proci u toku dana.
grlim vas sveuser posted image

Mozes propirati sterilnim rastvorom borne kiseline za oci, ili jodom za oci, pravi se u apoteci, rok mu je 5 dana. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 10:29:16   
daca77

IZVORNA PORUKA: Štetica

Dobar dan-jutro i od mene. Daco kad je drugi EUZ?
Mene je sinoc boleo stomak nisko,tj vise su bili kao grcevi neki a ne bol,bas sam se bila uplasila. Od jutros je sve ok,tako da sam se ipak malo preforsirala.Danas cu da kuliram u krevetu ceo dan,ionako je praznik,a sveki je obecala rucak.

Stetice, upravo sam saznala-ekspertni UZ bice 14.08.user posted image
A ti malo odmori...i meni se desilo juce da nakon zalivanja cveca i nosenja nekih kantica, se javio bol u preponama.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 10:35:16   
branki*
srculence,nisam probala kamilicu,nisam nista probala,samo se umila i oprala oko.cekam,ako prodje ok,ako ne,videcu da uzmem ovo sto torbi napisa.
hvala vam obema na savetimauser posted image


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 10:43:54   
vonavoj
Jutro trudnice!
Stigla sam sa uz,sve je u redu,definitivno curicauser posted image ..zevala je i sisala prst,malo sutirala,tj,puno,tako se namestila da nogama ide pravo u zuc!
Dr nije puno pricljiva,pokazala mi je bebicu,sama gledala mere,po men.30,po uz 31+2. Prednjaci glavica. Rekla mi je da mogu na Zlatibor,samo jos u cetvrtak da me pregleda.user posted image user posted image
Ni ne opterecujem se,ako ona kaze da je sve ok,nema sta da je ispitujem!user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 10:54:42   
Torbica
Antiseptici imaju jace dejstvo, a ne svidja mi se sto je naduto. Za oko uvek sterilno. Naravno, kako ko hoce, ja ovako...

< Poruku je uredio Torbica -- 4.8.2014 10:58:50 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 11:38:14   
jovicaa
evo i mene.. tako sam smorena i umorna non stop.... samo bih spavala..
sve se nesto premsiljam da li da pravim ticker ili ne, da li mi je rano jos uvek...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 12:08:56   
vonavoj
nije rano,samo ga ti stavi,da svi znamo,da pratimo!user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 12:09:46   
branki*

IZVORNA PORUKA: Torbica

Antiseptici imaju jace dejstvo, a ne svidja mi se sto je naduto. Za oko uvek sterilno. Naravno, kako ko hoce, ja ovako...

sta bi moglo da bude?verov sam iziritirala necimuser posted image sad je bolje,ali jos nisam stavila sociva.da ih i ne stavljam danas.idem danas sa drugaricom da se vidim,apa ako ne bude ok,uzimama taj rastvor.user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 12:11:01   
branki*
jovo,stavi tikeruser posted image ,pa zasto rano,trudna si!ja sam isto bila non stop malaksala i umorna i sve mi je bilo napor i dugo me to drzalo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 12:14:18   
Torbica
IZVORNA PORUKA: branki


IZVORNA PORUKA: Torbica

Antiseptici imaju jace dejstvo, a ne svidja mi se sto je naduto. Za oko uvek sterilno. Naravno, kako ko hoce, ja ovako...

sta bi moglo da bude?verov sam iziritirala necimuser posted image sad je bolje,ali jos nisam stavila sociva.da ih i ne stavljam danas.idem danas sa drugaricom da se vidim,apa ako ne bude ok,uzimama taj rastvor.user posted image

Draga, ni slucajno sociva dok ne prodje. A jako ces brzo videti da li prolazi. Ja bih svakako ispirala da ubrzam proces. Ne znam tako napamet sta bi moglo da bude ali cim ima sekreta (krmelje) lici na infekciju a ne iritaciju... Ako ne bude prolazilo dva/tri dana, na pregled.

< Poruku je uredio Torbica -- 4.8.2014 12:15:17 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 12:21:01   
branki*
hvala,torbiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 12:24:31   
Torbica
Ma nista draga, zvuci kao obican konjunktivitis, ako je samo virusni, prolazi od propiranja. user posted image I da, uvek oba oka ispiras, i pripazi samo da veliko dete ne fasuje. Brzo ce proci! user posted image

Mnogo se motam medju trudnicama juce i danas user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 4.8.2014 12:38:40 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 08/14 [chat]
4.8.2014 13:34:43   
Štetica
Torbi samo se ti druzi sa nama,mozda ti prenesemo pozitivnu energiju za jos jedno celjadeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here