|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:08:40   
bubulence
svaka muci neku muku user posted image .
ja idem sledece nedelje kod dr, ali ne znam da li ce mi raditi uz ili ce samo pregled. znam da je ranije praktikovao jedan mesec uz, drugi mesec pregled... a bas bih volela da mi radi uz da mi potvrdi pol...

(odgovor članu Ludachica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:12:00   
plačljiva
Gde nam je Ipokrisia,da li je bila na UZ?user posted image iliuser posted image ?
Drugariceeee,javi nam se user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:12:09   
wivern
Placljiva mozes da ga porucis OVAKO a ima ga i u Aksi. Cena je ista. Ja sam resila da kupim i njihove pelene za siroki povoj, 2 kom su dovoljna a mnogo ce mi biti lakse.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:15:56   
plačljiva
Wiv,baš ti hvala,razmisliću i ja da ga uzmemuser posted image ,vidiš kasnije je dobar i za bebu.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:18:11   
wivern
Meni ga je Trca preporucila a onda sam i u skolici odlucila da cu ga sigurno uzeti.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:20:22   
Ana13
Zene,ja sam taj beluga jastuk kupila jos u 3 mesecu.Pre bih vam muza pozajmila na jednu noc,nego jastuk user posted image Da mi nije njega,ne znam kako bih spavala.Najveca greska mi je bila sto ga nisam nosila na more,iako me je mm ubedjivao.Nisam se uopste naspavala tamo. Preporucujem ga.Ista mu je cena u Aksi i na sajtu .Cak je i moja mama zapela da joj narucim jedan.Ja ga po ceo dan vucem po kuci iz sobe u sobu,zgodan je za razne namene.A cesto mi ga i mm otme

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:25:35   
lelaigor
Ja ne mogu baš jako da se požalim na spavanje. Ponaročito sad kad smo najzad dovršili raspored u novom stanu, Daria dobila svoj krevet a mi uzeli nazad naš na razvlačenje. Ja svake večeri stavim jastučić između nogu i tako spavam, ne sećam se ko mi je to rekao, ili gde sam pročitala, znam da sam tako u prošloj trudnoći. Sad sam skroz zaboravila na to, i onda me je mm jedne večeri pre nekih mesec, mesec i po pitao: "A što ti sad opet ne stavljaš jastuk između nogu? Znaš da ti je to dobro i za kukove i leđa i noge, sve..." Moja ljubav kako on misli o meni. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:25:57   
plačljiva
Onda ću ga i ja uzeti ovih dana user posted image ,i moja drugarica ga baš hvali user posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:32:24   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Ludachica

Pozz devojcice moje... Ja lepo zaspim ali tesko ustajem, sva slomljena kao da me neko tukao cele noci user posted image

jel bio sluzni cep ili nije? nisi isla kod dr?
Inace,imam beluga jastuk i meni je ogroman,i toplo mi jeuser posted image ..kad treba da se okrenem na drugu stranu,joj muke..da li je on tezi ili stomak!user posted image pa ga izbacim!

(odgovor članu Ludachica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:37:00   
wivern
Von tebi treba neki mali jastucic samo za noge, gore imas air bag-ove i tu ti ne treba user posted image
Salu na stranu, zeno jel te boli kicma od tolikih grudi, meni jesu porasle dosta i stomak mi je veliki i ledja pocinju da me ubijaju. A stidna kost, e tu mislim da cu odlepiti do porodjaja.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:44:29   
srculence25
dobar dan stomacici user posted image
Nemam problem sa spavanjem ali zato imam sa ustajanjem lezala bih ceo dan pogotovo na ovako kisovito vreme.
Da neosetim glad nebih se ni budila user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:49:02   
vonavoj
ih,jos pitas! jedva sam grudnjak nasla..sa onim debelim brtelamauser posted image ..svaka sojka po 2kg,pa vi vidite!
Sad na RRu ima i nagrada za grudnjak za dojilje,samo mi to fali,jer nijedan nisam nasla,odgovarajuciuser posted image ..sad su mi mali,a kad nadodje mleko,porastu jos 2 brojauser posted image user posted image
a prirodno su mi velike,ali duplo manje nego sad!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:50:42   
lelaigor
E, baš kao srculence! Do pre nedelju dana, sam se budila pre svih, kao luda, ustajala sam pre 6h, plafon je bio 7-7.30h, pa kuvam za Štrand, pravim sendviče, itd. A juče i danas, kao neko motkom da me opalio u glavu...kako je krenuo vrtić, tako sam ja počela da ne mogu da ustajemuser posted image .

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:52:29   
wivern
Zlo i naopako da nema debele bretele, pa gde ce one bretelice to izdrzati.. Svaka tebi cast, majke mi.
Ja sam obozavala velike grudi sve dok nisam upoznala drugaricu koja muku muci sa grudima.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 10:55:40   
vonavoj
wiv,devojke koje pate za velikim grudima ne znaju nasu mukuuser posted image user posted image
ja hocu jednu da dam,a od druge da napravim sebi normalne dveuser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:07:53   
bubulence
ja sam zelela velike grudi dok se nisam porodila i mucila muku sa onim lubenicama user posted image . inace nosim 80b, i uvek sam mislila da sam sisata ali izgleda da nisam user posted image . Von navijam da ti osvojis grudnjak, glasacemo user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:12:12   
vonavoj
user posted image user posted image
levu nisam mogla sa dve ruke da obuhvatimuser posted image ..kad je nadoslo mleko..jos kad mi neko kaze,masiraj,masiraj..a meni dodje da ga istom mlatnem i kazem,evo ti je,igraj se sa kosarkaskom loptom!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:14:37   
Torbica
Lelo, cestitaaaam jos jednu princezu! user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:15:46   
Ipokrisia
cao devojke, ja od jutros nesto bas smorena, bez nekog razloga posebnog, kao da sam u PMS user posted image Tako nekako i jajnike osecam kao da cu svakog trenutka dobiti a primetila sam jutros kad je izasla malo vaginaleta od sinoc i nesto malo svetlo braon, pa me i to dodatnosmorilo sta li je...Aj valjda ce ova danas na UZ videti sta se desava.Bas sam nesto bljaaak

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:17:01   
vonavoj
ipo,da nije mozda sad period kad si trebala dobiti..mozda hormoni luduju..
i ja sam sva opijena,sad sam merila pritisak,120/70..dobar je,a imam osecaj da cu pasti..tako da mi se nista i ne radi!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:22:22   
daca77
Dobar dan!!!
Vi ste bas vredne i raspisale ste se , ovog jutra...
Vidim pominjete jastuk, nesto razmisljam da ga i ja nabavim...za sada, kuc kuc u drvo, nemam problema pri spavanju i okretanju, ali stomak ce tek da raste. Sa grudima nemam problema, jer ih gotovo i nemam...jedino sam sinoc primetila na bradavicama neke bele promene, kao ranica u uglu(bas ga pojasnih)...prvo na sta sam pomislila je-ja cu dobiti ragade i pre porodjajauser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:24:13   
Ipokrisia
kad racunam od posled. menstr. trebalo bi da sam dobila 25. avgusta, znaci sad bi vec proslo.Ko ce ga znati, pitacu ovu danas sta misli...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:26:14   
vonavoj
daco,lepo od sedmog meseca da mazes bradavice i da ih pripremis..u DMu ima njihova odlicna kremica za 250din..i resis problem!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:28:25   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: Torbica

Lelo, cestitaaaam jos jednu princezu! user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:31:20   
daca77
Von, a kako se zove ta krema? Definitivno nesto treba preduzeti, jer ce se ovo u prave rane pretvoriti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here