|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
1.9.2014 15:34:18   
Ipokrisia
tooo lelooo! suuuper!! user posted image mogu misliti kakav teret ti je pao sa srca!

Ja se vec malo uskoprcala, idem sutra na UZ, mislim da ce biti malo detaljniji, a mozda ukljuci i 4D, pa navijam da prvo bude sve dobro, a posle jos bolje ako uz to bude i malo zanimacije, slicica, snimaka, saznanje kog je pola bebac i tako... user posted image

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 1.9.2014 15:35:29 >

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
1.9.2014 15:40:35   
lelaigor
Mene i dalje brine to što meni dr ništa nije rekla o tom drugom ekspertnom, ali dobro. Bitno mi je da je amnio dobra, ovo će valjda i ona videti svašta na UZ u petak kad budem išla. Jedva čekam da vidim moju princezu opet! Žene, ja sam se opet zaljubila i ne znam šta ću od tolike ljubavi. Mm, pa ovo moje zlato najveće (Daria) i sad Sofija...pa ja ne znam kako sam uopšte mogla da ne želim to drugo dete. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
1.9.2014 15:56:11   
Trcosava
Lela čestitam!! Sad možeš da odahneš!

A za koji drugi expertni? NA koji misliš? Na morfologiju?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
1.9.2014 16:04:18   
Sanjalica1980
Lelo,divna vest user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
1.9.2014 16:09:30   
bubulence
u NS je taj drugi uz ehokardiografija, radi se u betaniji. tada detaljno sve pregledaju.

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
1.9.2014 16:16:50   
17 joka
Bubi, pisacu ti u PP

Lelo, user posted image sad uzivaj user posted image

ja cu da umrem koliko slatkisa danas videh

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
1.9.2014 17:05:28   
plačljiva
Lelaigor,sjajna vest.Neka je sa srećom user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
1.9.2014 18:39:52   
anita
Veliki pozdravim svim user posted image
Evo da se i ja upisem u septembarsko druzenje. Nas cetvoro smo dobro user posted image
Stigli su mi rezultati double testa i ok su. Jutros sam ih nosila kod dr.
Sada nam ostaje samo da se cuvamo i cekamo sledeci pregled da vidimo koliko smo porasli.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
1.9.2014 18:48:41   
Janja V
Lela, Anita lepe vesti user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
1.9.2014 18:56:39   
17 joka
Anita user posted image samo se cuvaj i bice sve dobro

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Janja V)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
1.9.2014 19:04:41   
lelaigor
Ja ne znam tako po nazivu, ne znam ni šta je morfologija, ni ehokardiografija. Ni jedno ni drugo mi nisu radili. Redovan UZ samo što je detaljniji, ja mislim da je bio 3D ili 4D. Radila sam ga privatno. Ja nikad ništa od pregleda, osim sad amniocenteze nisam radila u betaniji. Ni u prvoj trudnoći, ni sad. Prvi puzt sam ga radila privatno u Perinatalu u 24. nedelji, a sad možda i kod moje dr mogu da ga urade pa me zato ne šalje. Videću u petak.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 8:12:44   
branki*
gde ste,spavaliceuser posted image
vodila bozu u vrtic,predala papir za bolovanje i sad pijem kafu..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 8:21:20   
Trcosava
Jutro trudnice i od mene.

Kod nas od juče kiša, grozota... Detetu nisam kupila gumenjake, a bili smo u prodavnici cipela i to za nju! Dobila je patofne nove za vrtić i patike. A šta da obuje danas kad je vodim kod zubara pojma nemam! Idućeg ponedeljka će biti u hoferu dečiji gumenjaci postavljeni.

Lelo ehokardigrafija pojma nemam ni ja šta je (pretpostavljam detaljan pregled srca, ali to je moja dr uradila sad na pregledu - sve komore, arterije ili šta već ulazi u srce, a šta izlazi haha zaboravila sam biologiju), a morfologija je detaljab pregled bebe, odnosno detaljno se pregledaju organi.

Nisam se naspavala, urekla sam sebe da nikad u trudnoći nisam ustajala noću i evo, ustajem, nekad oko 3 nkad oko 5 da piškim. A vreme samo da legneš i blejiš u plafon. Treba ručak skuvati.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 8:24:55   
lelaigor
Aham, e pa onda su mi radili tu morfologiju, privatno. Znam da se taj UZ radi u 24. nedelji, a ja sam sad 24,, a u petak tek idem na kontrolu i ona mi ništa nije o tome govorila prošli put. Možda stvarno ona može da vidi sad na njenom UZ to sve...ranije su imali samo neki mator. Ma, neću da se jedim, sve je u redu! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 8:59:02   
Sanjalica1980
Dobro jutro trudnice user posted image
Danas sam nesto rano ustala. Imam uz popodne pa verovatno od uzbudjenja user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 8:59:52   
vonavoj
jutro!
odvela dete u vrtic,jela i sad pijem kafu uz RR!user posted image
ja cu opet da ponovim da nisam isla na ekspertski uz...na obican uz u dispanzeru,i to je to..dr je gledala sta treba,i to u 31.oj nedelji..a pre toga sam bila 23.ca..ali nista duze od 3min uz nije trajaouser posted image
lela,opusti se..ne opterecuj se,valjda dr zna sta radi i sta gleda!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 9:06:25   
bubulence
dobro jitro.
i dalje sam nikakva, nisam uopste spavala, jedva cekam da mi prodje ova prehlada...
lelo, nemoj da brines. nije dr zaboravila na tebe, verovatno nema potrebe za tim uz ili ce ti ga uraditi ona. videces sada u petak...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 9:07:24   
lelaigor
Ma, ne jedim se. Bitno mi je da mi je amnio dobra i super sam! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 9:42:12   
Sanjalica1980
Drage moje, pisala sam u delu za amnio pa ako ima neko da mi odgovori user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 9:48:47   
anita
Dobro jutro i od mene. Ja ustala oko 8. Nisam dobro spavala jer mi je nos zapusen.
Ne mogu da disem pa sam se budila hiljadu puta.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 9:54:58   
branki*
anita i bubi,ajde da brzo ozdraviteuser posted image
ja tek idem na uz za nekih 20 dana i tad da opet proverim ks i urin...

< Poruku je uredio branki RR -- 2.9.2014 10:28:42 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 9:56:52   
plačljiva
Dobro jutro drage moje,i ja loše spavam u trudnoći.I ja se spremam za 4D UZ imam preporuku za neku dr Irenu Jurišić u ul.Maksima GOrkog u BGD (to nije ona ordinacija gde su muž i žena Jurišići nego druga neka )pa ako znate nešto o toj ženi napišite mi molim vas.Ali ići ću tek oko 26-27 nedelje user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:02:07   
wivern
Dobro jutro i od mene. Ja od jutros pijem caj, ponestalo nam kafe user posted image
Juce sam spavala lose, a danas odlicno. u principu ne mogu se pozaliti na spavanje, mada cu ovih dana otici po beluga jastuk. Mislim da ce mi trebati za noge, dok ne zaspim ne znam gde bih sa njima.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:05:06   
Ludachica
Pozz devojcice moje... Ja lepo zaspim ali tesko ustajem, sva slomljena kao da me neko tukao cele noci user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:06:34   
plačljiva
JAO WIV,svi hvale taj beluga jastuk.Javi nam baš koliko košta i gde si ga kupila...Ja još razmišljam,a i meni treba,kažu posle je dobar i za bebe user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here