|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
12.12.2010 10:05:04   
Didy
I ja sam tad baš mnogo radila u školi, vikendom išla na postdiplomske studije, privatno radila od kuće... Kad se samo setim... S druge strane, dobro me je pripremilo za frku posle porođaja. Da nisam bila već spremna na taj tempo, verovatno bih mnogo teže podnela period grčeva i nespavanja.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
12.12.2010 18:39:27   
Anoniman
I ja jos radim u firmi od 8 do 4, pa posle podne drzim privatne casove i po koji prevod i nakupi se posla koliko ti volja... Radim punom parom, a tako bih slatko spavala... ufff...

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
2.12.2011 21:04:57   
ljubicicav

IZVORNA PORUKA: nala

I dalje imam mucnine. Prodje po neko jutro bez user posted image (kao sto je ovo), ali se uglavnom druzim sa WC soljom. user posted image


I ja ih imam ali ne povraćam a čini mi se bilo bimi lakše. Stalno moram da ležim i čim mi bude malo bolje i izađem ponovo me hvata mučnina tako da sam stalno u kući i već padam u depresiju, vreme prolazi a meni nikako da bude bolje user posted image

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
2.4.2015 10:41:35   
Dragić
Pozdrav trudnice. Ja se osjećam grozno. Juče sam poslije posla oko 17:00 sati legla (jedva sam izdržala do kreveta) i prespavala sam do jutros u pola 9. Bukvalno sam se komirala. Moja trudnoća je stara 7 nedjelja i 1 dan. Naime, nemam volje za životom, stalno bih spavala. Nemam klasične mučnine, nisam još ni jednom povratila, ali nemam ni apetit, što god pomislim da bih jela bljak mi je. Sad grickam plazmu. Do kad više ova malaksalost? user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
2.4.2015 10:57:52   
Anoniman
Dragic tako je i memi bilo do pre nki dan sa mucninama, sada mogu da jedem, ali mi je i dalje muka.
A spavanje, pa to cete te pratiti celu user posted image

Evo mi se OVDE druzimo pa nam se pridruziuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 2.4.2015 11:11:44 >

(odgovor članu Dragić)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
2.4.2015 10:58:55   
eca89
Dragić, moram te rzočarati, meni je se spavalo cijelu trudnoću, a ta malaksalost mi je trajala do 15 nedejlje, do tad sam povraćala, bilo šta da stavim u usta, odmah povrtim, alim možda ti nećeš povraćati. Sve to prodje, uživaj i želim ti lijepu i laku trudnoću.

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
2.4.2015 11:21:48   
Dragić
Ja ne povraćam, ali nemam volje za životom. user posted image Bar da mogu kafu popiti, nego mi je i ona user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 107
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here