|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
22.8.2014 22:18:39   
Torbica
Bas lepo za poznanstvo! user posted image
A za pakovanje, huuuh, ogroman posao, ali ogroman. Izdrzi draga.
Nama je stigao Djole od svekijevaca i naravno morao je popodne da se kupa u bazenu! Jes da je cvokotao nakon 10-ak min, zadovoljio se. Cerka sa njim normalno, a malom nisam dala, ipak. Tako da je kod mene ekipa na broju. user posted image
Poljubac svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
22.8.2014 22:22:13   
superm
Torbice, pozdrav za ekipu!
Stariji sin je otisao kod babe i dede. Malo jos da iskoristi vreme dok ne podje u skolu. Nedostaje mi, on je moja maza velika. Ova mala maza spava, svakim danom je sve zanimljiviji. Mm i ja smo planirali da odgledamo neki film. Imate li ideju sta da 'skinemo' sa neta?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
22.8.2014 22:26:44   
Torbica
Superm, poljubac za vas! Ne znam za film, kod nas ili knjige ili vince user posted image Valjda ce da se javi neka mamica sa dobrim predlogom.
Ja se mislim sta cu sutra sve da pravim jer mi i svekar ostaje da pomogne mm nesto u potkrovlju, bice tu za vikend.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
22.8.2014 22:29:14   
Sanjica26 RR
Sutra idem u stan da slozim sudove sa Teodorom i Sofijom do njihovog spavanja.
Mama dolazi u utorak. Racunam da cemo sve u ponedeljak da zavrsimo. Barem imam celu nedelju da se pripremim za pocetak skolske godine.
Ljubim vas sve!

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
22.8.2014 22:29:36   
superm
Mm je predlozio Ameliju Pulen.
Torbi, kada smislis sta ces da pravis, podeli ideju sa mnom, i ja bas razmisljam sta za sutra? user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
22.8.2014 22:35:35   
Torbica
Ameliju smo gledali, to je staaari dobri film! user posted image
Sutra mislim da ce biti riblja corba na repertoaru i neka vocna tortica sa malinama i borovnicama. U svakom slucaju nesto izdasno, ima nas! user posted image
Ja danima slusam Unchained melody i priset_ila sam se filma Ghoost, kako je to dobar film, ali tuzan..

< Poruku je uredio Torbica -- 22.8.2014 22:38:44 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
22.8.2014 22:47:17   
superm
Uh, to je divna, emotivna pesma... Ja sam se veceras nesto setila Annie Lennox.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
22.8.2014 22:50:14   
superm
Sanjice, samo hrabro, proci ce i selidba, a posle sledi uzivancija! user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
22.8.2014 23:02:51   
Sanjica26 RR
Sto sam zeljna domace pilece supe. Cim prodje post ima,da je napravim.
Odoh da spavam.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
22.8.2014 23:06:27   
Torbica
Sanjice, tako bih se teleportovala da cestitam preseljenje, kad se slegne prasina! user posted image
Pileca supica, mmmm, moze vec u cetvrtak!
Laku noc mamice!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
22.8.2014 23:18:33   
Sanjica26 RR
Aj na useljenje kod nas. user posted image Samo tamo polovinom septembra. Pravimo mini party. Jos da je nas stan bilo bi sjajno
Sledi mi na pocetku predstavljanje, izjasnjavanje dece. Vec me hvata frka od dece. Oni su najveci kriticari.
Supicu spremim u sredu uvece i imamo je u cetvrtak. user posted image Imam opet sednicu u cetvrtak. Mama je tu, ali mi je zao da ona drnda sa njenim rukama.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 22.8.2014 23:19:58 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
23.8.2014 8:19:10   
mali_mis
Jutro mamice user posted image
Mi smo juce poslepodne bili na Strandu. Prvi put je video toliko peska, pa se igrao, zatrpavao noge, pa smo malo odsetali do Dunava, pa kad je video vodu, poblesavio je od srece. Bila je hladna voda, tako da smo samo malo nogice pokvasili i nazad u pesak.
Evo ga sad sedi pored mene, i gleda ove smajlije sa strane user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
23.8.2014 9:32:45   
superm
Dobro jutro! Pijem user posted image , otvorila sam sirom prozore i uzivam u ovom divnom vazduhu!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
23.8.2014 9:41:01   
Torbica
Mi smo ustali u 9!Jedino je bebac od pola 9 cvrkutao...Dobro jutro!
Sanjice,možda!user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 23.8.2014 9:43:03 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
23.8.2014 9:42:52   
superm
Ocekuje nas lep dan, treba ga aktivno i kvaliteteno potrositiuser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
23.8.2014 9:43:28   
superm
kvalitetno...user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
23.8.2014 10:22:50   
big mum
Dobro jutrouser posted image
Kod nas ružno i tmurno vrijeme ima čak i magle.

Vidim Sanjica seli ,sretno ti bilo u novom domu.user posted image Selimo i mi.Juče je stigao jedan a danas drugi dio namještaja.Bili smo cijelo vrijeme dok su ga majstori sklapali.Dječica su se cijelo vrijeme igrala sa kutijama i i stiroporom.Ostali smo maltane cijeli dan.

Došlo je do nekakvih malih izmjena što se tiče namještaja,nisu imali na stanju naručeno pa su nam ponudili nešto slično.Ispalo je dosta bolje od naručenoguser posted image Sve u svemu sviđa mi se.Još večeras spavam u svom domu i vrlo sam tužna zbog toguser posted image Ne znam zašto,idem u bolje veće.
Ali ovo je moj dom ovde sam se haman rodila.Došla sam ovde kad sam imala 2 god.Provela predivno djetinjstvo,mladost,porodila djecu.Ovo je jedina poveznica sa mojim pokojnim roditeljimauser posted image Moja sigurna baza.Odlazeći odavde imam osjećaj da ih ponovo gubim.user posted image
Blesavo od mene ali šta mogu kad sam emotivac.

Sad odo popakovati ostatak javim se kad završimuser posted image



< Poruku je uredio big mum -- 23.8.2014 10:23:38 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
23.8.2014 10:27:27   
branki*
joooj,big mumuser posted image bas si sentimentalna i emotivac..i ja sam takva..razumem te.
pozdrav,mameuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
23.8.2014 12:31:22   
big mum

IZVORNA PORUKA: branki

joooj,big mumuser posted image bas si sentimentalna i emotivac..i ja sam takva..razumem te.
pozdrav,mameuser posted image


Branki user posted image
Jesam,veliki sam emotivac i ovo sve mi je baš teško palo.Pregurala sam i teže stvari u svom životi preživjeću i ovo.Idem tamo gdje nam je svima bolje.

Kako je tvoj Božauser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
23.8.2014 14:32:17   
Sanjica26 RR
Big Mom hvala ti draga na iskrenim cestitkama.
Ono sto pises za tvoj dom od detinjstva tako se i ja osecam. To jutro kad su mi javili da je voda krenula i kad mi je brat poslao slike srce mi se cepalo. I sad kad pomislim bude mi tesko. Mogu da mislim kako je mojima kad gledaju to sto su godinama stvarali.
Rucak se krcka. Svi troje spavaju. Mm je dobio inekciju u hitnoj. Strasno ga je glava bolela.
Jutros sam sa mojim devojcicama isla do stana. Rasporedjivala sudove. Kad se probude idem da pakujem garderobu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
23.8.2014 14:43:57   
Torbica
Uh Sanjice user posted image bas ga je stislo.
Moj beban spava, ovo dvoje slazu puzzle, svako svoju. A ja virim malko. Svi su lepo rucali.
A ja bih mogla da usisam i oribam podove... user posted image


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
23.8.2014 15:40:38   
Anoniman
Cao mame evo konacno i ja da se javnem,redovno citam sta pisete.user posted image
Decica se igraju,rucali smo a ja malo virkam sto veli Torbica,pa cu da nastavim sa usisavanjem,ves se susi,a i ceka me peglanje.user posted image
Ljubim vas sveuser posted image

(odgovor članu Torbica)
  Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
23.8.2014 16:02:47   
branki*

IZVORNA PORUKA: big mum




Kako je tvoj Božauser posted image

hvala sto pitas,boza slicno,za nijansu bolje.opet ide u vrtic,ne buni se,cekamo septembar,pa opet krecemo sa logopedom i defektologom...spavaju sad i tata i sin,ja jedem sendvic i kuliram,izvalila se,daljinski pored mene,lap top pored mene,mobilni pored mene...user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
23.8.2014 19:01:40   
ivaMark
Danas sam upoznala divnu IvuMark. Sedele bi malo duze da se Sofiji nije spavalo. Eto jos jedno divno poznanstvo.

user posted image

Sanjice, meni je posle bilo malo neprijatno, kao da sam pricala 300 na sat user posted image tako mi se cinilo.
Inace, nadam se da cemo se videti i u utorak ako malac ne izadje, nisam danas dolazila, obavila sam pregled juce odmah.
Svi se nesto zale na glavobolju ali tm je bas izgleda stislo.

Jaooo, svi se nesto seliteeee.....

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
23.8.2014 23:47:09   
big mum

IZVORNA PORUKA: branki



hvala sto pitas,boza slicno,za nijansu bolje.opet ide u vrtic,ne buni se,cekamo septembar,pa opet krecemo sa logopedom i defektologom...spavaju sad i tata i sin,ja jedem sendvic i kuliram,izvalila se,daljinski pored mene,lap top pored mene,mobilni pored mene...user posted image


Drago mi je da krenulo na bolje.Biće naš Boža dobro samo mu treba dati vremenauser posted image

Laku noć svimauser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here