|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
7.8.2014 9:07:06   
adulence
dobro jutro....od jutros sam bas bezveze,jako me je potresla tragedija male Tijane...uhhh...ne daj Boze nikome,rodis dete da ti ga neki monstrum ubije...Ivka je u vrticu,ja sad doruckovala,pa se bacam na ucenje...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
7.8.2014 9:26:09   
doktorkakristal

IZVORNA PORUKA: anci kv

emice,kad bi videla moju dundu kako vrti glavom,ko zna šta bi rekla. Počela je sa nekih 6 meseci da oponaša magare na baterije koje vrti glavom i peva.
Da se pohvalimo, Dunda je danas sama ustala u ogradici a zatim i u krevecu. user posted image

ih bre ANCI ja mislila vi uveliko hodate user posted image salim se naravno sve je to individualno,moja Dora se uspravlja sama uz namestaj ima jedno dve nedelje,al ona je hiperaktivna pa citala si kako je hranim ona nema vremena da jede user posted image ,sekunde jedne ne miruje,jos sad kako puze pa nema gde se ne zavlaci
inace Dobro jutro svima kod nas oblacno,mene nesto boli glava,a i kad sam procitala tuznu vest za Tijanu user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
7.8.2014 9:43:21   
vikiveki
Dobro jutro mame...mi smo danas ostali malo duže u krevetu,malo smo se mazili....ja od sutra počinjem da radim,pa koristim ovaj zadnji dan za malo opuštanja...majstori mi bili juče i završili ono što je trebalo...sada čekamo da dođu majstori za krečenje i gletovanje...

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
7.8.2014 21:57:50   
doktorkakristal
gde ste mame nigde vas nema,mi sutra idemo u provod sa drustvom i rodbinom iz Svice D ce biti kod mame na spavanju,bas se radujem user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
8.8.2014 8:04:27   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. D mi ima temperaturu (pisala sam u temi), stvarno ne znam sta joj je. Da li moze od zuba da ide temperatura do 39??? Cinjenica je da je muce donje trojke, grize udaraljku od metalofona, grize sve sto stigne kad malo bolje razmislim ali mi je to nekako bas visoka temperatura za zube. Nismo nikad imali temp od zuba, a isto smo jednom imali neobjasnjivu temperaturu kao sad pa smo joj vadili krv i ispalo da je viroza. Niko u nasem okruzenju nije bolestan, njoj ne curi nos ne kaslje. Ima "samo" temperaturu.

Kola su ostala kod mene danas u slucaju da je na kraju vodim kod lekara, a mm smo jutros D ija odbacili na posao. Vreme je grozota. Meni se spava a bojim se da zaspim da se ne uslogiram pa da ne ispratim ako krene da gori

Pitaj Boga sta cu kuvati danas, verovatno ni necu moci od nje. U bastu mi se ne ide blatustina svuda, voda u celom vocnjaku je lezala nocas ali evo vidim sad je samo mestimicno vocnjak poplavljen. Uzas jedan. Dosta je bilo kise. A zimus govorili bice susna godina. Susna gu*ica moja.

Ves mi stoji u masini. Kad se D probudi icicemo nas dve da ga rasirimo ako ne napolje onda u pomocni deo kuce. A mozda ga strpam i u sušaru. Sto bi verovatno danas bilo najbolje

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
8.8.2014 8:12:08   
branki*
ne znam sta je mlj,ali evo cinjenica je da ovde dvoje dece samo tako temperatura visoka i nista drugo,boza moj dobio prekjuce ,cini mi se temp iz cista mira,nista drugo nije imao,proslo mu je,vonavojcerkica isto ima temp,mada nju zeza i grlo...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
8.8.2014 8:15:46   
Misha i Ljisha
bas iz cista mira. Uši nisu sto posto lepo pije sve i vodu i mleko. Ostaje grlo ili zubi ili ne dao Bog neka bakterija. Ne znam stvarno sta je.user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
8.8.2014 8:17:31   
branki*
boza je iz cista mira dobio,imao to popodne,uvece mu dala cepic,sutra ujutru nije imao,dobio opet malo tokom dana i proslo samo od sebe.nista drugo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
8.8.2014 8:24:28   
Misha i Ljisha
e majke mi uvek gubim vreme sa sirupom mislim i ja da cu joj dati cepic. U apoteci nam rekli nemaju eferalgan za decu preko 12 kg (ili ne postoji nisam bas dobro razumela mm sta mi je rekao) pa je uzeo febricet cepice. Ali ti cepici su mi tako nehumani. Nju to boli.user posted image a opet nocas sam joj dala na silu sirup, sunula joj u usta i zacepila nos da proguta. Opet mi je i to strasno. Nisam pametna majke mi

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
8.8.2014 8:26:19   
branki*
pisem ti u temi da ne bude posle...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
8.8.2014 8:41:30   
doktorkakristal
jutro mame user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
8.8.2014 9:48:35   
emicaa
Dobro jutro mamice,Teodora se već četvrto jutro budi u pola 5 da kaki user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
8.8.2014 10:13:51   
lesica
Drage moje,

Želim samo da vam najavim jednu super nagradnu igru koja kreće od ponedeljka na RR, a u kojoj možete da osvojite kolica+autosedište 0+, višepoložajnu stolicu za hranjenje ili ogradicu KLIK
Nagradna igra je pod sponzorstvom najveće banke matičnih ćelija Cryo-Save Serbia! Rešili su da malo obraduju mame i tate, i nekog rasterete bar malo od kupovine ovih stvarčica user posted image

Učestvujte!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
8.8.2014 15:15:12   
anci kv

IZVORNA PORUKA: emicaa

Dobro jutro mamice,Teodora se već četvrto jutro budi u pola 5 da kaki user posted image

Nisi jedina,mene juče dunda probudila u 4h,traži nonu user posted image . Umalo nisam zaspala na podu


_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
8.8.2014 16:24:48   
ivaMark
Zdravo mame,

mi mucimo muku sa retkom stolicom user posted image , sesti dan vec.... Nije cesta, po cetiri puta na dan, pet ali je retkaaaa, dajem joj probiotik, mleko smo izbacili u potpunosti a ona ga traziiiiiii..... keksici, krompirici i ostalo laagano i nista, nema pomaka. Mozda joj je od zubica, jedinice gornje samo sto nisu izasle ali sest dana veeeec, mnogo mi je. Uzela sam joj danas Humanu bas za bebe, decu koja imaju problema sa dijarejom i NAN sesnitive.

I ja ne mogu da se oporavim od saznanja sta se desilo Tijani, nocas am sanjala kako bezim kroz neko siblje i srecem nepoznatog coveka koji nosi kosu za kosenje trave, onu koja se pre koristila, bas mi je bilo tesko kad sam se probudila. Onda danas kada sam spavala ponovo neke gluposti...

Joooj zene, kakava su ova danasnja deca.... niko ne da nista svoje. Jutros J i ja isle da ispratimo moju mamu na stanicu i tu je bila jedna devojcica (oko 2god) i J joj pipka kolica a ova je gura i to bas onako nasilno, a moja J nema pojma da se brani, ona nikada nije nikoga ni pocupala a kamoli gurnula... Kada to pocinje da se ispoljava? Ona je jako umiljata, sa svima "prica" smeje se, dete ne zna ni da se gurka ni da otima... Jel to ja trebam da je ucim user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
8.8.2014 16:34:27   
doktorkakristal
zene ja ostavila dete kod mojih pa sad sve cetiri u vis i lagano spremanje za izlazak veceras user posted image samo da D bude dobra kao do sad i da ne place
IVAMARK ratoborna deca se radjaju takva,evo moja D svu decu bije ima 9 ipo mewseci,nismo je tako ucili naravno,ali ona sama je takva cim joj neko uzme igracku ona krene da ga udara i grebe meni se to ponasanje ne svidja ali joj nista ne mogu cak je i batine dobila kad je vrsnjakinju zviznula po sred lica,dete se zacenulo a Dora se ladno smeje,tad sam stvarno bila u soku i pitala se da li je normalno da se tako mala beba ponasa,u stvari nemam pojma gde je to videla i naucila user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
8.8.2014 16:38:13   
ivaMark
Uh, kristal.... znaci nema joj spasa user posted image


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
8.8.2014 18:01:07   
doktorkakristal
xaxax ma ne naucice ona da se brani samo polako user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
9.8.2014 8:17:48   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal

cak je i batine dobila kad je vrsnjakinju zviznula po sred lica


Doco izvini, jel to Dora dobila batine? Pa ona je beba, mala je o a da bi znala neke stvari. I Kosta hvata Vuka i drugu decu za kosu. Cim se docepa kose vuceuser posted image
Inace mi smo juce stigli na more. Vreme je fenomenalno a Vuk neumoran. Odakle mu snaga samo pitam seuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
9.8.2014 9:56:31   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Teodora i ja smo na terasi, uzivamo.Sofija drema. Cekamo da dodje moj brat sa drugovima. Prevoze neki polovan namestaj. Sinoc sam napravila cizkejk za nasu petogodisnjicu braka.user posted image
Juce smo bili do Bg. Vodili smo T kod ocnog. Ima kao i mi asimagtizam. Dvoumio se da li da joj prepise naocare ali posto prelazi dva (ne razumem se) mora da ih nosi, ali ne mora ceo dan. Kad gleda tv ili nesto konkretno radi. Izabrala je naocare. Myzu je tesko pala,vala i meni. Na kraju sam rekla da to treba da prihvatimo kao nesto normalno. Ne daj Boze da je bolesna. Ovako oci su joj zdave.
Sofija od kako koristi kuglice koje smo dobili od homeopate sline ne cujemo. user posted image
Doco slazem se sa Dijanom mala je ona za batine. Sofija cupa Teodoru i to da vidis kako. Ona se ne buni i ako joj smeta.Sofija sva srecna sto to radi. Oni su kao telenca.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 9.8.2014 9:57:48 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
9.8.2014 10:15:29   
Torbica
Ćao mame!Evo nas napolju,beban se igra sa modlicama.
Ni meni nije bilo svejedno za naočare Sanjice ali je smizla lepo prihvatila,sa 4 god.Mene lomi nešto sva sam malaksala,sve me boli...
Srećna vam godišnjica braka,nek je S.Pantelejmon uvek uz vas!

< Poruku je uredio Torbica -- 9.8.2014 10:23:48 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
9.8.2014 11:15:21   
Sanjica26 RR
Hvala puno! Idi malo da odlezis. Nema ti druge. Ah te modlice. Od kako se Teodora igrala sa Davidom, sa modlicama samo merka kad vadim.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
9.8.2014 12:04:58   
Torbica
user posted image Brufen me podigao,pa videćemo..Moji pilići kao i ja,najviše petljaju sa kuhinjskim alatima.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
9.8.2014 12:49:51   
doktorkakristal
jutro mame ili dobar dan user posted image mi se razbatalili sinoc nas 8 izlazilo daleko bilo kakvi smo bili dosli u 4 jutros,bilo je nezapamceno user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
9.8.2014 18:26:53   
branki*
haha,doktorkauser posted image ,ti to onako doktorskiuser posted image
ako ste valauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here