|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Intolerancija
16.6.2010 18:56:51   
marince1
Ja razmisljam da uradim ovaj test,raspitacu se cim legnu parice gde to ima kod nas.
Mnogi se hvale...


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Intolerancija
18.9.2010 9:07:10   
marince1
IZVORNA PORUKA: marince

Ja razmisljam da uradim ovaj test,raspitacu se cim legnu parice gde to ima kod nas.
Mnogi se hvale...



Uradila,cekam rezultate user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Intolerancija
24.9.2010 9:12:22   
marince1
pricam sama sa sobom user posted image
Stigli rezultati i smorila sam seuser posted image
Najteze ce mi biti da ne pijem kafu(_Nema sanse da je izbacim,mozda da smanjim).
Smem jesti ribu  ,curetinu i gomilu nekih stvari za koje nikad nisam cula user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Intolerancija
24.9.2010 9:19:35   
Jeca*
moje kolege su lepo smršale sa tom dijetom, ali su se baš baš strogo pridržavali svega. Ni zalogaj, ni gutljaj....
premda, moj utisak da se jako jako sporo dostiže željeni efekat tj manja kilaža. E sad, nutricioinsti će mi verovatno sad reći da i jeste suština u sporom mršavljenju, a ne naglom pa da se povrati kilaža još brže, ali ja lično nisam zadovoljna rezultatima koje vidim kod njih user posted image  smršali su, ali su se namučili, pritom je jako skupo jesti "posebnu" hranu. Čak mi se čini da se jedan kolega opet malo ugojio iako je mesecima kasnije počeo da uvodi i nešto što "nije smeo"
moj stav kaže da nema mršavljenja bez gladovanja user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Intolerancija
24.9.2010 9:20:11   
red sonia
jbt pa kad pola tih stvari izbacis iz ishrane hvala bogu da ces smrsati(procitah prethodne postove)user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Intolerancija
24.9.2010 9:24:55   
Lu
IZVORNA PORUKA: marince

Smem jesti ribu  ,curetinu i gomilu nekih stvari za koje nikad nisam cula user posted image


Šta li je to riba i ćuretinauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Intolerancija
24.9.2010 15:24:49   
Mivica
Jednom sam slušala doktorku koja je ispričala da je Srbija među retkim zemljama gde se ovaj test radi. U inostranstvu se lekari krivično gone zbog toga. Rade i tamo, naravno, ali "na crno".

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Intolerancija
25.9.2010 23:11:37   
marince1
E pa sad mi kazete user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Intolerancija
13.11.2010 0:15:15   
Cecana
Ma ovaj test je teska glupost.Uradila sam ga prosle godine u nadi da cu zdravije da se hranim,ali naravno kad svi izbacimo sve sto nije zdravo tipa secer,masno meso,mleko,sireve, svima bi bilo bolje.
Juce sam bas bila na predacvanju dr.Feelgood-a i on kaze da je to bacanje para posto se ne radi licno vec je cista statistika u pitanju.
Ne bacajte pare.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Intolerancija
23.11.2010 22:16:10   
diamond
Ja ne znam da li je statistika, bacanje para ili glupost, ali ja sam na intolerancijiveć tri nedelje!!! Oslabila sam 5 kila, iako nisam planirala toliko jer mi nije primarno da oslabim, uradila sam to iz zdravstvenih razloga!!! Imam jako velikih dermatoloških problema, upalu znojnih žlezda...od kada sam na ovoj ishrani žlezde su se skroz umirile, super se osećam...tako sa u mom slučaju ne bi to nazvala glupošću user posted image

Inače, kafa mi je zabranjena, ja je pijem i to nes a i mleko mi je zabranjeno, jedem sve sem crvenog (zabranjenog), znači jedem i neutralno i ono što spada pod oprez.
na ovo sam se odlučila jer mi je drugarica za 4 meseca oslabila 30 kg, pri tome je imala jako velik izbor hrane, malte ne je sve jela, a ono što je najvažnije, katastrofalnu krvnu sliku je popravila na idealnu i još mnogo toga, da ne dužim sada user posted image
Ja sam definitivno za!!!!

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Intolerancija
27.11.2010 23:53:20   
lenaa
jel radi ovo neko u Nisu, dajte mi neku adresu i preporuku ako imate, hocu muzica da vodim

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here