|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 7:20:50   
branki*
Drage nase trudnice,nastavljamo razgovor ovdeuser posted image

Napravili smo male izmene i odlucili da spojimo trudnicke teme i da otvorimo jednu u kojoj ce se okupljati sve nase trudnice.Uzivajte i druzite se!
Vasu trudnocu mozete pratiti na Ringeraji na sledece nacine...
-U kalendaru trudnoceklik
-Putem mail-a(procitajte vise)klik

Procitajte i zanimljive clanke o trudnoci..

-Rast ploda po nedeljama 3.tromesecjeklik
-Uobicajeni pregledi i analize u trudnociklik
-Tumacenje ultrazvucnih nalaza u trudnociklik

Za trudnice pred porodjajem imamo
-Spisak porodilista u Srbijiklik

Nakon porodjaja ,vidimo se u temiSpisak RR mama


Ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate
Opste uslove koriscenja foruma

Ako ta pravila budu krsena,chat teme cemo zatvarati .

Pročitajte i Ringerajin vodič za korišćenje foruma klik
user posted image
Spisak trudnica koje su u trecem tromesecju:





27.11.2014. Njica
07.12.2014. Daca77
19.12.2014. Plačljiva
28.12.2014. lelaigor
28.12.2014. JelaSimeun
13.01.2015. Sanjchezze
14.01.2015. Štetica
15.01.2015. Trcosava RR
23.01.2015. branki RR
30.01.2015. eca89
07.02.2015. anarunika
08.02.2015. glukica


Javite se moderatorima ili administratoru pp-om kad ima nekih promena oko termina, da redovno ažuriramo spisakuser posted image


< Poruku je uredio Trcosava RR -- 24.11.2014 15:50:23 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 7:28:56   
anita
Dobro jutro user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 7:52:36   
serpica
Dobro jutro

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 7:54:19   
branki*
evo i od mene dobro jutrouser posted image
ustala u 7,a mrzi me da kuvam kafu..ovi moji dremaju jos..sad cu da pravim opet pitu sa jabukama...da imamo za dorucak.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 8:02:57   
serpica
Uh Branki pita s jabukama...od kad je nisam jela..ovi moji to slabo jedu tako i da je ne pravim. Inace,sinoc sam popila bedoksin jer nije bilo sanse da se uspavam od mucnina,ujutru mi je bolje vajda zbog folacina koji pijem pa mi on ublazi mucninu ali zato popodne je katastrofa.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 8:11:04   
eca89
Dobro jutro drugarake, ja sam ustala u pol 8h, mm spava jos, nek odmara, a trebam stan pospremati, ali ne mogu dok on ne ustane. Lelo, ostala sam bez teksta, sa 28 matora, a jos i drugo dijete, pa ja onda drugo i da ne planiram, strasno. Sve vas

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 8:18:14   
branki*
boza voli,zato i pravim..vrtim u krug to sto jede..
cula sam za taj bedoksin na nekoj reklami,za sta je to?valjda ce proci vise i te mucnine ubrzouser posted image
sad videh da nemam secer u prahu,kako mrzim kad pocnem nesto i skapiram da mi fali neka glupost..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 8:25:30   
Trcosava
Mi ''matore'' da se ne javljamo! MEni prvo bilo sa 29, sad imam 34... Ja sam već otpisana, po toj dr mene hvata i menopauza i da slavim što sam ostala trudna user posted image

Bokac, ne znam, meni to liči na horio, za taj cvs nisam čula. Mada mi se čini da sam negde čitala o nekoj novoj metodi, ali se ne sećam koji uzorak se vadiuser posted image
EDIT: evo guglala - to je horio, samo nešto ranije se radi? Piše na sajtu od 10-12 nedeljeuser posted image

KLIK

Dakle, dobro jutro! ODspavala sam do nekih pola 8, s tim da sam se budila pre toga, pa nekim čudom nastavila da spavam. Ja sam malo bolje, uveče baš kašljem, ali preko dana ništa. Oko onako, malo još krmelja ima. Izgleda da nije konjuktivitis, hvala Bogu!
Prekjuče mi upala trepavica, ja prstom izvadila, možda od toga. Ima još malo krmelja jutros ali ništa strašno i nije mi tako crveno oko.

A Lelo, stvarno ne znam šta može ortpoed s obzirom da ne može ništa da snimi. Opet, iskreno se nadam da će dati indikaciju za CR pa da se ne mučiš, a i da ne plaćaš. Ne znam kakav je tvoj ginekolog, odnosno da li će na osnovu toga i on da da za CR. Znam da je moja mene bledo gledala kad sam rekla da neću da silazim sa porođajnog stola dok se ne uradi UZ ili odmah da rade reviziju.


< Poruku je uredio Trcosava RR -- 1.11.2014 8:27:31 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 8:59:04   
wivern
Dobar jutar...
Bokac ja prvi put cujem za taj cvs ali dzabe nas i pitas, mi smo dosta zaostali u tom pogledu user posted image (mislim na nase lekare, ne na nas trudnice user posted image )
Meni je profesor kod koga sam radila poslednju vto rekao da imam jos fore do 42 godine, nije uopste spominjao "matorost" a dr kod koje vodim trudnocu je u fazonu udji "devojcice" hahahahahahahah
Sta ce ljudi, znaju sta je empatija i sta treba da se uradi da pacijent bude zadovoljan i rasterecen.
Ustadoh gladna kao vuk.
Meni odbrojavanje pocelo, unazad..posto mi je danas termin a kako stvari stoje nista biti nece user posted image
Hmm..ne unazad nego unapred user posted image

< Poruku je uredio wivern -- 1.11.2014 9:06:12 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 9:12:08   
branki*
ooo,wiv,danas ti je termin,da castisuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 9:23:10   
bubulence
lelo neka se tm raspita, mora nekog da poznaje... mislim, znas i sama kakvo je stanje u NS za cr ako ne platis... na zalost...
dobro jutro devojke...
mi smo ustale odavno i spremile se da idemo na pijacu ali je Emi skroz mokra jakna... sinoc sam je oprala ali se nije osusila a jos nismo kupili novu pa nema zamenu... i takakooo...
branki ja ne stavljam secer u prahu.. jel pravis sa kupovnim korama ili kao lenju pitu?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 9:36:02   
serpica
Branki bedoksin je vitamni B6 i pomaze kod mucnina,ali gledam da ga pijem tek kad pitam dr jer oni stalno nesto menjaju..
Wiv user posted image za termin sto rece Bubi da castis..
Bokac to je uzimanje horionskih cupica valjda se tako zove,uzima se deo i salje na analizu,i sto rece Trca ( generacija user posted image ) radi se izmedju 10 i 12 nedelje,ali je vrlo invazivna metoda,raspitaj se dobro,cula sam da je rizicnija od amnio. Ja punim 35 za dva meseca videcu sta ce mi dr reci sto se amnio tice.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 9:53:02   
branki*
bubi,pravim sa kup.korama.stavicu obicni secer.mm sad ode da kupi sta treba i ja mu kazem da uzme secer u prahu.tek on-branka ,nemoj da me teras da uzimam te stavri,prosli put sam cimet trazio sat vremena!user posted image
serpi,mislim da te nece slati na amnio,ali ne znam..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 10:18:28   
plačljiva
CVS je biopsija horionskih čupica,uzmu čupicu sa placente i radi se u 12-13 nedelji trudnoće...Rezultati se dobijaju mnogo ranije nego kod AC.Moj savet da se miruje bar 7 dana...user posted image Srećno user posted image bokac i biće sve ok

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 10:21:02   
plačljiva
Joj smrkne mi se kada vidim spisak na prvoj strani i moje ime ide na gore user posted image ,usitnile smo devojčice user posted image
Wiv,tvoja škorpija rešila da te zeza user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 10:32:05   
wivern
Castim cim dodjem kuci. Mm i ja pijemo kafu u merkatoru hvatamo svaki trenutak za uzivanje dok jos mozemo 😂
Serpi nece tebe slati na amnio, dovoljan ti je double.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 10:35:09   
Ana13
Dobar jutar,zenice matore i mlade user posted image
Za divno cudo sam se naspavala nocas. Ustala sam oko 10h,doruckovala tortu user posted image i sad cu malo da kafenisem.
Wiv,cestitam termin user posted image Meni je po poslednjoj menstruaciji termin sutra 2.11. ali po UZ je 5.11. Pa videcemo sta cu da ubodem

Sinoc mi je beba podivljala,bez prestanka je sutirala vise od sat vremena.To se nije ranije desavalo.Bas je bilo bolno.A negde sam procitala da ako se to desi,da beba bude toliko aktivnija nego inace da se javimo dr.Bas sam se uplasila. Ali sam malo sacekala i posle tusiranja se smirila i evo sad je ok,mrdne nogicu povremeno.Sinoc smo imali goste sa cerkicom od 3 godine koja je sve vreme trcala po sobi,skakala,vristala...mm tvrdi da je ona uznemirila.Ne znam ima li to veze user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 10:49:07   
srculence25
Evo i ja da se upisem u novu temu user posted image bas mi brzo proleti mesec sa vama user posted image
Wiv kako se ti osecas?Mislim da ces ti pre Ane user posted image neki tako osecaj imam
Ja pijem kafu nesto mi bas zima.Usna je danas mnogo bolje user posted image
Trazila sam neku pesmu na youtube i nisam mogla naci uglavnom moja bebana mnogo se uzvrti na ovu pesmu
https://www.youtube.com/watch?v=IQU4DoE1eBg

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 10:50:48   
Kata90
Jutro zeneuser posted image ....ja doruckovala sad kafa.....vidim spisak i gledam pa posle placljive sam ja na redu,mada ja nisam na spiskuuser posted image
Ana13
spominjala si tortu,sad bi mogla i ja pojestiuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 11:05:31   
glukica
Dobro jutro,moze user posted image Jao Wiv danas ti je termin,imas li nekih bolova,tegoba,naznaka da ce skoro krenuti? Srculence super da ti je bolje usna!Trco ti si bas zaribalauser posted image
Ana moguce da je bebu uznemirila buka,a mozda i hoce napolje bebica,pa se zato javlja user posted image Kako se sad osecas? Valjda nisam nikog izostavila user posted image ja pijem kaficu,sad sam doruckovala.. Jao zene,kad sam upoznala tu babicu pre neki dan,kaze ona kad je videla mog muza(koji je visok i krupan,mislim nomrlano krupan za muskarca) ako beba bude na tatu 4 kg,da se ni slucajno ja ovako malena ne poradjam prirodno.. ja joj kazem da je dosad beba normlane velicine,tako mi dr uvek kaze..a babica mi kaze da nema veze,da zna beba nekad naglo da poraste pre kraj..nisam znala za to? sta vi mislite o tome?

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 11:13:53   
Kata90
glukice....to sam i ja cula da pred kraj taj zadnji mesec brzo poraste bebicauser posted image user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu glukica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 12:15:13   
vonavoj
glukice,nema to veze direktno sa bebom,i mm je visok i krupan,a cera 3400,a sestra i njen muz sitniji od mene,a ona rodila bebu 4,3kg!user posted image ..ali imala je povisen secer..pre ce biti da to utice!
Ne opterecuj se!

(odgovor članu glukica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 12:24:31   
anita
Ja bila vredna pa spremila kaficu sa slagom

user posted image

Ja odmaram i cekam da mi dodje muzic.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 12:34:14   
Ana13
Srculence,nadam se da te osecaj vara.Ja ne mogu viseeee... user posted image
Glukice,bolucka ali nista strasno. Sad sam ok user posted image
Sto se tice velicine bebice,neka teorija je da ce beba biti prosek roditelja.U slucaju da je sve ok u trudnoci,naravno. Ako nema secera,izgladnjivanja i drugih stvari. MM je bio 3600 gr,ja 3700.Bas cu videti koliko je ova teorija tacna kad se porodim.
Anita,jel ste sve sredili u novom stanu? Jel si zadovoljna sto ste se preselili? user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice (1-42) nedelje 11/14 [chat]
1.11.2014 12:39:15   
daca77
Gde ste, trudnice?user posted image
Placljiva, kad pogledam spisak, bas mi dodje da vristim...ali, dobro...da i to zavrsimo, pa da se vratimo kuciuser posted image
Ja cu se natezati sa svojim doktorcicem i oko termina CR i oko hospitalizacije pre toga i oko milion stvari...
Ana13, svaka cast na strpljenju...devojcica bas zeza.
Veliki user posted image
Jos malo pa me ceka odlazak do roditelja i stavljanje kupusa za zimu-prava domacicauser posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here