|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 8:32:26   
Anoniman
Ljiso koje selo je u pitanju?


< Poruku je uredio dijana1 RR -- 7.10.2014 8:35:25 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 8:36:16   
Klarita
Dobro jutro i ovdeuser posted image
Ljiso, trazila sam gde si pisala, kad ono user posted image ne jedi se sto kazu Vojvodjani, ko zna zasto je to dobro. Mozda ti bas za nedelju dana upadne posao iz snova user posted image

Dijo, bila, bila, provodila raspuste, ali nisam jedno 10g cini mi seuser posted image Imam dosta rodjaka u Bosni, pa nakon rata bakina sestra je par godina bila u Banja Luci, a njene cerke kod nas, i onda me te moje tetke vodile kod svoje majke user posted image malko sam konfuzno napisala, ali Banja Luku pamtim kao jedan od najlepsih gradovauser posted image jos sam ja i kosarkasica ,a onda bili neki ulicni basketi tamo u centru, Pepsi cini mi se onda organizovao, pa bas bilo zivo...ne znam sto mi to sad palo na pamet.

Mi danas idemo na revakcinaciju valjda hep B, nemam pojmauser posted image taman da ga merim, kokolance malo, zeza me opasno sa slanim kasicama, a zadnjih par dana i sa mlekomuser posted image

Opet imam milion smajlica, ubice me neko

Mirkam, bravo za rezultate, nismo ni sumnjali, hvala dragom Bogu, a tek ces da gubis zivce kako raste...ljubim te!

< Poruku je uredio Klarita -- 7.10.2014 8:38:58 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 9:20:51   
mirkam
IZVORNA PORUKA: Klarita

Mirkam, bravo za rezultate, nismo ni sumnjali, hvala dragom Bogu, a tek ces da gubis zivce kako raste...ljubim te!


Haha, hvala Klari, a zivce hocu sigurno.A tek kad dodje drugo, trece, cetvrto..user posted image
Dobro jutro mamice.
M lupa zveckom glavu mi probi, a kad mu je uzmem dernja se ko nenormalan, pa ne znam sta je gore slusatiuser posted image
Danas idem da radim ortopan, pa pocinjem sa sredjivanjem zuba, propali su mi u trudnoci prilicno.Mm se otvorio, rijesio da cas_tiuser posted image
Doco, kako nam je Dorica?
Dijo, jel Kosta prestao da slini?
Mi jos malkice slinimo,al brzo ce valjda proci pa da vise primimo tu vakcinu.

< Poruku je uredio mirkam -- 7.10.2014 9:22:22 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 9:37:05   
Sanjica26 RR
Samo da mahnem. Nemam kad da pisem. Deca su mi bolesna. Zurim da im spremim za rucak supicu. Idem kasnije na posao.
Mirkam super za rezultate.
Sve vas grlim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 12:31:00   
blesavko
Da mahnem i ja. L ima grcice user posted image , uspela sam da ga uspavkam pa da malo procunjam ovde. Vreme je grozno. Ovih dana ce biti topli pa cemo kolicima u skitnju, cini mi se da napolje bolje podnosi kad ga boli stomacic. user posted image

Mirkam user posted image za rezultate.

< Poruku je uredio blesavko -- 7.10.2014 12:32:47 >


_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 13:07:13   
Jole84
Gde ste mamike user posted image
Blesavko preokrenu mi se u želudac kad pomenu grčiće, kad se samo setim...user posted image Jel pomaže nešto?
Klarita javljaj kolko mi je zetko poraso user posted image javljaj šta dr kaže jel ima veze sa zubićima. I mi za nedelju dana primamo drugu dozu pentaxima.
Mirkam bravo za rezultate user posted image sad i ti malo da se opustiš i predahneš, mogu da zamislim u kom si strahu bila.
Sanjice, pa zar obe zakačile? user posted image Vlada neki virus...da brzo ozdravite user posted image
MiLj ko zna zašto je dobro što je tako ispalo, verovatno će da iskrsne nešto bolje user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 14:29:14   
Mala Elena
Dobar dan mame !
Mirkam, kazu da zubi propadaju ako pijes suplement gvozdja ...ne znam da li je bapska prica. Uglavnom, moram i ja zakazati zamenu plombe ali ovih dana sam u haosu. Ujutru cu morati na vadjenje krvi da vidim kakvo je stanje sa Fe.
Hocemo danas da ubacimo tepih , zima je za noge a ne znam kako cu usisavati posto se E plasi usisivaca .user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 14:34:29   
emicaa
ME uključuj ga svaki dan po malo da se navikne,ja kad uključim usisivač T poludi od sreće.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 14:40:49   
Mala Elena
Blago tebi! Kad ga ukljucim nasmeje se, ali posle 10 sekundi vristi od straha, zacene se. A recimo , na stapni mikser je navikla .
Zavisi koliko tvoj bruji ! Ovaj moj bas dosta...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 14:45:51   
emicaa
Pa mogu naštimati jačinu,kad je na najslabijoj onda je tih a najjačoj poprilično glasan ali usisavam sa najjačim zbog tepiha a ona svo vrijeme vrišti a imala je i ona period kad se baš bojala pa sam usasavala kad muž dodje kući pa ode sa njom na balkon.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 15:15:05   
Klarita
Boze, Boze, kako sam ja K cuvala user posted image do godinu dana pred njom nije usisivac pusten ne zbog buke, vec prasine, da ima smajli koji se krsti, sad bi ga turilauser posted image A, sad samo sto ne uzmem da gletujem pred ovim malim, bas ne vodim racunauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 15:35:04   
Sanjica26 RR
Mm je odveo Sofiju kod dr. Celo telo joj istackano. user posted image Dadilja sumnja da su boginje. U 5 idem nazad na casove. Bas sam tuzna sto moram da ih ostavim. user posted image
T nam se sinoc ispovracala. Danas nista. Vesela je. Imamo u cetvrtak maskembal, pa je sva srecna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 17:10:45   
mati
Zdravo mamike... Bas neko grozno vreme, a ja morala do posla nesto. Odvikla sam se od ustajanja tako rano pa sad jedva gledam...
Mirkam user posted image . Bar si sad mirna.
Ljiso za tebe je spas samo privatni biznis, znas ti...user posted image
Sanjice da je nije lamala T ovih dana, hoce tackice tako i posle T. Ali i kod nas ima boginja.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 21:44:05   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: mimahana

Ljiso koje selo je u pitanju?


grrrrrrrr napisah ti sad esej o potrebnom putesestviju i sve mi se izbrisalo. Sto to ne volem.

Elem. U pitanju je Futog. Nije to strasno vec raspored i red voznje za Cenej i sve zive raskrsnice koje rade. Npr da bih stigla na cas u 16 i 30 ja moram od kuce da krenem u 14:05 autobusom, kojem treba u najboljem slucaju kad nista po gradu nije razrovano 45 min. Znaci sad posto rade raskrsnicu kod kontrasta i kod nadvoznjaka autobusu bi u to vreme Špica trebalo bar sat vremena do ž stanice, onda hvatam bus za Futog (a stvarno ima svako malo buseva) ali rade i raskrsnicu kod Futoske. Mislim to bi bio puuuuuut haos. U povratku bih mozda stigla na autobus u 20:40 i kuci bih bila u 21:25 (u najboljem slucaju). Znaci taj dan svoje dete ne bih videla uopste. Nema ko da je cuva od 14h, a ne mogu je u vrtic dati u 14h ili je u vrticu od pola 8 ili ni ne ide u vrtic. Tako da bih je ujutru videla i posle bih dosla kad bi ona vec zaspala. Kazem nije meni put problem isla sam ja i do Sr Karlovaca da radim i to za prepodne za cas u 8 sam kretala od kuce u 5:40.Apsurd!!! Cenej je da prostite da prdnes od grada a autobuska veza uzasno losa i imamo dve okretnice na kojoj autobus bukvalno dzedzi po 15 min. Znaci sedis u autobusu kao ludak. Uzas jedan. nemam dvoje kola da bih ja isla na posao kolima, plus ne bi mi se ni isplatilo kao sto napisah. To je 30 km u jednom smeru. Tako da otpada. Prosto nije vredno muke.

sto kaze Mati za mene je privatan bizmisuser posted image , imam ja svoje privatne casove ako nista drugo a mozda nesto otvorim i na svom RANČUuser posted image

Elem sad polako. Dobro vece mame. Moji naravno spavaju. Ja skuvala D kozije mleko, oprala sudove, divanila telefonom, nahranila kere, nalozila vatru,stavila ves u susaru i sad malko ringerajisem pa idem da se kupam i da spavam. riknula sam danaske. Moja D danas te ima temperaturu te nema temperaturu. Znaci sve se vrti oko 36,8 do 37,6 cas ima cas nema a nista joj nisam davala za temp. Izes li ga nemam pojma sta je. Jeste curi nos i kaslje ali mi je bas cudna ta mala temperaturica. Valjda joj se telo bori.

Odoh mame da vidim sta ste piskarale.

Pozdrav

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 7.10.2014 21:46:10 >

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 21:53:08   
emicaa
Ja večeras otišla da T ugrijem mlijeko za spavanje a mm je uzeo i ona plače plače i otima,donese je kod mene i kad me ugledala osmjeh od uha do uha i kaže eeeeeh,joj mogla sam je poručat od miline user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 21:54:22   
Misha i Ljisha
bas ti pisah jutros u temi plakanje u snu o tomeuser posted image . Cekaj cekaj kad krene da se budi pa kad bude trazila taticu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 21:57:10   
emicaa
Nadam se,ona se njemu obraduće kad dodje sa posla i to je,posle samo gleda,samnom se igra i sve ostalo,baš mi ga bude žao,ko da je neki čiko što povremeno dolazi kod mene a ne tata user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 22:30:26   
doktorkakristal
samo kratko da se javim Dmi je haos boeesna u kks sve ukazuje na bakterijsku infekciju,celu proslu noc nismo spavali,da mi je neko pricao da dete mozes da se davi u sopstvenim slinama ne bih mu verovala,jako je lose jedva je sad zaspala i pitanje koliko ce spavati,dr me iznervira ja sam dete odvela jutros i privatno uradila kks i crp da vidim o cemu se radi da je ne vodim ako je virus,jos mi ona krava kaze da nije bilo potrebe da dete bockam oni vide kada je bakterijska infekcija user posted image kako da ne ,krava kako me iznervirala ja jos uslugu ucinila da ne mozga sta je,uz to je d i upaljeno desno uho,kako cu izgurati nocas nemam pojma same smo,dobila ospamox da pije

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 22:35:08   
Klarita
E, bre, Doco, ljubi nam lepoticu. Izguracete noc i vec posle trece doze AB bice joj mnogo bolje. Dusa mala. Sta jos imate od terapije?

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 22:36:33   
Jole84
Dr user posted image biće sve ok, baš su neodgovorni sve moraš sam..
user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 22:41:19   
doktorkakristal
iznervirala me ta sujeta,pa jebo.. te kolege smo,nisam to uradila jer ne verujem dr vec da joj olaksam znam koja je procedura,jos sama platih sve i ona meni tako user posted image
nista nam nije dala vise glupaca,ukljucila beroduala malo u inhalaciju ali nisat ne pomaze,toliko je gust sekret

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 22:47:00   
Klarita
Doco, ja bih AB kapi u nos i u uvo sa kortiko. Samo te prisecam jer ja cesto blokiram kad trebam svoje dete da lecimuser posted image


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 22:48:41   
Anoniman
E Doco Jbg, ljubi Doru da brzo prodje... :* I meni U opet kaslje, pa j.. mu majku, cuvam je i stitim, ali od kako je posla u vrtic aaaaaaaaaaaaa ludim od bolestiuser posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
8.10.2014 6:23:38   
mali_mis
Jutro mame user posted image
A. je zesce poceo da sakriva stvari. Sve sto mu se svidi, uzme i gura pod krevete i fotelje, ono sto mu se ne svidja, kao hulahopke pokusava da gurne u onu rupu kod kreveta za spavanje (dusek je malo pomeren pa ima mali otvor).
Zelim brzo ozdravljenje deci koja su bolesna, a mamama user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
8.10.2014 6:54:41   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. Ja ustala a tabaniiiii me ubise. Jedva sam se razdrmala koliko me bole noge. Nalozila sam vatru, ispratila mm na posao, cekam da se D probudi pa da krenemo u akciju.
Budila se nocas oko ponoci i to iz gladi, kako nista ne jede preko dana tj jako slabo jede probudila se nocas i dernja se i dernja i pitam pa jel hoces mleko i ona onako kaze tuzno "Daaaa". I popila mleko i nastavila i evo jos spava. Ja je inhaliram kad zaspi ili ako je ona bas dobre volje pa hoce sama, i vidim bas je pomaze.

DrKristal ne brini, znas vec i sama da ce vec biti bolje u roku 24 h od prve doze antibiotika. Znaci danas ce vec biti bolje a sutra cete skoro vec biti na starom. A to za lekare nemam reci znas i sama, sve zavisi od coveka do coveka. Mm i ja vadili krv Dunji isto u privatnoj lab i dr nam rekla dobro ste uradili iako se vidi da je virusno ali bi nam mozda dala ab jer je imala tad bas visoku temp koja nije htela da se spusti pa kaze zena da bi posumnjala na bakterijsku upalu. No kazem to sve zavisi od coveka do coveka.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here