|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 8:27:14   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. E vala bas je dosadna ova kisa stvarno kao da namerno pada sto rece Sofkauser posted image

Ne ginu nam cizme danas. Moram u bastu da povadim zelen za supu, jaoooo kad sam znala da sam trebala to juce lepo da odradim ali neeee....eto sto mozes danas ne ostavljaj za sutra lepo kaze nasa izreka

Ne znam vise majke mi sta da smisljam sta da radimo po ovoj kisi. Taman smo ovih dana iznosile i cebe napolje i lepo se igrale a vidi sad ovo. Majke mi ne volim kad je 40 al bi moglo bas par dana tako da upekne ne bi mi smetalo

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 9:10:29   
big mum
MiLj obuj Dunji gumenjake i kabanicu te lagano po lokvicama.Moji to obožavaju.Budu kao male user posted image ali jako srećni.
Pronađoh neki tekst o stvarima koje svako dijete mora proći

25 stvari svako dijete mora proći:

1. Plesati na kiši
2. Pojesti bubu
3. Igrati se u blatu
4. Popeti se na drvo
5. Popeti se u suprotnom smjeru na tobogan
6. Namazati se maminom šminkom
7. Imati čajanku s plišanim životinjama
8. Kotrljati se niz travnatu livadu
9. Ošišati svoju kosu, ili kosu brata ili sestre
10. Sprijateljiti se sa starijom osobom
11. Loviti krijesnice
12. Igrati se s glistom
13. Brinuti za životinje
14. Napraviti utvrdu u sobi
15. Raditi žabice po morskoj površini
16. Posaditi nešto i promatrati kako raste
17. Ići na kampiranje
18. Oderati koljeno
19. Učiti plivati
20. Puštati zmaja
21. Zakopati nekog u pijesak na plaži
22. Raditi anđele ležeći na snijegu
23. Trčati za svojom sjenom
24. Smijati se tako jako da mu mlijeko procuri na nos
25. Lizati metlice od miksera

Sofka je prošla sve stavke,Strahinja tek pola ali ima vremena user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 9:33:23   
emicaa
Za ove stavke moja ima još vremena ali sam ja od svega nabrojanog najčešće gulila koljena user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 10:13:41   
mirkam
Drkristal, stavi jednu troduplu user posted image a ni ona mi ne moze pomoci danas user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 10:17:00   
Torbica
Gladna sam a nista mi se ne jede..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 10:17:02   
mirkam
Ljudi, dijete mi se odjednom ispravi u kolicima, ne znam sta mu bi user posted image
Naslom je na onaj polozaj malo nizi od 90 stepeni i ja ga guram, a on mrtav ladan na laktove hop, ispravi se, sjedi, mase zveckom ko sumanut, i tako mozda dva minuta i opet se nasloni.. Nikada do sada to nije uradio user posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 10:47:15   
superm
Vreme je... no comment...zvacemo drugara da nam dodje u posetu( stariji sin), pa sam odlucila da napravim cheesecake by NM.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 11:10:52   
emicaa
Žene ova moja je počela kad se zaigra vrtit glavom,strah me da se ne povrijedi nekako,jesu li vaša dječica to radila???

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 12:45:57   
Misha i Ljisha
Emice znas kako sam ja mm govorila, i ako se udari u glavu ne ide ona 40km/h nece se razbiti ali ce lepo shvatiti gde je glava pa se vise nece udaritiuser posted image .

BM naravno da smo odmah u gumenjake uskocile i ona i ja, isle smo i naravno htela je sargarepu da gricka cim sam je izvadila pa sam samo oprala sargarepu na slavini u dvoristu i ona odmah navalila ko blesava. Moj zeka mali.

Ja kuvam, ona spava. Standrardno. U par navrata se kod nas promolilo sunce ali izgleda nista od njega.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 13:07:46   
Sanjica26 RR
Evo I mene! Sofija pokusava da spava. Teodora je u vrticu. Opeglala sam gomilu vesa, pa dok sam sortirala. Sve male stvari Sofijine sam naslozila I da spakujem u vakum kesu. Pravila muzu sirup protiv kaslja. Bas kaslje.
Superm nismo isli kod one homeopate sto sam ti dala broj. Mnogo mi je to bilo para. Mi smo od juce krenuli sa kuglicama. Nadam se da cemo i mi biti zadovoljni.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 13:27:58   
Olga75
dobar vam ovaj kisni dan user posted image

nama su skrge pocela polako da nicu
juce smo doneli nosnju a u nedelju Duzijanca , valjda ce biti bez kise
sad sam se latila tutorijala za pravljenje pundji , moja zver ima dugu kosu ali je to paperje , kako cu je isfrizirati ziva nisam
prosle godine sam joj napravila pletenice al bila je u decijoj varijaciji nosnje a sad ima nosnju koju nose devojke pa da ispratimo user posted image
nasla sam i slamene perlice za kosu
jedino nam je zito koje smo gajili bas za ovo od ove silne ise istrunulo a zetva je prosla user posted image
i tako
grozno vreme

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 13:55:32   
Torbica
Meni je juce stigla gomila Tupperware posudja pa cak i onaj Ultra Pro user posted image Eno skuvala sam boraniju u paradajz soku, ukus je negde izmedju pecene i kuvane, jako interesantan. Paaa, posto sam uzela i silikonsku podlogu za pecenje, oklagiju i onu podlogu za razvijanje testa, morala sam i keksice da napravim. Skupo jeste, ali vredi svaku paru, stvarno je kvalitetno.
Jos kad bih par kuhinjskih elemena sredila danas.... user posted image
Olga, jedva cekam da vidim nosnju, cerkica ti je andjeo, prelepa je! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 14:00:58   
doktorkakristal
zdravo mame ,D i muz spavaju ja malo svratila da vidim sta radite,danas cemo u neku skitnju samo da se D probudi i ruca,nesto sam sva umorna valjda zbog vremena

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 14:03:44   
Sanjica26 RR
Dobro bre Torbice dokle ces vise da pominjes to divno posudje.user posted image user posted image Dobro si me podsetila za boraniju. Tesko meni ako mi se pokvarila u frizideru.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 14:11:03   
Torbica
user posted image joj Sanjice, jesam preterala user posted image A ovo mi je tek druga isporuka! Salu na stranu, meni koja volim kuhinju i stalno nesto petljam, zaista znaci.
Valjda ti se nije pokvarila. Moja je stajala vise od nedelju dana, pa... znas u cemu, i ekstra je. Danas tek dosla na red. Fakat je da produzava svezinu svo to cudo.... Nista se ne ocmolja...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 14:14:01   
Sanjica26 RR
Sad cu ja da tragam po mom gradu da li neko prodaje to posudje. Ziva je boranija. Lepo cu da je ocistim I sutra za rucak zapecena sa sirom I jajima.user posted image . Mljac.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 14:15:14   
superm
Ja imam Tupperware posudu za testo koju zovu Kraljica i uvek je koristim kada pravim testo i odlična je i za čuvanje napravljenog testa. Odlično očuva svežinu. Imam i nekoliko posuda za čuvanje hrane u frizideru. Baš sam planirala da nabavim još neke stvari koje su mi se od ranije dopale.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 14:31:55   
Olga75
ajd sad mali pec
ima tema TUPPERWARE pa vas molim da tamo piset_e o ovom posudju user posted image
i tako
Torbi , hvala , bice fotki a ti bi mogla smizlu da posaljes sa bakom ako bude lepo vreme pa da je cas_tim sladoledom iz Pelivana user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 6.8.2014 14:32:42 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 14:51:06   
Torbica
Samo sam cekala pec, ja sam zakuvala, izvinjavam se! user posted image Odoh tamo!
Hej, odlicna ideja! Javljam se user posted image user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 6.8.2014 14:52:10 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 15:38:19   
Olga75
javi se Torbice
mi idemo do glavne bine , to je kod Pelivana , taman da pocastim cure sladoledom user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 16:49:12   
superm
Drugari starijeg sina su otisli. Posluzila sam cheesecake by NM, mnogo im se dopao. Izigrali se, sin zadovoljan. Cak se i ovaj mladji izigrao, sada spava, umorio se. A ja cekam mm da dodje sa posla pa da pijemo kafu.user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 18:35:43   
emicaa
Misha ona je dana pukla glavom,plače ona,plače moja mama što je nije uhvatila na vrijeme i plače mm jer se uplašio a ja u čudu gledam njih dvoje i tješim doru user posted image .ma mene je strah da vratić ne povrijedi nekako koliko vrti

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 22:03:44   
Torbica
Oldzi, prenela! U nedelju mi je vracaju, a mama kaze da je jos danas/sutra kisa! Nadam se da ce se druziti! user posted image
A u Pelivanu je najbolji sladoled user posted image Dragce bese gazda.. user posted image Jos ga moja mama pamti iz detinjstva, stvarno ga nema u sirem krugu...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
6.8.2014 23:02:41   
anci kv
emice,kad bi videla moju dundu kako vrti glavom,ko zna šta bi rekla. Počela je sa nekih 6 meseci da oponaša magare na baterije koje vrti glavom i peva.
Da se pohvalimo, Dunda je danas sama ustala u ogradici a zatim i u krevecu. user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
7.8.2014 8:59:51   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Cituckam knjigu, a Sofija spava. Juce sam Teodoru vodila na predstavu.Obozava da ih gleda. Deca koja su njeno godiste su bila nemirna, a ona ni da mrdbe. Ali zato posle je dobila kod kuce po guzi. Stalno kad treba od negde da idemo kuci ona vristi. Sva se izgubi. Nisam na ulici, ali kod kuce jesam. Kaze mm sad ce dobro da se razmisli kad bude opet htela da vristi. Mozda sam pogresila, ali svaki put to radi. I objasnjavaj i pricaj ma jok.
Dusa me je bolela, ali nisam htela da je grlim i ako me je trazila.
Ocistila sam boraniju i skuvala sam. Sad da je dovrsim i kraj rucku.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here