|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 8:57:33   
emicaa
Hoćeš da ti pošaljem djete na mjesec dana,provjereno topi ti sve masne naslage,a najbolje radi noću user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 8:59:01   
big mum
Cjeli život sam bila mršavica i sda sam se po stare dane udebljla.Imam 5 kg viška i to se na moju visinujako dobro primjećuje.Ali šta bih sad,tješim se onom -bolje da ljulja nego da žuljauser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 9:01:05   
emicaa
I ja više volim da ljulja ali trenutno sam na žuljanju,ali udebljaću se i ja jednom.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 9:41:04   
doktorkakristal
jutro mame pregurasmo nekako,budila se cesto,zato je jutros duze spavala do 9,mene muz probudio u pola 9 molim te zove da vidi kako smo,pa htela sam ga ubiti umesto da me pusti da se naspava user posted image ,malopre joj jedva izvukoh slinice,ne mogu sama toliko se vrpolji da ja ne umem da je savladam

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 10:14:20   
Brand new mama
Doco, kao dodatnu pomoc,mozes na krevetic ili radijator da stavis mokre peskire jer ce zbog malo vece vlage lakse disati. To je meni nas dok rekao kaad je I bio prvi put prehladjen...A i to sto je juce povrcala -sigurno je zbog slinica.Moj I i sa 5 godina redovno povraca ako mu curi nos ili jos gore sliva se u stomacic. M recimo-nikad...

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 10:39:55   
Mala Elena
BM kilograme najbolje skida neki trening, teretana, kardio , dzoging ili neke druge radnje user posted image
Doco , desavalo se da i mene mm probudi, ali to je samo zato sto brinu .Zato sam ja ranije dok je bila mala govorila da me pre 10 ne zove user posted image
Meni se i sad spava...

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 11:42:01   
doktorkakristal
znam da je povracala zbog nosica plus smo je iritirali izvlacenjem pumpicom
jedva zaspa malopre,inhaliram je fizioloskim pa lakse izvucem ali opet krci
kako ste vi zene

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 12:13:56   
Misha i Ljisha
Cao mame ja danas u 16h odoh na posao.user posted image cujemo se, pisacu vam kasnije

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 13:37:00   
emicaa
Mišo kakav sad posao,jesu li te ipak zvali,bravo za tebe user posted image
Kakav je to rastvor za nosić,malo mi više recite da znam kako bih tražila ovde u apoteci,nama su svaki put davali neke kapi za nos.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 13:38:50   
Klarita
Ako mislis na fizioloski rastvor, to ti je 0,9% rastvor NaCl (fizioloski se zove svuda, mozes ga i tako traziti) Ne znam na sta mislis konkretnouser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 13:40:12   
emicaa
Da da,na fiziološki sam mislila.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 13:41:11   
Klarita
Koje su tebi kapi davali?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 13:46:31   
emicaa
Neke Nasivin za noć i sinomarin preko dana

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 13:51:50   
Klarita
Kad budes bila u prilici, slikaj i postavi. Ono sto je sigurno je da ispod svakog naziva leka stoji malim slovima ispisan naziv koji je svuda u svetu isti, tzv genericko ime, tako da mozda je jedan od njih ustvari fizioloski rastvoruser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 14:59:49   
mirkam
Mame, evo dodjoh s nalzom magnetne.
Moram da vam ispricam kako je bilo.
Odem i uzmem koverat i ne smijem da ga otvorim nego odem da trazim neonataloga koji nam je predlozio MR. Ne nazdjem je, kazu u Bg je i ne znaju kada ce doci.Sjetim se da je ona na poslednjem nalazu (kada nam je i predlozila MR)napisala i da predlaze pregled neurologa.Pokucam kog neurologa, primi me sestra, ja joj objasnim sta i kako i ona mi kaze pa mogli ste i sami pogledati kakv je nalaz.Otvori i kaze, sve je ok, nalaz uredan!Uh, pao mi je kamen sa srca.Medjutim, pita ona mene a sto sam dosla kod neurologa,ko me i zasto poslao i pita jel beba ima NAPADE.Ja u soku, sva zbunjena, pitam, kakve napade,a ona jos zbunjenija kaze "dospodjo sto ste vi uopste dosli?"Ja joj kazem prostim rijecima da mi je dijete glavato, a ona mi skrene paznju da se uozbiljim i nasmije se.Sve u svemu, njima nije jasno zasto mi je neko dao da radim sve te silne pretrage, narocito sto mu je i tata u djetinjstvu imao veci obim glave.I rekla mi je da ako zelim moze da ga pogleda i neurolog ali da po njenom misljenju nije neophodno.Objasnili su mi usput i da pregled prodrazumijeva opet neko EG snimanje glave pri kojem beba mora a spava i sto cuda i mislim da to necemo raditi.
Eto, ukratko, nalaz nam je dobar u sta nisam ni sumnjala, mada su mi bez obzira na to skratili zivot bar 10 godina.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 15:17:05   
mali_mis
mirkam, drago mi je da je sve u redu user posted image
Uspavala sam A. Danas je posle onog setanja od 6,30-7 ujutru po stanu, zaspao i probudio se oko 10,30. Mislila sam nema sanse da ponovo zaspi, kad ono.
Bili smo malo u setnji, duva kosava, srecom obukla sam ga dobro i ususkala.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 16:26:55   
doktorkakristal
pozdrav mame,D zaspala ja rucala,moram da je pohvalim da je prava hrabrica ne brani se dok jo propiram nosic i izvlacim slinice samo me onako tuzno gleda i posle me jako grli
LJISO koji posao nista nas ne obavestavas user posted image
MIRKAM eto znala sam da ce sve biti ok,samo te preplasili

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 16:31:56   
emicaa
Mirkam dobro je da je dobro user posted image
Klarita nema šanse da slikam jer toliko su sitna slova da se apsolutno ništa ne raspoznaje na slici a nemam kutije...

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 16:51:18   
mirkam
Zenice hvala user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
6.10.2014 21:28:20   
Mala Elena
Mirkam , drago mi je da je sve kako treba. user posted image ja sam se evo iznervirala , mm usao u kuhinju , poceo da otvara visece i probudio E. Divota Bozija ! Bas sam besna.!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 5:55:00   
dijana1*
Dobro jutro mameuser posted image
Kosta se probudio da pije mleko a ja se ra budila....ne znam kako je kod vas ali ovde je uzasno hladno. U stanu nema grejanja pa sam se pokrila jorganom i cebetom, samo nos viriuser posted image
Mirkam superrrrr za rezultate!!!!! user posted image
Doco kaki nam je smizla?
Ljubac za ostale bebirone.
Gde nam je Sanjica, nadam se da su decica dobro.

Hvala Klarita. Jesi li bila nekada u BL?
IZVORNA PORUKA: Klarita
Dija nam otisla za BL, e neka si Dijo, vratila si se u najlepsi grad user posted image



_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 6:21:17   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Dijo i ovde je uzasno hladno, jos kad duva kosava, kao sad, ohladi citav stan, a sezona grejanja bi trebala da pocne za 8 dana, mada cisto sumnjam da ce poceti na vreme.
A, je opet lumpovao nocu, 2 puta. Za divno cudo nije se otkrivao.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 7:03:53   
Anoniman
Dobro jutro evouser posted image .
Da se i ja javnem u oktobru.
Moja ekipa spava,Hanu cu da budim pa ce u vrtic. Ovde duva vetar pa je hladno brrr.
Ljubac za sve a bolesni nek ozdrave sto pre user posted image

(odgovor članu mali_mis)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 7:13:45   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame, nista od poslauser posted image . ali ovaj put meni nije odgovarao posao nazalost. tj mozda bi mi i odgovarao da je puna norma i da je blize i da znam da cu raditi neko duze vreme, ovako po nedelju dana drndanja i onda moram posle da idem na NSZ pa da se opet prijavljujem tamo odjavljujem i td. A put do tog sela kao da idem do Bg i nazad (vremenski zbog autobuske veze), i ja se odlucih da ne prihvatim. Nazalost. Mrzim da odbijam posao jer osecam se kao da sam nezahvalna, ali bih bila u minusu najstrasnijem da sam prihvatila, i to zasto= Zbog nedelju dana?

D spava jos uvek javila sam u nedelju da nece ici u vrtic bar do cetvrtka. Hocu malko da dodje k sebi.
Vreme je kod nas izgleda danas bolje mada vidim da krece vetar. Pre sat i po sam lozila vatru i nije bilo ni V od vetra a sad krece polako.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 10/14 [chat]
7.10.2014 7:54:35   
emicaa
Dobro jutro žene.T je dosta bolje spava,budila se dva puta ali to je kod nje normalno da se svaku noć probudi u isto vrijeme.
Šteta Ljišo ali šta ćeš,moraš gledati da i tebi odgovara.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here