|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 7:42:51   
Trcosava
Drage naše trudnice, napravili smo male izmene user posted image

Odlučili smo da spojimo trudničke teme i da otvorimo jednu u kojoj će se okupljati sve naše trudnice user posted image Uživajte i družite se user posted image

Vašu trudnoću možete pratiti na Ringeraji na sledeće načine:

U kalendaru trudnoće KLIK OVDE
Putem mail-a (pročitajte više) KLIK OVDE

Pročitajte i zanimljive članke o trudnoći:

- Rast ploda po nedeljama 3. tromesečje KLIK OVDE
- Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći KLIK OVDE
- Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći KLIK OVDE

Za trudnice pred porođajem, jedna zanimljiva tema sa foruma, gde će naći aktivne linkove na textove:

- Spisak porodilišta u Srbiji KLIK OVDE

Nakon porođaja, vidimo se u temi: Spisak RR mama

Ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

Ako ta pravila budu krsena,chat teme cemo zatvarati .user posted image

Pročitajte i Ringerajin vodič za korišćenje foruma KLIK

user posted image


SPISAK TRUDNICA KOJE SU U TREĆEM TROMESEČJU:




16.07.2014. Mille
27.07.2014. Tamarilos

17.08.2014. World
22.08.2014. Mika 79
27.08.2014. ivaMark


Javite se moderatorima ili administratoru pp-om kad ima nekih promena oko termina, da redovno ažuriramo spisak.
user posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 30.7.2014 22:43:15 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 7:52:54   
Štetica
Dobro jutro trudnice. Pravo letnja tema,jos samo da nam dodje to leto i bice suoer.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 7:53:42   
bubulence
evo da se prva zapljunem!
njica ja jos uvek dobro spavam, nema jos stomacica, jedino sto me probudi glad cesto user posted image .

m@rty kako si ovih dana?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 7:55:04   
bubulence
ooo ipak nisam prva user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 8:08:16   
Štetica
Bubi preduhitrila sam teuser posted image . Pijem kafu,imam jos 15min fore da uzivam sama,pa posle krecu obaveze,kad pomislim na pola dana u kolima i visesatno cekanje ispred bolnice vec mi je muka i neide mi se. Vozim mm strica na kontrolu, neidem zbog sebe,da nebrinete,a nema ko drugi da ga vozi jer mm radi.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 8:51:32   
bubulence
jao Stetice nadji neku hladovinu, za danas najavljuju bas toplo vreme.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 8:55:51   
vonavoj
jutro! i ja pijem kaficu,prekinuli me sa posla..normalno..i juce i danas..bem ti posao!
stetice,bas ti moras..mrzim taksiranje!user posted image
bubi,gladna,gladnauser posted image
inace,sta mislite o putovanju u 8.om mesecu..posto na more necemo ici,hteli smo na Zlatibor,ali mm moze da dobije odmor u avgustu..pa bi tad isli...imam pregled pocetkom avgusta,pa bi sacekala i sta dr kaze i da idemo,makar na 5 dana!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 9:00:14   
bubulence
mislim da mozes bez problema da putujes ako ti ne smeta ali dr ce te bolje posavetovati. koliko ti imas do Zlatibora?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 9:02:41   
vonavoj
ima sigurno bar 4 sata voznje!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 9:09:03   
bubulence
pa dobro, sa nekom pauzicom uopste nije mnogo...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 9:13:18   
Ipokrisia
i ja cu videti kako mi bude islo i sta doktorka kaze, pa bih u avgustu isto na zlatibor, tamo imamo kucu pa bih volela da budem malo na cistom vazduhu

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 9:18:22   
bubulence
kada smo vec kod toga i mi idemo u avgustu na Zlatibor user posted image a za more cemo jos videti...

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 9:26:19   
daca77
Dobro jutro!!!
Kod mene se tako naoblacilo, da sam morala nakon dorucka da se vratim na jos 1h spavanjauser posted image
A sto se tice putovanja, planiramo i mi posle 20.jula, ali ne znamo da li da se opredelimo za more ili planinu. Verovatno ce pasti planina, jer se plasim da na moru ne sredim svoju stitnu-ona ne voli sunce i more.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 9:34:29   
daca77
A sto se tice hrane, ja nesto i ne osecam glad...do danas sam se ugojila samo 2kg-moja zaova se juce bas zaprepastila, jer me nije videla par meseci. Kaze da je ona u ovoj nedelji bila kao tenk, ali je zato ustajala nocu i uzimala hranu.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 9:37:58   
Ipokrisia
Znaci RR druzenje pada na Zlatiboru!!!!!!!user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 9:50:36   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Ipokrisia

Znaci RR druzenje pada na Zlatiboru!!!!!!!user posted image


mooozeee!
daco blago tebi, ja ne ustajem nocu da jedem ali me probudi glad,cesto. a i preko dana sam cesto gladna, ali onda uglavnom uzmem voce

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 9:55:26   
daca77
I mi smo razmisljali o Zlatiboru, ali prosle godine mi se bas oduzio put...Kopaonik mi je blizi, ali bice mi dosadno...
Bubulence, moji se ozbiljno brinu sto nisam krenula sa dodavanjem kg. Ja i dalje smatram da je sve ok user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 9:58:41   
wivern
Dobro jutro trudnicice.
Citala sam da glad koju trudnice cesto osecaju ne mora uvek da znaci da je trudnica gladna vec zedna, i da se to u trudnoci cesto desava. Ja nemam problem, ne osecam preveliku glad a i kad jedem mogu pojesti znatno manje porcije nego pre trudnoce. Za sada sam na +5 kg a ne vodim racuna koliko cu se ugojiti.
I mi smo nesto razmisljali o zlatiboru user posted image vidim da je bas aktuelan na ovoj temi

< Poruku je uredio wivern -- 1.7.2014 10:00:36 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 10:02:21   
Ipokrisia
Ja sam preeeegladna samo kad ujutru ustanem i onda odmah pojedem par plazmica i posle na poslu ubrzo doruckujem...ma ti nasi user posted image sve nam pojedose user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 10:10:56   
bubulence
daco uopste nemoj da se opterecujes. jedna od mojih kuma se porodila pre 2 meseca, u trudnoci se ugojila svega 7kg, bebac bio tezak 3600gr i dugacak 51 cm. znaci ne moras da se usvinjis da bi beba bila zdrava.
ja sam se u prvoj trudnoci bas mnogo ugojila ali najvise sam nabacila posle porodjaja kada sam pocela da gubim mleko, svi su mi govorili da treba vise da jedem i jedino sto sam tim dobila je 12kg za mesec dana a mleko skoro skroz nestalo... ali sam brzo posle i skinula kg mada se nisam vratila na kilazu od pre trudnoce. uvek sam bila na +4 kg.
zato sada hocu da probam da se ne ugojim toliko ali svakako ne mislim da gladujem u trudnoci.
sada mi je spas sto slatkise ne mogu da vidim ocima...

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 10:11:17   
vonavoj
mozemo i da se nadjemo na ZLatiboru! Vas dve imate manje trudnoce,mociceteuser posted image
isli bi posle 11.8!

< Poruku je uredio vonavoj -- 1.7.2014 10:12:28 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 10:13:56   
bubulence
mi se nadamo oko 15.08. pa ako budemo tamo u isto vreme mora pasti neko kafenisanje user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 10:23:29   
wivern
Mi smo nesto razmisljali da idemo krajem jula, kad zavrsim sa komisijom. Mada nikad se ne zna mozda ugrabimo i neki vikend u avgustu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 11:05:42   
plačljiva
He,he,ja i mm idemo na Zlatibor početkom septembra...Biće divno ako možemo da se ukombinujemo pa da bude RR kafa...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
1.7.2014 11:06:17   
Ipokrisia
Javila mi doktorka imam u brisu neki stafilokok ali kaze nije nista za terapiju,valjda je on tu normalan stanovnik otkud znam user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here