|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 19:40:47   
Njica
Cao trudnice moje, kako ste i kakve ste?user posted image
Wivern, Anci, jel ste spremne?
Ja sam imala malo tezih par dana, u utorak sam se okliznula zbog cizme i naletela na zid, ugruvala se jer sam se okrenula da zastitim stomak sto je bilo uspesno, takvo letenje kroz vazduh nisam dozivela, naravno tek sad mi je jasno sta znaci kad je poremecena ravnoteza, to je bio mali okliz na mokar list ali sam dobrih 6 metara nezaustavno letela bez kocenja ne padajuci nego nekako cuceci, ne znam ni kako da objasnim, kao da me je 5 osoba svom snagom vuklo na taj zid. Sad samo hodam mic po mic, skoro sve smo spremili za bebu, u sredu opet u Dnevnu bolnicu na preglede i tako.
Tu sam da navijam za sve!user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 19:45:49   
anita
Njica saljem user posted image nadam se da ce biti bolje.
Bitno je da si zastitila stomak.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 19:50:56   
Njica
Hvala ti anita punouser posted image , bolje je vec, neverovatan trenutak, jako brzo se desi, kako si ti?

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 20:08:20   
wivern
Njica bitno da se sve zavrsilo kako treba , to je najvaznije. sad samo polako i pazljivo do kraja.
Meni danas termin ali mi se cini da nisam ni blizu user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 20:10:13   
serpica
Njica ja sam u drugoj trudnoci dva puta pala,drugi put pred sam porodjaj,hvala bogu nije bilo posledica,cuvaj se sada.
Wiv ja imam osecaj da ces ujutru put bolnice user posted image cini mi se da cu uz jutarnju kafu da ti cestitam u temi user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 20:13:24   
QueenJ
Hajde, Wiw, čekamo lepe vesti! user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 20:18:59   
Ana13
Njico,vazno je da je stomacic ok.Mogu da zamislim koliko si se uplasila dok si "letela".
Wiv,ja mislila imamo novu trudnicu.Ja vas sve pamtim po avatarima i sve mi se pobrka kad ih promenite user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 20:24:11   
anita
Njica ja sam dobro. Guramo polako.
Bebe napreduju - rastu meni raste stomak.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 20:31:23   
wivern

IZVORNA PORUKA: serpica
Wiv ja imam osecaj da ces ujutru put bolnice cini mi se da cu uz jutarnju kafu da ti cestitam u temi user posted image

Serpi nadam se da je tvoj osecaj bolji nego Trcina kugla.. user posted image
Anci malo sam se spremila za bolnicu vidis kako sam prava macka sada user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:00:19   
QueenJ
Njice i ja sam pala otrilike u istoj starosti trudnoće i to sa neograđene terasice, sa visine od nekih 1/2 metra. Što kažeš, kao da me nešto povuklo. Dočekala sam se na levo koleno, pa sam se bacila na drugu stranu, da bih sačuvala stomak. Najviše je nastradao zglob desne ruke. Otišla sam u urgentni, jer me bio baš strah. Ugruvala sam levo koleno, pomenuti zglob i desno rame... Kako, ne znam. Bitno da je bebać ostao nepovređen. Nas dve držimo fige svima vama. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:00:29   
bubulence
njica user posted image user posted image
Wiv jesmo li te smorile user posted image ? secam se da je mene bas nerviralo sto svi pitaju, ali na nas nemoj da budes kivna, mi se salimo....
mi smo ceo dan imali goste, bar 20 ljudi mi je proslo kroz kucu... haos je nevidjeni ali smo bas uzivali danas user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:04:50   
wivern
Bubi niste uopste, vi me bas zabavljate..zaista...user posted image
A svi ostali koji zovu zovu mm jer misle da sam ja vec u bolnici user posted image tako da sam za sada mirna.
Kum iz juzne afrike video fotku na fb i uspanicio se da je krenulo a da mu niko nije javio pa zvao sestru da nas hitno zove i vidi sta se desava user posted image . Covek stize 4.11 i boji se da ce nesto propustiti u medjuvremenu

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:06:38   
bubulence
pa to je onda u pitanju user posted image . Maksim hoce da ispostuje i saceka kuma user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:12:37   
wivern
Bubi da znas. Moja sestra stize u ponedeljak, kum u utorak, on tacno ceka da se svi okupe i da ga docekaju user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:15:25   
serpica
Wiv ja te tek sad pitam ne zameri,mozak mi radi 100 na sat...a zar vto trudnice ne idu na zakazani CR? Negde sam procitala da je tako.
Inace popila sam drugi bedoksin danas ne mogu vise ni da disem od mucnina user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:18:50   
bubulence

IZVORNA PORUKA: wivern

Bubi da znas. Moja sestra stize u ponedeljak, kum u utorak, on tacno ceka da se svi okupe i da ga docekaju user posted image


lepo sam ti rekla danas u sabirnom centru da ces se poroditi u utorak... fino ti to momce, hoce sve da ispostuje user posted image .
serpi znas kako kazu- sta si trazila -to si dobila user posted image , salim se, nadam se da ce uskoro prestati te mucnine. a jel imas samo mucnine ili i povracas?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:23:51   
wivern
Serpi sto da ti zamerim i ja sam to isto pitala moju dr. I ona se nasmejala i rekla a zasto ako nemate problema u trudnoci. Ja ne pitah vise nista, ovo mi odgovara zbog eskima koji me ceka u Mariboru. Pre cu stici da se okusam sa eskimkom...
A sto se tice mucnina- nazalost trazili ste gledajte user posted image . Valjda ce te proci u drugom trimestru

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:26:58   
Ana13
Pa macko sto ne kazes da cekamo kuma,nego ja zevam po ceo dan ovde da vidim jel nam ti ode u porodiliste user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:32:12   
wivern
Anci pa ja sam tebe jos onomad poradjala user posted image
Pre ces ti od mene,videces user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:43:42   
serpica
Wiv ako je tako onda bolje da probas prirodno...user posted image
Bubi trazila sam vala,al se pokajah brzo user posted image ne povracam cesto ali mi je mnogooo muka,mislim,lakse bi mi bilo da povratim nego ova tezina ceo dan,non-stop...
Anci i ti si jos tu? user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:44:28   
Ana13
Ti ces u utorak,a ja cekam sredu. Tad mi dezura dr user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:49:19   
superm
Ana, mislila sam da si se vec porodila.
Serpi i ja sam imala uzasne mucnine u 2. trudnoci, a nisam mogla da povracam. Limun mi je dosta pomogao. user posted image Trajalo je do 4. pa i 5. meseca.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:49:25   
bubulence
joooj serpi skroz te razumem. u prvoj trudnoci sam povracala na svakih sat vremena i bilo mi je daleko lakse, odem, bljucnem i mirna sam do sledeceg puta. a sada sam imala uzasne mucnine a nisam mogla da povracam, to je katastrofa...
superm user posted image user posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:51:49   
superm

IZVORNA PORUKA: bubulence

.
superm user posted image user posted image


Bubi, user posted image user posted image user posted image po cvetic za tebe i tvoje curice!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 22:51:53   
Ana13
Tu sam,Serpi.Ja se poradjam jednom nedeljno kad moj dr dezura user posted image Malecka je imala prilike da izadje u cetvrtak,nije htela,sad ce da saceka sredu.Ako ni tada ne izadje,ima da ceka sledece dezurstvo. To mora da se vaspitava od malih nogu inace ti se posle popnu na glavu user posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here