|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
9.8.2014 19:50:27   
Torbica
Cao mame! Super sam, ne znam sta to bi jutros, ceo dan sam odlicno!
Nego, danas sam upoznala jos jednu RR mamu! Toplu, opustenu i vrlo prijatnu u svakom smislu. Zapucali porodicno iz Bg, svaka im cast, proveli smo jako lepo popodne! Superm user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
9.8.2014 21:44:03   
superm
Torbi, user posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
9.8.2014 21:48:27   
adulence
dobro vece drage mame,mm je malo otisao da se vidi sa drugovima tj gledali su utakmicu,sad ce polako kucici,Ivka uveliko sanja,a ja sam sada odgledala divan film,pa cu na tusiranje i u krevet....laku noc mamice...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
9.8.2014 21:56:52   
Torbica
Mene treba puskom terati odavde, u kuhinji booooomba... user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
9.8.2014 22:00:23   
jovicaa
kod mene svuda bomba, ne znam zasto ali fatalno se olenjim u prvom trimestru obavezno... sva sam mrzovoljna, muka mi je, nemam volje da spremam, do te mere sam lenja da sam zamolila mma da mi napravi sendvicuser posted image
oterali smo decu u krevet, aki se jos uvek ne da, ali sad ce....

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
9.8.2014 22:02:17   
mirkam
Vruce jeeee, sva se preznojavam, dzaba se tusiram. Mrzim ljeto, a narocito ga mrzim u ovom gradu user posted image
eto, sad mi je malo lakse ,laku noc user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 7:38:13   
doktorkakristal
jutro mame,ajte na kaficu user posted image danas me ocekuju obaveze imam neke goste i preko dana i uvece pa valja sve organizovati

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 8:25:58   
dijana1*
Dobro jutro.
Moji jos spavajau a ja pijem kaficu i gledam u more. Kako prija ovaj mir i tisinauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 9:20:45   
doktorkakristal
blago tebi i ja bih rado na more

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 9:47:48   
adulence
Dobro jutro ,tj dobar dan....ivka i ja bile na pijaci ,doruckovale,ja pristavila corbicu,pa cekamo.mog tatu da se javi pa da se dogovorimo da idewmo na bazen...uzivajte u toplom danu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 10:00:57   
Rosita
Jaooooooooooooo, joviceeeeeeeeeeee, pa ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . E bas mi je drago, od jutros user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 12:36:58   
Torbica
Cao mame!
Vraca mi se penicilin - moja cerka, ljubi je majka. Bas sam je se uzelela. Bila je nedelju dana kod bake.
Ovaj mali je ispakovao kompletne plastikanere iz kuhinje i sve poredjao na ugaonu u dnevnoj... Rucak imam pa odmaram. Pozz

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 12:47:58   
superm
Evo i mene! Juce smo se divno proveli u Novom Sadu. Danas planiramo da odemo u Pet shop. Obecali smo starijem sinu da cemo kupiti ribice. Zapeo je da dobije nekog ljubimca. Moj muz je 'odusevljen' user posted image
Torbice, ljubi nam drugaricu hajdučicu!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 13:02:20   
Sanjica26 RR
I ja za danas rucak ne spremam. Imam od juce. Deca su posandrcala i ja sa njima.cekam.da obe zaspu i da produzim sa citanjem. Sinoc sam do kasno citala. Mm na jednoj strani kreveta. Slusao neke kompjuterske lekcije, a ja na drugoj strani.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 14:33:11   
mtajcica83
Dobar dan, ovdje danas milion stepeni, sva liptim od znoja, kuvala neku corbicu za rucak, cini mi se da sam kuvanija ja no corba..Dobila sinoc tako da narednih dana nista od kupanja u more, a onda kad mi prodje ce ponovo kisa da pocne danima user posted image
Svrca sam legla igra se sa transformersima dok ne zaspe...

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 15:36:00   
Torbica
Superm, hocu! user posted image Eno je u malom bazencicu napolju. Muvam mm da stavimo veliki bazen...a on kuka da mu treba 3-4 sata, dok postavi podlogu pa sve to na vaser vagu, mora biti ravno... user posted image
Maleni spava uveliko.. Jos uvek veze 3-4 sata po danu.
Gledam prognozu, bice toplih dana jos, moram da pritisnem mm za bazen..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 15:38:08   
Sanchy
To sam bas komentarisala jednom prilikom ni mm nece da postavlja veliki bazen jer mu je to prevelika gnjavaza pa se i M.brcka u malom user posted image ..eto isti slucaj..


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 15:40:15   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: superm

Evo i mene! Juce smo se divno proveli u Novom Sadu. Danas planiramo da odemo u Pet shop. Obecali smo starijem sinu da cemo kupiti ribice. Zapeo je da dobije nekog ljubimca. Moj muz je 'odusevljen' user posted image
Torbice, ljubi nam drugaricu hajdučicu!

Super,akvarijum je pravo osvezenje za prostor u kome se boravi,samo se spremite i za filter, pumpu, grejac, svetlo, podlogu ,eto osnovno pored ribica i hraneuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 20:34:40   
superm

IZVORNA PORUKA: Torbica

Superm, hocu! user posted image Eno je u malom bazencicu napolju. Muvam mm da stavimo veliki bazen...a on kuka da mu treba 3-4 sata, dok postavi podlogu pa sve to na vaser vagu, mora biti ravno... user posted image
Maleni spava uveliko.. Jos uvek veze 3-4 sata po danu.
Gledam prognozu, bice toplih dana jos, moram da pritisnem mm za bazen..

Bazen je super stvar pa nek je i najmanji. Deca sigurno uživaju.
Super je što Šećerko spava dosta i u toku dana ali bez obzira na to uveče uredno odlazi na spavanje u isto vreme. Mi smo dosledni sa našim Švrcom i mislim da kapira da ga onog trenutka kada ga spustim u krevetac neću uzeti i da želim od njega da spava. Jer, i mama i tata imaju dušu user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 20:37:18   
superm

IZVORNA PORUKA: Sanchy


Super,akvarijum je pravo osvezenje za prostor u kome se boravi,samo se spremite i za filter, pumpu, grejac, svetlo, podlogu ,eto osnovno pored ribica i hraneuser posted image

Mi smo uzeli kuglu od 7 l u koju staju dve zlatne ribice. Bez filtera i ostale skalamerije. Ribice se zovu Fish i Chips, po onom crtaću.user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 21:19:19   
Torbica
Superm,mudro rešenje za ribice!
Nagovorila sam mm da sutra postavi bazen.
Jao...ubeđuje me ćerka kako na njenom krevetu ima dovoljno mesta za obe..da spavamo zajedno!user posted image Ne odustaje,a nikad nismo spavale zajedno,pomazim i to je to.Ali ne odustaje!!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 22:58:06   
Sanjica26 RR
Torbi uzelela te se.user posted image l


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 23:15:40   
Torbica
E, uzivale smo obe. Kad me video mm user posted image , a ja lezim sa njom na krevetu na sprat! user posted image Jedva se izvukoh, pustila me da veceram pa da se vratim, a kaze, ako zaspim, probudi me! user posted image Dusa moja...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 23:24:25   
superm
Diiivno! Uželela se mame. Ipak je ona osetljiva umetnička duša.Bicete vas dve najbolje drugarice.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
10.8.2014 23:26:07   
vikiveki
Dobro veče mame...ja sa sada borim sa mojim harambašama da odu u krevet,od srede krećem na posao a oni u vrtić pa treba da ih naviknem da ranije ustaju....danas smo uživali i odmarali se...od sutra opet počinjemo sređivanje

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here