|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:33:16   
wivern
Ipo ja bih rekla da su to hormoni+vreme.. i to je = ludilo mozga
ma neces bre Daco, nego ti se bradavice pripremaju, meni ponekada i curkaju.
Inace, nama u skolici rekli da pred kraj trudnoce ne diramo bradavice, jer se stimulacijom bradavica izazivaju kontrakcije. Koja sam streberka,a. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:34:09   
vonavoj
Ona je poput multimam,a 5 puta jeftnija OVA

WIV,bradavice ne smeju da se vuku,jer to izaziva kontrakcije...dok sam lezala u bolnici,devojke su dobile zadatak da ih vuku da bi izazvale kontrakcije,ali to bas jako da rade,kao da se izmuzavaju!
a mazanje im nece skoditi..ja sam moje pocela da mazem!

< Poruku je uredio vonavoj -- 2.9.2014 11:35:35 >

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:35:31   
daca77
Hvala, von...
Wiv, samo lagani pokreti nece dovesti do kontrakcija-tako ga bar ja tumacimuser posted image

< Poruku je uredio daca77 -- 2.9.2014 11:44:10 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:42:33   
wivern

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ona je poput multimam,a 5 puta jeftnija OVA

WIV,bradavice ne smeju da se vuku,jer to izaziva kontrakcije...dok sam lezala u bolnici,devojke su dobile zadatak da ih vuku da bi izazvale kontrakcije,ali to bas jako da rade,kao da se izmuzavaju!
a mazanje im nece skoditi..ja sam moje pocela da mazem!

I Von, da li zaista to stvara kontrakcije?
Daco, ja iskreno nemam pojma a i to sto su nama rekli ne mora da bude tacno a i ko zna kako je moj trudnicki mozak to shvatio user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:43:09   
ivaMark
Hej user posted image

mi smo jos 2u1 user posted image

Nisam se nista dogovarala sa dr iz druge opstine, covek je hteo da me ostavi pa da me danas porodi. Odem juce kod njega u porodiliste da ga pitam ya CR kayu mi da nije tuuuu, otisaoooo. Zatim zapucam u svoju opstinu i urade mi CTG, prvo u savetovalistu pa u porodilistu... Grlic 1,5cm dug, prohodan ya jedan tanji prst, hahahha, tako je napisao ovaj dr, boleo me pregled katastrofa i upozorio me na to. Mislim da mi je radio dilataciju grlica, imala sam neke bolove uvece i u toku noci su se smirili. Rekli su mi da dodjem ujutru na CTG...nisam otisla, idem sada privatno, necu da me ostavljaju u bolnici bez potrebe a i ne planiram da se poradjam kod njih.

Devojke user posted image za dobre rezultateeeeeee.....



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:45:49   
Modessty
Daco bre pa gde si ti? Jel si dobro?

Ja nisam izvlačila bradavice. Bilo mi je neprijatno i bolno, a na kraju i nepotrebno. A Multimam krema spašava život! Muž mi je doneo u blnicu odmah ujutru nakon porođaja i ovog puta nisam imala ragade niti bilo kakave probleme

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:45:54   
branki*
iva,tu si josuser posted image
ja sam,devojke,sva osamucena..pridremala malo,tako mi doslo da sam morala.evo,sad spremam supu i pripremila ribu za pohovanje,pa cu da przim kad dodje boza iz vrtica.pijem kafu da malo dodjem sebi.bas se osamutim kad zadremam tako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:47:38   
Modessty

IZVORNA PORUKA: wivern

I Von, da li zaista to stvara kontrakcije?
Daco, ja iskreno nemam pojma a i to sto su nama rekli ne mora da bude tacno a i ko zna kako je moj trudnicki mozak to shvatio user posted image


stvarno stvara kontrakcije, odnosno može da dovede do toga

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:56:38   
daca77

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Daco bre pa gde si ti? Jel si dobro?



Mod, super sam...user posted image
Non stop se setkam i ne sedim kuci...dokle cu moci ovako, ne znam...
A i meni je grozan i neprijatan osecaj da pipam bradavice...kao da nisu moje.user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 11:58:41   
Ipokrisia
Wiv, pa sigurno divljaju hormoni a i vreme da se ubijes user posted image Sad cu jos malo napolje pa cu zaboraviti na sve, a onda u 6 beeeebac!!

Meni mama rekla da stavljam AD kapi na bradavice i tako ih pripremam.


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 12:03:08   
Modessty
daco šetaj i uživaj! user posted image ovo si čekala tako dugo i sad uživaju svakom trenutku! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 12:09:46   
wivern

IZVORNA PORUKA: Modessty RR


IZVORNA PORUKA: wivern

I Von, da li zaista to stvara kontrakcije?
Daco, ja iskreno nemam pojma a i to sto su nama rekli ne mora da bude tacno a i ko zna kako je moj trudnicki mozak to shvatio user posted image


stvarno stvara kontrakcije, odnosno može da dovede do toga

Nesto sam bila sumnjicava oko ovoga kao i za onaj bezbolni porodjaj u kadi..
Prosto neverovanto.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 12:24:44   
Janja V
Pozdrav, trudnice! Prvo da pohvalim belugu, da ne zaboravim. Mm mi ga je kupio u 3. mesecu i od tada ne mogu da spavam bez njega. Stvarno je super. E, a drugo, jutros kad sam ustala sam videla braonkasti sekret na dnevnoj i po malo se povecavao i na trenutke bio i crvenkast. Bila sam na vec zakazanom vaginalnom pregledu posle toga, na kome sam inace jaukala jer me je bolelo. Doktor kaze da je to (sekret) normalno za ovaj period i da sam spremna za porodjaj. Ako nista ne bude do subote, opet idem kod njega, pa cu mozda ostati u bolnici. Taj sekret imam i dalje po malo s vremena na vreme, ali nije gust. Cak je redak. Izvinjavam se na opisu user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 12:33:59   
vonavoj
ivamark,ti si zapecacena!user posted image
janja v,nece beba napolje!
kad budu resile i bile spremne izacice,neizbezno je!
inace,wiv,stvarno stvara kontrakcije,ali moras biti grub,ponavljam..ne obicno mazanje!user posted image
Branki,i ja sam bila osamucena,da sam legla,bilo bi mi jos gore..takva sam..ustala sam,popila c vitamin i sredila orman!
Inace mi zaova kaze da se smirim,samo vitlam,zato mi deca ne spavaju ni nocu ni danju..user posted image ..nemaju na koga ni lenji da budu...eto juce je T ustala u pola 8,nije spavala u vrticu,i jedva u pola 10 zaspala..takva je!

(odgovor članu Janja V)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 12:35:27   
Sanjalica1980
Ipo draga, nemoj se mnogo nervirati oko tih iscedaka. Sigurno nije nista. Znas da sam ja imala vec nekoliko puta krvarenje i sve je ok.
Jedino sto su meni dr rekle da mirujem kada se pojavi to krvarenje. Imala sam i braonkasto a i crveno. Moguce da su meni to govorile jer je ipak u pitanju vto.
Znam da mi je sada kako da se pravim pametna ali i meni su pomogle sve trudnice sa rr koje su me smirivale.
I bile su u pravu user posted image

Ja idem na uz u 14h pa pisem a ti se obavezno javi kada prodje tvoj pregled.
user posted image

(odgovor članu Janja V)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 12:36:59   
Sanjalica1980
Von a jel' mazenje ( ne mazanje) dozvoljeno user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 14:26:18   
lelaigor
Ipokrisia, evo ja nisam sa vto, a imala sam isto krvarenje u dva navrata, nije bilo ništa strašno, prviput sam pila Utrogestan, sledeći put primala inekcije Progesterona. I mirovala sam. Nemoj se jediti, znam da nije lako, ja sam se tad živa pojela.
Eto, ja sam svašta nešto i kupila i pripremala za posle porođaja, i psihički i fizički se pripremala za ragade, amstitis, bebine grčeve, žuticu...na kraju ništa nisam doživela. user posted image ZAto kad me ovaj put strefi sve odjednom ima da vrištim.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 15:16:21   
Sanjalica1980
Drage moje,evo vratila sam se sa uz. Nista nismo radili jer su napravili gresku u zakazivanju tako da cu ici sutra ujutro.
Dr mi je ipak uradila briseve i pogledala grlic i pokazala bebe. Cisto da se primirim do sutra user posted image
Materica mi je u jednom delu kao ispupcena i kaze da je to verovatno od stresa i nerviranja jer sam se kod njih iznervirala.
Dala mi je da pijem 3 dana 3x375mg magnezijuma. Nesto mi to zvuci puno ali ajde. Verovatno bebe vuku.
Grce mi se i ruke i noge vec par dana.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 15:26:09   
lelaigor
Nek si ti videla bebe! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 15:30:25   
17 joka
Ivo,Janjo još malouser posted image

Dacika uzivaj u svakom danu user posted image

Sanjalice, bitno je da je dobro ,a magnezijum ce pomoci kod grceva. ono sto znam jeste da pomazu banane jer imaju dosta kalijuma koje sprecavaju i ublazavaju grceve

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 15:37:30   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Von a jel' mazenje ( ne mazanje) dozvoljeno user posted image

user posted image meni ne prijauser posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 15:49:41   
Sanjalica1980
Meni je to sve sto imam od se.a pa bar neko veselje user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 16:20:57   
anita
Sanjalice i kod nas je ista situacija od se,a ni s
user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 16:30:14   
bubulence
devojke nama je u skolici receno da se bradavice pripremaju tek kada se udje u 9. mesec, do tada se ne diraju i ne mazu nicim.

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 09/14 [chat]
2.9.2014 16:53:16   
wivern
I meni bubulence, ali u nekim skolicama kazu i da je preporucljivo da se mazu. Zato sam ja bila skepticna oko bradavica i kontrakcija user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here