|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 6:41:32   
mali_mis
Klari, tek trecu user posted image Moram sad, dok dete spava, posle nema sanse.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 6:47:55   
emicaa
dobro jutro,moje malo cudoviste se nocas 4 puta budilo i na kraju ustanemo u 6,ona sad uveliko u igri a ja jos ne mogu dodjem sebi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 6:54:33   
little_one
Jutro mame!

Moja mladja cura se jutros ocekivano povampirila, i ne mozes dijete vratiti u krevet a mi gledamo na sat (telefon) i kapiramo sest po starom vremenu, pa kako prezivjeti sledece dane user posted image i ne mozes dijete vise vratiti na spavanje...na kraju skapiramo da je to po novom vremenu i odahnemo....pomjeracemo je nekako, dugo i spava, od pola 8 -8 do 6. Evo nas cirkamo kaficu pomalo i planiramo dan. Lijep dan vam zelim mame!

Ljisho, jel danas krstenje? AKo jeste, neka je sa srecom, i da sve prodje kako treba a i da se malo opustite!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 6:57:18   
mirkam
MMisu, super samo nek spavka.

Dobro jutro mame.
Kako da objasnim M da se vrijeme promijneilo i da treba jos da spava user posted image
Mrzim ove promjene vremena, sve mi poremete, uh.
Mi gledali opet stanove, opet nam se nista ne dopada, skupo..bas me to ubija.
Sto se tice hranjenja nocu, mi i dalje ima jedan obrok , izmedju 3h i 5h, ali posto popije sve (210ml) kontam da mu treba i neka ga.Izbacice ili pomjeriti sam nadam se, tako je i sve druge nocne obroke izbacivao sam.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 7:02:07   
emicaa
mirkam T je do skora imala dva nocna obroka i prije desetak dana je jedan sama izbacila,mislim bilo joj je vrijeme samo sto nije napunila godinu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 7:02:11   
Klarita
Molim moje drage koleginice (dodje rec,a nismouser posted image ) da ukoliko imaju Mardesicevu Pedijatriju, jave mi u inbox...trazim je vec dugo, sad mi palo na pamet da pitam vas.

MM, sve te razumemuser posted image

Uvek se bojim menjanja vremena, ali nije bilo potrebe, pa vrlo brzo, dan dva, sve se opet vrati na "staro" i ne bude vecih problema. Videcu kako ce sada Nuser posted image mislim da ovo jutrasnje budjenje nema veze sa menjanjem vremena. Rusi presli na zimsko racunanje za stalnouser posted image


(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 7:20:59   
mirkam
Da Klari, Putin ukinuo to mijenjanje vremena.I neka je.Meni nikad nije bilo jasno ko je to smislio i zato?Da zimi, kad i onako nema nista od dana, mrak pada u pola 5, ma bzv skroz.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 7:28:54   
Klarita
Putin jos gori od ovog naseguser posted image izgledauser posted image A, mislila sam nas je Hitler

Mirkam, izmislili zbog ustede energije, meni nema mnogo velikog smisla, ali Boze moj, nisam ja strucnjak, samo majka koju zbunjuje i nervira ta promena, a kao devojka sam jedva cekala ovu promenuuser posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 12:20:03   
mati
Zdravo mamike.
Nama je spavanje konstantno-spava na sisi...user posted image
A ja se jutros cudim kako smo poranili ustali u pola devet.
Tata je odveo Matu u setnju da uzme nindza kornjacu figuricu, a ja malo da odmorim dok malac spava.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 12:50:00   
Mala Elena
Dobar dan!
I mi skupljamo figurice za devojcicu nam ali imamo duplikata za jos jedan komplet, ladno user posted image
I mene nervira promena vremena, nezgodno je prilagoditi obroke .
Danas smo trebali ici u Mc Donalds ali dolazi nam neko user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 13:11:58   
Didy
Moji se sami pomerili - ustali po novom u 7:15h, inače ustaju tako oko 7h da bi se spremili za vrtić, tako da je sve pod kontrolom.
Svaki noćni obrok posle 6. meseca svake bebe nije potreba, već navika. Tako kaže svaki pedijatar i dečji nutricionista.
Sofija spava, pa idemo kod sveki na ručak (kad sveć pominjete svekrve). Napolju je hladno, ali smo se fino prošetali pre podne, prijalo je.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 13:26:31   
mati
ME mi smo skupuli sve, sad otisli po Leonarda, samo nam on fali... Pola sta sam objasnjavala muzu kako da ga pronadje da ne zaj... nesto... Imas onu rupicu na kesicu, ja tako gledam koje nemamo. Zato trazim da sama biram.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 13:31:51   
Didy
E, svi su se primili na tu nikiforiju. user posted image Ja mojima nisam ni albume uzela, samo sličice dobiju kad idemo u kupovinu i sa njima se igraju. Par puta sam htela da im uzmem albume i onda se opet predomislim. Imaju brdo gluposti i igračaka, nisam htela više da im gomilam, pogotovo što oni nisu kategorički tražili.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 14:25:27   
Mala Elena
Mati , kakve rupice ?user posted image nema toga kod Kiti a na pakovanju sve iste figurice.
Nama fali 4 slicice i par tih figurica ali upotpunicemo pasuljom user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 15:47:47   
emicaa
Nama opet došlo synce pa smo cijelo po podne proveli vani,baš je godilo,Sad trebam pravit večericu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 22:02:50   
Misha i Ljisha
Sutra je krstenje na Sv Petkuuser posted image . Javljam se verovatno prekosutrauser posted image . Cujemo se mame. Citam ja vas onako usput

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 22:10:16   
Didy
Srećno, MiLj, počasti nas slikama kad se slegnu utisci. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 22:12:38   
branki*
ljiso,srecno vam krstenjeuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
26.10.2014 23:02:26   
Misha i Ljisha
Hvale mame. Ja skroz polupana oprala kosu gelom za tusiranje a ne samponomuser posted image . A iskreeno nisam ja nesto ni umorna. Nego tako, ostalo mi jos dosta za sutra ujutru, da odem po taj ketering, kupim hleb, litru ulja i jos neke sitnice i da namestim sto za goste i sl. Nista puno al valjda sam bila u mislima dok sam se kupala hahaahha....


Jao tacno sam znala da cu biti sva naduvana sutra, moracu stomak da uvlacim kao ludak sutra ceo dan.user posted image

Moji naravno spavaju. sveki, moja zlatna svekiuser posted image ma nemam reci za nju, jest da non stop drobi nesto al radi bre vise nego 10 mladih devojakauser posted image ( a kad drobi meni na jedno udje a na drugo izadje, npr uela da mi riba serpu u kojoj kokamo kokice, boze moj crni se ahahahah...jao jes blesava).

Meni evo krs sudova u sudoperi, al izes ga sad necu lupati nema sanse, sutra ujutru cu. Svasta cu ujutru, Srecom svi smo ranoraniociuser posted image

Idem da vidim sta ste jos piskarale. Pijem vode, moram da se nalijem da bih se izduvala bar malo do sutra (valjda nece biti kontraefekat)user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
27.10.2014 0:29:28   
Azra_
M i Lji, drži se. Stićićeš sve. Javni kako je bilo. Lep provod vam želim i da devojka bude dobra.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
27.10.2014 6:13:00   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Ljiso obavezno nam sliku okaci user posted image
A. je poceo da kaslje. Citavu noc se budio. Nos nista, nije slinav.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
27.10.2014 7:18:15   
mirkam
Jurto mame.
Ja jutros kao da me voz udario, sva nikakva.
Ljiso, srecno krstenje!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
27.10.2014 7:50:22   
emicaa
Dobro jutro,moja cura jutris u 5 budna jer po starom to bi bilo 6 pa sam je morala malo uljuljati i zaspale smo tako,inače je fino spavala.
Ljišo srećno krštenje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
27.10.2014 7:53:19   
little_one
Jutro mame!

MLJ, dakle danas je krstenje! Neka je sretno! SLicice obavezno!

Sinoc smo jedva izgurali do 7 sati sa Aleks, bila je toliko nervozna iako je spavala do pola 6, vec u 6 je krenula da trlja oci i da kenka jer joj je to staro vrijeme za odlazak na spavanje. Unutrasnji sat cini cuda. Na kraju kad sam je u deset do 7 stavila na siku, zaspala je i dovrsila sisanje spavajuci. Budila se po starom vremenu, i jutros u 5 je vec uveliko bila budna. A mi na novom rezimu. Svi osim nje...i tako, u 7 je opet zaspala user posted image Sad se dovijam kako da je ispomjeram sa tih sat vremena, a sjecam se da sam se stalno za Andreu brinula kako cu je pomjeriti a ona se sama redovno pomjerala, kod ove to nista ne pali, kod nje sve na frku, ako nije po njenom dize takvu dreku da ti se kosa dize na glavi. LJuta beba!


(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
27.10.2014 8:10:05   
vikiveki
Dobro jutro mame,ja malo samo da virnem šta se radi kod vas....M i Lj srećno vam krštenjeuser posted image
Ja se spremam za posao,a u međuvremenu spremam i doručak ćerki pošto ona ide posle podne...sva sreća da imam ručka od juče inače bi i to morala da spremam sada.


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here